| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Chcel by som sa spýtať či je tato ATI silnejšia ako 8800GTX ale čo som čital tak asi hej..... A keby sa taktla táto ATI nedala... v AMD grafické karty | Tar-Minastir_svk | 6 | 550 | 08.09.2007 11:53 Saky |
 | Fungujú hry na DX10 aj pod XP alebo iba pod Vistou? :) v nVidia grafické karty | Vigor | 10 | 1925 | 05.09.2007 17:40 Jaro |
 | Zdravim ludia..potreboval by somtroxu pomoct...s cpu..mam athlon 2500+...a stale bezi na 100%...je maximalne vytazeny...aa... v AMD | JaZo | 10 | 1235 | 05.09.2007 15:06 Ingenium Deerro |
 | zdravim, no zhanam si zostavu a neviem do coho je lepsie investovat - do cpu alebo do vga? [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | _DanWer_ | 32 | 1684 | 04.09.2007 17:42 Jaro |
 | kupujem PC do 15 000 sk potrebujem poradit aky 1. procesor 2. RAM-ka 3. Grafiska karta atd (ale aby to voslo do 15 000sk)... v PC zostavy | tomasko | 14 | 889 | 04.09.2007 16:42 schuma |
 | zaujmalo by ma na akej urovni su zdroje coolermaster napriklad dik v PC skrinky, zdroje a chladenie | adun | 6 | 701 | 04.09.2007 2:27 adun |
 | len sa pitam ze to v kruzku sa mi nan podoba je to ovladanie hlasitosti na repraku. v Elektronika | colormetal | 13 | 3187 | 03.09.2007 12:01 DJ_BobiseK |
 | PLS poradite mi ci bude tato zostava fungovat a ci je vhodna na hry??? CPU - AMD Athlon X2 4200+ EE soc. AM2 - 2 500 Sk MB -... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v PC zostavy | Matooo_pd | 83 | 2959 | 03.09.2007 1:33 cicolably |
 | Zdravím, prosím váš názor, otázka je jednoduchá, ktorú grafiku by ste si vybrali vy? Leadtek Winfast PX8800GTS 640MB vs BFG... v nVidia grafické karty | ebola | 18 | 1305 | 03.09.2007 1:18 Mrsko |
 | Zdravim, vopred sa ospravedlnujem ak to sem nepatri, ale mam vazny dovod to sem napisat. Za rok som uz vymenil 5 zakladnych... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Ostatné platformy | Axwell | 34 | 3826 | 02.09.2007 22:32 piskvorko |
 | cavte... mozte mi niekto poradit nazvo programu,kory ukazuje teplotu CPU a graf. karty ? dakujem.:P v Benchmarky a diagnostické programy | Sulo | 17 | 2635 | 02.09.2007 21:09 Jaro |
 | Caute, keďže sa začali objavovať problémy z mojim zalmanom :jaw: :jaw: tak ho predam ( kamosovi) a chcem kupiť nový. Brigáda... v Chladiče a všetky druhy chladenia | colormetal | 4 | 1184 | 02.09.2007 20:51 liveman |
 | Tak čo poviete na túto zostavu, čo by ste menili , odporúčili , alebo aký máte názor ? Chcem ju kúpiť okolo 20. septembra,... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | ebola | 52 | 2043 | 02.09.2007 19:58 Jaro |
 | Caute kupil som si dnes chladic na chipset Thermaltake Extreme Spirit II a pastu Primecooler PC-C100S (strieborna) a chcem sa... v Chladiče a všetky druhy chladenia | hawo | 9 | 1088 | 02.09.2007 19:33 Spirit |
 | Skrinka: Cooler Master Mystique 632S Zdroj: TAGAN 500-U26 500W i-Xeye Základná doska: Gigabyte GA-N680SLI-DQ6 Grafická Karta:... v PC zostavy | M4fiosso | 23 | 972 | 02.09.2007 15:21 Vladio |
 | Co je pravda natom ze to ma byt prepadak?? na googli som nic nenasiel, ani na fore preto sa pitam v Intel platformy | colormetal | 2 | 991 | 01.09.2007 23:10 OmeGa |
 | Caute, s Phpbb nemam ziadne ale ziadne skusenosti a ani dovednosti, stiahol som si hotove forum z a dal tie rozbalene zloski a... v Backend | colormetal | 6 | 555 | 01.09.2007 21:34 juho |
 | Zdravím, chcel by som sa spýtať, že či sa dá dať do tejto dosky dvojjadrový procesor dualcore alebo C2D? v Procesory | Fursdy | 9 | 1022 | 01.09.2007 21:13 Jaro |
 | co poradite? a aky je rozdiel medzi 533mhz a 800mhz napr? pocitim to na vykone alebo ani ie? v Pamäte | sairik | 5 | 906 | 01.09.2007 13:03 colormetal |
 | caute, potrebujem poradit, ci komponenty, ktore som si vybral do noveho PC pojdu dokopy a mozno nejake rady pre zmenu. chcel... v PC zostavy | pepek.namornik | 20 | 921 | 31.08.2007 23:29 pepek.namornik |
 | PC chcem kupit v ALZE s lcd a cela zostava niak do 50 000 sk prosim poradte diik nad cim zatial rozmyslam: CPU:INTEL Core 2 Duo... v PC zostavy | peat(r) | 27 | 1116 | 31.08.2007 19:04 peat(r) |
 | Takze chcem poskladat pc: cpu: e4400 (planujem ho prevadzkovat na 2.6 ghz az 3ghz) + Arctic Freezer 7 pro mb: MSI P965 NEO F V2... v PC skrinky, zdroje a chladenie | d3g3sh | 10 | 841 | 31.08.2007 16:55 colormetal |
 | Serkooo setci....no sprawil som nejake image mojho BIOSu a troxu som to aj nastavil taq keby ste wedeli poradit taq skuste... v Biosy a ladenie výkonu | Eris14 | 7 | 896 | 31.08.2007 13:36 Eris14 |
 | skladal som PC a na grafiku mi ostali necele 3 tisicky, chcem to hlavne na hry, nech spustim aj nove (NFS carbon, half-life 2,... v Grafické karty | jahoda563 | 15 | 924 | 31.08.2007 12:06 jahoda563 |
 | ahojte, mam uz nejaku predstavu len by som si to potreboval odobrit tuto panmi z pcfora :). Jedina vec pri ktorej neviem ktoru... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | spipo | 59 | 2060 | 31.08.2007 10:14 colormetal |
 | Colorsit Atrix A9001 C-4 Black bezskrutková technológia pre DVD mechaniky a HDD, teplotné senzory CPU VGA HDD, 9x9cm a 12x12cm... v Ostatné | ebola | 18 | 1001 | 31.08.2007 8:01 ebola |
 | prosim vas, ma niekto skusenosti s touto znackou, abo aspon vie o aky kvalitny/nekvalitny zdroj sa jedna? v Ostatné | hammet | 3 | 676 | 30.08.2007 17:43 Tomas1 |
 | No potreboval by som kupit 2 fany - učinné a tiché aby mi ochladzovali 2 raptory lebo hreju. Alebo by bolo lepšie kupiť niečo... v PC skrinky, zdroje a chladenie | colormetal | 6 | 906 | 30.08.2007 15:49 hammet |
 | Zdravim hosi... Pred tyzdnom som kupil horespominany Bluetooth,ale velmi nemilo ma prekvapuje rychlost, ktora sa pohybuje len... v Ostatné | paulix | 10 | 1626 | 30.08.2007 13:42 Shark NX |
 | Velmi by ma zaujimalo porovnanie kariet ATI Sapphire X1650 512MB DDR2 AGP 8x DVI TV-OUT a SAPPHIRE Radeon X1650PRO 256M B DDR3... v Grafické karty | p6kocka | 26 | 1668 | 30.08.2007 11:36 OmeGa |
 | Chcel by som urobit nejaky upgrate zostavy len ma odradza vysoka cena procaku 939... rozpocet mozno tak 5000 komponenty dole... v PC zostavy | Triplespace | 9 | 536 | 30.08.2007 0:37 Triplespace |
 | Caute, potrebujem kupit na rychlo nejaky notebook do 15 000 sk, idem do zahranicia a treba mi ho na komunikaciu s rodinou, thx... v Notebooky a netbooky | endorphin | 8 | 776 | 29.08.2007 21:41 laki |
 | no amm jeden problem mam nootbuk a chel by som do neho dokupit veci napr. ramka procesor a takneviete poradit ocbchod ? v Procesory | sapphyr | 4 | 943 | 29.08.2007 19:26 sapphyr |
 | Caute !!! Potreboval by som poradit nejaku kvalitnu skrinku spolu so zdrojom. Cenovo by sa to malo pohybovat max. do Sk 3000.--... v PC skrinky, zdroje a chladenie | CiRI | 5 | 595 | 29.08.2007 18:45 colormetal |
 | Turbo tlačidlo aj u grafických kariet Taiwanská spoločnosť MSI si zrejme obľúbila koncept Turbo tlačidla známeho ešte z čias PC... v Novinky | JanoF | 5 | 361 | 29.08.2007 18:40 colormetal |
 | nemate dakto program na regulowanie otačok wetraka cpu ale niee Speed Fan bo ten nefunguje v Ostatné programy | QlimaxXx | 2 | 1039 | 29.08.2007 18:35 Tomas1 |
 | V poslednom case neviem cim to je sa mi po case vyhodi svchost error. Podla mojej detekcie je to asi doskou lebo vsetko som s... v Ostatné platformy | Shinnok | 5 | 1021 | 29.08.2007 18:15 Tomas1 |
 | hi. mam athlon 2200xp, epox 3rdai, 512 + 256 mb ddr 400Mhz cl 2.5 , radeon 9200 128Mb.rad by som to vymenil,upgradeol na nieco... v PC zostavy | yourshadow | 10 | 513 | 29.08.2007 17:37 Triplespace |
 | Mam takuto zostavu: Základná doska: ASRock K8Upgrade-NF3 (4 PCI, 1 AGP, 1 Future CPU Port, 2 DDR DIMM, Audio, LAN) Typ... v Grafické karty | Hoomerr | 15 | 983 | 29.08.2007 16:49 Hoomerr |
 | Cafte kto ma 4G net a poradimi z niecim?Ja som si dal TURBO2 a mal by som ho mat teraz od septembra...Hmm ale newem jak ho mam... v Internet, služby a sociálne siete | Eris14 | 13 | 1043 | 29.08.2007 13:34 dodo_mt |
 | Chcem kupit nejake lacnejsie repro 2.1, a zatial uvazujem o Logitech S-200 za 630Sk. Ma ich niekto? Oplatia sa? Alebo poradte... v Ostatné | Vseved | 12 | 799 | 29.08.2007 12:51 colormetal |
 | Chcel by som aby ste sa vyjadrili k tejto téme: Išiel som kupovať PC zostavu do PC-shopu s tým že tam chcem mať aspoň aky taký... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC skrinky, zdroje a chladenie | Tar-Minastir_svk | 34 | 2147 | 29.08.2007 12:13 Tar-Minastir_svk |
 | Mam velku dilemu, momentalne frcim s VGA na AGP slote a potrebuje na moju novu PCI-X graficku kartu aj novu DOSKU. Moje... v Základné dosky | Mike_BossO | 10 | 1112 | 29.08.2007 10:27 Mike_BossO |
 | Zatiaľ mám vybraté toto: zákl.doska Asus M2A-VM, AM2/2K,AMD690G,4xDDR2, SATAII(R), VGA,GbL,mATX procesor AMD ATHLON 64 X2 4200+... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | daKilla | 30 | 1203 | 29.08.2007 8:10 colormetal |
 | Chcel by som vymenit dosky ASUS P5PE- VM za GigaByte 8I865GME-775-RH LAN i865G int.VGA+AGP 8x link je neviete ci sa da na tejto... v Intel platformy | Cmoud | 8 | 1103 | 28.08.2007 22:42 Cmoud |
 | POtrebujem poradit aku zostavu tam dat... monitor nepotrebujem kupovat to chcem v michalovciach a chcem aby natom isla aj... v PC zostavy | Matou | 12 | 600 | 28.08.2007 20:56 colormetal |
 | doska-ASUS M2r32-MVP,ATI CF Xpress 3200/SB600 zdroj -500Wchieftec procesor-AMDx2 athlon 5200+ ranky-2x1GB A-DATA Extreme... v PC zostavy | mhatko | 8 | 488 | 28.08.2007 19:59 colormetal |
 | cafte, do amd sa moc nevyznam. chcel by som sa spytat ze ako to je napr ked ma procak amd x2 oznacenie 3800+ tak na jedno jadro... v AMD | cheso | 3 | 744 | 28.08.2007 19:23 cheso |
 | podla vas je tato inno3d tornado ge-force fx 5500 graf. karta dobra? v nVidia grafické karty | mirec111 | 9 | 762 | 28.08.2007 16:05 Tar-Minastir_svk |
 | caute planujem vymenit grafiku ale zatial som si neni isty ci je vobec treba atd :) mam Gainward 7600 GT 256MB DDR3. Rozmyslam... v nVidia grafické karty | hawo | 15 | 1187 | 28.08.2007 15:37 colormetal |