Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 1679 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 56 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:16

čo je úplne zbytočné ? Nehrá sa to lepšie tak, ak sa vieme medzi sebou rozprávať ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 21.03.09
Prihlásený: 25.07.23
Príspevky: 337
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:18

Predovšetkym je to nefer voči ostatnym na public serveri.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:21

Co je nefér omg?Hlasová komunikace je ve hře standart,kdo to nemůže používat jeho smůla.







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:23

Nefér ? Tak to je divné, kedže aj hra ponúka dohovor cez "vysielačku". Čo už je nefér na tom, ak ide jeden tím proti druhému a každý jeden tím sa vie medzi sebou zorprávať. Veď tím=spolupráca alebo nie ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 10.04.20
Príspevky: 373
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:33

bandurek píše:
Predovšetkym je to nefer voči ostatnym na public serveri.

:-D :-D sorry ale toto ma dostalo :p Kebyže mám dakoho ským si to zahrám tak je jasne že si sním budem volať alebo pojdem do dajakej konfery... pridá to hre nový rozmer hlavne keď je vás viac.

Nefér tak by som to nenazval skor hlúposť/blbosť ostatných čo hrajú radšej solo....(poprípade nemajú mikrák za 2-3eura :p )

Ako som povedal stiahni si Skype,Ventrilo,Ts alebo ja neviem ake ešte programy na komunikáciu, myslím že tam bude lepší zvuk ako to co je v hre...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 29.03.09
Prihlásený: 20.12.23
Príspevky: 4063
Témy: 120
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:34

a co sa chces dorozumievat prosim ta. na jednoduchych plneniach znicit stanice alebo obsadit vlajky???? bud sa ta hra tymovo a kazdy vie co ma robit ( a ked ma aj tak vela smrti tak si hra svoju hru moze mat na krku aj ustrednu bude srat na tvoj mikrofon) alebo si kazdy hra v style: " nepi...j mi nikdy do toho a drz sa stranou" majk iba zbytocne rozptylovanie v hre. s majkom hraju deti puzzle po sieti :D







_________________
Lenovo Thinpad Yoga T570 win 1O pro
Mobil: Apple Iphone 12 pro 256 GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 10.04.20
Príspevky: 373
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:39

nicobb nepočúvaj ich rozprávajú blbosti .D ak si to chce kamarát kúpiť tak určite využite aj ''hlasovú komunikáciu'' ... :p


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:49

No veď o to mi ide, užiť si to čo najlepšie. Myslel som si, že väčšina to hrá cez mikrofón. Jeden známi ťahá na 40tku a vlastne on ma nato namotal, že aké je to perfektné a hlavne keď sa to hrá cez mikrofón, že sa tím medzi sebou dorozumieva. Len on to hrá na PSX a má to šťastie, že aj jeho kamoši majú PSX takže sú vždy 4ria( jeden tím) a hovorí, že je to sranda keď sa dorozumievajú.

Takže aj ja by som chcel zažiť tú srandu, len problém je v tom, že mi "ak" budeme, tak len dvaja. Čiže ešte raz sa chcem uistiť, že aj keď budeme len dvaja, ale dá sa dostať tak do hry, aby sme boli spolu v tíme ? Alebo ešte lepšie by bolo, že by sme boli len mi dvaja v tíme ? Či musia byť vždy 4ria ? Cez ten mikrofón to jednaznačne vyskúšať chcem. To, či je to blbosť alebo nie zistím sám ;)
DB Cooper díky za radu, ten skype by ma nenapadol :lol: Ja by som to hladal niekde v hre. Len ten skype má nevýhodu, že tam budeme nonstop v kontakte a v hre som si všimol, že alt sa spúšťa vysielačka. Takiže cez skype to budú samé nadávky :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 10.01.11
Prihlásený: 06.06.22
Príspevky: 1079
Témy: 36
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 12:58

v Call of Duty je mikrofón absolútne nevyužiteľný pretože to je štýl ramba a dokonca aj čisto tímové hry
sa dajú vyhrať pokiaľ je v nejakom týme aspoň jeden skiller. :)
ale v Battlefield tam nemôže vyhrať tým pokiaľ dostatočne nespolupracujete. Ale na to stačí v pohode takzvaný "tým chat" (alebo tak nejak) a používanie mikráku v takejto pomerne svižnej hre je zbytočnosť používať :D
Keby to bola ArmA 2 tak to je už iná reč.
(toto je čisto môj názor)







_________________
Zostava: zobraziť
CPU Intel i5 4460 oc 3,40GHz
VGA Gigabyte GTX 960 2GB
RAM Kingston 8GB 1600MHz CL9
MB MSI H97 PC Mate
PSU Seasonic S12II 620W
HDD Seagate Barracuda 7200.12 2TB
CASE Bitfenix Merc Beta
OS Windows 8.1 Pro
PHONE Oneplus 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 13:09

Viktorinko má to svoju logiku lebo naozaj je to v bad company 2 dosť svižné. Za minutu som aj 3 krát mrtvy. Online som to hral len cca hodku dokopy a nejako tomu neviem prísť na chuť hlavne kvôli tomu, že je to až príliš svižné proste sa objavím na mape a za 20 sekund som mrtvy pretože na mna číha minimálne jeden sniper hned ako sa objavím a pod...Preto som si myslel, že by to malo byť nejako organizované a čiže by asi bolo lepšie keby sme sa dorozumievali, kryli si chrbát alebo tak nejako. Príklad ja budem sniper, ty budeš vojak. Lenže fakt si to neviem predstaviť pretože na nejaké plánovanie útoku tam nie je čas. Proste žijem umrem žijem umrem v priebehu pár sekúnd. Ja som to len chcel vyskúšať, lebo som počul ohlasy, že je to tak kvalitná sranda. Asi by sa to dalo tak hrať keby sme boli so sluchátkami celý tím a nie len dvaja. Alebo je to fakt blbosť ?

Myslel som si že BF je v mulťáku aj trošku o taktike, ale vyzerá to, že na plánovanie nejakej stratégie tu čas nie je. Kým nad nou začnem rozmýšlať tak som mrtvy :lol: Ale asi to vyskúšame aj dvaja. Uvidím. Keď to bude o ničom tak tú hru predám.

Takže arma je v tomto lepšia ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 10.04.20
Príspevky: 373
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 13:29

tak ono určite sa organizujú rozne turnaje a tam sa celé tímy dorozumievajú ale to by si zas musel trochu už aj vedieť hrať :p

Arma to máš simuláciu vojny pokiaľ viem dačo ako Operation Flashpoint (ktoré som vypol od nudy po 3minútach čo som sa viezol v džeepe :p ) ale to je skor zamerane na SP, proste v FPS Multiplayer je jednotka BF :p


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 29.03.09
Prihlásený: 20.12.23
Príspevky: 4063
Témy: 120
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 13:36

batak uz davno nieje to co bolo na zaciatku,takze mas problem naozaj narazit na tym kde kazdy alebo aspon vacsina hra na plnenie ulohy. A to ze ty si kazdu chvilu mrtvy tak to je bohuzial multiplayer nie tetris. Na zaciatku som ti pisal ze po poldruha roku ako sa hra ta hra ze to bude pre zacinajuceho fps-kara vzdy pohlad do neba,kym sa neotukas. Neboj este sa naplaces,ked zistis ze v tej hre ty co uz nemaju co robit a hladaju chyby v hre aby to vyuzili. Je vela hracov co maju zmaknutu techniku a stroje a staci im na to helina a fakt dobry jeden skiler a je to.







_________________
Lenovo Thinpad Yoga T570 win 1O pro
Mobil: Apple Iphone 12 pro 256 GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 14:07

Hmm...no neni to ľahké to je fakt. Hlavne pre začiatočníka. No nevadí, hádam sa do toho dostanem ešte skôr, ako ma to prestane baviť. teraz nato bohužiaľ až tak veľa času nemám. Možno hoďku za den, aj to len tak tak :roll:

Existuje tam aj také niečo že napríklad súkromná hra ? Že tam budem len ja a ten môj kamoš ? Na celej mape ? To by mi bodlo ak by sa také niečo dalo, aspoň by som si zmapoval terén a niečo sa priučil. By sme sa strielali najprv len dvaja. Aj on je začiatočník. Dá sa niečo také ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 21.03.09
Prihlásený: 25.07.23
Príspevky: 337
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 14:43

Proste predstavoval som si situaciu, že sa pripojim na server a v opačnom teame je viacero ľudi z toho isteho klanu tak sa hneď odpajam. Keď sa pripajam na public server tak tam chcem hrať proti randomom a nie proti zohratemu teamu. A popri hrani ja nemam potrebu si s niekym vykecavať...radšej si pušťam mp3.
Voice chat mam vzdy vypnuty ak sa to da...nepotrebujem počuvať hulakanie nejakych deciek a TS som použival akurat tak vo WoWku keď som chodil s guildou raidy.

A aka hluposť? Čo je na tej hre take ťažke, že by som mal potrebovať oporu a rady teamu (niesom proti teamovej spolupraci). V tej hre si najradšej vytvaram vlastny squad a zamknem...predsa len nepotrebujem aby sa na mne spawnovali a uputavali na mňa pozornosť (niesom kemper).

Môj štyl je proste taky, že som solista a podľa potreby pomaham utoku alebo obrane.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 22:12

bandurek - tak to si moc nezahráš.
Ja bežne hrávam na serveroch, kde je plno klanov a nemám problém. Dokonca hrávame minimálne dvaja z našej rodiny (niekedy až štyria) a komunikujeme cez skype. Nie je nič lepšie, než si dávať príkazy a komunikovať spolu.
Toto je tímová hra, ak sa ti to nepáči, zahraj si jednu z novších CoD... alebo šach.

Citácia:
Môj štyl je proste taky, že som solista a podľa potreby pomaham utoku alebo obrane.

Takých milujem - sám si stojí niekde na skale, alebo ukrytý v bezpečí a aj keď treba niečo obraňovať, tak sa starajú iba o svoje skóre. To ti príde fér?







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 22:22

nj, kemper, tých milujem.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 21.03.09
Prihlásený: 25.07.23
Príspevky: 337
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2011 22:23

shaggy píše:
bandurek - tak to si moc nezahráš.
Ja bežne hrávam na serveroch, kde je plno klanov a nemám problém. Dokonca hrávame minimálne dvaja z našej rodiny (niekedy až štyria) a komunikujeme cez skype. Nie je nič lepšie, než si dávať príkazy a komunikovať spolu.
Toto je tímová hra, ak sa ti to nepáči, zahraj si jednu z novších CoD... alebo šach.

Citácia:
Môj štyl je proste taky, že som solista a podľa potreby pomaham utoku alebo obrane.

Takých milujem - sám si stojí niekde na skale, alebo ukrytý v bezpečí a aj keď treba niečo obraňovať, tak sa starajú iba o svoje skóre. To ti príde fér?

Niesom kemper ale rusher :rolleyes:
Ako som hore napisal ked vidim, že niečo naši dobijaju alebo na nas utočia tak naklušem, podporim a to podľa mňa zapada do definicie teamovej spoluprace.

Všetky nove CoD považujem za odpad...ľutujem, že som kupil (hoci lacno PL verziu) MW2.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2011 21:42

Chalani čo obsahuje táto limitovaná edícia ? Lebo niekde som počul, že hned na začiatku odomkne nejaké zbrane v multiplayery. A práve to by som ja potreboval !! Pretože ked tam má každý rank 30 a vyššie, čiže majú aj vymakané zbrane a ja nemám ani poondený dalekohlad na útočnej puške tak sa mi potom ťažko zabíja. Potrebpval by som mať aspoň nejaký dalekohlad 4x zoom na útočnej puško pokiaľ by som hral za assaulta aby som mal aspon nejakú šancu.

Obsahuje tá limitka nejaké bonusové zbrane hned na začiatku multiplayeru ? Ak hej, tak to kúpim.

// pridané po 13 sekundách od posledného príspevku

http://pc.bazos.sk/inzerat/9407116/Batt ... dition.php

// pridané po 8 hodinách 2 minútach od posledného príspevku

Tak som si tú limitovanú edíciu kúpil, no po nainštalovaní češtiny mi to písmená kde je mäkčeň vykreslí zle. Teraz mám dve hry. Pritom pri predchádzajúcej verzii mi to vykreslovalo všetko správne. Vie mi niekto povedať prečo ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2011 22:34

Naco mas dve hry? nechapem, a cestina je uplne nanic v tej hre. Na zaciatku ma kazdy iba zakladne zbrane, no celkom rychlo odomknes dalsie...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 7:44

Tá druhá je pre kamoša aby sme to mohli hrať spolu cez net. Problém je ten, že v hre už má každí odomknuté všetky zbrane vrátane takých vecí ako je napríklad ďalekohlad alebo aspoň ten zameriavač s červenou bodkou v strede ( neviem presný názov ), no a kedže ja nemám nič, tak mám dosť veľký problém niekoho s tým prdítkom zabiť. Chcel by som hrať za assaulta a myslel som si, že tá špeciálna edícia mi odomkne hneď nejaké veci na začiatku, nech mám proti nim trošku šancu. Ale odomkne to len nejaké lepšie brnenie vo vozidlách, čiže žiadne zbrane. Takže špeciálnu edíciu som kúpil zbytočne.

A tú češtinu by som chcel do SP. Ešte som ho neprešiel. Čeština fungovala perfektne, bez nejakých chýb v texte, no po nainštalovaní tejto edície a aj tej istej češtiny mi to robí na miesto ščťžýáí preklepy. Neviete teda čím to môže byť ? Je to tá istá čeština.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 29.03.09
Prihlásený: 20.12.23
Príspevky: 4063
Témy: 120
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 9:51

http://cestiny.idnes.cz/download/run/cl ... 811374.idn
to je 100 percentne dobra cestina, mne funguje.
tak je logicke ze si vylepsenia na zbraniach musis zasluzit, aj ked nie na vsetkych zbraniach su "opticke kukere - to prave orechove" niektore zbrane a zvlast zdravotnikove gulomety maju mechanicke mieridla uplne dobre a presne aj na tie stredne vzdialenosti. Ja ocenujem napriklad na zabrani Vintovka za assaulta mechanicke mieridlo v tvare opacnej szlzy ktora je ze uplne super. Podla mna lepsi ako RED DOT.
V podstate na caro tej Vintovky som prisiel len prednedavnom a to som uz rank 50 dosiahol vlani na jesen. nakolko mam Platiny za vsetky assault zbrane tusim no teraz som si pekne zaskilloval s nou. a 7 zlata je v dohlade







_________________
Lenovo Thinpad Yoga T570 win 1O pro
Mobil: Apple Iphone 12 pro 256 GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 11:32

Ok díky vyskúšam tú češtinu. Len nechápem ako je možné, že k tejto hre
http://www.progamingshop.sk/battlefield ... 37126.html

mi táto čeština
http://www.abcgames.cz/?p=preklady_zobraz&id=12798
fungovala bez preklepov a na tejto hre

http://hry-pro-pc.heureka.sk/battlefiel ... d-edition/
mi robí pri ľščťžýáíé preklepi. Ostatné preloží dobre, ale tak trochu mi to zase vadí.

No a čo sa týka tých vylepšení na zbrane tak to je jasné, že si ich musím zaslúžiť, ja som sa len snažil to v tejto dobe nejako preskočiť, ked už každý jeden tam má rank 30 a vyššie, čiže disponujú lepšími presnejšími zbranami ako ja na začiatku, Preto som si myslel, že tá limitka obsahuje už na začiatku nejaké lepšie zbrane, aby som mal proti takým frajerom ako si ty aspon nejakú šancu. Aby som sa nemusel trápiť v čase keď má každí kvalitné zbrane a skúsenosti s nejakým nepresným pluvátkom :roll:

čiže o toto mi išlo. Aby to bolo aspoň trošku férové. Moja škoda že som si tú hru nekúpil na začiatku kedy mali všetci rovnaké podmienky, som si toho vedomí. :roll:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 11:54

limitovaná měla navíc nějaký to základní AK74 tušim a hrát se dá v pohodě s těmi základními







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 12:59

Luks lenže ja ak chcem hrať za vojaka tak mám na začiatku samopal len s mechanickým mieridlom. Je to pre mňa ako začiatočníka dosť ťažké tak hrať ak mám zabiť niekoho, kto je v tej hre skúsený a má navyše riadnu búchačku s aspoň tým RED DOT alebo nebodaj s útočným dalekohladom. Chápeš čo tým chcem povedať ? Že on mi trefne strelí jednu radnu do hlavy a som mrtvy. Ja do neho z väčšej vzdialenosti celý zásobník a prežije to. A je to len kvôli miereniu. Neviem sa proste dostať ani do druhého ranku. Sú tam zohratí a veľmi presní. Čiže preto by sa mi hodila nejaká lepšia zbran na začiatok aby som mal proti nim aspon nejakú šancu. Zatiaľ som to hral iba raz, nemám na to teraz čas, ale cez víkend si to zahrám a budem sa tomu venovať hádam dlhšie. Zatiaľ mám asi za hodinu hrania score 30/60 :roll:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 29.03.09
Prihlásený: 20.12.23
Príspevky: 4063
Témy: 120
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 13:29

no cize K/D ratio mas cca 0.50 :))) nevadi to sa zlepsi,hlavna vyhoda hracov co to mastia dlhsie je a to je alfa omega kazdeho "multaku" poznat teren a mapky,je predsa uz len vyhoda ked ta niekto preventivne obhadzuje 40mm tubou za nejakou prekazkou,ktora je potencionalnym ukrytom. To zistis rychlo. Podla mna si zatial vyskusaj nejaky team deathmatch na ferovku s mensim poctov hracov a uc sa hrat aj s technikou,teraz je to aj dost o tom kto ju vie ovladat.







_________________
Lenovo Thinpad Yoga T570 win 1O pro
Mobil: Apple Iphone 12 pro 256 GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 13:40

Ok a ešte by ma zaujímalo, či na môj rank nejako vplýva to aké budem mať ratio.

Príklad. Ja za hodinu zabijem 20tich a mna zabijú 1000 krát. Zvýšia sa mi body za tých 20 zabití ? Alebo sa mi znížia kvôli tým 1000 zabití ? Ide mi o to, či si mám z toho robiť ťažkú hlavu, že ma viac ostatní zabijú viackrát ako ja ich.

A druhá vec, že ak budem hrať zo začiatku napríklad za snipera, budú sa mi zvyšujúcim sa rankom odomikať nové veci aj pre vojaka, medika atd ? Alebo len pre snipera ?

A ďaľšia vec...ak budem hrať za vojaka, tak asi pri akom ranku už dostanem nejakú novú búchačku ? Alebo aspoň ten RED DOT ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.10
Prihlásený: 06.04.22
Príspevky: 42
Témy: 8
Bydlisko: Vrable
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 13:57

-Nie neznizia sa ti body ked ta viac krat zabiju .. body len pribudaju ... odratavaju sa len ked sa sam zabijes alebo v HC zabijes svojho spoluhraca
-ked hras za snipera odomykaju sa ti veci pre snipera
-tuto som si neni isty uz si presne nepatam ako to je ale sa mi zda ze po urcitom dosiahnuti bodov dostanes novu zbran .. napr hras za snipera ... a na novu sniperku musis za snipera nahrat 10000 bodov atd. alebo je to podla rankov ... to uz lahko zistis ked si pozries v hre statistiky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2011 14:47

Ok díky.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 08.08.2011 19:41

NO UZ MI NIEKTO NAPISE AKO SPUSTIM JHRU POD DX10 NAPR ? :) UKAYALI STE MI VIDEJKA S ROZDIELOM ALE STALE TU NIEJE POSTUP AKO TO PREPNUT :)


to H@wk : pocuj s ktorou snipou chodis najcastejsie ? a ake mas vylepsenia ku sniperke ? dik







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170
Bydlisko: Trenčín/Brno
Príspevok NapísalOffline : 08.08.2011 19:46

mrsairus: pojdes do dokumentov, kde mas zlozku s BC2 a mas tam subor config alebo daco take a otvor to vo worde alebo textovom editore a v riadku dx prepis auto na 10


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 1679 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 56 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Battlefield Bad Company 2

v Kúpim

13

649

18.11.2011 12:50

Renfielder Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Battlefield Bad Company 2 multiplayer

v Počítačové hry

2

1574

08.03.2010 16:12

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Battlefield Bad Company 2

v Predám

2

356

16.07.2013 8:44

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Battlefield Bad company problem s punkbusterom

v Počítačové hry

0

471

07.08.2012 22:52

jokerit68 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Battlefield Bad Company 2

v Predám

2

351

03.01.2012 12:42

guess.whoo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Battlefield Bad Company 2 design BETA

v Webdesign

4

935

29.05.2011 19:29

exoomer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém Battlefield Bad Company 2 - WOT a iné

v ATI/AMD grafické karty

8

546

04.02.2013 22:20

Trojan4x4 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Battlefield Bad Company 2 - Limited Edition PC

v Predám

2

533

07.04.2010 21:57

krbik13 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Bad Company 2 PC

v Predám

1

422

08.12.2010 19:38

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Bad Company 2 PC

v Predám

1

444

28.10.2012 19:29

dob Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Bad Company 2

v Predám

1

343

04.08.2012 17:25

intel Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: BF3 + premium + Bad Company 2

v Predám

2

386

09.12.2012 20:53

P€PoX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: PC hru Bad company 2

v Kúpim

0

429

30.08.2011 9:54

nicobb Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P Batlefield Bad Company + Vietnam

v Predám

0

461

27.08.2011 13:10

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/K/P/V: Microsoft flight X simulator, Bad Company 2

v Kúpim

0

419

12.05.2011 16:06

stiffy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 2 vs. Bad Company 2

v Počítačové hry

15

837

29.07.2012 17:31

ado130 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra