[ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.06.09
Prihlásený: 28.06.09
Príspevky: 2
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 27.06.2009 16:40 | ATI Catalyst:Underscan cez HDMI

Zdravim.Mam velky problem s Grafickou kartou Sapphire HD 4890 OC.Na vacsine hier mam totiz velky underscan(hadam aj 10%),ktory mi uplne znehodnocuje rozlisenie a neviem ho odstranit.Podla toho co som doteraz zistil,tak Catalysty maju problem so zobrazovanim cez HDMI ale ziadne konkretne riesenie ako dosiahnut 1:1 mapping som nenasiel.Preto skusam najst pomoc na tomto fore este predtym ako sa rozhodnem kartu predat,kedze na NVidii som nikdy takyto problem nemal. :jaw:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.06.09
Prihlásený: 28.06.09
Príspevky: 2
Témy: 1 | 1
Napísal autor témyOffline : 27.06.2009 19:08 | ATI Catalyst:Underscan cez HDMI

Vzdy ked nastavim v hocijakej hre nativne rozlisenie mojho TV napojeneho cez HDMI tak vznikne velky underscan-velke cierne okraje okolo celej obrazovky.Ako mam dosiahnut aby mi hry zobrazovalo v plnom rozliseni na celu obrazovku?Nenajde sa nikto kto by poradil?Niekto kto ma Radeon napojeny na HDTV,najlepsie FullHD?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.07.09
Prihlásený: 05.07.09
Príspevky: 7
Témy: 3 | 3
NapísalOffline : 05.07.2009 18:26 | ATI Catalyst:Underscan cez HDMI

no neviem ale zysti si ake rozlisenie podporuje tvoja vga a ake rozlisenie podporuje tvoj tv nevidim vtom problem ak ti roby velke okraje tak je jasne ze karta nepotiahne vetsie rozlisenie, kup si tuto kartu http://www.datacom-ke.sk/default.asp?cl ... tiid=26542 a nebudes ma problem na najblizzsie 4 roky nvidia je oproti ati cenovo ovela drahsia a v poslednej dobe aj vykonovo slabsia, mislim cena a vykon, no je to na tebe


 [ Príspevkov: 3 ] 


ATI Catalyst:Underscan cez HDMI



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

SAPPHIRE ATI HD4870 Toxic 1GB DDR5 zvuk do TV cez HDMI

v AMD grafické karty

1

610

23.11.2009 13:37

1adad1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zvuk cez USB a cez HDMI

v Audio programy

0

1008

28.08.2016 0:29

pili100

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ciara cez monitor (hdtv cez hdmi)

v Monitory, televízory a projektory

0

758

08.09.2012 15:48

adun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zvuk cez HDMI

v Zvuk

13

1066

29.12.2015 18:50

psv

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zvuk cez HDMI

v Zvuk

4

1496

19.01.2019 19:53

kllr007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sapphire 5850 cez HDMI

v AMD grafické karty

0

509

04.02.2010 8:34

AsuSmaNiaK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chromecast, internet cez HDMI

v TV

0

599

24.05.2014 19:58

CaptainJohny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Praskanie zvuku cez HDMI

v Zvuk

3

741

16.03.2014 11:11

matt1024

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejde zvuk cez hdmi

v Ostatné

10

2951

14.11.2010 16:35

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI HDMI output

v Zvuk

2

401

17.02.2013 18:10

trickerko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zvuk vo filme cez HDMI

v Audio programy

0

500

18.12.2012 22:32

ltom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

prepojenie cez hdmi - iny obraz

v TV

5

1365

21.09.2014 16:28

jifo84

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

magio na PC cez HDMI

v TV

5

726

26.05.2012 23:35

marek09041

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook cez HDMI na TV

v Ostatné

1

442

18.10.2012 14:21

evens

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prestal ísť zvuk cez HDMI

v Ostatné

3

819

26.11.2014 18:08

Icehammer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prepojenie dvoch notebookov cez HDMI

v Notebooky a netbooky

4

6128

03.05.2011 21:44

djkmito



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF