[ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.12.07
Prihlásený: 29.12.12
Príspevky: 71
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 21.03.2008 10:40 | ati x1950gt on Samsung LCD 32´

zdravim mam takyto problem pripojim cez klasicky vga dvi kabel moj pc k tv samsunh ktory ma vga vstup a nepusti mi niektore hry iba zablika obrazovka a nic vrati sa do windowsu skusal som to aj na XP aj vista. robi mi to pri NFS most wanted a carbon a hlavne kvoli tomu som to chcel. ten lcd ma rozlisenie 1380x768 a aj ked vo windowse nastavim rozlizenie na 1024x768 tka mi to nepusti a pritom na normalnom lcd 19 mi to spusti normalne


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ati x1950gt on Samsung LCD 32´

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
NapísalOffline : 21.03.2008 10:45 | ati x1950gt on Samsung LCD 32´

ja mam full HD 1920x1080 tv ale max nastavim len 1024x768 ked nastavim viac tak mam zelene pasy a blika to cize obraz je nesynchronizovany
pozri sa do navodu ze kolko moze ta tv zvladnut najmenej a najviac
a tak to nastav


Offline

Čestný člen
Čestný člen
ati x1950gt on Samsung LCD 32´

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 21.03.2008 11:03 | ati x1950gt on Samsung LCD 32´

monitor a telku mas pripojene naraz?


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.12.07
Prihlásený: 29.12.12
Príspevky: 71
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 21.03.2008 11:03 | ati x1950gt on Samsung LCD 32´

t-90 píše:
ja mam full HD 1920x1080 tv ale max nastavim len 1024x768 ked nastavim viac tak mam zelene pasy a blika to cize obraz je nesynchronizovany
pozri sa do navodu ze kolko moze ta tv zvladnut najmenej a najviac
a tak to nastav


ja mam podla navodu 1380*768 a toto rozlisenie mi ide uplne bez problemov na tv a vyzera to paradne a ty mas full hd a ide ti iba 1024 to sa mi nejak nezda a mas to prepojene cez vga kabel?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ati x1950gt on Samsung LCD 32´

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
NapísalOffline : 21.03.2008 11:20 | ati x1950gt on Samsung LCD 32´

bobtailik píše:
ja mam podla navodu 1380*768 a toto rozlisenie mi ide uplne bez problemov na tv a vyzera to paradne a ty mas full hd a ide ti iba 1024 to sa mi nejak nezda a mas to prepojene cez vga kabel?


mam to cez vga ale bohuzial...
teraz mam akurat 2600 xt tak to skusim spojit cez ty tri cinchy (tusim RGB alebo neviem jak sa to vola je to cerveny,zeleny,modry drot) ale este nemam dostatocny pocet cinchov


 [ Príspevkov: 5 ] 


ati x1950gt on Samsung LCD 32´



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

32" LCD TV Philips,Samsung,Panasonic

v Monitory, televízory a projektory

13

827

07.03.2015 23:13

Thomas4492

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI X1950GT a OpenGL ??

v AMD grafické karty

9

995

26.03.2007 10:44

Ingenium Deerro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

radeon x1950gt a LG 22´LCD

v AMD grafické karty

3

447

15.06.2008 10:44

guess.whoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GAINWARD GeForce 7600GT alebo ATI Sapphire X1950GT ???

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v nVidia grafické karty

42

2482

07.07.2007 12:44

Night

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: LCD 32" LCD LG 32GK850F-B - 144Hz 2560x1440

v Bazár

1

521

11.10.2022 9:09

Don Fekete

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

LCD 32"

v Monitory, televízory a projektory

9

1143

01.06.2009 13:22

mufin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

novy 32" LCD

v Monitory, televízory a projektory

3

523

03.08.2010 14:20

dominique

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Lacný LCD TV 32 "

v Monitory, televízory a projektory

1

1060

12.03.2011 16:52

brmbo

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

K: LCD TV 32"

v Bazár

0

414

06.11.2011 14:08

mariachi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

SAMSUNG LE 32 A336

v Ostatné

20

1729

08.02.2009 18:28

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

32" Samsung UE32F5000

v TV

1

543

02.10.2013 22:19

Daevid

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: LCD televizor 32 až 40 palcov

v Bazár

3

395

04.01.2014 12:00

thiery12

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

32" LCD TV Panasonic do izby

v Monitory, televízory a projektory

4

1138

24.02.2010 17:09

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Samsung S7 Edge, zlatý, 32 gb

v Bazár

0

345

26.03.2018 18:03

DuckySK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: LCD 32 prehnuty aoc qhd 144hz VA

v Bazár

2

347

15.11.2023 10:20

poper25

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

LCD TV 32" okolo 22tis. +/- tisic sk

v Monitory, televízory a projektory

5

869

09.06.2008 17:00

Francek



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF