Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2

Má takáto cenzúra zmysel?
 Áno 29% 29% [ 17 ]
 Nie 50% 50% [ 29 ]
 Neviem posúdiť 10% 10% [ 6 ]
 Neviem posúdiť 10% 10% [ 6 ]


Celkom hlasov : 58

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.09
Prihlásený: 08.04.10
Príspevky: 10
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 17:46

jefitto píše:
Ja som naražal skorej na to, že cenzura je potrebna nie kvoli hnusnemu pohľadu, ale kvoli ucte ! (reč teraz o tych nehodach). Mne je jedno či tam ukažu romlateny xicht na rizoto, ale nech to ukažu kockovane kvoli tomu, aby cele slovensko nevidelo že to je napr. tvoj pribuzny.

Paulooze- neviem či si zase pil? Ja tam nijaky rozpor nevidim... možno je to len priliš zložité pre tvoje pochopenie... ale to nič, s rastucim vekom pochopíš :P



nech radsej neukazuju pribuznych jak placu toto je hyenizmus nie to ze ukazu nestastie... nech sa v tom nesprtaju.. fakt nam chyba vidiet ludi tesne po zisteni ze ich pribuzny je zraneny/mrtvy!! na toto by sa mala ta cenzura vztahovat mna to napriklad uraza ked vidim reportera jak sa pyta ake ma dotycny pribuzny pocity polhodiny potom jak zistil ze sa stalo nestastie. jedine co nato :sick:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cenzúra, je vôbec treba?

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 18:07

GoodWill píše:
Denne umieraju tisice deti od hladu, pri otrockej praci alebo pri muceni. akurat to nevidime. potom umrie niekto pri autonehode a vsetci su sokovany ake je to hrozne. nie je to hrozne, len to mame priamo pred nosom. vo svete sa deju ovela horsie veci, akurat to nam nikto do sprav neserviruje, takze je nam to jedno


presne suhlasim s tebou alebo napr pri vyvarzdovani dedin v afrike a pod. je to ovela horsie ako ked je autonehoda a zomrie tam dieta otec mama ale tam zomru tisice a este akou smrtou znasinovanie a pod tak to je realite 21.storocia este stale a to vie nasra*t ked si an to pomyslim ale nic s tym nespravim a este tie unicef a pod. ja nevidim ziadne zmeny v tej Afrike takze kam tie miliony idu vecsinu ludi napadne ze vecsina cashu ide do ruk tych co to robia a ta trochu je tym v Afrike prd platna :roll: :cry:







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.09
Prihlásený: 08.04.10
Príspevky: 10
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 18:27

reDo píše:
presne suhlasim s tebou alebo napr pri vyvarzdovani dedin v afrike a pod. je to ovela horsie ako ked je autonehoda a zomrie tam dieta otec mama ale tam zomru tisice a este akou smrtou znasinovanie a pod tak to je realite 21.storocia este stale a to vie nasra*t ked si an to pomyslim ale nic s tym nespravim a este tie unicef a pod. ja nevidim ziadne zmeny v tej Afrike takze kam tie miliony idu vecsinu ludi napadne ze vecsina cashu ide do ruk tych co to robia a ta trochu je tym v Afrike prd platna :roll: :cry:


btw neje to offtopic?-nevadi No tie prachy idu do UN(osn) treba zaplatit uradnikov, asistentov uradnikov, dobrovolnikov a co sa zvysi tak ide na pomoc. apod... ale zas na druhej strane ak by dali tie prachy vlade jednotlivych africkych statov tak by tie lova isli do vrecka hornych 10000(ak ich tam tolko je) a bidac by ostala bidacou.. Ja napriklad posielam 150,-/mes do UNICEFU a za tie prachy by mali deti dostat ockovacie latky a vodu na 7dni. ale ci ich dostavaju je tazke zistit. cize si vsimnite kolko to stoji europana a co to poskytne ludom(detom) v nudzi.. 150 2x tolko miniem ked idem na bezny nakup kt vydrzi 2-3dni.
Podla mna je to asi najefektivnejsia cast UN. lebo ked si vezmes taky KFOR(modre barety) tak oni su cisti tragedi.. vycvicene profesionalne vojsko co nemoze pouzit silu pokial niesu oni priamo ohrozeni...napr Rwanda '94


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cenzúra, je vôbec treba?

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 18:31

j presne nemozu a to je tiez tazke zistit ci tam tie prachy skutocne pomholi ale podla mna to beru ti uradnici ale haluz je v tom ze je to neziskova organizacia to UNICEF takze kde je prevda nikdo nevie len ten co to riadi







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cenzúra, je vôbec treba?

Registrovaný: 22.07.07
Prihlásený: 05.12.21
Príspevky: 1202
Témy: 47
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 18:37

Tak cenzura je aj na nieco dobra niektore slabe povahy nezvladaju tragicke sceny napr autonehoda kde clovek je rozpuceny pod autom a atd napr kamarat mi poslal mail a tam volaky Korejcania ktory boli popraveny strelou do hlavy z AK 47 na tych fotkach to bolo nieco hrozne normalne pol hlavy vysela len na kozi hnus a toto ked pride volakym 12 rocnym detom na mail a potom im jeb**e a pojdu do mesta zabijat tak nwm Ako som uz povedal niekto to zoberie v pohode niekto nie niekomu staci GTA IV a slahne mu.







_________________
NOTEBOOK | TYP: ASUS EeePC 1215B | CPU: AMD Brazos E-350 | RAM: 4GB | LCD:12 " | SSD: Samsung 840 EVO 250 GB


STOLNÝ PC | MB: GIGABYTE MA770 UD3 rev 2.1 | CASE: CoolerMaster Centurion II Black Edition | CPU: AMD Phenom II 965 BE 3.4 GHz
| CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+ (AC MX2) | GPU: Gigabyte Nvidia GeForce GTX 660 | RAM: Apacer DDR2 800 Mhz 7 GB | LCD: SAMSUNG SyncMaster 940 BW | HDD1: Seagate 1,5 TB 7200 ot./ min. | HDD2: WD 500GB 7200 ot./ min. | PSU: Seasonic S 12 II 430 W 80 Plus Bronze | Keyboard: Microsoft Wireless Keyboard 2000 | Mouse: GIGABYTE ECO660.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cenzúra, je vôbec treba?

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.02.24
Príspevky: 1596
Témy: 29
Bydlisko: Spišska Belá
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 18:37

jefitto píše:
OMG, ale ty si chumaj, či hej?
NEjde o to, že tam je xicht rozpučeny na sračky... ide o to, že su to tvoje pozostatky !!!
A neviem ako by sa ti pačilo, keby si zomrel a dakto by sa na teba vyšťal... to maš rovanku neuctu k mrtvemu...

Chumaj možeš hovorit tak doma ocovi ked ti neda vreckove ale ne mne!

ty ked vidiš v spravach napr. odtrhnutu ruku hned vieš komu partí či ako?
podla časti tela inaj ako hlavy nikto nezisti kto tam leži roztrhaní na kusy.
nemyslim si že neucta k mrtbemu je to že ukážu jeho napr.ruku na verejnost.
kacerr_svk píše:
. fakt nam chyba vidiet ludi tesne po zisteni ze ich pribuzny je zraneny/mrtvy!! na toto by sa mala ta cenzura vztahovat mna to napriklad uraza ked vidim reportera jak sa pyta ake ma dotycny pribuzny pocity polhodiny potom jak zistil ze sa stalo nestastie. jedine co nato


že sa to vobec nehambia vysielat..som zvedavi ako by sa zatvátil v takejto situácii napr. kamereman..ja by to nie len centuroval, ale uplne zakazal

ot: moje bydlisko je hned pod avatarom :D a nabuduce to napiš radšej ako SS







_________________
"Nikdo nebude nikdy potřebovat více než 640kB RAM!"
(Bill Gates, 1981)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 21:27

Virus64: NEviem kolko maš rokov, ale tipujem ti maximalne 15...
A čo sa týka toho- kto nechce nech nepozerá, tak nwm, lebo väčšina ľudi si to pozrie tak či tak... A nejde o to, kto to je, ale nech je to aj MAria Terezia, je to neucta k jej pozostatkom, hoci nemusiš vedieť hneď o koho ide...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cenzúra, je vôbec treba?

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 21:32

jefitto píše:
Ja som naražal skorej na to, že cenzura je potrebna nie kvoli hnusnemu pohľadu, ale kvoli ucte ! (reč teraz o tych nehodach). Mne je jedno či tam ukažu romlateny xicht na rizoto, ale nech to ukažu kockovane kvoli tomu, aby cele slovensko nevidelo že to je napr. tvoj pribuzny.

Paulooze- neviem či si zase pil? Ja tam nijaky rozpor nevidim... možno je to len priliš zložité pre tvoje pochopenie... ale to nič, s rastucim vekom pochopíš :P

nie, vynimocne som nepil... ja ked mam v sebe supnute, pali mi to viac jak bezne... ;) fakt ti na tom neprislo nic divne? ked budes mrtvy, bude ti dost jedno, ci ta budu ukazovat v telke alebo ne... ;)







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 21:35

Jasne že mne to bude jedno... Mne je to už teraz jedno... ale to je jedno

Ide o to, že ako by sa ti pačilo, keby do telky pred pol sveta drbli rozflakany xicht tvojho oca... Nenasralo by ťa to? Ak nie, tak potom si socka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Cenzúra, je vôbec treba?

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 21:45

jefitto píše:
Jasne že mne to bude jedno... Mne je to už teraz jedno... ale to je jedno

Ide o to, že ako by sa ti pačilo, keby do telky pred pol sveta drbli rozflakany xicht tvojho oca... Nenasralo by ťa to? Ak nie, tak potom si socka

konkretne mojho otca? to by mi bolo dost fu(c)k... ale to som vobec nepovedal.. len som sa zasmial na tej haluzi, co si vytvoril... pretoze ked si mrtvy, je ti to fakt styri... ked uz si taky moralista, myslim, ze by si mal problem pozerat tie spravy o smrti tvojho blizkeho aj bez toho, aby tam ukazali jeho ksicht...







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.09
Prihlásený: 08.04.10
Príspevky: 10
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2009 22:50

jefitto píše:
Jasne že mne to bude jedno... Mne je to už teraz jedno... ale to je jedno

Ide o to, že ako by sa ti pačilo, keby do telky pred pol sveta drbli rozflakany xicht tvojho oca... Nenasralo by ťa to? Ak nie, tak potom si socka


mas jasne zeby ma to nasralo ale vtej chvili je to jedno. senzaciuchtive hovada by ale mali svoje. prizivovat sa na nestasti... nuz zijeme v takej super dobe ze ludi nezaujima pozitivne co sa deje...ale to negativne aby si mohli povedat ze im je stale lepsie... zvratena psychologia mienkotvornych medii :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cenzúra YouTube

v Služby a webstránky

9

477

12.07.2013 21:00

hanesovic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cenzúra internetu vo Veľkej Británii odklepnutá.

v Novinky

13

1021

30.01.2012 20:05

IVANMUZDRES Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Sony Vegas Pro11 - cenzura problem: polovica obrazu

v Video programy

3

282

07.09.2013 9:24

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cenzura internetu a porusovanie ustavy zacina a u nas

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

12

758

22.09.2011 21:10

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vôbec nefunguje alt

v Operačné systémy Microsoft

5

652

20.10.2014 11:42

lenushenq4 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook vôbec nereaguje

v Notebooky a netbooky

1

580

13.05.2015 17:33

hanesovic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Existuje vobec lepsi notebook ?

v Notebooky a netbooky

2

482

29.12.2011 23:31

DAVIDAVID Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nejde mi vobec zvuk

v Zvuk

29

1547

23.03.2010 21:53

vretenicka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ide mi vobec chladenie?

v Chladiče a všetky druhy chladenia

23

1072

29.06.2008 13:08

markus.22 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nejde zapnut notebook !!vobec!!

v Ostatné

10

2134

24.12.2011 20:29

hot4um Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nenabehne mi vôbec bios_HELP

v Operačné systémy Microsoft

8

486

18.08.2010 22:04

t-90 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nejde mi vobec zvuk

v Zvuk

6

1955

19.02.2012 23:37

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. existuje vobec normalny notebook

v Notebooky a netbooky

10

661

26.01.2009 7:19

j.matrix Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nejde spusti vobec nic

v Notebooky a netbooky

2

375

05.09.2011 17:49

Zeex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vobec nejde zapnut notebook

v Notebooky a netbooky

9

4330

05.06.2008 0:03

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook sa vobec nerozbehne

v Notebooky a netbooky

2

349

20.05.2016 18:54

Smith Wesson Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra