Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.09.09
Prihlásený: 13.04.15
Príspevky: 86
Témy: 44
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2010 15:33

Dobry den! Mam takyto problem :
Kupil som si 2 routre AIRLIVE WL 5460 AP v2 - aj s 2 antenami -10dBi.
Potreboval by som previest internet z jednej budovy do druhej. V tej budove , kde je internet som nastavil na routeri AP mod - ten aj v pohode vysiela , v budove sa na to da pripojit bez problemov.
Problem mam s tym druhym routrom , ktory ide do budovy kde nie je internet. Potreboval by som nastavit ten router tak , aby cez wifi ten signal prijmal , ale zaroven aj vysielal cez wifi.
Pokusal som sa to cez universal repeater mod , ale po case ma to odpojilo , a uz som sa nevedel znovu pripojit.
Mohli by ste mi prosim poradit aky mod mam z tej ponuky vybrat?
Mam tam tieto moznosti-mody :
AP Access Point.
Client Client-Infrastructure / Client Ad-Hoc.
Bridge Bridge.
WDS Repeater WDS Repeater.
Universal Repeater Universal Repeater.
WISP WISP.
WISP + Universal Repeater WISP + Universal Repeater.
Gateway AP + Router.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
airlive-repeater

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2010 20:18

pokial nepomaha universal repeater tak mozes skusit este WDS repeater popripade WISP+universal repeater kde vsak dojde k vytvoreniu dalsej samostatnej wifi siete

ostatne mody vyuzijes iba ak budes pripajat zariadenia k tomu AP cez kabel(t.j. bude metalicka siet alebo dalsie AP)







_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra