Potreboval by som radu ochotnych ludi:) Mam tu taky problem: kamos mi doniesol jeden USB kluc napojil som ho a nenabehol mi autorun, musel som cez total commander otvorit, od tej chvile vsetky USB kluce ktore napajam mi robia tu istu chybu, cez tento pocitac nemam sancu nazriet do obsahu kluca jedine cez total commander, a pri povodnom obsahu sa mi tam "zjavia" dalsie dva subory a to "USBManager.exe, autorun.inf) subor autorun.inf obsahuje nasledujuci text:
[Autorun]
Open=USBManager.exe
UseAutoplay=1
shell\open\command=USBManager.exe
Ked odstranim tieto dva subory, odpojim a opat napojim kluc autoran mi (vacsinou) nabehne, ale v okamihu sa mi tam opat objavia tieto dva subory a opat som tam kde som zacal.... keby niekto vedel co s tym spravim bol by som velmi rad, dakujem
