Ono sa to automaticky vytvorí keď inštaluješ updaty a nejaký nový softvér.Takto to mám ja (a posledné zálohy tam mám ešte z novembra):

Tam na ľavo si môžeš vytvoriť aj sám bod obnovenia ale myslím že sa to nedá nastaviť tak aby ti to zálohovalo na nastavený čas...
(To PC a PC-2 som vytváral ja)