To ze by som uvadzal povod aj autora je samozrejmost to uz mi vyplyva zo slusnosti na to mi netreba ani zakon

Dakujem za tvoju reakciu, prave o to ide, ze niektore zakony mi pridu pisane sposobon - skrabem sa pravou rukou za lavym uchom

S tym kontaktovanim danych webov mas urcite pravdu a je to dobry napad.