[ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 23.08.2013 17:24 | ADSL router okolo 60e

Ahojte
chcel by som kupit nejaky adsl router okolo 60e. Hladam nieco z USB portom, kde by sa dala pripojit tlaciaren aby sa dalo tlacit cez wifi.
Nasiel som tento http://www.alza.sk/netgear-dgn2200b-d231952.htm ma sice USB, ale neviem ci sa bude cez to dat tlacit. Nevie niekto poradit. Denkuji barzo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 23.08.2013 17:32 | ADSL router okolo 60e

a modem mas? ci chces combo - 1 zariadenie?


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 23.08.2013 18:49 | ADSL router okolo 60e

modem nemam, chcem aby to bolo rovno v routry
teraz mam tento:
http://www.alza.sk/d-link-dsl-2641b-d465848.htm


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.01.09
Príspevky: 10445
Témy: 9 | 9
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 23.08.2013 20:33 | ADSL router okolo 60e

Ak to chceš iba kvôli pripojeniu tlačiarne ,tak si kúp nejaký printserver:
http://datacomp.sk/tp-link-tl-ps310u-pr ... hepTEQf1wE


_________________
PC MB:ASUS Sabertooth P67 CPU:i5-3570S+cooler GEMIN II SF524 RAM:Kingston HyperX BEAST XMP 4x4GB 1866MHz GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 3050 O6G
SSD1:
Verbatim Vi560 S3 256GB SSD2:Kingston DC600M Enterprise 960 GB SSD3:WD RED SA500 4TB SSD4:WD BLACK SN850X 2TB SSD5:SAMSUNG 980PRO 2TB SSD6:SAMSUNG 970EVO Plus 2TB
PSU:
Be quiet! Straight Power 11 650WCASE:CoolerMaster CMForce 500 LCD:Dell S2721DGF
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 23.08.2013 20:37 | ADSL router okolo 60e

print server za 30 eur sa vobec neoplati.

nieco taketo, by som povedal

http://www.ediscomp.sk/produkt/Linksys- ... 130036191/

alebo nejaky TP-Link s odnimatelnymi antenami, ale neviem ci tie ich ADSL routery mavaju USB.


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 23.08.2013 20:47 | ADSL router okolo 60e

4040: Potrebujem celi router, lebo tento co mi dal T-com ku internetu (ten d-link) je uplne otrasny a strasne mu drbe, cize ked by som kupil len print server, tak mi to moc nepomoze.

liqua1: ten linksys sa mi dost paci, tam je ios ako na cisco routroch ?? asi nie ci ? :) este daky eqivalent toho nieje ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.01.09
Príspevky: 10445
Témy: 9 | 9
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 23.08.2013 20:57 | ADSL router okolo 60e

Aj ja mám iba ADSL internet.Kúpil som si cez bazoš iba modem ADSL za 10€ bez wifi.Za ním klasický router + print server.Na ďalšom poschodí pre zväčšenie dosahu Acesspoint.Stačí ak ten ADSL router využiješ iba ako modem,kúpiš lepší router,je z nich väčší výber +print server.Ale to je na Tebe.


_________________
PC MB:ASUS Sabertooth P67 CPU:i5-3570S+cooler GEMIN II SF524 RAM:Kingston HyperX BEAST XMP 4x4GB 1866MHz GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 3050 O6G
SSD1:
Verbatim Vi560 S3 256GB SSD2:Kingston DC600M Enterprise 960 GB SSD3:WD RED SA500 4TB SSD4:WD BLACK SN850X 2TB SSD5:SAMSUNG 980PRO 2TB SSD6:SAMSUNG 970EVO Plus 2TB
PSU:
Be quiet! Straight Power 11 650WCASE:CoolerMaster CMForce 500 LCD:Dell S2721DGF
Offline

Správca fóra
Správca fóra
ADSL router okolo 60e

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 29.08.2013 18:47 | ADSL router okolo 60e

X3000 samozrejme nemá IOS a nedá sa použiť ani ako print server.


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 30.08.2013 10:26 | ADSL router okolo 60e

Uz som zistil :/ skoda neskoro uz ho mam doma.


 [ Príspevkov: 9 ] 


ADSL router okolo 60e



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ext. HDD 500-750GB okolo 60e

v Úložné zariadenia

2

349

24.06.2013 13:57

delong

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zdroj okolo 60e , i5 4670k + gtx760

v PC skrinky, zdroje a chladenie

4

538

23.01.2014 21:10

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K : grafiku v cene okolo 50 max. 60e

v Bazár

1

441

26.12.2013 22:53

XerO111

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zmenit ADSL wifi router iba na router

v Siete

0

956

16.01.2013 11:53

sakal456

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL router a Wifi router...

v Siete

5

5544

05.02.2008 22:18

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL router

v Ostatné

1

398

24.07.2014 21:54

atb666

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

adsl router

v Externé zariadenia

1

324

04.03.2018 9:43

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL Router

v Siete

7

353

17.04.2014 15:44

SKRiPT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL Router

v Ostatné

2

399

19.07.2012 11:39

karol31

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL router

v Siete

1

499

10.05.2010 10:59

Peter11

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL+ROUTER

v Siete

3

1006

14.11.2006 20:12

itsgoingd

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL Router

v Ostatné

2

425

25.06.2011 11:21

deefler

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL router

v Ostatné

0

377

13.07.2012 12:13

loganxm

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: ADSL Router

v Bazár

4

637

28.05.2012 21:29

jack

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

adsl wifi router

v Siete

13

1631

29.12.2009 12:22

beginner

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ADSL Wifi router

v Ostatné

2

532

03.08.2010 20:10

ondrej0071



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF