[ Príspevkov: 15 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
NapísalOffline : 27.09.2009 18:04 | Comp do 900 E

myslim ze nic ine ako nove 5870/5850 by som tam nedaval dufam ze v tej cene vystacia penaze a zvukovka co ma zosilovac na dynamicky mikrofon by bola naj AMD intel to je jedno cisto len skrina ziadne ine blbosti ako mys klavesnica atd to nic
skrinu mam vybratu a inu nechcem
dik za rady ...
:)

pls z alzy ok ??


_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.09
Prihlásený: 23.11.09
Príspevky: 374
Témy: 15 | 15
NapísalOffline : 27.09.2009 18:18 | Comp do 900 E

prepac ale kusok dole je taka ista tema....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
Napísal autor témyOffline : 27.09.2009 18:21 | Comp do 900 E

jaj ja som to tam nenapisal :-)

ZE BEZ DANE !!


_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 27.09.2009 20:10 | Comp do 900 E

CPU: http://www.alza.sk/intel-core-i5-750-qu ... 136077.htm

VGA: http://www.alza.sk/sapphire-hd-5870-d139083.htm

MB: http://www.alza.sk/asus-maximus-formula-iii-d137028.htm

PSU: http://www.alza.sk/pocitacovy-zdroj-cor ... d83911.htm

RAM: http://www.alza.sk/kingston-4gb-kit-ddr ... 134355.htm

HDD: http://www.alza.sk/kingston-4gb-kit-ddr ... 134355.htm

case: http://www.alza.sk/pocitacova-skrin-coo ... d72877.htm

982e + nejaky chladic ked bude lepsi vyber.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
Napísal autor témyOffline : 27.09.2009 20:16 | Comp do 900 E

diky s tym diskom si si sekol link a skrinu nebolo treba ... a este mam jeden problem ... mam modem microcom adsl ad 2622 a to je od T-com mu shit co nejde na 64-bit OS kach ... neaky iny by som potreboval lebo ja som do modemov ako tela do televizorov ....

tak ludia piste svoje navrhy vzdy sa nejde neaky clovek co povie ze ma lepsie :lol:


_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Comp do 900 E

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127 | 127
Bydlisko: BA/TT
NapísalOffline : 27.09.2009 20:21 | Comp do 900 E

ber uz router popripade aj s wifi.
btw videl som niekde ako ho rozbehat na x64. to je USB, ze?

s takym rozpoctom by to slo aj s i7


_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 23.07.09
Prihlásený: 11.08.10
Príspevky: 474
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 27.09.2009 20:32 | Comp do 900 E

To co napisal wiliam sa mi nepozdava pretoze sa mi zda ze CM 330 nema vnutorny priestor dost velky pre 28 cm grafiku, a ramky sa mi tiez nezdaju ze by mali max 1.65v napetie to vypada na 1,8v ram,dosku neviem radsej lacnejsiu a kupit kvalitnu zvukovku napriklad ASUS xonar tie su dobre len neviem ci maju zosilovac na dyn. mikrofon do tohto som jelen ja


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
Napísal autor témyOffline : 27.09.2009 20:39 | Comp do 900 E

a toto mne sa strasne paci http://www.alza.sk/pocitacova-skrin-thermaltake-vi1000bns-m9-d86077.htm

f4r0 ano je to USB ... ale zda sa ze to bude nepouzitelne :-) asi neaky ten wifi noo

EDIT:// 900 E bez dane ak ste si nevsimli !!


_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 27.09.2009 21:51 | Comp do 900 E

Matias555 píše:
To co napisal wiliam sa mi nepozdava pretoze sa mi zda ze CM 330 nema vnutorny priestor dost velky pre 28 cm grafiku, a ramky sa mi tiez nezdaju ze by mali max 1.65v napetie to vypada na 1,8v ram,dosku neviem radsej lacnejsiu a kupit kvalitnu zvukovku napriklad ASUS xonar tie su dobre len neviem ci maju zosilovac na dyn. mikrofon do tohto som jelen ja


Tak skrinka je vec subejktivna ja mam tiez pomerne malu skrinku ale koše na HDD sa daju lahko odstranit.
Co sa tyka RAM tak na skoro kazdej doske vratane sc. 1366 mas napisane ze ak taktujes nad 1,65 tak mozes poskodit system takze viac urcite netreba. A ak si si nevsimol tak na zvukovu kartu som nechal dost penazi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
Napísal autor témyOffline : 28.09.2009 18:00 | Comp do 900 E

este neake nazory ?? objednavat sa bude az za 2 tyzdne takze ja este rad privitam neake navrhy :brow: ... neak som totiz stratil prehlad na trhu pretoze viac ako nove diely a testy kukam do hier :roll:


_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 22.06.08
Prihlásený: 17.11.24
Príspevky: 480
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 28.09.2009 18:46 | Comp do 900 E

Ja by som snad len navrhol ze sa skus pozriet po nejakej bigtower skrinke. Ja mam teraz bigtowerku a je to parada a nikdy by som ju nevimenil za inu. Velke a priestranne. Nemam tam napratane komponenty ako v starej midi tower skrinke. A pri tej HD5870ke si myslim ze velku skrinku ozaj ocenis.


_________________
AMD RYZEN 5 2600 + NOCTUA NH-C14S * G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3000 MHz * GIGABYTE B450 AORUS M * ADATA XPG SX8200 480 GB * 2x840 EVO 250GB * ASUS ROG STRIX GTX 1050TI O4G GAMING * Corsair RM650 * Corsair Air 240 * 2x24" BenQ G2420HD
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 23.07.09
Prihlásený: 11.08.10
Príspevky: 474
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 28.09.2009 19:19 | Comp do 900 E

aku mas skrinku Arachno a kolko stala ja potrebujem tiez nejaku big kvoli HD5870
a nejaku lacnu kto mate nejaku lacnu tak sem napiste


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
Napísal autor témyOffline : 28.09.2009 21:00 | Comp do 900 E

lenze big tower je az moc velky .... ja potrebujem asi hentak velku skrinu a navyse sa mi paci velmi :ogle: .... ale ano je to pravda v big towery neni sanca ze sa tam nieco nezmesti :-D .... pls a ten modem co ... nech to neak spojazdnim nemienim byt bez internetu alebo bez 1 GB ramky :lol: a ozaj i7 musi mat triple channel pamete ???


_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 23.07.09
Prihlásený: 11.08.10
Príspevky: 474
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 28.09.2009 21:39 | Comp do 900 E

ked chces taku skrinku tak pozri po tejto podla mna je lepsia http://www.alza.sk/antec-three-hundred- ... 105177.htm, no i7 nemusi mat triple chanel ramky ale najlepsie je ked ich ma v triple


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Comp do 900 E

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
Napísal autor témyOffline : 28.09.2009 22:34 | Comp do 900 E

hmm ta je pekna no ale mne sa aj tak paci viac ta moja :lol: ale musim povedat keby ma predok ako ta moja hned hu berem velmi pekna ;)

hmm jak sa na tie dosky pozeram mozem zahodit vsetky mysky / klavesnice co mam :lol: :-D setky PS/2 :loony: asi bude aj mysku treba dopisat :roll: a klavesnicu naku peknu najlepsie podsvietenu :joyous: myslim ze sa do sumy vojdem


_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
 [ Príspevkov: 15 ] 


Comp do 900 E



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Comp

v PC zostavy

23

1400

26.05.2007 10:08

haffygoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zamrzne Comp

v Frontend

24

1373

20.05.2008 21:32

dsljohn

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mrzne comp

v Windows

6

518

25.01.2009 11:06

f4r0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Blbne comp

v Antivírusy a ochrana

25

2870

03.10.2007 22:30

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NOVY COMP

v PC zostavy

28

1158

03.12.2008 12:24

Chata Gym

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Skladam comp

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v PC zostavy

77

3599

26.12.2007 13:33

Flety

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

slabý comp

v Ostatné

5

713

27.01.2009 16:43

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nový comp

v PC zostavy

16

1136

16.12.2009 19:38

typek

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomalý comp

v Firewally a bezpečnosť

3

1606

07.10.2007 14:22

Rbot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

restart comp

v Antivírusy a ochrana

9

713

24.07.2008 20:46

Kosak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nezapne sa Comp

v Ostatné platformy

9

1463

27.05.2006 12:15

Spirit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Novy comp-rada

v PC zostavy

8

497

13.01.2008 16:07

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

starý rozheganý comp

v PC zostavy

8

646

03.06.2012 11:42

GIGN1987

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Comp na 26L

v PC zostavy

23

1099

21.12.2008 21:43

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mam zavirovany comp

v Antivírusy a ochrana

15

1399

03.07.2008 14:37

xdom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Comp sa automaticky vipne ...

v Windows

9

766

19.04.2009 22:53

SkyHiRider



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF