| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Windows Téma: Uplna odinstalacia win, instalacia linux, potom naspet win |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 1150
| Zdravicko, Kupujem novy ntb s win10, potreboval by som tento windows uplne odinstalovat, a nainstalovat linux(ubuntu), teda ziaden dualboot, ziadne rozdelenie particii, aby sa zaplo ubuntu hned po zapnuti ntb. Neskor by som potreboval znovu nainstalovat tu win10 (lebo ho potom bude pouzivat niekto i... |
|
Fórum: Siete Téma: wifi zosilovac |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 688
| |
Fórum: Siete Téma: wifi zosilovac |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 688
| |
Fórum: Siete Téma: wifi zosilovac |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 688
| | Ahoj, byvam v rodinnom dome, wifi router mam na prizemi, a na vyssom poschodi mam strasne slaby signal. Problem je ze si nemozem natiahnut LAN kabel do hora lebo je to na inom poschodi a slo by to cez viacere dvere.. no to je jedno. Viem ze existuje wifi repeater alebo zosilovac (neviem ci je to to ... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: notas 14";bez OS;<300€ ? |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 518
| | škoda, to je taká optimálna veľkosť -> 15 je veľký a 13 malý.. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: notas 14";bez OS;<300€ ? |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 518
| | Ahojte, nikde neviem nájsť nejaký notebook s uvedenými parametrami, keby som chcel 15-palcový tak tých nájdem kopu s cenou do 300 eur, ale 14-palcový neviem nikde nájsť, našiel som iba nejaký lenovo, ale ten stojí cca 420€, pre mňa to je zbytočné... neviete poradiť? |
|
Fórum: Hosting, servery a domény Téma: free java webhosting |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 521
| | Ahoj, máte skúsenosti s nejakým free?? lebo nič normálne som nenašiel |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: bada os 2.0 -> android |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 493
| | Ahoj, dá sa nejako na telefone samsung wave 2 preinštalovať OS na android? asi nie čo??.. lebo bada už nemá žiadnu podporu, všetky appky sú na android, je to možné? vďaka. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: zlepsenie vykonu pri hre/chladenie |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 347
| | Ahojte, mám problém zrejme s chladičom v notebooku - niekedy mi vypína hru po pol hodine - hodine, potrebujem nejaké rady ako zlepšiť výkonnosť notebooku, alebo ako ešte viac schladiť, pretože mám nastavené že keď je veľmi horúci tak nech sa vypne aby sa tam niečo nepototo, jasneže hru mám na najsla... |
|
Fórum: Internet, služby a sociálne siete Téma: pesnicky na youtube |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 488
| | No praveže to mi nejde do hlavy lebo som tiež počul, že sa to nemôže, ale pritom keď si pozrieš videá tak v každom druhom je hudba, napr. len hocijaké "faily" alebo podobné veci tak tam je za jedno video aj 5 pesničiek aj keď nie celé, ale predsa.. |
|
Fórum: Internet, služby a sociálne siete Téma: pesnicky na youtube |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 488
| | Čus chcem sa opýtať či sa môže vkladať do pozadia videí, ktoré sú na youtube hocijaká hudba, nieje nato nejaké právo? môže sa tam dať hocijaká pesnička od hocijakého autora? diky |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: Upgrade OS bada 1.2 -> bada 2.0 (samsung wave s8530) |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 513
| | SNAKE: ty asi reaguješ na ten upgrade firmwaru, to som robil robil cez kies, ale sa mi do***al mobil, nevedel som ako urobiť ten hard reset mobilu alebo ako to reštartovať, tak som bol v servisnom centre samsung a spravili to za 15€.... |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: Upgrade OS bada 1.2 -> bada 2.0 (samsung wave s8530) |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 513
| Tak som to spravil cez samsung kies, po inštalácii mi reštartovalo telefon, potom to urobilo zase 2x, odpojil som kábel, a stále to isté teraz sa mi nedá zapnúť mobil vybrať a zase vložiť baterku nepomáha |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Lenovo - nepovolená batéria |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 188
| | Program energy managment mi píše, že mám nepovolenú batériu (keď odpojím notebook zo siete), baterku som nemenil, notebook má asi 2-3 roky, problém je v tom, že keď odpojím NB zo siete, nastavým vysokú výdrž baterky a píše, že vydrží tak 2-3 hodiny, ale vydrží asi pol hodinu... nejaké tipy? |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: Upgrade OS bada 1.2 -> bada 2.0 (samsung wave s8530) |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 513
| | Ako to urobiť? máte nejaký návod? (samozrejme aby som mal potom SK jazyk), diky. |
|
Fórum: Antivírusy a ochrana Téma: Váš prehliadač bol zablokovaný.... |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 1319
| ešte som sa k tomu kasperskemu nedostal- musím kúpiť CD a bola to iba stránka, ale tak keď mi to vybehlo "vďaka" vírusu tak si to radšej prečistím |
|
Fórum: Antivírusy a ochrana Téma: Váš prehliadač bol zablokovaný.... |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 1319
| | čiže to je vírus? ako to že ho moja super Avira nevyriešila? :o |
|
Fórum: Antivírusy a ochrana Téma: Váš prehliadač bol zablokovaný.... |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 1319
| | Chcel som si pozrieť jednu časť seriálu na nete a vybehlo mi to, že keď nezaplatím pokutu bla bla bla...už som o tom počul, ale nwm čo to presne je, vraj nejaký vírus, ja som stlačil ctrl-alt-delete, vypol prehliadač, znova zapol a bolo po probléme, mám si nejakým programom teraz pre istotu prečisti... |
|
Fórum: Siete Téma: "branie" menšej časti signálu |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 324
| | Vedel by mi niekto poradiť ako na ten program? nainštaloval som ho a keď zadám file/remote connect neviem čo tam mám dať, alebo proste ako sa pripojiť na moju wifi pretože mi píše disconnected |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: asi odišiel chladič na NB |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 524
| | Intel(R) Core(TM)2 Duo T6600, 2.2GHz, grafika Ge-Force G210M, 512MB |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: asi odišiel chladič na NB |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 524
| | pri hraní, ked bol iba tak zapnutý tak 60 stupňov, nwm možno by pomohli nejaké programy, kt.počas hry povypínajú všetko ostatné (čo netreba), a ešte otázočka, mám program lenovo energy managment, kde môžem prepínať medzi úsporou energie/vyvážením/vyskokým výkonom, keď prepnem na výkon môže to pomôcť... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: asi odišiel chladič na NB |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 524
| | Jaj tak ventilátor ide asi tak ako má, a teploty som sledoval už dávnejšie a neboly nejak extra vysoké, sa mi zdá že okolo 85 stupňov |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: asi odišiel chladič na NB |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 524
| keby som vedel ako vieš ma aspoň trochu nasmerovať kde a čo hľadať? (nb lenovo, win7), diky |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: asi odišiel chladič na NB |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 524
| | a to ako zistím? musím rozobrať ne? keď som zapol začal sa točiť, ale hned som si pomyslel, že nejak slabo, takže asi nejde naplno.. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: asi odišiel chladič na NB |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 524
| |
Fórum: Siete Téma: "branie" menšej časti signálu |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 324
| |
Fórum: Siete Téma: "branie" menšej časti signálu |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 324
| | Nevedel som ako napísať názov témy..ide o to, že máme doma 2 notebooky a chcem sa spýtať či sa dá nejako nastaviť to, aby jeden notebook "bral" väčšiu časť signálu, no..máme wifi, a notebooky sa o signál delia (o pripojenie), a chcel by som nastaviť jednému aby bral napr. polovicu signálu(... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: asi odišiel chladič na NB |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 524
| | Ahoj,mám asi 3-ročný notebook (lenovo) a hrával som GTA 4 asi pred rokom, asi po mesiaci odkedy som to začal hrať sa mi vypol notebook, neskôr sa mi vypol zase a potom sa mi vypínal vkuse, tak som už hrával iba lolko (league of legends) - je to hra, ktorá má oveľa menšie požiadavky, no pred letom ke... |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: výpis diakritiky v termináli |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 266
| | Spravil som projekt v jave a v netbeanse mi samozrejme vypisovalo diakritiku, no problém nastal, keď som projekt chcel spustiť mimo netbeansu - spravil som si .bat súbor obsahujúci "java -jar Mojprojekt.jar", keď naňho kliknem tak sa program spustí v termináli, ale bez diakritiky, pomôže n... |
|
Fórum: Backend Téma: JAVA List vs ArrayList |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 586
| Vedel by mi niekto stručne vysvetliť aký je rozdiel medzi týmto: List mojLIst<> = new ArrayList<>(); a týmto: ArrayList mojLIst<> = new ArrayList<>(); ? diky |
|