prepačte že otravujem ale čo znamena ked karta začne cvrlikať , robil som furmark a takmer okamžite po začati testu začala gk cvrlikať , teplota bola 67 stupnou C , grafika gtx 550 ti @ core 1000mhz memory 2140mhz fan na 100% išiel, môže to znamenať niaku chybu grafiky , alebo grafika odchádza ??? Pri hrani hier to nerobi , len pri furmark-u, 1366x768 a anti aliasing off tak to nerobila a ked som dal 1366x768 a 8x MSAA to začalo po 2 minutach testu svrlikať
|