[ Príspevkov: 12 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.08
Prihlásený: 27.07.11
Príspevky: 133
Témy: 18 | 18
NapísalOffline : 16.04.2011 11:25 | AMD Phenom II X3 710

Aka je normalna teplota u tychto procesorov a aka je problemova a rizikova pri asik 0.8 percent zatazeni procaka sa pohybuje teplota od 38 do 45stupnov mam klasika chladic inak pri zatazi procesora na 100percent a 15min sa teplota pohybolvala medzi 68 a 70maximum


_________________
SKRINKA- Coler master elite 311. ZDROJ- Corsair Vx 450w, ZAKLADNA DOSKA- Gigabyte MA790X-UD4, PROCESOR- Amd phenom II X3 710 2600Mhz, PAMETE RAM- A-data extreme edition vitesta retail box 2x2Gb DDR2 106MHz, GRAFICKA KARTA- Gainward Bliss HD4850 Golden Sample 512 DDR3 700Mhz, HARDISC- Seagate Barracuda 7200 12 500Gb Sata II,
Offline

Užívateľ
Užívateľ
AMD Phenom II X3 710

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61 | 61
Bydlisko: Šaľa
NapísalOffline : 16.04.2011 11:34 | AMD Phenom II X3 710

do tych 70 je to este v pohode, ale akonahle stupne, radsej by som vymenil chladic


_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.08
Prihlásený: 27.07.11
Príspevky: 133
Témy: 18 | 18
Napísal autor témyOffline : 16.04.2011 11:46 | AMD Phenom II X3 710

89Aquarius píše:
do tych 70 je to este v pohode, ale akonahle stupne, radsej by som vymenil chladic
Pitam preto lebo som daval new teplovodivu pastu.


_________________
SKRINKA- Coler master elite 311. ZDROJ- Corsair Vx 450w, ZAKLADNA DOSKA- Gigabyte MA790X-UD4, PROCESOR- Amd phenom II X3 710 2600Mhz, PAMETE RAM- A-data extreme edition vitesta retail box 2x2Gb DDR2 106MHz, GRAFICKA KARTA- Gainward Bliss HD4850 Golden Sample 512 DDR3 700Mhz, HARDISC- Seagate Barracuda 7200 12 500Gb Sata II,
Offline

Užívateľ
Užívateľ
AMD Phenom II X3 710

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61 | 61
Bydlisko: Šaľa
NapísalOffline : 16.04.2011 11:47 | AMD Phenom II X3 710

teplovodiva pasta ti urobi rozdiel max 2-3 stupne, pred tym si mal ake teploty?


_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
AMD Phenom II X3 710

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9471
Témy: 218 | 218
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.04.2011 11:50 | AMD Phenom II X3 710

precisti chladic, dokup fan do skrine koli airflowu, ako vyfuk, ak nemas


_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.08
Prihlásený: 27.07.11
Príspevky: 133
Témy: 18 | 18
Napísal autor témyOffline : 16.04.2011 11:55 | AMD Phenom II X3 710

89Aquarius píše:
teplovodiva pasta ti urobi rozdiel max 2-3 stupne, pred tym si mal ake teploty?
nikdy my neklesla teplota pod 43 42% teraz ked som vsetko ofukal dal new pastu tak po zapnuty bola teplota 38% teraz sa pohybuje pri zatazeni 12% 41,42% cize da sa povedat ze nejakich tych 2% urcite klesla teplota

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Sempron píše:
precisti chladic, dokup fan do skrine koli airflowu, ako vyfuk, ak nemas
mam chladic na skriny vzadu jak su usb porti a ine tie vecicky na boku skrine sa da tiez namontovat chladic nebola by lepsia investicia do lepsieho chladica na procak ako na skrinu.


_________________
SKRINKA- Coler master elite 311. ZDROJ- Corsair Vx 450w, ZAKLADNA DOSKA- Gigabyte MA790X-UD4, PROCESOR- Amd phenom II X3 710 2600Mhz, PAMETE RAM- A-data extreme edition vitesta retail box 2x2Gb DDR2 106MHz, GRAFICKA KARTA- Gainward Bliss HD4850 Golden Sample 512 DDR3 700Mhz, HARDISC- Seagate Barracuda 7200 12 500Gb Sata II,
Offline

Užívateľ
Užívateľ
AMD Phenom II X3 710

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 16.04.2011 11:57 | AMD Phenom II X3 710

v klude su teploty nepodstatne, dolezity je Burn teda zataz. DO 70C je ok. A nie su to % ale °C


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.08
Prihlásený: 27.07.11
Príspevky: 133
Témy: 18 | 18
Napísal autor témyOffline : 16.04.2011 11:59 | AMD Phenom II X3 710

dixi píše:
v klude su teploty nepodstatne, dolezity je Burn teda zataz. DO 70C je ok. A nie su to % ale °C
robyl som 15 min test cez OCCT 3.1 Mozno ze 15min nestaci ale cez 70stup nepresiahlo ani na sekundu pohybovalo sa to stale medzi 68 70 takze myslim ze je to vcelku oki.


_________________
SKRINKA- Coler master elite 311. ZDROJ- Corsair Vx 450w, ZAKLADNA DOSKA- Gigabyte MA790X-UD4, PROCESOR- Amd phenom II X3 710 2600Mhz, PAMETE RAM- A-data extreme edition vitesta retail box 2x2Gb DDR2 106MHz, GRAFICKA KARTA- Gainward Bliss HD4850 Golden Sample 512 DDR3 700Mhz, HARDISC- Seagate Barracuda 7200 12 500Gb Sata II,
Offline

Užívateľ
Užívateľ
AMD Phenom II X3 710

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 16.04.2011 12:03 | AMD Phenom II X3 710

15min staci, ano je to ok, ak chces nizsiu hlucnost este mozes zregulovat alebo kupit nieco silnejsie.


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.08
Prihlásený: 27.07.11
Príspevky: 133
Témy: 18 | 18
Napísal autor témyOffline : 16.04.2011 12:09 | AMD Phenom II X3 710

dixi píše:
15min staci, ano je to ok, ak chces nizsiu hlucnost este mozes zregulovat alebo kupit nieco silnejsie.
mozem hodit aj screne

AMD Phenom II X3 710

AMD Phenom II X3 710

AMD Phenom II X3 710

AMD Phenom II X3 710

AMD Phenom II X3 710

AMD Phenom II X3 710

AMD Phenom II X3 710

AMD Phenom II X3 710


_________________
SKRINKA- Coler master elite 311. ZDROJ- Corsair Vx 450w, ZAKLADNA DOSKA- Gigabyte MA790X-UD4, PROCESOR- Amd phenom II X3 710 2600Mhz, PAMETE RAM- A-data extreme edition vitesta retail box 2x2Gb DDR2 106MHz, GRAFICKA KARTA- Gainward Bliss HD4850 Golden Sample 512 DDR3 700Mhz, HARDISC- Seagate Barracuda 7200 12 500Gb Sata II,
Offline

Užívateľ
Užívateľ
AMD Phenom II X3 710

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 16.04.2011 12:12 | AMD Phenom II X3 710

ja tam teplotu vyssiu ako 59C nevidim


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.08
Prihlásený: 27.07.11
Príspevky: 133
Témy: 18 | 18
Napísal autor témyOffline : 16.04.2011 12:13 | AMD Phenom II X3 710

dixi píše:
ja tam teplotu vyssiu ako 59C nevidim
tam su teploty len jednotlivych jadier ale pri teste som mal zapnuty everest a ten ukazuje teplota procesor a jadier ci je dolezita len teplota jadier ci celkoveho procesora ale asik obydvoch.


_________________
SKRINKA- Coler master elite 311. ZDROJ- Corsair Vx 450w, ZAKLADNA DOSKA- Gigabyte MA790X-UD4, PROCESOR- Amd phenom II X3 710 2600Mhz, PAMETE RAM- A-data extreme edition vitesta retail box 2x2Gb DDR2 106MHz, GRAFICKA KARTA- Gainward Bliss HD4850 Golden Sample 512 DDR3 700Mhz, HARDISC- Seagate Barracuda 7200 12 500Gb Sata II,
 [ Príspevkov: 12 ] 


AMD Phenom II X3 710



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Phenom X3 710

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v AMD

43

1593

23.05.2010 13:02

sharfi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Phenom II X3 710

v AMD

5

451

03.08.2011 20:37

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Phenom II X3 710

v AMD

26

1032

29.07.2011 21:56

bindo000

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Phenom II X3 710

v Biosy a ladenie výkonu

6

700

07.06.2009 19:56

woomit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Taktovanie AMD Phenom II X3 710 / Gigabyte HD4870 1GB

v Biosy a ladenie výkonu

9

948

31.07.2009 22:21

KingTommy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Teplovodiva pasta na Hyper N520 / AMD Phenom II x3 710

v PC skrinky, zdroje a chladenie

6

669

05.08.2009 0:08

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Phenom II X3 710 - koniec pri 260 "FSB"?

v Biosy a ladenie výkonu

14

1009

07.08.2009 12:11

KingTommy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Phenom 9650 X4 vs. Phenom II 710 X3

v Procesory

14

1247

25.11.2009 8:30

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Phenom 2 X3 710 OC

v Biosy a ladenie výkonu

3

610

21.07.2010 19:27

kretter

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: CPU Phenom II X3 710

v Bazár

4

547

24.03.2010 8:59

dansy

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I: CPU Phenom II X3 710

v Bazár

2

413

22.03.2010 22:28

dansy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pôjde mi Phenom II X3 710 v AM2+?

v AMD

10

1025

14.04.2009 23:14

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Phenom II X2 550 AMD Phenom X4 965

v Procesory

3

1024

26.12.2009 18:02

dixi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

amd 710 VS. amd 720BE

v Procesory

25

1336

20.08.2009 10:01

nebster381

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Phenom II X3 720 Black Editio​n VS AMD Phenom II X2 545

v AMD

4

665

10.10.2011 22:23

Renfielder

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Phenom II X6 1055t alebo AMD Phenom II X4 955 BE?

v Procesory

8

1046

30.01.2011 11:43

zwARO



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF