Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 337 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 8:44

Kamahl píše:
za tu dobu co som tu, som stihol zaspamovat uz vela tem, tak by ma zaujimalo co si myslte o mne :)


kamahl ty si v pohode, nemám výhrady, a na tú jednu tému, ktorá je poriadne rozporuplná u nás, sa vyjadrovať nebudem :)

a aviro je náš strážny anjel pred vírusmi (invanders :D)

//v každom prípade, keď si porovnáme príspevky takých ako kamahl a bsE verzus naši niektorí spamovací 15roční kolegovia, je to jeden katastrofálny rozdiel :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 9:12

eXistenZ píše:
...naši niektorí spamovací 15roční kolegovia, je to jeden katastrofálny rozdiel :)


Hmm, dufam ze ja niesom az taky spammer :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 9:50

imnotwhafo píše:
Hmm, dufam ze ja niesom az taky spammer :rolleyes:


Si spammer, ale nie taky okaty. Mas rozum a nespamujes tak casto, ale len vtedy, ked Ti to ozaj neda. Inak sa vzdy vyjadrujes len k teme (ako teraz ja :D ). ;)
Si tu uz 9 mesiacov.
Ja len 6.
Kukaj kolko paliciek som zaspamoval ja a kolko Ty. :?

Prikladom dokonaleho spammera bol Lubos. :loony:
Davno som ho tu nevidel, ale verim, ze sa sem raz vrati a dobre to tu zaneplesi.

Dajte refresh myslienok. Co si myslite o mne? :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 10:19

..kolko lasky a vzajomneho porozumenia na tomto fore :D :D .. dajce mi servitku, smrk :D ..
podla mna su vsetci admini,modovia atd v pohode, aj ked si niekedy pripadam pri tych 15-20 r chalanov ako pri 45r chlapov..nemusime sa vsetci tvarit az tak vazne a inteligentne:) .. kapanek nadhladu mi tunag chyba..inak hodnotim 9 z 10 :) drzim vsetkym mojim ´nadriadenym:)´ palce, nech im to dobre banuje, lockuje, a v neposlednom rade radi :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 04.06.21
Príspevky: 269
Témy: 14
Bydlisko: Blava
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 10:21

po polrocnej pauze sa vraciam na scenu a neodpustim si otazku:je tu niekto,kto si nieco o mne mysli?? :D:D

Mastros:moj bezcenny comment:ked si sa regol a zacal si pisat nemal som ta moc v laske,lebo tvoje commenty boli dakedy doost ze zbytocne ale zase polroka som tu nebol a uz taku averziu k tebe necitim,teraz mam nove objekty vhodne na moju averziu :D:D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 11:32

Erased_fear, ja ťa obdivujem za tvojho avatara. Neveril by som, že sa niekto dokáže tak dlho pozerať na tú pani. :lol:

Inak všetci ste tu fajn, niektorí trávite najviac času v krčme, iní zase máte problém s vyjadrovaním a pravopisom (To mi vadí asi najviac, totiž, ak má niekto aj strelené názory, ale vie ich prezentovať na úrovni, aspoň sa mu dá dobre oponovať. Avšak, ak sa niekto nevie vyjadriť, alebo píše s ipsylonmy - Sodoma, Gomora).







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 04.06.21
Príspevky: 269
Témy: 14
Bydlisko: Blava
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 11:42

:D:D Takúto reakciu som naozaj nečakal. :D To vieš, ja obdivujem ju a preto minimum, ktorým jej môžem splatiť jej celoživotné dielo je, že si ju dám za avatara. :D

Iplsylony vadia aj mne, ale viac ma štve "vecnosť" niektorých príspevkov. Proste niekedy nechápem, čo sa hlavou honilo dotyčnému pri pisaní reakcie, niekedy sa to totiž dá bez okolkov považovať za umenie....


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 13:07

ipsylon sa pise presne s y na zaciatku, ale to nevaaaa. aj ja by som sa spytal co si o mne myslite, ale nejak mi to netrha zily....







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 13:30

OmeGa píše:
ipsylon sa pise presne s y na zaciatku, ale to nevaaaa. aj ja by som sa spytal co si o mne myslite, ale nejak mi to netrha zily....
Práve som si o tebe pomyslel, že nerozumieš irónii (to s tým ypsilonom).







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.08.2007 13:31

Pani neodbacate nejako od temy???







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 14:15

A o mne si co myslite?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 12.08.06
Prihlásený: 03.11.08
Príspevky: 229
Témy: 12
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 19:07

Shark NX píše:
No ty si ina kava ... niekedy az ziram jake mas ... Fakt rozumne nazory ... na chalana co ma 16-17 to je az uctyhodne ...
Normalne zyram ked nieco napises ... (V Dobrom)

:oops: tak to ti velmi pekne dakujem :) a tebe tiez Kamahl aj eXistenZovi ;) ja vas mam tiez rad







_________________
CPU: AMD Athlon X2 3800 MB: Epox 9NPA-Sli HDD: Seagate 250 GB sataII RAM: Kingston 1GB 400 VGA: Sapphire x1950 256mb ULTIMATE DDR3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 10.12.06
Prihlásený: 11.07.09
Príspevky: 602
Témy: 27
Bydlisko: Margecany
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 19:13

and I? :wail: :side:







_________________
CPU: Intel Pentium 4 3000 MHz MB: ASRock 775Dual-915GL RAM: GoodRam DDR 400MHz 1GB GPU: nVIDIA GeForce FX 5200 HDD: Maxtor 6E030L0 (30 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) PSU: 300W Repro: Labtec Pulse 285 2.1 Mouse: Razer Copperhead 2000dpi Tempest Blue Podložka: SteelPad QcK Slúchadka: Teac HP-5 2.0 Stereo Monitor: Hansol 17" CRT Tlaciaren: HP Deskjet F380 Pripojenie: T-COM TURBO3 + upload 512 kbit/s Phone: SE k810i + Sony M2 2GB
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 20:23

imnotwhafo píše:
Hmm, dufam ze ja niesom az taky spammer :rolleyes:


napísal som "niektorých" no ale nechcel som menovať... mzem snáď povedať, že ty medzi nich nepatríš... (teda aspon väčšinou :D no ale spamujeme všetci, niekedy si to ani neuvedomíme ´a sme OT, že? :D) :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 07.04.07
Prihlásený: 24.02.21
Príspevky: 4438
Témy: 85
Bydlisko: Rožňava
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 20:29

A čo ja :? ja som duch :lol:







_________________
PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l
HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l
PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l
VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l
NOTEBOOK: ASUS U36SG
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 31.05.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 2324
Témy: 65
Bydlisko: okres MY / PK
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 20:41

aj mna by ste mohli,urcite som sa polebsil







_________________
PC: MB: ASUS B85M-G CPU: Intel Xeon E3-1231 v3 + Cooler SilentiumPC Fera 2 VGA: ASUS GTX960 4GB RAM: 32 GB DDR3 1600 MHz HDD: 1TB + 240GB,120GB SSD CASE: Zalman Z1 +2x FAN NOCTUA NF-S12A LCD: 2x 24" LG 24MB37PM OS: Archlinux [i3wm] + Windows 10 64bit
NTB: Dell Latitude 7490 OS: Archlinux [i3wm]

PHONE: OnePlus 7 PRO 256GB
CAR1: Skoda CITIGOe iV 2020 CAR2: Nissan Primera p11 1997 MOTO: Suzuki V-strom DL650XT 2016
IG: xmiroslavm_
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 22:42

Mastros píše:
Si spammer, ale nie taky okaty. Mas rozum a nespamujes tak casto, ale len vtedy, ked Ti to ozaj neda. Inak sa vzdy vyjadrujes len k teme (ako teraz ja :D ). ;)
Si tu uz 9 mesiacov.
Ja len 6.
Kukaj kolko paliciek som zaspamoval ja a kolko Ty. :?

Prikladom dokonaleho spammera bol Lubos. :loony:
Davno som ho tu nevidel, ale verim, ze sa sem raz vrati a dobre to tu zaneplesi.

Dajte refresh myslienok. Co si myslite o mne? :)


MAstrosko vratil som sa, ja som len bol na Slovensku na dovolenke ale uz som spat, aj ked tu asi nebudem chodit tak casto, ale sem tam postnem.
A dik ze si ma tituloval ako kvalitneho spamera, a myslim ze sme na to mtak rovnako so spamovanim :)
A tvoje prispevky ma niekdy vedia riadne nastvat ( :jaw: )
NEber to osobne :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 22:50

Lub0$ píše:
MAstrosko vratil som sa, ja som len bol na Slovensku na dovolenke ale uz som spat, aj ked tu asi nebudem chodit tak casto, ale sem tam postnem.
A dik ze si ma tituloval ako kvalitneho spamera, a myslim ze sme na to mtak rovnako so spamovanim :)
A tvoje prispevky ma niekdy vedia riadne nastvat ( :jaw: )
NEber to osobne :-)


Pohodkaaaaaaa...
Ja len pisem to, co citim a to, ako veci vidim. :rolleyes:
tomino123: Pohodicka, mas pekny avatar. ;)
miker: Nejak si ostal inteligentnejsi. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 12.08.06
Prihlásený: 03.11.08
Príspevky: 229
Témy: 12
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2007 23:04

Mastros píše:
Dajte refresh myslienok. Co si myslite o mne? :)

ja ta ajtak nemam rad a povazujem ta za kretena







_________________
CPU: AMD Athlon X2 3800 MB: Epox 9NPA-Sli HDD: Seagate 250 GB sataII RAM: Kingston 1GB 400 VGA: Sapphire x1950 256mb ULTIMATE DDR3
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.09.2007 0:47

Takto ... Vysvetlime si jednu vec ... Do tejto temy sa prispieva tak ako Bol pisany 1. Post
nie stylom ... co si myslite o mne a co o mne a som kkt?? :rolleyes:







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2009 0:32

Rad by som obnovil tuto temu, modi na fore sa vymenili, pribudli niektori novi, medzi nimi aj ja a toto moze byt sposob ako zistit v com sa zlepsit, kde ubrat, kde pridat. budem rad za vase komentare na vedenie, a na zopar userov, ktori sa vam vtlacili do pamate. Posty by sa mali niest v duchu aky mali prve posty v tejto teme, nie to co tu bolo na konci. ;)


zrejme zacnem:

JanoF - pohodak, moj nazor sa na neho od zaciatku nezmenil
eXistenZ - vie o com hovori, ma prehlad, aj ked nema vela casu nezanedbava forum
Omega - v poslednom case travil na fore menej casu, mam rad jeho styl pisania, dufam ze ho tu uvidim castejsie
Luks - nemal som ho rad, ale zistujem ze ho mam stale radsej :D
Marzo - o om som vobec nic netusil, dokedy sa nestal modom, zatial s nim nemam ziadne negativne skusenosti
Shaggy, Suchy, Stenley - tito chlapci sa zdruzuje v kategoriach, kam ja nechodim, takze nic
Spirit - vie zasiahnut a usmernit diskusiu, ma prehlad v audio oblasti
Tomas1 - casto sa s nim stretavam v HW oblasti fora, teraz si ho uz vsimam viac
cthulhu - strasny pohodak, nemam co dodat, Bazar je jeho posobisko :D
Dzin - skoro vobec nepoznam, nie je tu az tak casto
Jaro - posobi na mna kludnym dojmom, tiez sa s nim stretavam v HW oblasti
ScorpionSX, SharkNX - registrujem ich menej... Scorpiho trosku viac


userov teraz hodnotit nebudem, musim nad tym lepsie porozmyslat, je vas vela :-D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2009 9:35

JanoF - v poho, aj ked na fore sa objavi obcas, aj to v neskorych nocnych hodinach
eXistenZ - vyzna sa, na fore je dost casto
Omega - chvilku sa tu neobjavoval (vieme preco), ale toho cloveka chcem stretnut osobne ;)
Luks - prisny na userov, ale tak to ma byt
Marzo - viem, ze sa vyzna, ale registrujem ho az od okamihu ked sa stal modom
Shaggy, Suchy, Stenley - detto, ale inak v pohode chalani
Spirit - :dance: clovek, s ktorym sa da pokecat o vselicom, ale "sound" mu pasuje najviac
Tomas1 - poznam este z cias, CS Chalenge, ked sme boli len useri
Dzin - pozdravujem od Jaffara, vraj ta niekedy prideme pozriet ;)
Jaro - nas "posthunter #1", ale jeho znalosti v oblati HW by som chcel mat
ScorpionSX - pohodak, na dlhe nocne debaty :D
SharkNX - pozname sa z Obchodnej ;) inak by si sa tu mohol objavit castejsie
Daron - co dodat, snazi sa svoju "pracu" moda robit poctivo, vie aj poradit

useri:
registrujem vecsinu, hlavne tych, s ktorymi sa poznam
konkretne menovat nebudem, to by bolo na niekolko stran, spomeniem ErtiN, Kamahl, miker - pohodaci
Pauloooze - dalsie stretko na balkone pri pive v lete ;)

neukamenujte ma, ak som niekoho nespomenul :oops:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2009 10:42

JanoF - lenivy flegmatik
eXi - pohodar, prilezitostny grafik, anjelikar :D
Omega - snad som nenasiel cesku/slovensku it stranku na ktorej by nebol regnuty
Luks - uprimny ( :lol: )
Marzo - bohuzial som na tom ako cthulhu, od ktoreho tento zoznam odpisujem :)
Stenley - da best one!
Suchy - da programmer one!
Shaggy - da SEO one!
Dzin - milovnik cajov a motoriek
Jaro - da hardware one!
Scorpi - da DELL one!
Daron - da SOAD one!
Spirit - da sound & good one!
cthulhu - da bazar one!
Itsiq - da gentoo & w3 one!







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2009 12:05

Kedze od mojho posledneho prispevku v tejto teme uplynul skoro rok, zhrniem co sa zmenilo, ako som na tom teraz, ako vnimam userov a modov.

JanoF - Pohlad na JanoFa sa nezmenil. Je pohodak, lenivy, do vsetkeho ho treba dokopat a niekedy nepomoze ani to. Je trosicku bugnuty :-) ale to snad kazdy z nas. Obcas ma nutkanie upratovat temy tam, kde netreba, preto sa rozsirila fraza: nieFkto premazal tajnu?? :lol:
ac.milan - on je medzi nami kratko. Ja som ho niekedy nemal rad, posobil na mna ako zakerak, kedze v sekcii hry sa silou mocou zaujimal o povod hry, aj ked to na prvy pohlad nemalo s problemmom nic spolocne. Teraz
cthulhu - obcas riesi veci trosicku prehnane, inak dohliada na poriadok hlavne v bazari, teraz je admin, mozte sa tesit :D
Daron - to som ja
Dzin - nepoznam
eXistenZ - pohodak, casto sa stretavame na irc, skladame spolu zostavy, da sa s nim dobre pokecat o vsetkom.Jaro - na irc nechodi, na fore sa venuje HW casti, ma snad milion prispevkov a je pre mna stale zahadou :D
OmeGa - tak ako existenz pohodak, so slabostou na drakov. Na fore je v poslednom case menej, zato na IRC je kazdy den.
ScorpionSX - nepozname sa velmi dobre, ale posobi na mna ako pohodovy chalan
shaggy - ma do pod palcom v SW sekcii a tvorbe webu, obcas by vam ho trebalo do HW sekciie a vseobecnej diskusie, aby ste neplakali, aky sme na vas prisni
Spirit - vdaka spiritovi mam osekany windows, ma sikore znalosti, dalsi pohodak
stenley - registrujem ho, ale stretavame sa iba pri rieseni problemov ohladom fora, rozhodovani sa o pravidlach, atd...
suchy- velmi ho nepoznam
Tomas1 - pohodak, da sa s nim pokecat, ci uz na irc, alebo cez icq


Useri - tak vseobecne - dost kvalitnych userov odislo, alebo tu chodi menej. Niektori pridu a myslia si ze su majstri sveta, niektori sa chcu ucit a zdokonalovat.
Spomeniem niktorych z vas -
Luks - opustil nase rady, stal sa userom, nikedy som ho nemal rad, lockol mi moju temu s odporuanymi zostavami :D Teraz si myslim ze je v pohode, stretavame sa na irc
itsgoingd - registrujem ho hlavne z IRC, ma vynikajuce znalosti z unixu, programovania, na fore sa neobjavuje, kdze uroven klesla
C1rki2 - nemal som ho rad, mal som pocit ze je zaryty nVidiot, myslim ale ze sa zmenil, vie celkom dobre poradit
f4r0 - fajn clovek, pozname sa aj z irc, vie poradit a dufam ze nam to stretko aj s omegom a eXim vyjde :P
pukepulos - pamatam este z cias ked som bol user, velmi casto sme sa stretavali v nakupnej poradni. Teraz sa mi zda, ez ho u vidam menej.
Malveon - nemal som ho rad, jeho nazory sa ale zmenili, niecomu sa priucil, vie dobre poradit, vacsinou suhlasim s tym co povie
Craig - po zabanovani sa tiez trosku spamatal, a zistil naco je tlacidlo report
mimkork - vie poradit, ma dobre znalosti, je skuseny, nemam co viac dodat
**urcite som na niektorych zabudol, tychto na tychto som si len nahodne spomenul**

http://www.pcforum.sk/zoznam-skusenych- ... 52004.html - z tychto ludi "poznam" snad vsetkych, ktory chodia do HW sekcie, maju sirkove znalosti, vedia poradit

tych ktorych nemam rad spominat nebudem, ale vela z nichnajdete tuto:http://www.pcforum.sk/zoznam-zablokovanych-a-deaktivovanych-uzivatelov-vt13564.html


JA - nakoniec ja... Osobne uz menej prispievam do nakupnej poradne, a vseobecne na forum. Pamatam csy, ked som mal 40-50 prispevkov denne a refreshoval som forum a cakal na kazdy novy prispevok. Skola, priatelka, brigada a World of Warcraft mi z tohto casu vzali vela, ale na forum nezabudam, snazim sa to tu udrziavat v ramci moznosti prehladne, ciste a usmernovat diskusiu.

Tesim sa na Vase pohlady na nas moderatorov/adminov ale ja na vas, userov.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2009 12:42

Daron píše:
ac.milan - on je medzi nami kratko. Ja som ho niekedy nemal rad, posobil na mna ako zakerak, kedze v sekcii hry sa silou mocou zaujimal o povod hry, aj ked to na prvy pohlad nemalo s problemmom nic spolocne. Teraz

... nedokoncene...teraz? :D

ano viem, kedysi som vyrypoval v tomto, potom som zistil, ze tadial cesta nepovedie...







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2009 14:45

jaaj, som nedokoncil.... teraz je to v pohode :D


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2009 14:53

JanoF - boss, v pohode, lenivost a mamvp*cizmus sa mu nevycita, ja som viac...:)

ac.milan - to som ja, snazim sa stale zlepsovat, drzat nervy na uzde a pokial sa to da, spravat sa na fore milo a prijemne...ked mam zly den,tak to nejde a obcas to nepravom schyta niekto :) ale to budem obmedzovat

cthulhu - debatujeme casto o bazare, navrhoch na BP a BANany, ci predaji roznych veci do PC...zatial neuspesne obchody, ale raz sa to podari :) takze v pohode

Daron - ma skvely hudobny vkus, komunikujeme malo, obcas na irc, ale bez problemov, taky normalny student :D

Dzin - nepoznam, iba obcas si vsimnem na fore prispevok, kde radi vacsinou s video vecami a d*be uzivatelov za zle nazvy tem :)

eXistenZ - taktiez malo komunikacie, vacsinou len cez IRC, ako s ostatnymi...ale irc vzdy ozije, ked tam pride on

Jaro - osobne nekomunikujeme, ale zaber ma siroky a na fore je velmi aktivny, co je iba dobre

OmeGa - osobne nepiseme... nejak sa uz opakujem :D

ScorpionSX - osobne nekomunikujeme, no ma plusovy bod u mna, ze je z Trencina :D chodim tam casto a rad, na hrad, hokej a dobre pivko do Piano klubu na akcie

shaggy - tiez osobne nekomunikujeme :D no obdivujem jeho znalosti v oblasti programovania webu a dizajnu...obcas trocha ostro kritizuje uzivatelov za ich vytvory, no to treba brat ako motivaciu na zlepsenie sa :P

Spirit - stabilny admin, ktory sa vyzna do struktury windowsu a vdaka jeho navodu som trosku pokrocil v osekavani windowsu, co ma urcite vela do seba

stenley - nepoznam

suchy - nepoznam

Tomas1 - obcas cez IcQ nieco napiseme, no nie vela, zda sa mi byt v pohode, podla stylu pisania vychodniar :D

---
osobne konflikty som nemal s nikym, a hadam ani nebudem mat. Dobra komunita :-)

Uzivatelia: samozrejme su mi niektori sympaticki viac, niektori menej.
Z tych oblubenejsich,ktorych prispevky precitam rad, spomeniem: mimkork, f4r0, brmbulko123, klaudia (som rad, ze su tu aj zenske prislusnicky :D ), TomKocur, andrejsvk, Luks, shiro (aj ked to obcas prezenie, je to k veci), mozno aj ini, na ktorych si teraz nespomeniem

Neoblubeni su uz vacsinou zaBANovani, niektori sa tu aj tak najdu, menovat nebudem. Hlavne ti, ktori sa tu neustale aj po BANe registruju len za ucelom spamovania a urazania clenov...jedneho z nich vyzdvihujem, s madarskym stylom pisania...


Naposledy upravil ac.milan dňa 09.12.2009 19:45, celkovo upravené 1






_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2009 19:28

Tak sa pridám aj ja hádam... :D
Admini & Modi - zhrniem to takto dokopy, priznám sa že sa mi nechce vypisovať ku každému niečo zvlášť :D - všetci väčšinou pohoďáci, tých pár, s ktorými som v kontakte častejšie ešte väčší :D (ac.milan máš u mňa plus za Piano klub, ani si nepamätám kolko skvelých akcií tam si nepamätám :D)
Užívatelia - no najviac asi čo poznám/registrujem na fóre sú: Luks, mimkork, f4r0, Harlequin (ktorého poznám osobne, hoci už na fórum tak často nechodí), klaudia (tiež som rád že tu máme aj baby čo rozumejú IT ;))...a ešte by som si na pár ďalších možno spomenul :)

Tí, ktorých nemám rád sú väčšinou 13-14 ročné deti, čo sem chodia lebo si myslia že keď im tatko kúpil "gaming-pc" v tescu a magio internet za 1,-€ mesačne, tak sú z nich strašní hackeri a neviem čo (nič proti tým čo sú v tomto veku a vyznajú sa, ale spočítam ich na prstoch jednej ruky), no a potom sú to tí, ktorí sú s prepáčením k*k*t*, pretože aj po desiatom vysvetlení budú stále tvrdiť že majú pravdu oni.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Charakterizujte Adminov, Modov a userov niekolkymi slovami

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 10.12.2009 20:42

ak myslis medzi tymi hlupimi aj mna tak nevadi
ac.milan sa mi za nekompromisni, tvrdy razny ale inak je v pohode
Janof vypada celkom dobry clovek nic ho nevytoci ako aj vecsinu adminov,modov
inak sa to tu da len keby tu bolo viac ludi :)







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.09
Prihlásený: 03.01.10
Príspevky: 14
Témy: 4
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2010 17:33

podla mna je najlepši moderator ac.milan vie velmi dobre poradit a je dobry na ludi na fore a je tu velmi často čo je len dobre" všetky temy co su v koši zamkol on!no skoro všetky


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 337 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rozsirujeme Portal - zhaname adminov

v Ponuka práce

0

1021

03.11.2008 21:14

kaplon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zohnanie userov

v Redakčné systémy

3

735

28.04.2007 11:24

PCMark Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. mame 300 userov

v Správy pre vedenie fóra

14

2511

25.09.2005 16:30

Spirit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. náhodne UPDATE userov

v Databázy

4

843

18.07.2008 8:15

rooobertek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Par modov

v Redakčné systémy

7

895

15.02.2007 16:01

joker Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Balík modov...

v Redakčné systémy

8

1020

03.08.2006 20:03

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypísanie viet s hladanými slovami z databázy

v PHP, ASP

12

765

06.02.2008 19:49

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Word 2007- Ako vypnúť červené čiarky pod chybnými slovami...

v Ostatné programy

1

611

06.05.2011 22:11

nBXXL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc s instalaciou 2 modov na phpbb3

v Redakčné systémy

5

666

07.10.2011 19:12

$ph!nX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. "Preblikavanie" monitoru - zmena "modov"

v Monitory, televízory a projektory

0

726

25.04.2016 17:55

sliziky Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra