[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 01.03.25
Príspevky: 3847
Témy: 372 | 372
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 05.02.2014 13:12 | Automatické body obnovenia

Prosím vás, ako nakonfigurovať, aby sa mi vždy pri poslednej inštalácii (vo Win7) nejakého ovládača alebo softu vytvoril zahŕňajúci stav pred inštaláciou, aby sa mi to dalo prípadne vrátiť späť? Ďakujem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Automatické body obnovenia

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 29.03.26
Príspevky: 4413
Témy: 303 | 303
Bydlisko: BA
NapísalOffline : 05.02.2014 13:20 | Automatické body obnovenia

Ono sa ti to zálohuje samé,teda vytvára body obnovenia vždy po aktualizáciach...


_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 01.03.25
Príspevky: 3847
Témy: 372 | 372
Bydlisko: Zvolen
Napísal autor témyOffline : 05.02.2014 13:26 | Automatické body obnovenia

Lenže ono sa tomu tak nedeje z neznámych dôvodov. Vždy keď som nejaký bod obnovenia potreboval, tak tam nebol.

Ešte mi napadlo: Iba po aktualizáciách systému? Lebo tie mám vypnuté.

Ale ja som to myslel tak, že by mi vytvorilo ten bod obnovy, aj keď ja niečo manuálne inštalujem. To by som potreboval. A aby ho aspoň tých 90 dní, či koľko to je defaultne, nezmazalo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Automatické body obnovenia

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 29.03.26
Príspevky: 4413
Témy: 303 | 303
Bydlisko: BA
NapísalOffline : 05.02.2014 19:10 | Automatické body obnovenia

Ono sa to automaticky vytvorí keď inštaluješ updaty a nejaký nový softvér.Takto to mám ja (a posledné zálohy tam mám ešte z novembra):
Automatické body obnovenia
Tam na ľavo si môžeš vytvoriť aj sám bod obnovenia ale myslím že sa to nedá nastaviť tak aby ti to zálohovalo na nastavený čas...
(To PC a PC-2 som vytváral ja)


_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.01.09
Príspevky: 10445
Témy: 9 | 9
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 05.02.2014 20:17 | Automatické body obnovenia

Máš dosť miesta na C ? Koľko miesta na C si vyhradil pre body obnovenia ?Ak máš málo miesta ,tak sa mažú posledné body obnovenia pri vytváraní nového bodu obnovenia.


_________________
PC MB:ASUS Sabertooth P67 CPU:i5-3570S+cooler GEMIN II SF524 RAM:Kingston HyperX BEAST XMP 4x4GB 1866MHz GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 3050 O6G
SSD1:
Verbatim Vi560 S3 256GB SSD2:Kingston DC600M Enterprise 960 GB SSD3:WD RED SA500 4TB SSD4:WD BLACK SN850X 2TB SSD5:SAMSUNG 980PRO 2TB SSD6:SAMSUNG 970EVO Plus 2TB
PSU:
Be quiet! Straight Power 11 650WCASE:CoolerMaster CMForce 500 LCD:Dell S2721DGF
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 01.03.25
Príspevky: 3847
Témy: 372 | 372
Bydlisko: Zvolen
Napísal autor témyOffline : 05.02.2014 22:31 | Automatické body obnovenia

Mám vyhradené tuším okolo 2GB na body obnovenia. Koľko treba mať? C partícia plná nie je.


 [ Príspevkov: 6 ] 


Automatické body obnovenia



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Win7 - body obnovenia

v Windows

4

1432

23.03.2010 22:58

Megi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

WIN 7 a body obnovenia

v Windows

4

1267

02.01.2010 21:03

Tech

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Body obnovenia miznú po reštarte ale po vypnutí a zapnutí nie

v Windows

0

557

16.05.2019 19:36

Sirius2526

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bod obnovenia

v Windows

3

576

12.12.2006 22:58

Shit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bod obnovenia

v Windows

4

447

01.09.2008 16:36

McDog

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zaloha bodu obnovenia?

v Windows

12

888

02.08.2008 20:41

sento

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nefunkčnosť obnovenia systému

v Windows

10

2731

30.11.2017 16:52

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako vytvorim bod obnovenia?

v Windows

2

446

06.10.2013 1:12

tarezni

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rapishare body....

v Obchody, reklamácie a právo

6

1690

07.11.2007 19:01

marmare

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s BODY

v Frontend

18

883

22.03.2008 20:47

Triminka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Body Obnovovanie systému

v Windows

3

647

29.07.2011 8:43

tairikuokami

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nastavenie automatickeho vytvarania bodu obnovenia vo win 8

v Windows

0

268

18.11.2013 19:06

Ladislav85

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

iPhone knokautuje WiFi prístupové body

v Novinky

1

493

18.07.2007 13:54

fuco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Šírenie signálu wifi- dôležité body

v Siete

9

635

16.01.2016 12:21

SomariK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Revolutionary soft-body physics in CryEngine3

v Novinky

18

851

27.07.2012 12:28

Krakish

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Software ktorý zachytí určité body vo videozázname

v Ostatné programy

0

438

07.04.2017 22:29

Mike_99



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF