bobtailik píše:
ja mam podla navodu 1380*768 a toto rozlisenie mi ide uplne bez problemov na tv a vyzera to paradne a ty mas full hd a ide ti iba 1024 to sa mi nejak nezda a mas to prepojene cez vga kabel?
mam to cez vga ale bohuzial...
teraz mam akurat 2600 xt tak to skusim spojit cez ty tri cinchy (tusim RGB alebo neviem jak sa to vola je to cerveny,zeleny,modry drot) ale este nemam dostatocny pocet cinchov