[ Príspevkov: 43 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 19.07.2009 17:59 | Aku grafiku odporucate

Ja by som aj tak bral HD4890 Vapor-X z toshibapc ... má vynikajúci chladič, karta sa dá v pohode pretaktovať aj na 950Mhz na jadro bez zmeny výkonu chladiča a bez zvýšenia teplôt a je za vynikajúcu cenu, neviem nad čím ešte rozmýšľaš


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 04.02.09
Príspevky: 79
Témy: 17 | 17
Napísal autor témyOffline : 19.07.2009 18:05 | Aku grafiku odporucate

a na toshibapc su dve
http://www.toshibapc.sk/?Mode=Sti&StiId=104172
http://www.toshibapc.sk/?Mode=Sti&StiId=104206
neoplati sa ta co ma 2GB Ram?


_________________
CPU: Intel E8500 4,40 Mhz + coolermaster rr-600-nnu1 hyper z600+2x sharkoon led fan 12cm blue MB: ASUS RAMPAGE FORMULA 2xGb LAN iX48,DDR2 RAID IEEE VGA: ATI Sapphire HD4870 X2 2GB DDR5 RAM: 2x4GB DDR2-1066 CL5 Patriot Enhance latency kit 2x2G HDD: 500GB Seagate B-7200.11 SATA / 300 7200r 3RZ PSU: THERMALTAKE ToughPower 750W W0116RE
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 19.07.2009 18:49 | Aku grafiku odporucate

určite nie


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 2734
Témy: 44 | 44
Bydlisko: RV
NapísalOffline : 19.07.2009 19:24 | Aku grafiku odporucate

ked sa mozem spytat preco nee??? cirki???


_________________
Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX
Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004
Mobil - S24 Ultra
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 19.07.2009 19:29 | Aku grafiku odporucate

jednoducho preto, lebo to karta nevyužije

už aj dvojčipová GTX295 používa 1792MB pamäte a úplne jej to stačí, takže 2GB pre jednočipovku je zbytočné.


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 20.07.2009 0:56 | Aku grafiku odporucate

Tu sú testy na pctuningu že hd 4890 cf sa dotahuje na single gtx 295 na jednom PCB a to je nekedy ale len 1-2 fps pod nou a nekedy aj nadnou tak to čekuj čiže vážne nevem podla čoho robia tie testy ked je to všade inak zaujímavé.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 04.02.09
Príspevky: 79
Témy: 17 | 17
Napísal autor témyOffline : 20.07.2009 9:01 | Aku grafiku odporucate

Neviem sa rozhodnut ktora je lepsia volba k mojej zostave ;o(

http://www.alza.sk/sapphire-hd-4890-toxic-d126951.htm

alebo

http://www.alza.sk/msi-n275gtx-twin-fro ... 115309.htm

aby som dosiahol co najlepsi vykon. do 250 Eur. prosim poradte popripade niaku inu graficku. Dik


_________________
CPU: Intel E8500 4,40 Mhz + coolermaster rr-600-nnu1 hyper z600+2x sharkoon led fan 12cm blue MB: ASUS RAMPAGE FORMULA 2xGb LAN iX48,DDR2 RAID IEEE VGA: ATI Sapphire HD4870 X2 2GB DDR5 RAM: 2x4GB DDR2-1066 CL5 Patriot Enhance latency kit 2x2G HDD: 500GB Seagate B-7200.11 SATA / 300 7200r 3RZ PSU: THERMALTAKE ToughPower 750W W0116RE
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 20.07.2009 10:54 | Aku grafiku odporucate

najlepší výkon dosiahneš aj s Vapor-X, ktorá je rovnaká ako Toxic, len má nižšie takty, kartu si v pohod epretaktuješ aj na 950mhz http://www.toshibapc.sk/?Mode=Sti&StiId=104172 ja už neviem... dovetra tu píšem alebo čo? keď chceš vyhoď 35 eur von oknom a získaš rovnaký výkon ako za Vapor-X .. to sú tu ešte stále taký ľudia, čo si myslia, že čím vyššia cena, tým vyšší výkon?

Thomas4492 píše:
Tu sú testy na pctuningu že hd 4890 cf sa dotahuje na single gtx 295 na jednom PCB a to je nekedy ale len 1-2 fps pod nou a nekedy aj nadnou tak to čekuj čiže vážne nevem podla čoho robia tie testy ked je to všade inak zaujímavé.


nejako som tomu nepochopil.... HD4890 crossfire je o dosť výkonnejšie ako GTX295, keďže GTX295 sú len dve GTX275 na taktoch z GTX260 zapojené v SLI. Takže enchápem pointu, čo si napísal teraz. Je jasné že Crossfire HD4890 je výkonnejšie ako GTX295, ale GTX295 má 280W spotrebu a HD4890 CF má až 450W


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 20.07.2009 13:54 | Aku grafiku odporucate

jj to čo si myslel aj ty len tebe ide len o tu spotrebu mne ne ale výkon tam je.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 04.02.09
Príspevky: 79
Témy: 17 | 17
Napísal autor témyOffline : 20.07.2009 14:39 | Aku grafiku odporucate

Thomas4492 Podla teba sa ktora viac oplati? S ktorej dostanem lepsi vykon ked ich pretaktujem?Cenu maju priblizne rovnaku len sa neviem rozhodnut.
http://www.alza.sk/sapphire-hd-4890-toxic-d126951.htm
alebo
http://www.alza.sk/msi-n275gtx-twin-fro ... 115309.htm


_________________
CPU: Intel E8500 4,40 Mhz + coolermaster rr-600-nnu1 hyper z600+2x sharkoon led fan 12cm blue MB: ASUS RAMPAGE FORMULA 2xGb LAN iX48,DDR2 RAID IEEE VGA: ATI Sapphire HD4870 X2 2GB DDR5 RAM: 2x4GB DDR2-1066 CL5 Patriot Enhance latency kit 2x2G HDD: 500GB Seagate B-7200.11 SATA / 300 7200r 3RZ PSU: THERMALTAKE ToughPower 750W W0116RE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 20.07.2009 16:05 | Aku grafiku odporucate

Asi tu 4890 Vapor X ako povedal aj C1rki2 je zbytočné kupovat toxic ked to dotaktuješ v pohode aj sám a ešte aj ušetríš ale nespravíš chybu ani ked zobereš 4890 Vapor X ani tu 275 vážne nevim to je na tebe skus ceknut nejaké testy tam uvidíš ktorá karta má na vrch ale 4890 aj gtx275 sú také na rovnako vyrovnané to je moj názor.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 04.02.09
Príspevky: 79
Témy: 17 | 17
Napísal autor témyOffline : 20.07.2009 16:11 | Aku grafiku odporucate

Thomas4492 Dik skusim popozerat testy a podla toho vyberiem


_________________
CPU: Intel E8500 4,40 Mhz + coolermaster rr-600-nnu1 hyper z600+2x sharkoon led fan 12cm blue MB: ASUS RAMPAGE FORMULA 2xGb LAN iX48,DDR2 RAID IEEE VGA: ATI Sapphire HD4870 X2 2GB DDR5 RAM: 2x4GB DDR2-1066 CL5 Patriot Enhance latency kit 2x2G HDD: 500GB Seagate B-7200.11 SATA / 300 7200r 3RZ PSU: THERMALTAKE ToughPower 750W W0116RE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aku grafiku odporucate

Registrovaný: 03.05.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 1005
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 20.07.2009 16:46 | Aku grafiku odporucate

jj skus tak nz


 [ Príspevkov: 43 ] 1, 2


Aku grafiku odporucate



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Ktoru Grafiku odporucate?

v Grafické karty

1

467

23.11.2020 17:29

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku predlzovacku odporucate?

v Externé zariadenia

1

771

03.02.2007 12:52

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aku ochranu mi odporucate z tohto?...

v Firewally a bezpečnosť

10

1186

14.06.2006 23:17

prostor

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú Grafiku ?

v AMD grafické karty

9

470

22.01.2014 19:01

ujo zigo

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Aku Grafiku??

v Grafické karty

4

734

09.11.2010 16:04

Showman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú grafiku

v Grafické karty

15

659

10.02.2015 21:06

Lessik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aku grafiku

v Grafické karty

5

696

10.06.2016 20:00

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú grafiku?

v AMD grafické karty

7

928

29.11.2009 22:16

prandof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú grafiku ?

v Grafické karty

12

868

14.08.2010 18:25

Showman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku grafiku?

v Grafické karty

25

1576

18.01.2009 9:40

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku grafiku ?

v nVidia grafické karty

15

1187

28.08.2007 15:37

colormetal

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku grafiku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

47

2388

25.08.2011 14:03

toso1112

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú grafiku????

v nVidia grafické karty

18

1323

16.05.2008 9:26

Orson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú grafiku?

v Grafické karty

18

889

23.01.2018 14:41

Crovax

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aku grafiku???

v nVidia grafické karty

12

1058

23.09.2009 14:51

domino89

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú grafiku???

v Grafické karty

19

1063

10.02.2010 21:19

brmbo



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF