xxxpower2 píše:
Zdravim.Mam v PC win 7RTM a chcel by som tam dohodit este XP ale neviem ako presne na to...viete pomoct a poradit?
Najidealne by to bolo keby si dal prve XP a potom W7, do visti som daval XP ale s W7 som to neskušal, inak W7 ešte nemam na pc a pritom ho mam slubene zadarmo orginalne tak niekedy v decembri