[ Príspevkov: 12 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.03.11
Prihlásený: 24.03.26
Príspevky: 165
Témy: 56 | 56
Bydlisko: Myjava
NapísalOffline : 08.10.2025 9:06 | Battlefield 6

Caute planujem kupit Battlefield 6 predajna cena EA 70e
hodim to google allegro 42e, K4G.com 35e
Len sa chcem spytat na overene predajne stranky a kde to kupit co najlacnejsie dakujem


_________________
CPU: Ryzen 5600x,,,,,, DOSKA:MSI Tomahawk B550 ,,,,,,RAM:Kingston FURY 2x 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 ,,,,,,GPU:MSI RTX 4070 Slim ,,,,,ZDROJ: EVGA 850W Gold,,,,,,HDD Hitachi 1TB,Seagate 500GB, SSD Samsung 250Gbb, NvMe 2Tb Samsung 990 Evo
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield 6

Registrovaný: 05.11.11
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 1692
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.10.2025 20:17 | Battlefield 6

To bude odrb. Predavaju sa ucty, na ktore niekto v lacnych regionoch kupil B6. Daju ti prihlasovacie udaje, ale nesmies nic menit ani nakupovat na ten ucet. A to nemas istotu pred kupou, ze uz ten ucet nieje zabanovany apod. Ci o tyzden ho nedostanes.

Alebo "Gift na nový účet – nezamieňajte si ho s kľúčom/kódom/giftom na váš starý účet." Je vpodstate to iste. Pri tomto neviem ci zalozia ucet oni, alebo ty. Predajca ti potom giftne hru na ten ucet.

Lacno to nikde nekupis. Ibaze by unas niekto predaval kupon ku GPU/CPU co kupil v nasich eshopoch. No to ma tiez komplikacie s potrebou vlastnit pri aktivacii dany HW, alebo mu dat tvoje prihlasovacie udaje.


_________________
CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield 6

Registrovaný: 04.03.15
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 40 | 40
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 09.10.2025 0:36 | Battlefield 6

Sú to väčšinou účty ktoré sú viazané na mail ku ktorému nemáš prístup. Nekupovať. Radšej full price a máš pokoj.


_________________
PC: CPU: AMD Ryzen 7 9800x3D Cooler: ARCTIC Liquid Freezer III 360 MB: Asus TUF B850M Plus WiFi RAM: Kingston Fury 64GB 6000MHz CL30 VGA: XFX AMD Radeon RX 9070XT OC Magnetic Air Edition SSD 1: Samsung 980 Pro 500GB SSD 2: Samsung 980 1TB Zdroj: Seasonic Focus GX 1000 Case: Fractal Design North XL Charcoal Black TG Dark
Periférie: Monitor: GIGABYTE MO27Q2A Myš: Razer Basilisk V3 Klávesnica: ASUS ROG Strix Scope II X Slúchadlá: Razer Blackshark V2 X
Telefón: Xiaomi 15
Notebook: Lenovo Ideapad Pro 5 CPU: Intel Core Ultra 7 155H RAM: 32GB LPDDR5x-7467 SSD: 1TB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.03.11
Prihlásený: 24.03.26
Príspevky: 165
Témy: 56 | 56
Bydlisko: Myjava
Napísal autor témyOffline : 09.10.2025 8:23 | Battlefield 6

Dakujem pekne


_________________
CPU: Ryzen 5600x,,,,,, DOSKA:MSI Tomahawk B550 ,,,,,,RAM:Kingston FURY 2x 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 ,,,,,,GPU:MSI RTX 4070 Slim ,,,,,ZDROJ: EVGA 850W Gold,,,,,,HDD Hitachi 1TB,Seagate 500GB, SSD Samsung 250Gbb, NvMe 2Tb Samsung 990 Evo
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 2635
Témy: 209 | 209
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.01.2026 1:21 | Battlefield 6

Hrava to tu niekto?Je tam nieco ako Conquest kde je 128 hracov idealne s bojovou technikou?V 2042 su mapy kde je 128 hracov,ale tu som taku zatial nevidel :-)


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GAINWARD GeForce RTX 5090 Phantom GS 32G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB & Seagate Exos X18 16 TB 512e/4kn SATA;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE AORUS FO32U2;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield 6

Registrovaný: 09.02.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 1299
Témy: 46 | 46
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 11.01.2026 6:21 | Battlefield 6

Aj to je jeden z dovodov preco som si este BF6 nekupil a hravam uz len striesmo 2042 a maximalne Redsec aj to uz partia odmieta hrat, lebo to nikoho nebavi. V BF6 chyba volnost map, technika, hra sa zrychlila, skratila a mna to tymto padom ani nelaka vysolit za to v akcii 49e


_________________
PC: AMD Ryzen 7 7800X3D / ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI / G.SKILL 32GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 NEO RGB AMD EXPO / SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7900 XTX 24G / 2x WD BLACK SN850X NVMe 2 TB / WD Red Plus 8 TB / Seasonic Vertex GX-1000 Gold / Fractal Design Meshify 2 RGB Black TG Light Tint / Fractal Design Lumen S36 RGB V2 / Win 11 Home & MS Office 2019 HaB
Speakers: Edifier G5000 / Monitor: Dell Alienware AW3423DWF OLED / Mouse: Razer Basilisk V3 Pro, Roccat Nyth / Pad: Razer Strider Chroma / Keyboard: Razer DeathStalker V2 Pro TKL Red sw, Razer DeathStalker V2 Pro Red sw, Razer BlackWidow V4 Pro Yellow sw / Headset: Razer BlackShark V2 Pro / Stand: Razer Base Station V2 Chroma / Chair: Razer Iskur Black / Floor: Razer Team Floor Mat Black / Wheelpad: Logitech G923 Xbox One a PC, Logitech Driving Force Shifter
Phone: Honor Magic7 Pro
TWS: Technics EAH-AZ80
Cam: DJI Osmo Action 5 Pro
Handheld: Lenovo Legion Go S 16/512GB
Photo: Pentax K-3 (Pentax 18-135 F3,5-5,6 WR / Pentax DA 50 F1,8 / Pentax DA 16-45 F4 / Tamron 28-75 F2,8 / Helios 44-2 M42 F2 58mm), Panasonic Lumix DMC-FX40
NAS: Synology DS220+, 10GB RAM, 2x Seagate IronWolf Pro 4 TB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 2635
Témy: 209 | 209
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.01.2026 13:19 | Battlefield 6

Ja som to uchmatol za 35 tak ma to tolko nesere,ale stale tomu moc neviem prist na chut.Cakam ze pribudne vacsia mapa pre viac hracov,alebo aspon rozsiria uz tie existujuce,napr LA by bola paradna mapa pre 128 hracov.Uz tam mam odomknutu celkom solidnu zbran,ale aj tak sa pohravam s myslienkou ze by som si mozno radsej pustil 2042


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GAINWARD GeForce RTX 5090 Phantom GS 32G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB & Seagate Exos X18 16 TB 512e/4kn SATA;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE AORUS FO32U2;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield 6

Registrovaný: 05.11.11
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 1692
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.01.2026 14:04 | Battlefield 6

Nic moc hra. Conquest tam je, ale skoro ta prestane bavit. Rotuju tam 3 mapy. Vsetky mapy su robene na rychly close combat a su plne zakuti odkial ta daju dole. Medik na teba sere, tak ako dalsi. Mece a sekery by sa tam hodili viac ako palne zbrane. Zbraní je tam dost, ale dlho sa odomyka vybava kazdej zvlast a aj tak skoncis pri niecom co striela rychlo. Pre viac hracov to nutne potrebuje nove mapy. Vozidla su tam len na okrasu. Vrtulnik je ako za trest. Proste nieje to BF4 a aj za 2042 je ti dost skoro smutno. Fakt je skoda, ze nezostal mod 4 vs roboti. Ten bol zabavny a museli ste spolupracovat.


_________________
CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield 6

Registrovaný: 09.11.14
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 399
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.01.2026 10:00 | Battlefield 6

Mne sa paci ako to ludia hypovali a realne som to skusil zahrat a nič specialne to neprinieslo za mna horsie hodnoteny 2042 ma viac bavil


_________________
Apple iPhone 13 Pro 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield 6

Registrovaný: 09.02.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 1299
Témy: 46 | 46
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 12.01.2026 10:19 | Battlefield 6

presne tak ako pises, s 2042 ovela viac zabavy ale velmi hlupa ai ci boti ci ako to nazvat. ale tie mapy boli uzas ked sa hralo 64 ci 128 hracov, neskutocne. Tu ked spustili pristup pred ofiko datumom na tie dva vikendy ci tyzdne tak mi to prislo akoby som hral nejake COD, RB6 a to sme hrali spolu styria. Doteraz si to z nich nikto nekupil. Par tyzdnov po spusteni predaja hry som si pozrel jednu rozsiahlejsiu recenziu priamo z hrania BF6 a vdaka tomu videu klesla chut zakupit si realne tu hru na menej ako 50%. Kvoli jednej single misii z videi sa mi ozaj nechce vyhadzovat peniaze.


_________________
PC: AMD Ryzen 7 7800X3D / ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI / G.SKILL 32GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 NEO RGB AMD EXPO / SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7900 XTX 24G / 2x WD BLACK SN850X NVMe 2 TB / WD Red Plus 8 TB / Seasonic Vertex GX-1000 Gold / Fractal Design Meshify 2 RGB Black TG Light Tint / Fractal Design Lumen S36 RGB V2 / Win 11 Home & MS Office 2019 HaB
Speakers: Edifier G5000 / Monitor: Dell Alienware AW3423DWF OLED / Mouse: Razer Basilisk V3 Pro, Roccat Nyth / Pad: Razer Strider Chroma / Keyboard: Razer DeathStalker V2 Pro TKL Red sw, Razer DeathStalker V2 Pro Red sw, Razer BlackWidow V4 Pro Yellow sw / Headset: Razer BlackShark V2 Pro / Stand: Razer Base Station V2 Chroma / Chair: Razer Iskur Black / Floor: Razer Team Floor Mat Black / Wheelpad: Logitech G923 Xbox One a PC, Logitech Driving Force Shifter
Phone: Honor Magic7 Pro
TWS: Technics EAH-AZ80
Cam: DJI Osmo Action 5 Pro
Handheld: Lenovo Legion Go S 16/512GB
Photo: Pentax K-3 (Pentax 18-135 F3,5-5,6 WR / Pentax DA 50 F1,8 / Pentax DA 16-45 F4 / Tamron 28-75 F2,8 / Helios 44-2 M42 F2 58mm), Panasonic Lumix DMC-FX40
NAS: Synology DS220+, 10GB RAM, 2x Seagate IronWolf Pro 4 TB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield 6

Registrovaný: 09.11.14
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 399
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.01.2026 10:57 | Battlefield 6

Tak ľudia si vyplakali že chcú nový bf na štýl bf4 ale presne príde mi to skôr ako COD-ko, osobne mi príde že ľuďom na bf2042 vadili tie lgbtq postavy, skiny ale to som nejako úplne ignoroval


_________________
Apple iPhone 13 Pro 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield 6

Registrovaný: 09.02.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 1299
Témy: 46 | 46
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 12.01.2026 14:37 | Battlefield 6

tiez nejak tak, skoda keby spravili rovnake mapy s hratelnostou - fyzikou, movementom a arzenalom ako v BF6 (ale nie lootovanie na styl BF6), proste to by bol za mna dostatocny update hry. A pridali par map o velkosti detskej izby, nech sa huntia deti ako v CSku pre mna za mna. Ale toto aktualne moc z nazvu Battlefield nepobralo.


_________________
PC: AMD Ryzen 7 7800X3D / ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI / G.SKILL 32GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 NEO RGB AMD EXPO / SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7900 XTX 24G / 2x WD BLACK SN850X NVMe 2 TB / WD Red Plus 8 TB / Seasonic Vertex GX-1000 Gold / Fractal Design Meshify 2 RGB Black TG Light Tint / Fractal Design Lumen S36 RGB V2 / Win 11 Home & MS Office 2019 HaB
Speakers: Edifier G5000 / Monitor: Dell Alienware AW3423DWF OLED / Mouse: Razer Basilisk V3 Pro, Roccat Nyth / Pad: Razer Strider Chroma / Keyboard: Razer DeathStalker V2 Pro TKL Red sw, Razer DeathStalker V2 Pro Red sw, Razer BlackWidow V4 Pro Yellow sw / Headset: Razer BlackShark V2 Pro / Stand: Razer Base Station V2 Chroma / Chair: Razer Iskur Black / Floor: Razer Team Floor Mat Black / Wheelpad: Logitech G923 Xbox One a PC, Logitech Driving Force Shifter
Phone: Honor Magic7 Pro
TWS: Technics EAH-AZ80
Cam: DJI Osmo Action 5 Pro
Handheld: Lenovo Legion Go S 16/512GB
Photo: Pentax K-3 (Pentax 18-135 F3,5-5,6 WR / Pentax DA 50 F1,8 / Pentax DA 16-45 F4 / Tamron 28-75 F2,8 / Helios 44-2 M42 F2 58mm), Panasonic Lumix DMC-FX40
NAS: Synology DS220+, 10GB RAM, 2x Seagate IronWolf Pro 4 TB
 [ Príspevkov: 12 ] 


Battlefield 6



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/K: Origin kľúče pre Battlefield 3 a Battlefield 4

v Bazár

3

602

07.09.2014 12:37

Demik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 2142 vs. Battlefield 2 deluxe

v Ostatné

0

690

26.09.2008 16:55

gadgetsk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 4 + premium, Battlefield 3 + premium (PC)

v Bazár

0

721

12.05.2014 0:50

drikan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

BATTLEFIELD 4

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Hry a herné konzoly

37

1873

04.11.2012 19:12

sicak.

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield Heroes

v Hry a herné konzoly

15

1307

25.07.2009 15:38

Skyro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 3

v Bazár

2

420

05.05.2014 15:00

svistaleyss

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield: Hardline

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Hry a herné konzoly

109

3456

05.04.2015 19:44

Gravedigger

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 5

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Hry a herné konzoly

40

5308

28.08.2021 14:22

tarezni

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 1943

v Hry a herné konzoly

3

664

23.09.2010 19:58

dixi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 3

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Hry a herné konzoly

81

2591

05.07.2018 7:29

tarezni

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 2145

v Hry a herné konzoly

17

1689

09.06.2009 17:04

TUCERO_SVK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 1942

v Hry a herné konzoly

15

1187

31.12.2011 0:21

skorec1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

battlefield 2142

v Hry a herné konzoly

6

925

25.12.2008 14:30

Skyro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Hry a herné konzoly

299

23888

08.10.2013 20:02

SolutiOn

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield 4

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 43, 44, 45 ]

v Hry a herné konzoly

1345

29765

13.03.2019 9:31

Topic2

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Battlefield Play4Free

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Hry a herné konzoly

32

1940

20.12.2012 21:59

radoDM



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF