[ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 08.10.2007 8:36 | aky zdroj ku 1950pro?

caute potrebujem poradit...mam zostavu amd x2 3800+, 1G ram dual chanell 800mhz, 250GB sata disk, ati asus 1950pro 256mega(potrebuje napajanie zo zdroja) a nejaku LG dvd napalku, tu kartu som kupoval nedavno a vzdy po zapnuti compu mi zamrzne myska vo windowse a niekedy sa hned po starte resetuje comp sam od seba..myslim ze bude problem zo zdrojom mam tam 350w co bol ku skrinke asi nejaky shitny...tak mi pliz poradte v com je problem ale asi to bude zdroj tak aky mam kupit aby to ficalo normalne...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
aky zdroj ku 1950pro?

Registrovaný: 19.09.07
Prihlásený: 26.09.10
Príspevky: 302
Témy: 20 | 20
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.10.2007 13:50 | aky zdroj ku 1950pro?

400W fortron blue storm II bude najlepsi pre tu grafiku. Ale odporucam ti ten co mam ja 500W ak nahodou budes menit este komponenty.


_________________
CPU : AMD Phenom II X4 945 AM3 @ 3.0 Ghz snazi sa chladit AC Freezer 64 Pro PWM,
GPU : ASUS HD3870 512MB DDR 4
RAM : A-DATA Vitesta 2x2GB DDR2 Dual channel 800Mhz,
MAINBOARD : ASUS M4A78 E ,
PSU : CORSAIR TX 650 W, MONITOR : ASUS 22´´ VW222S Wide 2ms.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
aky zdroj ku 1950pro?

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
NapísalOffline : 08.10.2007 14:01 | aky zdroj ku 1950pro?

na tvoju sucasnu zostavu bohato staci 400W fortron (jedno aky, najlepsie gln, alebo bluestorm) alebo ak planujes vylepsit zostavu (upgrade cpu, dosky atd) tak by som tam tiez dal 500W


_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
aky zdroj ku 1950pro?

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava V
NapísalOffline : 08.10.2007 14:05 | aky zdroj ku 1950pro?

Seasonic ss-400ET alebo SS-500et (cena ako fortron, kvalita samozrejme inde), ak je to naozaj zdrojom. Skúsenosti pozri tu.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
aky zdroj ku 1950pro?

Registrovaný: 07.04.07
Prihlásený: 18.07.24
Príspevky: 4435
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Rožňava
NapísalOffline : 08.10.2007 19:20 | aky zdroj ku 1950pro?

Taktiež bud ten 400W Forton alebo Seasonic 400W ti je dosť pokial nemas v plane upgrade, a ta myška nejde vôbec alebo po nejakom čase zmrne lebo to nemusi byť zdrojom.


_________________
PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l
HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l
PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l
VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l
NOTEBOOK: ASUS U36SG
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 10.10.2007 8:36 | aky zdroj ku 1950pro?

no tak uz mam doma fortron 400w vsetko som zapojil ale comp sa ajtak pri starte windowsu zamrzava a niekedy aj sam resetne!!!(nie stale niekedy nabehne a ide dost dlho aj ked hram nejake hry)tak zdrojom to urcite nebude ked to robil aj ten stock 350w...uz fakt neviem cim by to mohlo byt...predtym som tam mal onboard graficku a tu som odinstaloval aj v biose som ju vypol tak neviem...skuste mi pliz poradit diki...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
aky zdroj ku 1950pro?

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava V
NapísalOffline : 10.10.2007 17:06 | aky zdroj ku 1950pro?

V prvom rade najnovšie ovládače na vga, mb a pozri si názory používateľov, ktoré som už uviedol, možno tam bude niečo podobné.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
aky zdroj ku 1950pro?

Registrovaný: 07.04.07
Prihlásený: 18.07.24
Príspevky: 4435
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Rožňava
NapísalOffline : 10.10.2007 18:55 | aky zdroj ku 1950pro?

Skus este otestovať pamäte ;)


_________________
PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l
HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l
PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l
VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l
NOTEBOOK: ASUS U36SG
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 12.10.2007 9:27 | aky zdroj ku 1950pro?

no tak som vcera preinstaloval win a zatial sa zda byt vsetko ok... :)


 [ Príspevkov: 9 ] 


aky zdroj ku 1950pro?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký High-End zdroj a aký výkon?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

3

638

18.07.2019 9:49

Morfo333

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

1950pro ? GT

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

32

2573

01.11.2007 20:19

eXistenZ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI 1950Pro 256mb

v AMD grafické karty

9

582

12.02.2010 8:33

NaiveRicky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktoa ma GygaByte 1950pro ?

v AMD grafické karty

5

574

18.06.2007 14:22

belani

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: ati 1950pro 256ddr

v Bazár

1

368

11.10.2010 22:02

dzedy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj?

v PC skrinky a zdroje

7

524

08.11.2012 18:53

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj

v PC skrinky, zdroje a chladenie

3

622

19.05.2009 12:10

Malveon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj ?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

22

1763

17.09.2017 11:35

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký Zdroj?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

16

2257

02.04.2006 17:21

p55p

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

2

424

16.07.2017 14:41

Cecekhunter

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj?

v PC zostavy

20

1225

31.10.2007 13:26

eXistenZ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj?

v PC skrinky a zdroje

4

518

04.11.2016 16:36

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aky zdroj?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

25

1281

15.03.2010 21:20

maros2s

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj???

v PC skrinky, zdroje a chladenie

26

1315

20.01.2011 18:08

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj ???

v PC skrinky, zdroje a chladenie

6

517

11.09.2010 13:49

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký zdroj?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

5

692

22.03.2009 15:31

zmrzlinar



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF