Butchi - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 4 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 97 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Backend   Téma: Čo mi treba na programovanie v C/C++


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1291


Ja by som chcel najprv skúsiť v C a až potom C++; skúšal som aj zo zložky bin, ale vypísalo mi: only compilers within base directory are allowed, mám skúsiť radšej ten codeblocks aj na C a aj na C++ podľa teba?

 Fórum: Backend   Téma: Čo mi treba na programovanie v C/C++


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1291


Skúšam to, podla tej stránky som si stiahol nejaký mys ani neviem načo to je, potom debugger, ktorý som rozbalil do mingw/bin - tam som to mal tuším rozbaliť, a problém mám s tým mingw-v options neviem nájsť nejaký "exe" súbor, ktorý by som označil za kompilátor- prikladám obrázok:
http:...

 Fórum: Backend   Téma: Čo mi treba na programovanie v C/C++


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1291


No asi mi nieje súdené začať s C, bol by som veľmi rád keby bol niekto ochotný napísať nejaký zoznam programov, ktoré by som si mal stiahnuť aby som mohol začať, skúsenosti s programovaním mám, ale nie s C, chcel by som s tým začať len fakt neviem ako, ak by mi chcel niekto pomôcť iba k tomu aby som...

 Fórum: Backend   Téma: Čo mi treba na programovanie v C/C++


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1291


ďakujem, no z videa som sa veľa nedozvedel, netbeans je veľmi zložité, na nete som nenašiel žiadny návod pre C/C++
zatial som nezpojazdnil kod v žiadnom programe :( ak sa mi to nepodarí v netbeans tak skúsim asi wxdev-c++

 Fórum: Backend   Téma: Čo mi treba na programovanie v C/C++


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1291


Mám windows, pozriem si to video, ďakujem.

 Fórum: Backend   Téma: Čo mi treba na programovanie v C/C++


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1291


neviem či to vôbec robím správne, nikde na nete som nenašiel návod na C v netbeanse alebo eclipse, ked si vytvorím projekt tak dám vytvoriť nový súbor C a tam píšem príkazy, v kode mám výkričník a že: cannot find include file <stdio.h>

// pridané po 13 minútach od posledného príspevku

Stiahol s...

 Fórum: Backend   Téma: Čo mi treba na programovanie v C/C++


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1291


Ahojte, začínam s C-čkom,stiahol som si netbeans, ale vkuse mi vypisuje chyby ak chcem spustiť kód, poradte mi ako mám začať-vlastne s akým programom, lebo som skúšal aj eclipse a tiež som u toho nejak nepochodil....ďakujem
Stránka: 4 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 97 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF