Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 17 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 09.08.13 Prihlásený: 27.12.15 Príspevky: 86 Témy: 21 | 21 |
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, že keď si kúpim PC zostavu All In One PC ( napr. tento http://www.alza.sk/lenovo-ideacentre-c5 ... heureka.sk ) tak či si môžem jednotlivé komponenty ako je pamäť rám, grafická karta a procesor vymeniť a nainštalovať ako u bežných PC. Ďakujem za odpovede. Dúfam že mi poradíte dobre.
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
nie, nevymenis
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
podla toho ake. RAM ano, procesor snad aj ano, grafiku bez sance.
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
all in one pc nie je urceny na hard gamming, kedze to chces asi na to...
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 09.08.13 Prihlásený: 27.12.15 Príspevky: 86 Témy: 21 | 21 |
presne. chcel som to na ťažšie hry na maxe bo chcel som začal točiť na youtube videa ale ako bidím musím si kúpiť klasický PC z gaming komponentmy lebo inak to asi nepojde 
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
presne tak a ked chces este aj tocit videa... hod sem rozpocet a nieco vyskladame, rataj s tym, ze ked chces hrat max. hry tak to bude viac ako 800-900 eur, samozrejme zavisi od toho co mas, periferie, OS, monitor
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 09.08.13 Prihlásený: 27.12.15 Príspevky: 86 Témy: 21 | 21 |
no ja by som bral niečo do 600€. rozmýšľal som o takéjto zostave : procesor: AMD FX-8350 8core 4GHZ alebo AMD FX-6300 6core, AMD radeon HD 7870 2GB DDR5, 8GB rám, M/B Asus M5a78lmlx ( ktorý momentálne mám ) zdroj by som dal tento http://www.alza.sk/fortron-aurum-700w-d294002.htm . išlo by to nejak dať dokopy a išli by na tom dobre hry ? hlavne by som chcel CRYSIS 3 na max ale aspoň na medium by stačilo. OS mám aj budem mať win7 32-bit, monitor mám momenálne neovo F415 ( rozlíšenie 1024x798 )
Naposledy upravil zerikus31 dňa 11.08.2013 12:11, celkovo upravené 1
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
zdroj je uplna hlupost... tam ti staci 500W kvalitny uz som ti pisal do inej temy, pokial mas tuto dosku fx-6300 bude stacit, osem core je na hry zbytocny odpovedaj hlavne na otazky, ktore som ti polozil, okrem tej dosky mas co este? a rozpocet
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 09.08.13 Prihlásený: 27.12.15 Príspevky: 86 Témy: 21 | 21 |
okrem dosky mám 2GB rám, Amd athlon(tm) II 2X 250 2core 3ghz procesor. monitor neovo F415
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
este raz a pomaly - rozpocet 15 palcovy monitor? hmmm nic moc ramka je jeden alebo dva moduly? zdroj je? skrina je? hdd aj dvd rom je ata - sata?
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 01.03.13 Prihlásený: 25.12.25 Príspevky: 170 Témy: 17 | 17 Bydlisko: Košice |
rozpočet ti napísal hore
_________________ Základná doska: Gigabyte H97-HD3 | Zdroj: Seasonic S12G-450 80PLUS Gold | Procesor: Intel Core i5-4460 3,20GHz 6MB L3 cache 1600MHz FSB (Haswell Refresh) | Chladič: Gelid Tranquillo CPU (rev. 2) | Pamäť: Kingston 2x4GB DDR3 CL9 1600MHz | SSD: Crucial SSD M500 120GB | Pevný disk: Seagate Barracuda ST3000DM001 3TB SATA III 7200RPM 64MB cache | Optická mechanika: Asus DRW-24F1ST DVD-RAM | Grafická karta: MSI R9 270X Gaming 2G 2GB GDDR5 1120MHz 256bit | Monitor: AOC I2470Sw 24" LED IPS | Klávesnica: Connect IT CI-118 | Myš: Evolveo WML-242B | Reproduktory: Genius SW-HF2.1 | Multifunkčné zariadenie: HP Deskjet F4210 | Operačný systém: Microsoft Windows 8.1 PRO SK 64bit |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
milion tem otvorenych, jasnacka mas pravdu... hmmm za 600 ecok to nebude nic slavneho
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 09.08.13 Prihlásený: 27.12.15 Príspevky: 86 Témy: 21 | 21 |
pravdaže mám. ja mám normálny PC len si ho chcem "vytuningovať" . zdroj mám 350W lebo momentálne používam len integrovanú grafickú ale keď si kúpim tu grafickú ( amd radeon 7870 ) tak si aj zdroj nejaký kúpim. a čo sa týka toho monitoru, ja som PC používal len na bežné veci ako je písanie, net a pod. To len teraz ma chytilo hranie hier odkedy som videl crysis 3 .
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
necituj kazdy prispevok - fakt vieme o com sa bavime ok ta tvoja doska zhltne fx-6300, tak teda ten http://www.gigastore.sk/socket-am3+1710 ... 3-95w-box/ramku predaj a rozsir si na 8GB http://www.gigastore.sk/8-gb-2x-4-gb-se ... 33mhz-cl9/neviem aky mas velky disk, neviem aku mas skrinu, hd7870 sa za svoju cenu neoplati, takze po dodani tychto info budeme pokracovat, zatial to mas za 153,78 eur
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 09.08.13 Prihlásený: 27.12.15 Príspevky: 86 Témy: 21 | 21 |
disk mám veľký 250GB skrinku ani ja neviem kaú mám lebo som kupoval už hotovú zostavu ale je formádu middle tower. vedeli by ste mi poradiť akú grafickú mám kúpiť na hranie tak aby to bolo v pomere cena výkon ?
|
|
|
gtx650 ti boost alebo potom gtx 760
|
|
Registrovaný: 09.08.13 Prihlásený: 27.12.15 Príspevky: 86 Témy: 21 | 21 | |
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 17 ] | |
|