Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 12 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 27.03.11 Prihlásený: 24.03.26 Príspevky: 165 Témy: 56 | 56 Bydlisko: Myjava |
Caute planujem kupit Battlefield 6 predajna cena EA 70e hodim to google allegro 42e, K4G.com 35e Len sa chcem spytat na overene predajne stranky a kde to kupit co najlacnejsie dakujem
_________________ CPU: Ryzen 5600x,,,,,, DOSKA:MSI Tomahawk B550 ,,,,,,RAM:Kingston FURY 2x 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 ,,,,,,GPU:MSI RTX 4070 Slim ,,,,,ZDROJ: EVGA 850W Gold,,,,,,HDD Hitachi 1TB,Seagate 500GB, SSD Samsung 250Gbb, NvMe 2Tb Samsung 990 Evo |
|
Registrovaný: 05.11.11 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 1692 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Bratislava |
To bude odrb. Predavaju sa ucty, na ktore niekto v lacnych regionoch kupil B6. Daju ti prihlasovacie udaje, ale nesmies nic menit ani nakupovat na ten ucet. A to nemas istotu pred kupou, ze uz ten ucet nieje zabanovany apod. Ci o tyzden ho nedostanes.
Alebo "Gift na nový účet – nezamieňajte si ho s kľúčom/kódom/giftom na váš starý účet." Je vpodstate to iste. Pri tomto neviem ci zalozia ucet oni, alebo ty. Predajca ti potom giftne hru na ten ucet.
Lacno to nikde nekupis. Ibaze by unas niekto predaval kupon ku GPU/CPU co kupil v nasich eshopoch. No to ma tiez komplikacie s potrebou vlastnit pri aktivacii dany HW, alebo mu dat tvoje prihlasovacie udaje.
_________________ CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti |
|
Registrovaný: 04.03.15 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 1005 Témy: 40 | 40 Bydlisko: Bratislava |
Sú to väčšinou účty ktoré sú viazané na mail ku ktorému nemáš prístup. Nekupovať. Radšej full price a máš pokoj.
_________________ PC: CPU: AMD Ryzen 7 9800x3D Cooler: ARCTIC Liquid Freezer III 360 MB: Asus TUF B850M Plus WiFi RAM: Kingston Fury 64GB 6000MHz CL30 VGA: XFX AMD Radeon RX 9070XT OC Magnetic Air Edition SSD 1: Samsung 980 Pro 500GB SSD 2: Samsung 980 1TB Zdroj: Seasonic Focus GX 1000 Case: Fractal Design North XL Charcoal Black TG Dark Periférie: Monitor: GIGABYTE MO27Q2A Myš: Razer Basilisk V3 Klávesnica: ASUS ROG Strix Scope II X Slúchadlá: Razer Blackshark V2 X Telefón: Xiaomi 15 Notebook: Lenovo Ideapad Pro 5 CPU: Intel Core Ultra 7 155H RAM: 32GB LPDDR5x-7467 SSD: 1TB |
|
Registrovaný: 27.03.11 Prihlásený: 24.03.26 Príspevky: 165 Témy: 56 | 56 Bydlisko: Myjava |
Dakujem pekne
_________________ CPU: Ryzen 5600x,,,,,, DOSKA:MSI Tomahawk B550 ,,,,,,RAM:Kingston FURY 2x 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 ,,,,,,GPU:MSI RTX 4070 Slim ,,,,,ZDROJ: EVGA 850W Gold,,,,,,HDD Hitachi 1TB,Seagate 500GB, SSD Samsung 250Gbb, NvMe 2Tb Samsung 990 Evo |
|
Registrovaný: 05.06.13 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 2635 Témy: 209 | 209 Bydlisko: Bratislava |
Hrava to tu niekto?Je tam nieco ako Conquest kde je 128 hracov idealne s bojovou technikou?V 2042 su mapy kde je 128 hracov,ale tu som taku zatial nevidel 
_________________ MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GAINWARD GeForce RTX 5090 Phantom GS 32G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB & Seagate Exos X18 16 TB 512e/4kn SATA;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE AORUS FO32U2;WIN: 10 |
|
Registrovaný: 09.02.13 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 1299 Témy: 46 | 46 Bydlisko: Banská Byst... |
Aj to je jeden z dovodov preco som si este BF6 nekupil a hravam uz len striesmo 2042 a maximalne Redsec aj to uz partia odmieta hrat, lebo to nikoho nebavi. V BF6 chyba volnost map, technika, hra sa zrychlila, skratila a mna to tymto padom ani nelaka vysolit za to v akcii 49e
_________________ PC: AMD Ryzen 7 7800X3D / ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI / G.SKILL 32GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 NEO RGB AMD EXPO / SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7900 XTX 24G / 2x WD BLACK SN850X NVMe 2 TB / WD Red Plus 8 TB / Seasonic Vertex GX-1000 Gold / Fractal Design Meshify 2 RGB Black TG Light Tint / Fractal Design Lumen S36 RGB V2 / Win 11 Home & MS Office 2019 HaB Speakers: Edifier G5000 / Monitor: Dell Alienware AW3423DWF OLED / Mouse: Razer Basilisk V3 Pro, Roccat Nyth / Pad: Razer Strider Chroma / Keyboard: Razer DeathStalker V2 Pro TKL Red sw, Razer DeathStalker V2 Pro Red sw, Razer BlackWidow V4 Pro Yellow sw / Headset: Razer BlackShark V2 Pro / Stand: Razer Base Station V2 Chroma / Chair: Razer Iskur Black / Floor: Razer Team Floor Mat Black / Wheelpad: Logitech G923 Xbox One a PC, Logitech Driving Force Shifter Phone: Honor Magic7 Pro TWS: Technics EAH-AZ80 Cam: DJI Osmo Action 5 Pro Handheld: Lenovo Legion Go S 16/512GB Photo: Pentax K-3 (Pentax 18-135 F3,5-5,6 WR / Pentax DA 50 F1,8 / Pentax DA 16-45 F4 / Tamron 28-75 F2,8 / Helios 44-2 M42 F2 58mm), Panasonic Lumix DMC-FX40 NAS: Synology DS220+, 10GB RAM, 2x Seagate IronWolf Pro 4 TB |
|
Registrovaný: 05.06.13 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 2635 Témy: 209 | 209 Bydlisko: Bratislava |
Ja som to uchmatol za 35 tak ma to tolko nesere,ale stale tomu moc neviem prist na chut.Cakam ze pribudne vacsia mapa pre viac hracov,alebo aspon rozsiria uz tie existujuce,napr LA by bola paradna mapa pre 128 hracov.Uz tam mam odomknutu celkom solidnu zbran,ale aj tak sa pohravam s myslienkou ze by som si mozno radsej pustil 2042
_________________ MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GAINWARD GeForce RTX 5090 Phantom GS 32G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB & Seagate Exos X18 16 TB 512e/4kn SATA;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE AORUS FO32U2;WIN: 10 |
|
Registrovaný: 05.11.11 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 1692 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Bratislava |
Nic moc hra. Conquest tam je, ale skoro ta prestane bavit. Rotuju tam 3 mapy. Vsetky mapy su robene na rychly close combat a su plne zakuti odkial ta daju dole. Medik na teba sere, tak ako dalsi. Mece a sekery by sa tam hodili viac ako palne zbrane. Zbraní je tam dost, ale dlho sa odomyka vybava kazdej zvlast a aj tak skoncis pri niecom co striela rychlo. Pre viac hracov to nutne potrebuje nove mapy. Vozidla su tam len na okrasu. Vrtulnik je ako za trest. Proste nieje to BF4 a aj za 2042 je ti dost skoro smutno. Fakt je skoda, ze nezostal mod 4 vs roboti. Ten bol zabavny a museli ste spolupracovat.
_________________ CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti |
|
Registrovaný: 09.11.14 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 399 Témy: 51 | 51 Bydlisko: Bratislava |
Mne sa paci ako to ludia hypovali a realne som to skusil zahrat a nič specialne to neprinieslo za mna horsie hodnoteny 2042 ma viac bavil
_________________ Apple iPhone 13 Pro 256GB |
|
Registrovaný: 09.02.13 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 1299 Témy: 46 | 46 Bydlisko: Banská Byst... |
presne tak ako pises, s 2042 ovela viac zabavy ale velmi hlupa ai ci boti ci ako to nazvat. ale tie mapy boli uzas ked sa hralo 64 ci 128 hracov, neskutocne. Tu ked spustili pristup pred ofiko datumom na tie dva vikendy ci tyzdne tak mi to prislo akoby som hral nejake COD, RB6 a to sme hrali spolu styria. Doteraz si to z nich nikto nekupil. Par tyzdnov po spusteni predaja hry som si pozrel jednu rozsiahlejsiu recenziu priamo z hrania BF6 a vdaka tomu videu klesla chut zakupit si realne tu hru na menej ako 50%. Kvoli jednej single misii z videi sa mi ozaj nechce vyhadzovat peniaze.
_________________ PC: AMD Ryzen 7 7800X3D / ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI / G.SKILL 32GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 NEO RGB AMD EXPO / SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7900 XTX 24G / 2x WD BLACK SN850X NVMe 2 TB / WD Red Plus 8 TB / Seasonic Vertex GX-1000 Gold / Fractal Design Meshify 2 RGB Black TG Light Tint / Fractal Design Lumen S36 RGB V2 / Win 11 Home & MS Office 2019 HaB Speakers: Edifier G5000 / Monitor: Dell Alienware AW3423DWF OLED / Mouse: Razer Basilisk V3 Pro, Roccat Nyth / Pad: Razer Strider Chroma / Keyboard: Razer DeathStalker V2 Pro TKL Red sw, Razer DeathStalker V2 Pro Red sw, Razer BlackWidow V4 Pro Yellow sw / Headset: Razer BlackShark V2 Pro / Stand: Razer Base Station V2 Chroma / Chair: Razer Iskur Black / Floor: Razer Team Floor Mat Black / Wheelpad: Logitech G923 Xbox One a PC, Logitech Driving Force Shifter Phone: Honor Magic7 Pro TWS: Technics EAH-AZ80 Cam: DJI Osmo Action 5 Pro Handheld: Lenovo Legion Go S 16/512GB Photo: Pentax K-3 (Pentax 18-135 F3,5-5,6 WR / Pentax DA 50 F1,8 / Pentax DA 16-45 F4 / Tamron 28-75 F2,8 / Helios 44-2 M42 F2 58mm), Panasonic Lumix DMC-FX40 NAS: Synology DS220+, 10GB RAM, 2x Seagate IronWolf Pro 4 TB |
|
Registrovaný: 09.11.14 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 399 Témy: 51 | 51 Bydlisko: Bratislava |
Tak ľudia si vyplakali že chcú nový bf na štýl bf4 ale presne príde mi to skôr ako COD-ko, osobne mi príde že ľuďom na bf2042 vadili tie lgbtq postavy, skiny ale to som nejako úplne ignoroval
_________________ Apple iPhone 13 Pro 256GB |
|
Registrovaný: 09.02.13 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 1299 Témy: 46 | 46 Bydlisko: Banská Byst... |
tiez nejak tak, skoda keby spravili rovnake mapy s hratelnostou - fyzikou, movementom a arzenalom ako v BF6 (ale nie lootovanie na styl BF6), proste to by bol za mna dostatocny update hry. A pridali par map o velkosti detskej izby, nech sa huntia deti ako v CSku pre mna za mna. Ale toto aktualne moc z nazvu Battlefield nepobralo.
_________________ PC: AMD Ryzen 7 7800X3D / ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI / G.SKILL 32GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 NEO RGB AMD EXPO / SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7900 XTX 24G / 2x WD BLACK SN850X NVMe 2 TB / WD Red Plus 8 TB / Seasonic Vertex GX-1000 Gold / Fractal Design Meshify 2 RGB Black TG Light Tint / Fractal Design Lumen S36 RGB V2 / Win 11 Home & MS Office 2019 HaB Speakers: Edifier G5000 / Monitor: Dell Alienware AW3423DWF OLED / Mouse: Razer Basilisk V3 Pro, Roccat Nyth / Pad: Razer Strider Chroma / Keyboard: Razer DeathStalker V2 Pro TKL Red sw, Razer DeathStalker V2 Pro Red sw, Razer BlackWidow V4 Pro Yellow sw / Headset: Razer BlackShark V2 Pro / Stand: Razer Base Station V2 Chroma / Chair: Razer Iskur Black / Floor: Razer Team Floor Mat Black / Wheelpad: Logitech G923 Xbox One a PC, Logitech Driving Force Shifter Phone: Honor Magic7 Pro TWS: Technics EAH-AZ80 Cam: DJI Osmo Action 5 Pro Handheld: Lenovo Legion Go S 16/512GB Photo: Pentax K-3 (Pentax 18-135 F3,5-5,6 WR / Pentax DA 50 F1,8 / Pentax DA 16-45 F4 / Tamron 28-75 F2,8 / Helios 44-2 M42 F2 58mm), Panasonic Lumix DMC-FX40 NAS: Synology DS220+, 10GB RAM, 2x Seagate IronWolf Pro 4 TB |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 12 ] | |
Podobné témy | | Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | v Bazár | 3 | 602 | 07.09.2014 12:37 Demik |  | v Ostatné | 0 | 690 | 26.09.2008 16:55 gadgetsk |  | v Bazár | 0 | 721 | 12.05.2014 0:50 drikan |  | [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Hry a herné konzoly | 37 | 1873 | 04.11.2012 19:12 sicak. |  | v Hry a herné konzoly | 15 | 1307 | 25.07.2009 15:38 Skyro |  | v Bazár | 2 | 420 | 05.05.2014 15:00 svistaleyss |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v Hry a herné konzoly | 109 | 3456 | 05.04.2015 19:44 Gravedigger |  | [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Hry a herné konzoly | 40 | 5308 | 28.08.2021 14:22 tarezni |  | v Hry a herné konzoly | 3 | 664 | 23.09.2010 19:58 dixi |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Hry a herné konzoly | 81 | 2591 | 05.07.2018 7:29 tarezni |  | v Hry a herné konzoly | 17 | 1689 | 09.06.2009 17:04 TUCERO_SVK |  | v Hry a herné konzoly | 15 | 1187 | 31.12.2011 0:21 skorec1 |  | v Hry a herné konzoly | 6 | 925 | 25.12.2008 14:30 Skyro |  | [ Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ] v Hry a herné konzoly | 299 | 23888 | 08.10.2013 20:02 SolutiOn |  | [ Choď na stránku: 1 ... 43, 44, 45 ] v Hry a herné konzoly | 1345 | 29765 | 13.03.2019 9:31 Topic2 |  | [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Hry a herné konzoly | 32 | 1940 | 20.12.2012 21:59 radoDM |
|