[ Príspevkov: 16 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.05.08
Prihlásený: 27.12.14
Príspevky: 174
Témy: 49 | 49
NapísalOffline : 09.11.2008 16:18 | ATI 5870 X4

No čo si myslíte o grafickej karte ATI radeon 5870 X4 ktorá by mala byť pravdepodobne v roku 2009


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 09.11.2008 16:19 | ATI 5870 X4

tazko povedat, uvidime ako na tom budu multigpu riesenia v tom case... myslim ale zo to bude podobne ako s hd4870x2, je to najvykonnejsia karta, ale pre beznych ludi nepodstatna


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ATI 5870 X4

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 04.07.25
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 09.11.2008 16:43 | ATI 5870 X4

suhlasim Daron, a este predstav si na jednom pcb 4 jadra bude to doost velke....


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.05.08
Prihlásený: 27.12.14
Príspevky: 174
Témy: 49 | 49
Napísal autor témyOffline : 09.11.2008 16:47 | ATI 5870 X4

No velke to asi bude , drahé určite tiež ale ten výkon si myslím že bude suprový . Len nech koli tomu nebude nový slot :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ATI 5870 X4

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 04.07.25
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 09.11.2008 16:53 | ATI 5870 X4

no vykon... tak si zober ze jadro 58x0 bude urcite vykonejsie ako 48x0, a mozno bude aj single riesenie 58x0 stacit na nove hry....


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Čestný člen
Čestný člen
ATI 5870 X4

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127 | 127
Bydlisko: BA/TT
NapísalOffline : 09.11.2008 17:38 | ATI 5870 X4

A vedla domu si mozes postavit malu elektraren


_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.08.07
Prihlásený: 24.09.13
Príspevky: 1005
Témy: 77 | 77
Bydlisko: vacsinou Br...
NapísalOffline : 09.11.2008 17:50 | ATI 5870 X4

To bude asi najvacsi problem novych kariet...Podla mna aj sa nevyvinie nejaka "zbrusu" nova technologia, tak nove grafiky uz vykonovo moc dopredu nepojdu, pretoze by aj velmi vzrastla spotreba...


_________________
PC 1 : Mb ASUS M2N32-Sli Deluxe, AMD Athlon 64 X2 dual core 5600+@6400+/2,8Ghz@3,2Ghz, chladi ho Coolink Silentator, podtaktovane 2x2Gb 800Mhz Corsair CL4, 320Gb 7200rpm Western digital, Gigabyte ATI Radeon HD4870 + accelero S1 rev2. + 120mm Thermaltake, TV ASUS My Cinema P7131 dual,DVD TEAC, zdroj Corsair 650W.
PC 2 : MB ASRock, procesor AMD Athlon 2000+/1,6Mhz@2400+/1,94 Mhz, pamat A-DATA 2x256Mb 266Mhz, HDD 40Gb 7200rpm Seagate, GeForce 4 MX440 64Mb, DVD TEAC, DVD napalovacka ASUS zrejme uz odpalena, monitor HANSOL 501P, 300W zdroj
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ATI 5870 X4

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 04.07.25
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 09.11.2008 18:00 | ATI 5870 X4

heh, no myslim ze este si pockame na nieaku novu technologiu co by menej zrala...


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.06.08
Prihlásený: 17.11.08
Príspevky: 58
Témy: 7 | 7
NapísalOffline : 09.11.2008 20:13 | ATI 5870 X4

preco .... podla mna je dost mozne ze pride rychlo nova technologia


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ATI 5870 X4

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 04.07.25
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 09.11.2008 20:18 | ATI 5870 X4

tazko povedat ale pokial to nebude kriticke tak podla mne ne...


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ATI 5870 X4

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 17.07.25
Príspevky: 6561
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 09.11.2008 20:53 | ATI 5870 X4

Ono to nie je len problem grafik, je to o procesoroch, ramkach aj SDD diskoch jednoducho nepojde do nekonecna zmensovat vyrobny proces


_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.08.07
Prihlásený: 24.09.13
Príspevky: 1005
Témy: 77 | 77
Bydlisko: vacsinou Br...
NapísalOffline : 09.11.2008 20:57 | ATI 5870 X4

No ved aj to...Ak sa maju robit vykonnejsie cipy a s dajme tomu aspon rovnakou spotrebou aku maju teraz, tak by sa museli robit hadam 20nm GPU a CPU, cize uz je nacase prist s niecim novym a prevratnym...


_________________
PC 1 : Mb ASUS M2N32-Sli Deluxe, AMD Athlon 64 X2 dual core 5600+@6400+/2,8Ghz@3,2Ghz, chladi ho Coolink Silentator, podtaktovane 2x2Gb 800Mhz Corsair CL4, 320Gb 7200rpm Western digital, Gigabyte ATI Radeon HD4870 + accelero S1 rev2. + 120mm Thermaltake, TV ASUS My Cinema P7131 dual,DVD TEAC, zdroj Corsair 650W.
PC 2 : MB ASRock, procesor AMD Athlon 2000+/1,6Mhz@2400+/1,94 Mhz, pamat A-DATA 2x256Mb 266Mhz, HDD 40Gb 7200rpm Seagate, GeForce 4 MX440 64Mb, DVD TEAC, DVD napalovacka ASUS zrejme uz odpalena, monitor HANSOL 501P, 300W zdroj
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.05.08
Prihlásený: 27.12.14
Príspevky: 174
Témy: 49 | 49
Napísal autor témyOffline : 09.11.2008 21:23 | ATI 5870 X4

Súhlasím s tebou johnny7 .No však zachvílu možno ani nebudú mať čo zlepšovať . Len to zmenšovať a znižovať spotrebu . Sak sa pozrite na hry skoro ako niektory hovoria DVDkvalita takže už tho vela neni čo zlepšiť ale nechajme sa prekvapiť čo na nás vyrobcovia vytiahnú . Ale myslím si že Nvidia si toto tiež nenechá újsť a určite vyrobí tiež niečo nové ale čí 4čipové ... no nechajme sa prekvapiť alebo na nás vytiahne niečo nové žeby ..8čipovú


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ATI 5870 X4

Registrovaný: 16.12.07
Prihlásený: 13.05.20
Príspevky: 892
Témy: 83 | 83
Bydlisko: Senica
NapísalOffline : 09.11.2008 23:12 | ATI 5870 X4

no taku kartu asi uz nebude mozne uchladit vzduchom by som sa pozeral uz aj z takej stranky


_________________
CPU: AMD FX-6300 6-core BE + Cooler Master Hyper 103| MB: Gigabyte 970A-DS3P | VGA: Sapphire R9 270X Dual-X OC 2GB | PSU: Zalmar ZM500-LX | RAM: BALLISTIX 1x8GB DDR3 1600MHz CL9 | HDD1: WD Caviar 80GB Sata2 | HDD2: WD Caviar Blue 500GB Sata3 | LCD: ILLYAMA ProLite E2208HDS | Case: Thermaltake SopranoRS 101
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.05.08
Prihlásený: 27.12.14
Príspevky: 174
Témy: 49 | 49
Napísal autor témyOffline : 10.11.2008 7:25 | ATI 5870 X4

No vzduchom asi ne kedze 4870 má pri vzduchovom chadeni priblizne 70 stupnov urcite nato nieco vymyslia


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.06.08
Prihlásený: 17.11.08
Príspevky: 58
Témy: 7 | 7
NapísalOffline : 10.11.2008 17:22 | ATI 5870 X4

hovorim nova technologia pride coskoro ... jak tu vsetci hovorite nemozu zmensovat do nekonecna


 [ Príspevkov: 16 ] 


ATI 5870 X4



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati HD 5870

v Grafické karty

23

1079

18.11.2009 19:11

SevaN

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI hd 5870 problem

v AMD grafické karty

16

922

02.11.2010 9:04

djmark33

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Radeon HD 5870

v Novinky

2

1154

30.04.2009 23:44

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupit Ati hd 5870?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

30

1967

21.08.2010 14:53

Kraj0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI 5870 xxx series

v AMD grafické karty

2

640

28.12.2009 22:56

Malveon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati Radeon 5870 prehrievanie

v AMD grafické karty

15

548

11.07.2019 19:57

sph1Nx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K/I: Ati radeon 5870

v Bazár

0

404

31.10.2011 13:50

p6kocka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zakladna doska pre Ati 5870?

v AMD grafické karty

2

628

25.04.2010 23:27

t-90

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati radeon 5870...Chybne nastavene ?

v AMD grafické karty

20

1145

18.12.2009 23:52

tomas03330

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem ati xfx 5870 xxx

v AMD grafické karty

9

1013

07.01.2010 13:56

rapkac1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

SAPPHIRE ATI HD 5870 - prehrievanie

v AMD grafické karty

5

472

29.01.2012 12:32

Rushhh

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Radeon 5870 Eyefinity (Sapphire)

v AMD grafické karty

4

866

20.02.2011 12:04

petkof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: ATI Radeon HD 5870

v Bazár

1

476

30.11.2011 17:05

Koroner

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem S ATI radeon 5870!!!

v AMD grafické karty

24

712

30.07.2010 15:20

guzro39

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Upgrade z Ati 5870 1 GB DDR5 na Ati 6970 2 GB DDR5

v Grafické karty

20

1052

31.10.2011 18:36

p6kocka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nvidia GTX 470 vs Ati 5870

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Grafické karty

143

5762

27.07.2010 15:39

ac.milan



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF