[ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.01.07
Prihlásený: 30.01.12
Príspevky: 50
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Zlaté Moravce
NapísalOffline : 11.04.2007 0:13 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

Zdravím,

potrebujem poradiť, mám obmedzený rozpočet a môžem si dovoliť len doleuvedené komponenty, +- pár korún.
Ktorá zostava by bola najvyváženejšia ? Celá moja práca na PC je, že si rád zahrám kvalitnú hru a surfovanie po internete.

EUROCASE 450W
MB MS K9N-SLI-2F
---------------------- tieto dve veci ostávajú zakaždým rovnaké a ďalej sa to mení:

1GB DDRAM2 PC800 PQI
VGA ASUS EN7900GS/2DHT/256MB DDR3,2DVI-I,HDTV,PCIe
CPU AMD ATHLON 64 X2 4400+ EE soc.AM2 HT BOX

alebo

1GB DDRAM2 PC800 PQI
VGA Radeon X1950GT,256GDDR3,PCI-E, Dual DVI/TVo
CPU AMD ATHLON 64 X2 4400+ EE soc.AM2 HT BOX

alebo

1GB DDRAM2 PC800 PQI
512MB DDRAM2 PC800 PQI
VGA ASUS EN7900GS/2DHT/256MB DDR3,2DVI-I,HDTV,PCIe
CPU AMD ATHLON 64 X2 3800+ soc.AM2 HT BOX

alebo

1GB DDRAM2 PC800 PQI
512MB DDRAM2 PC800 PQI
VGA Radeon X1950GT,256GDDR3,PCI-E, Dual DVI/TVo
CPU AMD ATHLON 64 X2 3800+ soc.AM2 HT BOX

a posledna varianta je

2x 1GB DDRAM2 PC800 PQI
SAPPHIRE ATI Radeon X1650 256M GDDR3 PCI-E VGA / TVO / DVI
CPU AMD ATHLON 64 X2 4400+ EE soc.AM2 HT BOX

Poznámka: procesor nemám v úmysle taktovať, ale s grafikou sa rád pohrám :D

takže aké rady ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.04.2007 0:40 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

1GB DDRAM2 PC800 PQI
VGA Radeon X1950GT,256GDDR3,PCI-E, Dual DVI/TVo
CPU AMD ATHLON 64 X2 4400+ EE soc.AM2 HT BOX


grafiku z tychto jedine x1950gt takze asi tak


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

Registrovaný: 04.01.06
Prihlásený: 02.05.22
Príspevky: 935
Témy: 80 | 80
Bydlisko: NZ/NR
NapísalOffline : 11.04.2007 2:05 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

urcite viem ze ako prve by som vymenil ten zdroj


_________________
MB - GB - GA-965P DQ6, CPU - E6600, RAM - 2x1GB A-ADATA 800MHZ, HDD - WD 320GB p-ATA 7200rpm, WD 500GB SATA, VGA - ATI Sapphire X1950XTX DDR4, DVD-RW - LG, PSU - 420W Enermax NoiseTaker, Monitor - LCD 17" Prestigio, Keyb&Mouse - Labtec Wiralless
Auto: Alfa Romeo 75 2.0TS Limited Edition 148hp@...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.01.07
Prihlásený: 30.01.12
Príspevky: 50
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Zlaté Moravce
Napísal autor témyOffline : 11.04.2007 7:51 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

Takže som si to zobral k srdcu a upravil som to nasledovne:

MSK9N-ULTRA-2F
Zdroj Fortron 400W PFC ATX-400PNF

1GB DDRAM2 PC800 PQI
VGA Radeon X1950GT,256GDDR3,PCI-E, Dual DVI/TVo
CPU AMD ATHLON 64 X2 4400+ EE soc.AM2 HT BOX

s tým, že Ram po čase dokúpim. Neviem sa ale rozhodnúť medzi 7900GS a 1950GT, čo je výkonnejšie ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.04.2007 14:24 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

xbarney píše:
Takže som si to zobral k srdcu a upravil som to nasledovne:

MSK9N-ULTRA-2F
Zdroj Fortron 400W PFC ATX-400PNF

1GB DDRAM2 PC800 PQI
VGA Radeon X1950GT,256GDDR3,PCI-E, Dual DVI/TVo
CPU AMD ATHLON 64 X2 4400+ EE soc.AM2 HT BOX

s tým, že Ram po čase dokúpim. Neviem sa ale rozhodnúť medzi 7900GS a 1950GT, čo je výkonnejšie ?

x1950gt by na tom mala byt o nieco malo lepsie


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

Registrovaný: 04.01.06
Prihlásený: 02.05.22
Príspevky: 935
Témy: 80 | 80
Bydlisko: NZ/NR
NapísalOffline : 11.04.2007 17:14 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

zdroj schvalujem :nod:


_________________
MB - GB - GA-965P DQ6, CPU - E6600, RAM - 2x1GB A-ADATA 800MHZ, HDD - WD 320GB p-ATA 7200rpm, WD 500GB SATA, VGA - ATI Sapphire X1950XTX DDR4, DVD-RW - LG, PSU - 420W Enermax NoiseTaker, Monitor - LCD 17" Prestigio, Keyb&Mouse - Labtec Wiralless
Auto: Alfa Romeo 75 2.0TS Limited Edition 148hp@...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.01.07
Prihlásený: 24.05.26
Príspevky: 159
Témy: 19 | 19
Bydlisko: KOŠICE
NapísalOffline : 20.04.2007 0:11 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

s tým, že Ram po čase dokúpim. Neviem sa ale rozhodnúť medzi 7900GS a 1950GT, čo je výkonnejšie ?[/quote]

http://www.ddworld.cz/graficke-karty/at ... ou-24.html

pozri ta radeona je super tu je aj stranka na recenziu tak myslim ze na trhu za tie prachy proste nie je nic lepsie......


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

Registrovaný: 04.01.06
Prihlásený: 02.05.22
Príspevky: 935
Témy: 80 | 80
Bydlisko: NZ/NR
NapísalOffline : 20.04.2007 0:46 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

nj, z tychto dvoch je tusdim o malinkato lepsia ta ATIna. Ja som sa tiez davnejsie rozhodoval medzi tymito dvomapre kamosa, ale kedze som mam zatial lepsie skusenosti s nvidiou tak som mu zobral 7600GS od GAINWARDU s DDR3kami.


_________________
MB - GB - GA-965P DQ6, CPU - E6600, RAM - 2x1GB A-ADATA 800MHZ, HDD - WD 320GB p-ATA 7200rpm, WD 500GB SATA, VGA - ATI Sapphire X1950XTX DDR4, DVD-RW - LG, PSU - 420W Enermax NoiseTaker, Monitor - LCD 17" Prestigio, Keyb&Mouse - Labtec Wiralless
Auto: Alfa Romeo 75 2.0TS Limited Edition 148hp@...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.01.07
Prihlásený: 24.05.26
Príspevky: 159
Témy: 19 | 19
Bydlisko: KOŠICE
NapísalOffline : 20.04.2007 8:24 | Co mam dat k A64 X2 4400+ ?

Rasputin píše:
nj, z tychto dvoch je tusdim o malinkato lepsia ta ATIna. Ja som sa tiez davnejsie rozhodoval medzi tymito dvomapre kamosa, ale kedze som mam zatial lepsie skusenosti s nvidiou tak som mu zobral 7600GS od GAINWARDU s DDR3kami.


no tak ti poviem ze je som ati este nemal nikdy stale iba nvidiu ale dnes mi ma dojst x1950gt tak som velmi zvedavy ako bude fungovat.....teraz mam
7600gs od msi s pasivom s ddr2 a nic moc si myslim ze hlavne kvoli ramkam tak si myslim ze ak uz kupuje dnes clovek kartu na schopny pocitac tak jedine gddr3.......


 [ Príspevkov: 9 ] 


Co mam dat k A64 X2 4400+ ?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako mam dať zdroj?

v PC skrinky a zdroje

9

1051

03.07.2014 15:01

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký firewall si mám dať?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Firewally a bezpečnosť

46

7753

17.07.2007 23:57

Roberbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aký server odchádzajúcej pošty mám dať?

v Sieťové programy

2

1068

04.06.2007 20:07

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aky zdroj si mam dať na PC?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

18

1057

07.06.2007 20:29

KatjushaMan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako mam dat to 'phpBB2" prec

v CMS

3

1205

16.06.2006 18:12

Freelan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mam si dat do PC Microsoft Security Essentials?

v Antivírusy a ochrana

3

593

16.03.2010 17:49

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pls aky ovladač mam dat na zvukovu kartu

v Ovládače

9

1540

15.09.2009 17:38

spirit86

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kam mam dat ventilator, ked sa mi prehrieva grafika

v Chladiče a všetky druhy chladenia

3

1042

26.11.2006 18:00

ScorpionSX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mam AMD Sempron 3000+ Mozem si dat ATI Sapphire HD 3850 AGP

v AMD grafické karty

6

546

23.07.2011 14:21

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mam 2 ramky a chcem vediet ci je dobre ich dat dokopy do pc

v Pamäte

3

654

18.07.2009 8:28

AsuSmaNiaK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mám 2 monitory a chcem si dat na jeden ine pozadie ako na druhý

v Monitory, televízory a projektory

5

2807

11.06.2015 21:38

diX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A64 X2

v Chladiče a všetky druhy chladenia

13

805

21.08.2008 21:09

m.jaros

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A64 6000+

v AMD

6

947

16.10.2007 19:03

Mir

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A64 a pocet modulov

v Pamäte

0

911

12.12.2005 11:19

Marian

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Athlon A64 3200+

v AMD

19

1590

18.06.2008 17:13

Dj-XxX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Athlon X2 4400+

v AMD

1

587

17.01.2010 20:14

Jaro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF