Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 44 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2013 21:55

Citácia:
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Tak to snad ani zdarma.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147
Bydlisko: Wattenscheid
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2013 22:30

KocuR píše:
keď kúpim frajerke L720 pod stromček..



Lumia 720 nieje dobra, ma problem s nefunkcnym volume down tlacitkom, a ma ho dost ludi co som kukal, tiez mi win zacal blbnut, zajtra ide na reklamacku







_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2013 22:55

Johnnny píše:
To uz je samozrejme vec nazoru. Problem je, ze vacsina tych narocnych uzivatelov ktori tu struhaju profesionalov akurat menia ikonky a launchre aby ich telefon vyzeral kazdy tyzden inak. V tychto pripadoch je ale otazne, ci ako hracka sluzi Android, alebo iOS :)


Osobne mam za ostatne 3roky na 3roznych fonoch na androide furt tu istu temu:
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Dolezite je ale to co sa skryva vnutri systemu. Pre mna nieje android momentalne nicim nahraditelny, kedze ma najblizsie k linuxu, ktory mam na kazdom NB + domacom serveri. Najblizsia alternativa do buducnosti vyzera byt Ubuntu phone. Snad sa dockam raz debianu na fone :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Registrovaný: 22.02.10
Prihlásený: 02.01.19
Príspevky: 4512
Témy: 157
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2013 22:57

Johnnny píše:
"To ako po pol roku sekajú android top telefony neviem nikdy som nevlastnil" si napisal pred chvilou a teraz vie zrazu kazdy, ze sa spomalia. Fakt ti prestavam rozumiet.

Dalej zase spominas problem iOS. Ak je iOS tak problemovy ako to vsade pises a Android bezi tak fajn ako vsade pises naozaj nechapem co ta k tomu iOS taha ...

No v kazdom pripade toto nikam nevedie, pretoze sa stracas v tom co pises.


Narážal som na to čo si písal ty...

Takže ešte raz. Nikdy som nevlastnil top telefón ako je s4 a preto neviem či po pol roku seká reagoval som na to, že si tvrdil, že na iphone musí ísť android teda bez chyby lebo má výkonný HW...

Ďalej s tým sekaním iOS som len reagoval na teba ja som s tým nezačal :P a nikdy som nenapísal, že iOS je problémový. Písal som, že každý OS má problémy a aj iOS nie len Android ale to myslím v inej téme..







_________________
_________________
GIGABYTE P55-UD4--Intel Core i5-750 Quad-Core-- KINGSTON 8GB Turbo DDR3 1333MHz-- Zdroj Gigabyte ODIN GT 550W, GE-M550A-D1-- AMD 7870 GIGABYTE crossfire-- SSD Intel 330 180GB 500 MB/s a 450 MB/s --2x 1TB WD Caviar Black 3.5", SATA 300, 7200 rpm, 3Gb/s, 32MB, Black edition -- Monitor SAMSUNG FX2490HD 24" LED
Notebook Lenovo ThinkPad Z61m CPU:duar core 2,00GHz RAM: 1,5 GB DDR2 667MHz kingston, GPU x1400 128MB/512MB HDD 90GB 2,5" SATA, 7200rmp lenovo
Netebook Lenovo IdeaPad Y560 CPU i3 2,40GHz RAM: 4GB 1333MHz GPU: Ati 5730 1Gb HDD: 500GB 7200 rmp :
Notebook Samsung 700Z CPU: Intel Core i7 3635QM RAM 8GB 1600MHz GPU: GT640m HDD1: SSD1: 128GB 550MB/s čítanie SSD2: 1000GB hdd/ssd DISPLEJ: 1600x900 antireflexný
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2013 0:08

Reagovat na to by ma stalo mladost :)

yaJohnny: ja uplne chapem, ze niekomu na jeho potreby iOS nestaci, pretoze vsetky moznosti nema. Mne by tiez viac sadol Android. Vadi mi ale jednak ze je skaredy a jednak ze z jeho funkcnostou mam svoje skusenosti a za to trapenie mi to nestoji. Na tebe ale aspon ocenujem, ze v tvojej verzii ten Android skutocne vyzera k svetu. Ale ked tu niekto obhajuje moznosti customizacie a potom vojdem do tejto temy: ako-vyzera-vasa-plocha-vt80131-1350.html hovorim si, ze vacsina tych uzivatelov by mala byt za nemoznost customizacie vdacna ...


Naposledy upravil Johnnny dňa 23.10.2013 7:59, celkovo upravené 1






_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2013 7:14

žiadny mobil mi nestojí za viac ako 250-300 € ani keby mal neviem aký namakaný systém a hardware,nie to ešte o tisícku viac


Online

Užívateľ
Užívateľ
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOnline : 23.10.2013 9:13

Martinicoss píše:
Sranduješ ? Android sa veľmi pohol dopredu za posledné roky a veľa problémov sa s ním ťahá len z histórie že boli....

Pohol sa dopredu? v com?
Pre porovnanie....doteraz som pouzival Desire HD (hardwarovo +- ekvivalent iPhone 4). Inac to ma 1GHz jednojadro a 768MB RAM.
Na desire HD som preskakal od default ofiko androidu 2.2, cez 2.3.5, az po neofiko 4.0.4, 4.1.1 a 4.2.1 (Venom a MIUI ROMky)
Kazda z nich sa po case zacala spomalovat a lagovat...stacilo mesiac-dva. Tie dvojkove verzie sa drzali najlepsie, ale aj tak to nebolo nic moc. Pomaly browser, lagujuce GUI, neustale sekajuce posuvanie textu v appkach (vysvetli mi ako je mozne ze v obycajnom sme.sk posuvanie textu seka?). Ano, mozes si menit temicky, ikonky a ine blbiny...ale co z toho, ked to pokracuje v sekani, alebo po kratkom case zacne? Toto som pozoroval aj na fonoch co maju kamosi a su vykonnejsie ako moj desire HD. Bezi im tam android 4.x.x. Ked som sa vtedy dostal k iPhone 4 co mal kamos, tak sa to nedalo vobec porovnavat. Mal vo fone zo 50 appiek, ale ta vec nesekala, nelagovala, vsetko sa tam chovalo plynulo a fungovalo. preco ma Desire HD s +- stejnym HW problem takto fungovat? navyse je to high-end fon z 2011 co z ktoreho a vobec nestal malo. Teraz mam uz dva mesiace iPhone 5 a zatial ma ten fon nicim nenasral, ako predtym Desire HD...jedina vec co zamrzi (aj ked nie moc) je absencia sharovania cez BT. To je asi jedina nevyhoda co so zatial spozoroval.

Aby mi pri zazvoneni telefon lagoval tak, ze 5s sa nevie rozsvietit obrazovka a prve dva-tri kliky na tlacitko "zdvihnut" ani nezaregistroval, pretoze lag? Dakujem neprosim. To iste pri odomykani fonu. na 1x sa mi to nepodarilo hadam nikdy, vkuse to laglo. A toto sa dialo na hocijakej verzii androidu, co som do toho nahral, ofiko aj neofiko. Navyse je cely ekosystem androdiu nekonzsitentny...jedna ikona appky tien ma, ina nie, dalsia vyzera jak z win95, dalsia jak keby mala 256 farieb...google na toto nejaku prirucku ma, ale ludia sa vysrali na to, ju studovat. Potom to tak aj vyzera.

Pri iOS sa mi nic z tohoto zatial nestalo...nic nelaguje, prostredie je konzistentne, vsetko pracuje bez nutnosti aby som musel cokolvek riesit, veci sa chovaju tak, ako clovek podvedome caka. Kedysi som mal Asus Transformer (2x1Ghz Tegra), ten som vymenil za iPad2 (HW rovnaky ako iphone 4s) a rozdiel bol tiez neskutocny....opat som sa od lagujuceho androidu 4.1 presunul k iOS 6.1.3, kde vsetko fungovalo, nic nesekalo, nelagovalo, vyzeralo to krasne, proste parada.
Trosku zamrzela absencia HW klavesnice co mal Transformer, ale na iPade sa aj na displeji paradne pise, na Transformeri som robil 2x viac preklepov, lebo to bud pocas pisania laglo alebo nestihalo.

Martinicoss píše:
Zato iOS ide teraz dolu vodou čo by nikto pred rokom nepovedal. Takže iOS teraz nie je o nič lepší ako android v porovnatelnej cene.

Pravda, hlavne iOS 7 je grc. Funguje +- dobre, ale divat sa na to je utrpenie. kamos tiez nadava, ze par appiek mu pravidelne crashuje. Preto zatial kaslem na upgrade, a aj preto, lebo sa neda uz vratit nazad.

Martinicoss píše:
A ak to takto pôjde dalej tak Apple sa stane klasickou značkou ako samsung, htc nokia a pod... A čo sa týka OS tak bude aj horší ak pôjdu tak ako idú teraz. Apple už dávno nie je to čo bolo pred rokmi a možno je to odvážne tvrdenie ale žije len z mena. Už nič inovatívne nevymýšľajú od Iphone 4 majú v podstate ten istý dizajn a to čo spravili nové aj dosrali ako iOS7...

Dizajn...naco menit daco co je dobre? Tiez nechapem, preco tak prekopali iOS 7...stacilo par menisch zasahov do grafiky a nie spravit z toho pastelovy plochy grc bez podtienovania. Budu musiet daco nove vymysliet, inac skoncia zle. Myslim ze sa opakuje situacia z 90-tych rokov, ale tento krat sa uz Jobs nevrati aby ich zachranil.
Martinicoss píše:
K téme. Ja by som to prijal... iOS si nekúpim hlavne preto,ž e je uzamknutý OS čo mne dosť prekáža a ak je tam dual boot bolo by to v pohode. Mal by som výhody Androidu bez jeho nevýhod

a co ze je to uzamknuty OS? Co takeho robis ze ti to ako uzivatelovi vadi? Ak chces customizaciu, cez JB a Cydiu sa to da. Samozrejme, musis cakat problemy lebo to neni odladene a robia to nadsenci, nie ofiko Apple. Takze ak sa daco pokazi, smola. Rovnako ako u androidu a jeho neofiko ROM.

Proste cakam, ze telefon bude fungovat rychlo a bezproblemovo. Obzvlast ked ma jedno- alebo dvojjadro na dnes uz beznych 1GHz, tak ked vidim nejaky lag, tak co ten OS do riti v pozadi take robi? Toto sa nema co diat. Na androide bezna vec.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2013 9:37

shiro píše:
Martinicoss píše:
A ak to takto pôjde dalej tak Apple sa stane klasickou značkou ako samsung, htc nokia a pod... A čo sa týka OS tak bude aj horší ak pôjdu tak ako idú teraz. Apple už dávno nie je to čo bolo pred rokmi a možno je to odvážne tvrdenie ale žije len z mena. Už nič inovatívne nevymýšľajú od Iphone 4 majú v podstate ten istý dizajn a to čo spravili nové aj dosrali ako iOS7...

Dizajn...naco menit daco co je dobre? Tiez nechapem, preco tak prekopali iOS 7...stacilo par menisch zasahov do grafiky a nie spravit z toho pastelovy plochy grc bez podtienovania. Budu musiet daco nove vymysliet, inac skoncia zle. Myslim ze sa opakuje situacia z 90-tych rokov, ale tento krat sa uz Jobs nevrati aby ich zachranil.

Tiez som si to najprv myslel ale nakolko predali 9 milionov iPhonov za tyzden a maju uz vyse 200 milionov downloadov iOS 7 to tak zrejme nebude. Vacsina ludi ten dezajn zerie a paci sa im. Rovnako novy OS X je zas o nieco pokrokovejsi. Idu stale dopredu a stale inovuju nech si kazdy tvrdi co chce.


Online

Užívateľ
Užívateľ
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOnline : 23.10.2013 10:21

OS X aspon nepresiel tak radikalnou zmenou GUI.
Skorej sa mi zda, ze si ludia (hlavne v USA) kupia novy fon a stiahnu novy iOS z principu, ako pre to, ze by sa im pacil. Hlavne v pripade 5C. Proste zeru vsetko co je od Applu, nech je to co chce a vyzera ako to vyzera. Keby vyrobili iToiletPaper a predavali ho za 40usd/kotucik, tak aj tak sa to predava :D
Sa pozri na iPhone 5C ked ho das do origos puzdra...cisty vtip a traposina. Z nazvu iPhone vidis maximalne tak "hon" :D







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2013 10:34

iOS 7 je proste lepsi. Na starsich zariadeniach sice funguje horsie, ale na iP 5 a vyssie bezi uplne v poriadku a je lepsi. A pre mnohych vratane mna aj krajsi.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2013 10:44

Lepsi je, vela veci je tam lepsie riesenych a nove funkcie su super, no keby nechali povodny vzhlad, dali tam nove funkcie a dajme tomu spravili to ze by sa horna lista spajala s listou v aplikacii do jednej farby a par dalsich zasahov do grafiky tak by to bol najdokonalejsi iOS vsetkych cias. Teraz to je take nemastne neslane a clovek ani nema moc pocit, ze pouziva iPhone ale skor nejaku lacnu srajdu, minimalne v pripade iP4 kde je to skutocne zle odladene no aj keby to ide rychlo dizajn proste nieje uz ta klasika, ktoru som mal rad.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2013 11:06

mirom píše:
a maju uz vyse 200 milionov downloadov iOS 7 to tak zrejme nebude. Vacsina ludi ten dezajn zerie a paci sa im. Rovnako novy OS X je zas o nieco pokrokovejsi. Idu stale dopredu a stale inovuju nech si kazdy tvrdi co chce.


Tak vzhladom k tomu ze sa neda downgradovat, je to len statistika poctu stiahnuti, nie spokojnosti. Clovek co nesleduje novinky a dianie okolo toho prvykrat uvidel ten novy dizajn az po nainstalovani.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chceli by ste iPhone, ak by bežal na CyanogenMod ROM?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2013 11:08

mirom píše:
Lepsi je, vela veci je tam lepsie riesenych a nove funkcie su super, no keby nechali povodny vzhlad, dali tam nove funkcie a dajme tomu spravili to ze by sa horna lista spajala s listou v aplikacii do jednej farby a par dalsich zasahov do grafiky tak by to bol najdokonalejsi iOS vsetkych cias. Teraz to je take nemastne neslane a clovek ani nema moc pocit, ze pouziva iPhone ale skor nejaku lacnu srajdu, minimalne v pripade iP4 kde je to skutocne zle odladene no aj keby to ide rychlo dizajn proste nieje uz ta klasika, ktoru som mal rad.


Na mna to lacno neposobi. Mozno je fakt, ze to beriem inak, kedze sa v tom orientujem, ale lock-screen napriklad na mna psoobi neskutocne luxusne a moderne. A s pekny pozadim aj zvysok systemu. Iste, su tam vyhrady a obcas si poviem, ze toto by som asi spravil inak, ale daleko lacnejsie na mna posobi Android. Tam je nekonzistetne uplne vsetko. Nad oboma potom stoji METRO ktore je co do UI aspon u mna momentalne TOP.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2013 11:57

Lockscreen je fajn, to ano ale mne hlavne vadi ta biela farba ktora je v kontaktoch, fotkach, nastaveniach a proste uplne vsade. Totalne zabija prehladnost aplikacii a naviac je skareda.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 44 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LG L5 II (E460) - CyanogenMod/Rom

v Smartfóny a tablety

1

598

31.03.2015 18:44

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LG Optimus GT540 - Cyanogenmod 7.2 ROM

v Smartfóny a tablety

11

479

13.01.2013 21:05

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. V akom meste by ste chceli žiť?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Krčma

49

1693

02.06.2014 22:23

lukac Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo by ste chceli pod stromček ? (2008)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Krčma

135

8532

23.12.2008 13:58

Romi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo robíte alebo, čo by ste chceli robiť?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

49

4101

12.01.2008 18:28

salamoon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako dlho bezal TV?

v TV

3

832

20.07.2011 17:51

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cyanogenmod pre X8

v Smartfóny a tablety

7

482

05.11.2011 20:51

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Miesto DVD-Rom mi ukazuje CD-Rom

v Operačné systémy Microsoft

2

468

07.11.2010 19:12

hanesfun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako ste vyzerali, keď ste boli malý?

v Krčma

6

1912

04.06.2008 11:26

Lub0$ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ste v niecom dost dobry a vedeli by ste to naucit inych?

v Ponuka práce

0

1230

21.11.2012 10:37

samo88 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CyanogenMod Installer - inštaláciu zvládne teraz každý

v Novinky

23

1167

03.02.2014 8:24

Atrix24 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vedci by chceli za 20 rokov vytvoriť ľudské srdce

v Novinky

3

502

28.10.2008 3:26

Spirit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fungoval by displej z Iphone 6 na Iphone 6S?

v Mobilné zariadenia

2

799

21.06.2019 22:14

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple iPhone 4 8GB, iPhone 4S 16GB, 32GB a 64GB

v Novinky

10

2224

06.10.2011 13:21

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kompatibilita obalu iPhone 7 na iPhone 8

v Mobilné zariadenia

7

1532

08.10.2017 21:18

stiv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. iPhone SE vs iPhone 4S - maximalna hlasitost

v Smartfóny a tablety

0

427

01.09.2016 16:40

sysel777 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra