[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Registrovaný: 18.03.10
Prihlásený: 11.07.20
Príspevky: 56
Témy: 18 | 18
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 18.08.2011 13:16 | Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Mam takuto chybu pri spusteni farming simulatoru 2011 poradte prečo mi to nejde spustiť. Chyba Landwirtschafts Simulator 2011


_________________
NB-Acer Extensa 5220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Registrovaný: 01.12.09
Prihlásený: 20.01.25
Príspevky: 862
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 18.08.2011 13:24 | Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Máš starú grafiku. Hra vyžaduje shader v.2.0, a tie zjavne nemáš.


_________________
PC :ASUSTeK M2A-VM, AMD Phenom X3 8650 AM2 @ 2,3 Ghz, 4 GB RAM DDR2 1800 MHz, SAPPHIRE HD 6770 VAPOR-X 1GB DDR5, 400W Zdroj, 500 GB HDD, Windows Vista 64 bit
Notebook : Asus EEEPC 1201NL, intel Atom N270 512 KB L2 Cache 533 MHz FSB @ 1,6 Ghz, 1 GB DDR2 RAM, nVidia ION, 320 GB HDD, Windows XP 32 bit
Iná technika : LG P500 (806 Mhz, Android 2.3.3 Gingerbread, root, JIT), Koss Pathfinder, kedysi iPhone =(
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Registrovaný: 18.03.10
Prihlásený: 11.07.20
Príspevky: 56
Témy: 18 | 18
Bydlisko: Žilina
Napísal autor témyOffline : 18.08.2011 13:43 | Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

takže to nepojde? :? :?


_________________
NB-Acer Extensa 5220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Registrovaný: 01.12.09
Prihlásený: 20.01.25
Príspevky: 862
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 18.08.2011 13:43 | Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

To je za otázka. Nie nepôjde, pokiaľ si nekúpiš novú grafiku.


_________________
PC :ASUSTeK M2A-VM, AMD Phenom X3 8650 AM2 @ 2,3 Ghz, 4 GB RAM DDR2 1800 MHz, SAPPHIRE HD 6770 VAPOR-X 1GB DDR5, 400W Zdroj, 500 GB HDD, Windows Vista 64 bit
Notebook : Asus EEEPC 1201NL, intel Atom N270 512 KB L2 Cache 533 MHz FSB @ 1,6 Ghz, 1 GB DDR2 RAM, nVidia ION, 320 GB HDD, Windows XP 32 bit
Iná technika : LG P500 (806 Mhz, Android 2.3.3 Gingerbread, root, JIT), Koss Pathfinder, kedysi iPhone =(
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Registrovaný: 10.05.09
Prihlásený: 11.09.24
Príspevky: 1166
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Bánovce nad...
NapísalOffline : 18.08.2011 13:52 | Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Skús nainštalovať najnovšie ovladače, mne to tiež písalo na 6850ke.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

Registrovaný: 18.03.10
Prihlásený: 11.07.20
Príspevky: 56
Témy: 18 | 18
Bydlisko: Žilina
Napísal autor témyOffline : 18.08.2011 14:54 | Chyba Landwirtschafts Simulator 2011

vyskušam :)


_________________
NB-Acer Extensa 5220
 [ Príspevkov: 6 ] 


Chyba Landwirtschafts Simulator 2011



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Farming simulator 2011

v Hry a herné konzoly

8

796

21.07.2011 21:50

Belle

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Landwirtschafts-simulator 2011

v Hry a herné konzoly

14

731

10.01.2012 19:01

Jeffo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Landwirtschafts simulator 2011

v Hry a herné konzoly

10

1838

26.05.2011 14:42

Boohuss

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pc na Landwirtschafts-Simulator 2011 do 200Eur

v PC zostavy

7

719

23.06.2011 17:51

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tractor Simulator 2017 chyba 0xc0000142

v Kôš

4

62

22.02.2018 11:59

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

V: Euro Truck Simulator 2 GOLD za Farming Simulator 15

v Bazár

1

1196

18.02.2016 13:03

t0m@$

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Realistický letecký simulátor - Digital Combat Simulátor

v Hry a herné konzoly

0

804

12.09.2019 14:09

Molnija1985

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Cryorig C1 (chladic na Intel socket 2011, 2011-3, 1366, 1150, 1155, 1156, 775 AMD socket AM2, AM3+, FM1, FM2+)

v Bazár

1

776

28.01.2021 12:46

tarezni

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém u Traktor Simulátor(Traktor Zetor Simulátor)

v Hry a herné konzoly

24

2888

03.06.2011 14:47

Jeffo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Častá chyba načítania stránky (...dočasná chyba DNS).

v Internet, služby a sociálne siete

14

1635

29.05.2019 11:48

Jaro_N

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chyba 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Neznáma chyba.

v Sieťové programy

0

3011

26.02.2011 11:36

000kiko000

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Topfest 2011

v Diskusia

5

890

05.07.2011 18:19

joopan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

F1 2011

v Hry a herné konzoly

26

1831

13.01.2012 19:20

sp33d

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Maturita 2011

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 10, 11, 12 ]

v Diskusia

338

21423

21.12.2011 1:03

BrumikPE

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PES 2011

v Hry a herné konzoly

0

648

13.09.2011 13:09

Xander145

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vianoce 2011

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Krčma

30

2063

27.12.2011 23:36

F3RY



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF