[ Príspevkov: 15 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.07.08
Prihlásený: 27.07.15
Príspevky: 11
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 08.07.2008 19:35 | Aku novu grafiku?? HELP

Cafte mam pocitac s takymito parametrami: CPU-IP4-3,2Ghz, 1GB RAM, ASUS GeForce EN6600 256MB, doska Foxconn 945PL7AC FSB 800Mhz. Momentalne ta GeForce-ska mi nestaci. Aku kartu z tych novsich tam napasujem? Alebo rovno vymenim dosku aj procak?? Lebo napr. Crysis by som tam asi tazko rozbehal....

Dik za odpoved.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.07.2008 19:39 | Aku novu grafiku?? HELP

ale rozbehal kup ramky este 1gb grafiku 3850 by som tam dal


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.07.2008 20:27 | Aku novu grafiku?? HELP

Cenový limit? HD3650 rozbehá crysis viac-menej uspokojivo na cca 25fps a 3850 aj na high, lenže tam je limit procesor...


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.07.2008 20:30 | Aku novu grafiku?? HELP

ale ne az taky akoze ak mas peniaze tak kup aj dosku a procak... no ale ta 3850 nebude az tak brzdena+ tu ramku


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.07.2008 20:33 | Aku novu grafiku?? HELP

Na p4 nebude brzdená? Snívaj... Samozrejme nebude to 50% ale takých 10, možno 15% určite...


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.07.2008 20:35 | Aku novu grafiku?? HELP

sak hovorim ze nebude AZ tak .....bude ale vzdy je to lepsie ako kupit 3650 bude lepsi vykon


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.07.2008 20:50 | Aku novu grafiku?? HELP

eXistenZ píše:
Na p4 nebude brzdená? Snívaj... Samozrejme nebude to 50% ale takých 10, možno 15% určite...


suhlasim.. do 20%


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.07.08
Prihlásený: 27.07.15
Príspevky: 11
Témy: 2 | 2
Napísal autor témyOffline : 08.07.2008 20:54 | Aku novu grafiku?? HELP

Prave mam na ruke Intel Core 2 Extreme Quad- frekvencia 4x2,66Ghz za 8tis a v obchode je za 30tis. Lenze by som musel k tomu kupit novu grafiku, ramku, a dosku. A to sa mi moc nechce, akurat na tom ta cena je lakava a momentalne je to najlepsi procak na trhu a da sa pretaktovat na 4x3,2Ghz.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.07.2008 20:55 | Aku novu grafiku?? HELP

dobra cena ale ako hovoris spolu s tym nova grafika doska ram mozno aj zdroj


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.07.08
Prihlásený: 27.07.15
Príspevky: 11
Témy: 2 | 2
Napísal autor témyOffline : 08.07.2008 20:59 | Aku novu grafiku?? HELP

procak(8tis)+GF: GeForce 8800GTS 512MB(7tis.)+ramka4GB(2tis asi)+ zdroj(1500)+doska(3tis asi)= priblizne 22tis. a to je uz dost k**va..

/by cthulhu: POZOR na slova :jaw:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.07.2008 21:01 | Aku novu grafiku?? HELP

to je dost no to je ako kupovat nove pc hovorim ked nechces novy tak upgraduj tie ramky a grafu....btw miesto tej 8800gts urcite 4850 a usetris 2 tis

skor ale toto by som kupil hd4850 5000sk gigabyte p35 2400sk c2d e7200 3400sk... ram 4gb(2x2) 2000sk a zdroj nejaky 500w fortron 2000 sk

a hned to mas rovnako dobre ak nie lepsie ako to co si navrhol predtym


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.07.08
Prihlásený: 27.07.15
Príspevky: 11
Témy: 2 | 2
Napísal autor témyOffline : 08.07.2008 21:21 | Aku novu grafiku?? HELP

4850 nie je to iste ako 8800....


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.07.2008 21:23 | Aku novu grafiku?? HELP

nie pretoze je lepsia ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku novu grafiku?? HELP

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63 | 63
Bydlisko: Vrbové
NapísalOffline : 08.07.2008 22:56 | Aku novu grafiku?? HELP

pukepulos píše:
nie pretoze je lepsia ;)


a lacnejsia.........

8800 neni 4870 lebo 4870 je ATI a 8800 je nVidia..........


_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 02.08.2008 18:21 | Aku novu grafiku?? HELP

Radsej si kup nejake PC do 10 000Sk a budes to mat 100x lepsie, podla tej zostavy asi budes mat slot AGP a tie karty su uz predrazene a napis aku mas maticnu a grafiku


 [ Príspevkov: 15 ] 


Aku novu grafiku?? HELP



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku novu grafiku ?

v Grafické karty

8

739

26.10.2007 17:52

lednicky1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku novu grafiku?

v Grafické karty

7

724

23.04.2009 18:29

dixi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku novu tichu, uspornu a vykonnu grafiku?

v Grafické karty

13

752

07.09.2015 14:17

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aku grafiku help

v Grafické karty

4

552

16.10.2009 16:55

thomasko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Novú Grafiku

v Grafické karty

8

552

25.11.2016 21:02

neri

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupujem novu grafiku

v Grafické karty

19

1096

09.06.2011 22:42

dixi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zvládne zdroj novú grafiku?

v PC skrinky a zdroje

2

942

16.11.2019 16:22

Jojo555825

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Novú najvýkonnejšiu grafiku má AMD

v Novinky

11

696

31.01.2008 18:10

Luks

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

chcel by som novu grafiku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

31

1731

10.02.2011 20:28

ROFLman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

navrh na novu grafiku prosim ..

v Grafické karty

1

459

07.12.2010 17:37

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

hdche kupuje novú zostavu :) help

v PC zostavy

16

895

04.05.2008 15:19

mig07

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú novú myšku?

v Externé zariadenia

13

668

02.01.2012 10:58

matiseek33

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Novú grafiku do 4 ročného compu

v Grafické karty

2

504

20.12.2011 22:27

JanSpasitel

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kupujem novu grafiku do 2000SK pls poradte

v Grafické karty

7

726

28.12.2008 15:31

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku kupit novu Graficku kartu?

v Grafické karty

3

1219

06.07.2009 15:21

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nvidia uviedla novú najvýkonnejšiu grafiku,so 624 gigaflo

v Novinky

2

454

12.12.2007 18:14

OmeGa



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF