Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 6 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 18.10.09 Príspevky: 8416 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Žilina |
http://pc.zoznam.sk/novinka/cooler-mast ... edajny-hit
Ak bude u nas v cene 80€, tak to bude zaujimava volba pre tych, ktorym sa zda vela platit za fractal r3. Som zvedavy na loziska ventilatorov, ktore by mohli pokzait dojem z tichej zostavy. Skrina urcena pre beznych uzivatelov, ktori chcu tichu zostavu, pre overclockerov je vdaka svojej hrubke nevhodna. Na top chladice od Noctui totiz mozme zabudnut a narveme tam maximalne Gelid Tranquillo a taktiez je otazne, ci sa ho tam oplati davat, 154mm vs. 153mm je velmi malo  cize skor zamerane na chladice od Arcticu
zaujimave, ze sa vykaslali aj na kompatibilitu s vlastnymi chladicmi ako hyper 212+
_________________ "To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa
Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6 |
|
Registrovaný: 26.09.08 Prihlásený: 19.04.26 Príspevky: 11107 Témy: 166 | 166 Bydlisko: Brno |
ja som hned cital aj recenzie lebo ma zaujala, no oproti R3 dopadla vo vsetkom horise, ako ani neviem zaco dostala nemej bodov, podla mna je podarena. Test hlucnosti oproti R3 by bodol, myslim ze to by bol klucovy faktor. btw. vojde sa tam aj Noctua NH-D14  ale troska odtlaci tu izolacnu hmotu na bocnici.
Ak by bola za nejaku dobru cenu asi by som nevahal.
_________________ ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit
NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro
Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1
V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre. |
|
Registrovaný: 18.08.10 Prihlásený: 30.05.25 Príspevky: 4730 Témy: 59 | 59 Bydlisko: Prešov |
skôr toto je súper pre R3, má pár vychytávok, ktoré Fractalu chýbajú, pravda je aj o chlp drahšia, ale nič zásadné. http://www.alza.sk/nzxt-h2-d236189.htm
http://www.youtube.com/watch?v=_1X4k7lwEro
http://www.techpowerup.com/reviews/NZXT/H2/1.html
páči sa mi jak vyriešili odpojiteľnosť fanov, veľmi praktické, aj keď tým pádom nejdú regulovať cez SW, len prepínačom na case.
trochu blbá orientácia koša na HDD, vraj to limituje aj mainstreamové karty, aj keď pri tom počte šuflíkov nevidím problém v tom zo 2 vybrať a osadiť tam hociakú grafiku. len ten dlhočizný modrý kábel k USB3 kole oči.
plus nezdajú sa mi tie predné dvierka. vyzerá to len na veľmi úzku medzeru medzi vnútornou stranou dvierok a predným panelom case. ventilátory asi majú čo robiť aby odtiaľ nasali vzduch a na nejaký regulátor fanov s vystúpenými ovládačmi môže človek asi celkom zabudnúť. ale aj tak dosť zaujímavá case, myslím.
oproti R3 má navrch v tom, že dvierka sa dajú prehodiť na otváranie na obe strany a majú väčší uhol otvorenia, USB3 na prednom paneli a prístup k diskom cez predný panel.
_________________ WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2
HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus |
|
Registrovaný: 26.09.08 Prihlásený: 19.04.26 Príspevky: 11107 Témy: 166 | 166 Bydlisko: Brno |
http://www.overclock3d.net/reviews/case ... 3_review/1
necital som to cele lebo sa mi nechce, ale vitaz je viac nez jasny.
_________________ ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit
NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro
Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1
V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre. |
|
Registrovaný: 18.08.10 Prihlásený: 30.05.25 Príspevky: 4730 Témy: 59 | 59 Bydlisko: Prešov |
fúha, tak pekne dostala nafrak, dosť úbohé odhlučnenie a chladenie oproti R3, teda si ju škrtám.
_________________ WS/GAMING MB: Asus Strix B650E-F Gaming WiFi CPU: Ryzen 7 9800X3D CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 64 GB DDR5 Kingston FURY Beast 6000 CL30 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2
HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus |
|
Registrovaný: 18.10.09 Príspevky: 8416 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Žilina |
dixi píše: ja som hned cital aj recenzie lebo ma zaujala, no oproti R3 dopadla vo vsetkom horise, ako ani neviem zaco dostala nemej bodov, podla mna je podarena. Test hlucnosti oproti R3 by bodol, myslim ze to by bol klucovy faktor. btw. vojde sa tam aj Noctua NH-D14  ale troska odtlaci tu izolacnu hmotu na bocnici. Ak by bola za nejaku dobru cenu asi by som nevahal. to s tou penou ma napadlo, ale nevedel som to ako to merali, vychadzam z udajov z oficialnej stranky. Ak ma ta pena >6mm, tak nebude problem
_________________ "To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa
Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6 |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 6 ] | |
|