Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 430 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 16:27

A snazi ? Pretoze ja som tuto temu prebehol a nikoho takeho som nevidel. Urcite sa taki najdu, no je ich menej nez tvrdite. A tu na fore rozhodne, hoci vzdy bude niekto tvrdit, ze ta cena je adekvatna. Ja osobne si tiez myslim, ze by mohol stat menej, ale zaroven by som za to tie peniaze asi dal, keby som ten iPhone chcel.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 16:28

Spartan.Ex píše:
znalí

osp. V tejto téme nie, ale na fóre takí sú, a hlavne na iných fórach, ktoré nie sú IT špcializované ale dostane sa na diskusiu o iP je takých hodne.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 16:35

A len pokial ide o iPhone ? Podobne reci o SGS III alebo Lumiach a pripadne niecom inom (Fabii :P ) na inych forach nenajdes ? :) Vies dobre, ze ano, no problem je, ze to akosi nikto iny nevidi. Nedavno som tu pisal, ze dam 10 eur tomu, kto najde jedinu temu o Apple, do ktorej neskoci niekto s Androidom a nezacal vyskakovat s tym aky je to smejd a ze SGS III je naj. Zaroven som hodil par ten o Droide, kde nikto s Apple neprisiel a viedli pokojnu diskusiu. Tych 10 eur este mam :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 16:41

To sú ale telefóny, ktoré k tomu majú minimálne predpoklad.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 16:44

Aho ano, na to som zabudol. No, v tom pripade sa ospravedlnujem :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 16:55

Ako sorry, ale keď mi niekto povie (napíše), že ročný iP 4S, ktorý nebol zázrak ani pri uvedení je najlepší telefón na svete, lebo je to iPhone a to hovorí za všetko, tak toho človeka fakt za experta považovať nemožno. SGS III má aspoň najlepší HW (minimálne v čase uvedenia mal), displej atd. tam to apoň nejaké opodstatnenie má, aj keď neviem, či je najlepší na svete.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:03

Ktosi tu zabuda na optimalizaciu, naco ti je najlepsi hw na svete ked ho tvoj system nedokaze vyuzit? vidis len jednu stranku lebo inu nepoznas, neargumentuj tym ze vyleze update a ten to bude vediet, lebo ak clovek kupi telefon tak chce aby fungoval, a nie cakat dalsi rok kym spravia system co to potiahne. Ja netvrdim ze ip4s je najlepsi na svete, ale ty spadas presne do kategorie o ktorej som hovoril co sa ohana iba HW, na hw sa ti kazdy moze vysrat ked to jednoducho nefunguje, prepacte teraz vam nezavolam lebo mi zmrzol telefon ale viete ono ma najlepsi hw na svete tak to preto ;) na druhej strane rieky je rovnako blba skupina androidakov co sa ohanaju HW, rovnako ako sa applaci ohanaju iphonom ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:06

Zivotnost iPhonu je podla mna napr trochu dalej nez SGS III. AMOLED sa vypaluje, to vie kazdy a iPhone tymto problemom netrpi. Rovnako tak konstrukcia je kvalitnejsia, aj ked je nachylnejsi na rozbitie. SGS su ale plasty a tie skor ci neskor zacnu povolovat. Ja mam sice len Omniu, ktora kvalit Galaxy rady urcite nedosahuje, no problem s plastom mam odkedy som ho kupil.

Co sa hw parametrov tyka, su nezaujimave a nepodstatne a za tym si stojim. Kedysi si nemal predstavu o tom, co v telefone mas a porovnaval si ich len na zaklade dojmu a pocitu z rychlosti a ovladania. Porovnaj rok stary 4S s novym SGS III a skus povedat, ze je pomalsi. Pochybujem, ze SGS III je rychlejsi nez moja Omnia a HW specifikacie k Omnii si zistis lahko :)

Ja osobne netusim ktory telefon je nejlepsi na svete a myslim, ze sa to ani nedozviem, pretoze som dospel a pochopil, vyznamu spojenia: "individualne potreby". Mozes mat telefon s vykonom servera a moj kolega ta zrusi tym, ze viac nez 3" displej nechce (aj iPhone je pre neho prilis velky).
Nie, vazne si nemyslim, ze SGS III ma k titulu "najlepsi" blizsie nez iPhone, alebo mnozstvo inych telefonov. A to plati aj opacne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:12

Spartan.Ex píše:
SGS III má aspoň najlepší HW.

Ja tomu úplne chápem, viem že to čo tam je, je aj tak zbytočné, preto to aspoň.
BTW k tomu AMOLEDu vypaluje, ale vystriedal som viacero AMOLEDov a nikde som nič nepostrehol, kamarát stále používa môj HTC Desire a ani tam nič nevidím, možno mám len štastie....
Omniu vôbec neber do úvahy, vytrpel som si s Omniou i900 svoje a viem, že je o nervy.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:19

Tato ma ale trosku ina Omnia. Aha, lenze u teba to uz tak byva, ze problemy ostatnych sa ta vacsinou netykaju. Vsetci ostatni ten problem maju a dokonca aj Samsung o tom vie :rolleyes:

Navyse, nechap to zle, mozno ti dokonca zavidim, ale ty skor nez vybalis jeden telefon, objednavas dalsi, takze je pochopitelne, ze sa ti nevypali :) Ale ludia, ktori by si ten telefon chceli nechat dlhsie tie problemy proste mat budu.

A nieco ako (ja s tym problem nemam) ma fakt nezaujima. Ja mam doma 3 roky plazmu a tiez sa nevypalila. Zvysok sveta si to zrejme vymyslel ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:30

Áno, je to pravda, problémy, ktoré sa ma netýkajú ma nemusia zaujímať, ja píšem čo sú moje skúsenosti, verím tomu, že po čase by sa to asi vypálilo, ale čo sa týka tých nových AMOLEDov, tak si myslím, že to by telefón už stihol vymeniť aj bežný užívatel. Závidieť mi určite nemusíš, my máme tie telefóny na firmu skoro zadarmo a bola by blbosť nezobrať to, inač mi je už relatívne jedno či mám napríklad DHD alebo SGS II, akurát na SGS III mi vyhovuje velkosť obrazovky, inač mi je to jedno. Tie rozdiely nie sú také, aby sa telefóny oplatilo kupovať za bežných podmienok.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:37

Podla Samsungu maju problemy prave tie nove AMOLEDY a prave preto sa vratili k starsej pentile matici :rolleyes:

Cloveka ktory meni telefon kazdy rok to zaujimat nemusi. Rovnako tak nemusi zaujimat kvalita audiovystupu cloveka ktory pocuva Rytmusa. Proste kazdy ma iste potreby a kazdy telefon ich viac alebo menej splna a preto najlepsi telefon jednoducho nenajdes. A na tuto vetu by som si mal asi spravit macro :cry:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:42

david3504 píše:
Síce asi niekoho naštvem, ale áno, mať iPhone (alebo iný Apple výrobok) znamená niečo viac ako vlastniť Samsung. Už len preto, že stojí viac a teda si ho nemôže kúpiť len tak niekto. Prvý iPhone spravil revolúciu v mobilnom svete, človek si kúpil mobil, prvý krát ho zapol a všetko fungovalo. Ja som si kúpil mobil s Windows Phone a prvý deň som chodil po fórach a hľadal návody ako nastaviť triviálne veci. Takisto nikto nemôže poprieť, že iPhone je pekný, kvalitne spracovaný a štýlový. Všetci chceme pekné autá, pekné ženy a kto tvrdí opak, klame. iPhone nie je tabuľkovo TOP, nemá 4 jadrá, najväčší displej...ale to ľudí ktorí si ho kúpia nemusí zaujímať, lebo všetko je intuitívne a funguje ako má. Preto ho kupujú ľudia ktorí nechcú nič riešiť.


Tá prvá veta vyznela asi tak že keďže ja mám Samsung, tak som niečo menej ako človek s iPhone. Nabudúce by som to skúsil sformulovať trochu lepšie.
To že si Windows Phone nevedel nastaviť bude problém v tebe, WP je snáď naintuitívnejší a najjednoduchší mobilný systém (no zároveň najzamknutejší).

Väčšina ľudí kupuje iPhone preto lebo im to poradili známi, lebo Apple je exkluzívna značka poprípade preto lebo ho má aj kamarát a väčšinou s ním telefonujú a SMSkujú, čo zvládajú telefóny každej značky aj neznačky rovnako.

Ja vlastne ani nerozumiem prečo sa tu ľudia hádate, stačilo by povedať že iPhone nieje vôbec taká pecka za akú ju prispievajúci priaznivci vyvyšujú a hotovo... Každý nech si kúpi čo mu vyhovuje.

//škoda však toho nového designu, je to dosť škaredé takto pretiahnuté a zadok tiež nieje super... V podstate dobre dodrbali pomerne podarený design 4/4S.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:45

eXistenZ píše:
Tá prvá veta vyznela asi tak že keďže ja mám Samsung, tak som niečo menej ako človek s iPhone. Nabudúce by som to skúsil sformulovať trochu lepšie.
To že si Windows Phone nevedel nastaviť bude problém v tebe, WP je snáď naintuitívnejší a najjednoduchší mobilný systém (no zároveň najzamknutejší).

Väčšina ľudí kupuje iPhone preto lebo im to poradili známi, lebo Apple je exkluzívna značka poprípade preto lebo ho má aj kamarát a väčšinou s ním telefonujú a SMSkujú, čo zvládajú telefóny každej značky aj neznačky rovnako.

Ja vlastne ani nerozumiem prečo sa tu ľudia hádate, stačilo by povedať že iPhone nieje vôbec taká pecka za akú ju prispievajúci priaznivci vyvyšujú a hotovo... Každý nech si kúpi čo mu vyhovuje.

//škoda však toho nového designu, je to dosť škaredé takto pretiahnuté a zadok tiež nieje super... V podstate dobre dodrbali pomerne podarený design 4/4S.
nesuhlasim, subjektivny nazor, to ze to nevie niekto nastavit neznamena ze je user neschopny ale ze je system blby, ak by bol najintuivnejsi tak ho nastavit vie, zakaznik ma vzdy pravdu ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:46

Ono tu ani tak nie je hadka o tom aky je iPhone, ale skor o tom aki su idioti ludia ktori ho pouzivaju. iPhone je smejd, to vie myslim kazdy :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 17:52

Johnnny píše:
Ono tu ani tak nie je hadka o tom aky je iPhone, ale skor o tom aki su idioti ludia ktori ho pouzivaju. iPhone je smejd, to vie myslim kazdy :rolleyes:


Freelan zober do ruky WP7 zariadenie a skús sa s ním pohrať. Je to jednoduchšie ako iOS. Ja som používal telefón s WP7.5 pol roka.

Johnnny zveličuješ. Nik netvrdí, že iPhone je šmejd a presne takéto prehnané kecy vyvolávajú hádky.
iPhone je proste len predražené zariadenie (resp. aby som to lepšie vyjadril, polovicu peňazí za iProdukt platíš za umelo vyvolanú prestíž značky) na to čo ponúka a veľa ľuďom proste vyhovuje Android viac, pretože je otvorenejší.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 18:01

A ja im na to nepoviem ani pol slova. Ja kvality Androidu uznavam. A pokial nie si prilis zaneprazdneny, prebehni si tuto temu zhruba od momentu ked Apple predstavil iP 5 a uvidis ake reci vyvolavaju flame. U mna aspon clovek viem, ze to hovorim sarkasticky, no mna vytaca, ze to tu niekto mysli vazne a ked mu na to nieco rozumne odpovies, spravi z teba ovcu.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 18:06

eXistenZ píše:
Freelan zober do ruky WP7 zariadenie a skús sa s ním pohrať. Je to jednoduchšie ako iOS. Ja som používal telefón s WP7.5 pol roka.

Johnnny zveličuješ. Nik netvrdí, že iPhone je šmejd a presne takéto prehnané kecy vyvolávajú hádky.
iPhone je proste len predražené zariadenie (resp. aby som to lepšie vyjadril, polovicu peňazí za iProdukt platíš za umelo vyvolanú prestíž značky) na to čo ponúka a veľa ľuďom proste vyhovuje Android viac, pretože je otvorenejší.
a opat subjektivny nazor, mal som wp7 a nezda sa mi prilis intuitivnejsi ako iOS, pretoze polovicu veci ktore som vo wp musel nastavovat ma pri iOS ani netrapila, je pravda ze je jednoduchy ale urcite nie najjednoduchsi, napis mi 1 vec ktoru vo WP nastavis lahsie nez v iOS, ale beznu vec, nevytahuj nejake hluposti ktore ip ani nema, vsetko co potrebujem nastavim kliknutim na kolesa (settings) a prakticky do 3 klikov nastavim vsetko co chcem navyse zakladne veci ktore treba co mne v podstate netreba nic okrem ticheho rezimu na co mam dokonca prepinac priamo na tele netreba nic, ale urcite nehovorim ze iphone je jednoduchsi, nastavit v tom niektore veci chce 3 roky vs, obrazne :) kazdopadne jednoduchost systemu sa hodnoti podla toho ako s tym vedia robit uzivatelia, nie podla toho kto si co mysli, rovnako ako ked programator navrhuje design stranky dopadne to tak ze s tym vie robit iba on a zadavatel zakazky ktory absolvoval 3 hodinove skolenie od daneho programatora :) s iphonom vie robit aj mama ktora prakticky nevie pracovat na pc, a je s nim spokojna cize ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 18:12

Neviem ti zbrucha odpovedať čo sa dá rýchlejšie a čo nie, momentálne nemám ani jedno z tých zariadení v rukách. WP7.5 však putoval ocovi a ten s tým vie v pohode robiť, dokonca úplne v pohode pozrie mail, či odfotí fotografiu a sharne. A nemusel som mu to ani ukázať.

Vyzdvihol by som dlaždicový systém a prehľadné menu s veľkými písmenami a čistým jednoduchým štýlom, je to tak veľmi prehľadné.

Predpokladám že mama nenastavuje tethering alebo nejaké pokročilé funkcie, tá z toho tak maximálne telefonuje, čo by zvládla aj z Androidu, WP7 či nejakej poondenej Nokie s proprietárnym systémom.

Takže nieje "robiť s telefónom" ako "robiť s telefónom".







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 18:30

s tym plne suhlasim, a prave o tom hovorim, myslim ze tvoj otec by si s iOS rovnako rychlo pozrel email odfotil nieco a sharol to, cisty design nema cenu ani porovnavat kedze je to na rovnakej urovni, a musim uznat ze design wp sa mi vskutku paci, ale iOS nezaostava a poviem ti ze z androidu by to zvladala ovela horsie, velke pismena nema opat vyznam porovnavat kedze to ma aj iOS, dokonca vie pouzivat poznamky ci budik bez toho aby jej to niekto musel ukazovat ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 18:40

Veľké písmená zakomponované v čistom a veľmi jednoduchom dizajne, preto som to spomenul. V základe to iOS nemá, stavia na klasickú koncepciu ikon. Celkovo sa mi ten dlaždicový systém veľmi páči.

Ako, napriek tomu že je to systém ktorý som si zvolil a považujem ho za pre mňa najlepší, Android by som do bitky o čistotu a intuitívnosť GUI vôbec neťahal. Tam sa má ešte čo dolaďovať.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 19:50

Johnnny píše:
Podla mna su zaujimavi, inak by neboli neustale tercom imbecilov :rolleyes:


Tým si tým chcel povedať, že keď kritizujem jeho nedostatky a tých ľudí tam, tak som imbecil?







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 20:00

Nebolo to mierene proti tebe, pretoze ty sa na to aspon dokazes pozriet objektivne a uznat iste vyhody. Ja mam na mysli ludi, ktori niekam vlietnu, zacnu pisat nieco o tom aka je to sracka a pokial mu na to nieco odpises, si ovca. Pokial si myslis, ze k takym ludom patris (co si ja osobne nemyslim), tak potom ano ... . Alebo, mozno, pokrytec by bol lepsi vyraz.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.03.11
Prihlásený: 14.08.15
Príspevky: 703
Témy: 7
Bydlisko: Kežmarok
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 20:12

no neviem, viem sa podstatne lepsie orientovat v nastaveniach droidu ako iOS, s WP som robil len par minut a dlazdice su hnus (uz sa tesim na WP8 :))


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.07.11
Prihlásený: 07.08.18
Príspevky: 1549
Témy: 72
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 20:14

http://www.youtube.com/watch?v=34WcN3jK_gg


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 20:36

Nie som, ale vyznelo to tak, že každý kto kritizuje tak...
Ja v ňom vidím pozitíva, ale posledné dve generácie tie klady zápory prebíjajú.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 20:53

Ja som nikdy nepovedal, ze mi vadi, ze niekto kritizuje iPhone. Ja mam tiez kopec vyhrad. Mne vadi to kritizovanie ludi. Samozrejme, pokial ide o ludi ktori si kupia iPhone za posledne ako spominal Cirki, tiez mam na nich svoj nazor. Lenze kopec ludi pise prispevky v style "mas iPhone si idiot" a pokial argumentujes, si ovca. Toto mi vadi.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 07.04.24
Príspevky: 1109
Témy: 26
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 21:32

Táto debata je totálne zbytočná...
Rozumný človek vie všetko to čo tu vypisujete... Lebo je to logické... Nemôžeme hádzať všetkých do jedneho vreca..
A hlúpemu to aj tak nevysvetlíte... 22strán takmer o ničom.







_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 21:37

eXistenZ píše:
Tá prvá veta vyznela asi tak že keďže ja mám Samsung, tak som niečo menej ako človek s iPhone. Nabudúce by som to skúsil sformulovať trochu lepšie.
To že si Windows Phone nevedel nastaviť bude problém v tebe, WP je snáď naintuitívnejší a najjednoduchší mobilný systém (no zároveň najzamknutejší).

Väčšina ľudí kupuje iPhone preto lebo im to poradili známi, lebo Apple je exkluzívna značka poprípade preto lebo ho má aj kamarát a väčšinou s ním telefonujú a SMSkujú, čo zvládajú telefóny každej značky aj neznačky rovnako.

Ja vlastne ani nerozumiem prečo sa tu ľudia hádate, stačilo by povedať že iPhone nieje vôbec taká pecka za akú ju prispievajúci priaznivci vyvyšujú a hotovo... Každý nech si kúpi čo mu vyhovuje.

//škoda však toho nového designu, je to dosť škaredé takto pretiahnuté a zadok tiež nieje super... V podstate dobre dodrbali pomerne podarený design 4/4S.


Bol to problém systému. V tej dobe ešte neexistoval Slovenský Marketplace (čo som ja netušil) a po nastavení krajiny v Live účte mi to vyhodilo len nejakú hlášku o nedostupnosti. Musel som to vyriešiť novým Live účtom a bydliskom v USA...a podobných bolo aj pár ďalších problémov ;)







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2012 21:42

Lenže to nieje problém akým si to nazval ty (nastavenie triviálnej veci), je to problém v samotnom Microsofte že podporu na Slovensku neuviedol. Podobných "pár ďalších problémov" by si mohol ozrejmiť, mne napríklad úplne chýbal tethering, akýkoľvek. Ale inak som nemal problém do pár sekúnd nastaviť naozaj hocičo (teda hocičo v nastaveniach dostupné).

A sme fajne OT keďže je to téma o Apple.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 430 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung dnes od 20:00 predstavuje mobilné novinky [live]

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Novinky

90

3205

09.05.2012 9:28

Slina Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 27, 28, 29 ]

v Novinky

858

18593

23.02.2014 19:16

kiki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MS predstavuje WindowsPhone 8 (Apollo) [liveblog]

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Novinky

182

5103

16.12.2013 20:43

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple HomeKit - zaujímavé produkty

v Ostatné

2

662

10.01.2019 17:21

eon5 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AMD nové produkty - nová éra začíná

v Novinky

5

538

15.05.2007 8:31

brm Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Pack Gigabyte GA-Z170X-Gaming 5 + Noctua za 80 eur, iba dnes do 17:00

v Predám

2

408

26.11.2015 16:25

Ľubo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ...prichádzajú nové antivírusové produkty firmy K7 Computing

v Novinky

1

431

31.01.2012 20:12

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cougar predstavuje nové ventilátory

v Novinky

12

620

10.08.2011 19:24

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AMD predstavuje nové procesory Llano

v Novinky

8

973

04.01.2012 11:26

Fever Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel představuje čtyři nové procesory

v Novinky

4

638

11.08.2008 23:08

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple novinky ~ 9.3.2015 o 18:00

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

86

4783

13.03.2015 15:33

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rovio dnes predstaví nové Angry Birds

v Novinky

3

475

15.07.2013 16:56

vladoff Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft dnes uvedl 3 nové technologie

v Novinky

1

446

29.02.2012 15:26

Trivi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VIA se hodlá vrátit mezi Intel a AMD, představuje nové procesory

v Novinky

7

1235

02.11.2020 18:55

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 19 milionů Američanů si chce koupit Apple iPhone

v Novinky

1

449

19.06.2007 17:04

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kazdy vecer okolo 21:00 do 0:00 ma odhlasuje.

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Správy pre vedenie fóra

34

3330

10.12.2009 8:24

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra