Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Biopočítače

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2009 21:17

http://www.aktuality.sk/koktejl/pikosky ... t-z-obilia

Čo si o tom myslíte a ako to vidíte s cenou? Myslím, že zo začiatku to bude veľmi drahé, ale keď sa to uchytí tak to bude aj lacnejšie ako dnešné PC. A čo vy?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.11.08
Prihlásený: 01.10.22
Príspevky: 1039
Témy: 85
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2009 21:19

To iste sa zda aj mne, ked dôju na trh tak budu stat naozaj vela ale po priblizne 1 roku cena pôjde rapidne dole.Vdaka za clanok "Flety".


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Biopočítače

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2009 22:14

Je to dobra vec ale zaujimalo by ma, kde zoberem tolko plodin na biopaliva, bioobaly, bio neviem co. Ved zachvilku nebudeme mat co jest, ale hlavne ze mame doma pocitac ktoreho case je z obilia...tak to aby som si zahryzol. Lebo si uvedomte, ze farmari budu radsej pestovat plodin na technicke ucely, lebo je s nimi menej babracky a potom nebude co jest.







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Biopočítače

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.03.2009 22:16

Veď pri najhoršom zješ počítač, alebo vypiješ "benzín" :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.09.08
Prihlásený: 17.08.09
Príspevky: 351
Témy: 15
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2009 23:10

Svolo píše:
Je to dobra vec ale zaujimalo by ma, kde zoberem tolko plodin na biopaliva, bioobaly, bio neviem co. Ved zachvilku nebudeme mat co jest, ale hlavne ze mame doma pocitac ktoreho case je z obilia...tak to aby som si zahryzol. Lebo si uvedomte, ze farmari budu radsej pestovat plodin na technicke ucely, lebo je s nimi menej babracky a potom nebude co jest.


ano a v dnešnej dobe sa to už aj praktizuje...... nieviem ako vy ale ja som si v poslednej dobe dosť dobre všímal čo pestujú poľnohospodári na poliach...

sú to 2 suroviny...a to Kukurica a repka olejná...obe tieto suroviny sa používajú v technickej výrobe... poľnohospodári budú pestovať radšej plodiny pre techniku ako pre konzumáciu..pretože z toho majú väčší zisk

chceš vypiť benzín?? tak keď budeš smädný tak si choď natankovať bio-naftu...uvidím ako ti bude chutiť....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.02.09
Prihlásený: 27.07.10
Príspevky: 205
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2009 8:39

No takýto PC by bol super súčiastky ktoré by som nepotreboval by som mohol len tak vyhodiť do hnoja.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.09.08
Prihlásený: 17.08.09
Príspevky: 351
Témy: 15
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2009 18:05

úplne bežný postup...kúpiš nový PC a starý ti ostane..a tak ho vyhodíš do hnoja .... už ťa vidím... :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 7 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra