[ Príspevkov: 23 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 06.02.08
Prihlásený: 09.05.19
Príspevky: 75
Témy: 16 | 16
NapísalOffline : 10.03.2008 8:36 | Bux.to a Alertpay

Zdravim potreboval by som poradit skusal som zarobit nejaky ten dolar na bux.to a podarilo sa mi tam naklikat 11 dolarov ktore som si chcel teraz poslat na alertpay cez ktory sa to da poslat na kreditnu kartu. problem ale nastal v tom ze z bux.to som si poslal peniaze na alertpay ale tam mi ani za 3 dni neprislo nic stale mi tam pise ze mam 0,00$ a na bux.to stale mi ukazuje tych 11dolarov. Nevie niekto poradit ako to spravit aby mi to tam prislo? Niekto kto to uz skusal urcite sa tu taky ludia najdu. dakujem za radu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298 | 298
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 10.03.2008 15:26 | Bux.to a Alertpay

Ak nevieš, tak buxovy trvá tak 3 mesiace kým ti vyplatí peniaze.


_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 06.02.08
Prihlásený: 09.05.19
Príspevky: 75
Témy: 16 | 16
Napísal autor témyOffline : 10.03.2008 18:28 | Bux.to a Alertpay

aha no ok a tebe uz tak prisli dakedy peniaze?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 12.03.2008 19:00 | Bux.to a Alertpay

ja som si dal vcera vyplatit 19 dolarov takze cakam...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 22.10.05
Príspevky: 429
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 13.03.2008 15:20 | Bux.to a Alertpay

urcite su to 3 mesiace ? ja som niekde cital , ze do 60 dni ..


_________________
kdo si hraje nezlobi
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 01.03.25
Príspevky: 3847
Témy: 372 | 372
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 13.03.2008 15:28 | Bux.to a Alertpay

snake2 píše:
urcite su to 3 mesiace ? ja som niekde cital , ze do 60 dni ..
pracovnych


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 06.02.08
Prihlásený: 09.05.19
Príspevky: 75
Témy: 16 | 16
Napísal autor témyOffline : 13.03.2008 16:49 | Bux.to a Alertpay

dobre no pockam a uvidim ci mi to pride po tych š mesiacoch na alertpay lebo teraz ked sa tam lognem tam mi ukazuje ze nemam ziadne peniaze .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.03.08
Prihlásený: 10.02.13
Príspevky: 42
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 17.03.2008 14:39 | Bux.to a Alertpay

cawte... ak mam peniaze na alertpay z bux.to da ju sa potm peniaze poslat postovym sekom z alertpay??? dakujem za odpoved :))


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 06.02.08
Prihlásený: 09.05.19
Príspevky: 75
Témy: 16 | 16
Napísal autor témyOffline : 17.03.2008 16:32 | Bux.to a Alertpay

No mne sa zda ze sa to da poslat iba na kreditnu kartu inak asi nie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.03.08
Prihlásený: 10.02.13
Príspevky: 42
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 17.03.2008 16:44 | Bux.to a Alertpay

Haemorrhage píše:
No mne sa zda ze sa to da poslat iba na kreditnu kartu inak asi nie.
aha tak joj :(


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 19.03.2008 19:48 | Bux.to a Alertpay

mne sa praveze zda ze od maja sa bude dat posielat sekom aj na sr ale pri malych ciastkach je to strasne neefektivne pretoze tam beru 5 dolarov zato myslim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.08
Príspevky: 18
Témy: 11 | 11
Bydlisko: http://127....
NapísalOffline : 02.06.2008 12:52 | Bux.to a Alertpay

neverte tomu mam tam 700$ a nemozem si ich vyplatit lebo som porusil nejake pravidlo :D no neviem ake...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 06.02.08
Prihlásený: 09.05.19
Príspevky: 75
Témy: 16 | 16
Napísal autor témyOffline : 02.06.2008 13:36 | Bux.to a Alertpay

ja som tam mal asi 15dolarov zarobene iba ale tak uz som aj na to zabudol lebo tiez mi to neposlali a robil som vsetko tak ako pisali...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 16.12.05
Prihlásený: 13.04.26
Príspevky: 1223
Témy: 114 | 114
Bydlisko: Kežmarok
NapísalOffline : 02.06.2008 15:39 | Bux.to a Alertpay

ja cakam na vyplatu od januara :) trva im to tam dlho ale v najblizsich tyzdnoch by mala prist..o nedlho maju spustit novy script a slubuju ze aj vyplati sa urychlia ;)


_________________
Venuj sa tomu, čo ťa baví....
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 02.06.2008 16:00 | Bux.to a Alertpay

hura....
Date Amount Method Status
Tuesday 11 Mar 2008 09:58 PM $ 19 AlertPay Pending Audit

a furt ckam...btw..kupil si uz nikto referalov? klikaju?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.08
Prihlásený: 16.06.08
Príspevky: 13
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 05.06.2008 20:48 | Bux.to a Alertpay

Huli píše:
neverte tomu mam tam 700$ a nemozem si ich vyplatit lebo som porusil nejake pravidlo :D no neviem ake...


mas nejake ICQ ? chcem sa porozpravat o bux.to


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.08
Prihlásený: 16.06.08
Príspevky: 13
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 05.06.2008 21:13 | Bux.to a Alertpay

27mino2 píše:
cawte... ak mam peniaze na alertpay z bux.to da ju sa potm peniaze poslat postovym sekom z alertpay??? dakujem za odpoved :))


ty mas uz prachy na alertpay ? si dobry , uz su tvoje , alertpay ma ucet priamo v tatrabanke, ak mas tatrabanku aj ty , prevedu ti prachy priamo na ucet, len si to musis vediet v alertpay nastavit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Bux.to  a Alertpay

Registrovaný: 19.06.08
Prihlásený: 08.01.15
Príspevky: 219
Témy: 42 | 42
Bydlisko: Voľa 73
NapísalOffline : 04.01.2009 15:54 | Bux.to a Alertpay

a pocuj ak nemam tatrabanku da sa to poslat s toho alertpayu aj do VUB?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.12.08
Prihlásený: 12.01.09
Príspevky: 78
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 10.01.2009 16:49 | Bux.to a Alertpay

...ano...kludne... :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.01.09
Prihlásený: 19.01.09
Príspevky: 1
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 17.01.2009 0:06 | Bux.to a Alertpay

mam dotaz musim vyplnit todle » Home » My Profile » Bank Accounts » Add Bank Account aby my to slo nebo to neni dulezity??????


Diky za odpoved napsat muzete i na icq kdo by mi poradil moc dikyy


IcQ:191187284


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 10.05.2009 12:57 | Bux.to a Alertpay

hej aj ja mam na alertpay 9.5$ aj ucet v tatra banke ale ked si chcem posla t tak napise ze musim mat minimalne 10$ takze to je zase len ojeb nemate mi dakto pozicat toho 50centa pls neni to vela a ani vam to nebude chybat diki moc :) 435854788


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.01.09
Prihlásený: 15.06.14
Príspevky: 228
Témy: 58 | 58
Bydlisko: LM
NapísalOffline : 10.05.2009 13:53 | Bux.to a Alertpay

je to daka somarina klikal som mam tam 19 $ a vyplatit som si dal ked som mal 12 $ a uz vyse 3 mesiacov cakam a stale nic tak som isiel dnes pozret ked som objavil tuto temu ze ci sa nieco zmenilo...nic sa nezmenilo a napisalo mi ze minimalene na alertpay musim naklikat 50$ a na bux.to 75$...........takze asi idem skusit naklikat 50$ a ked to nepojde tak kaslem na to....to moja skusenost zatial z bux.to ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.03.08
Prihlásený: 10.02.13
Príspevky: 42
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 12.05.2009 18:48 | Bux.to a Alertpay

cawte... dnes mi prisli z bux.to na alertpay peniaze 10 USD a uz som dala odoslat 50 USD a ked som zadal pozadovane informacie IBAN aj SWIFT ta dalsie info tak mi napisalo ze "account ist invalid" a vsetko mam vyplnene a informacie su presne lebo mam vytlacene original z banky... mam ucet v Slovenskej Sporitelni... kto vie ako pomoct? lebo ak neviem poslat na ucet/kartu tak chcel by som poslat šekom postou.... da sa to?? a ak ano tak povedzte ako a napiste nejaky navod ...fakt diki ;-)


_________________
CPU:AMD2 Athlon 6000+, 3,0Ghz ;;; GPU: Gigabite GTS 250 1GB DDR3 ;;; HDD:120GB, 1TB WD ;;; RAM: 2Gb DDR2 ;;; Sound: Creative INSPIRE T3100 ;;; zdroj : EuroCase 350W ATX ;;; mobil: SE C905 1Gb pametova karta < :-*
 [ Príspevkov: 23 ] 


Bux.to a Alertpay



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Bux.to a pod.

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Internet, služby a sociálne siete

74

5308

26.06.2008 21:46

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

alertpay

v Obchody, reklamácie a právo

0

744

03.09.2009 23:12

ratchet

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Alertpay

v Obchody, reklamácie a právo

6

3774

07.05.2009 20:47

p4tooo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Alertpay pomooooc

v Obchody, reklamácie a právo

3

801

30.08.2008 19:53

HMilos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Refund to credit card na PayPale - čo to je?

v Internet, služby a sociálne siete

1

412

14.08.2013 14:33

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

uz som to raz zazil? ako to je mozne?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Diskusia

53

5665

26.10.2008 18:48

SilverSurfer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako sa to vola a kde to najdem ?

v CMS

5

1609

26.05.2009 8:06

don jebot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kolko je to hodne a čo to utiahne?

v PC zostavy

3

544

12.12.2010 14:02

maciakba

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co to je a jak to unintsalui porad te prosim

v Video programy

16

691

11.04.2020 12:59

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0

v Backend

4

656

09.03.2015 13:10

EidzEm

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomoc s Mp4(snad som to dal to spravnej sekcie)

v Elektronika

19

1395

29.03.2009 17:53

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

samsung s8300, pc studio, ako to cez to pouzit jak modem?

v Siete

1

1050

12.11.2009 19:02

uniqat

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

DLL vyssvetlite mi co to je a ako sa to pouziva???

v Backend

12

2660

19.04.2009 18:49

reDo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

USB to Bluetuoth (ako to rozbehnut bez cd,co ktomu bolo?)

v Prenosné zariadenia

14

1153

16.03.2007 14:18

paulix

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

TeamSpeak 3 - failed to connect to server

v Ostatné programy

0

522

30.01.2017 18:14

jedynqo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Je to normalni ?? - disk 250GB SATA2 a bere si to 20 GB

v Pevné disky a radiče

21

1909

31.05.2006 14:08

lamca



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF