Čaute, mám taký problém ohľadom grafickej karty v notebooku. Jedná sa o GT650m. Ide o to, že počas hrania mi hra zamrzne, hodí bluescreen, vypíše chybu DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL a chyba pochádza z nvlddmkm.sys čo sú ovládače grafiky. Skúšal som použiť DDU podľa návodu tu na fóre, použitie starších ovládačov. A druhý problém je, že niekedy po prebudení z dlhodobej hibernácie pc ide, ale keď napr. chcem ísť čosi porobiť s ovládačmi grafiky, tak znovu hodí blue screen ale nepamätám si názov tej chyby, ale našiel som čosi o tom že ovládač vyšle signál do grafiky ako keby sa mala vypnúť na uspanie, ale nenašiel som na to žiadnu opravu.
Čiže, jedná sa o dva rôzne blue screeny s dvoma rôzmymi chybami, a ja neviem čo by som ešte mohol skúsiť. Noťas má už 3 roky, môže to byť aj tým že je grafika už stará ale to sa mi ešte nechce veriť

Za rady ďakujem.