| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Ahojte, tak takyto problem riesim: Pripojim sa na ICQ protokol v tomto qipe, zacnem pisat par ludom,hlavne tym,ktori maju ICQ... v Sieťové programy | ac.milan | 0 | 849 | 31.08.2008 18:01 ac.milan |
 | Prosím o pomoc. Mám problém s prehrávaním a napaľovaním filmov .avi Keď si dám prehrať film tak mi vyskočí tabuľka: Vyskytol sa... v Ostatné úložné zariadenia | Barocubo | 1 | 750 | 30.08.2008 12:31 ac.milan |
 | chcel by som kupit 4870 zvysok zostavy mam uz objednany uz iba gk a momentalne mam 15lcd :rolleyes: ak si kupim tuto kartu... v Grafické karty | 8flammen8 | 10 | 717 | 30.08.2008 9:45 johnny7 |
 | zdravim mam starsi HDD a chcel by som tam hodin windows millenium edition este som to nikdy nerobil tak prosim poradte ako na... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Windows | patqo_he | 45 | 2153 | 23.08.2008 23:29 prandof |
 | Potrebujem napalit 3 kratke DVD filmy na 1DVD medium. Viete mi odporucit nejaky jednoduchy program, v ktorom by som si mohol... v Ostatné programy | bredli | 13 | 1601 | 21.08.2008 16:50 bredli |
 | ja sa rozhodujem nad kupov nbooku a chcem by som sa poradit hlavne o znacke, lebo na kazdej stranke co som presiel radia nieco... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Notebooky a netbooky | loganxm | 38 | 1825 | 18.08.2008 7:50 legolas380 |
 | Pekny vecer prajem! instaloval som do pc windows xp wista 2007... tu vistu som mal len na hdd tak po prvom restarte PC som sa... v Windows | Miki11 | 4 | 336 | 17.08.2008 13:08 OmeGa |
 | Takže mám taký problém, mám doma 2 PC, v jednom sú dve sieťovky(pc1) a v druhom jedna(pc2). Do jednej sieťovky na(pc1) ide... v Siete | polip4 | 5 | 911 | 13.08.2008 14:31 Daevid |
 | pls nevie niekto nejake stranky s live vysielanim tv markiza, joj prima atd... v TV | Daevid | 5 | 2706 | 12.08.2008 16:32 tikend |
 | chcem si kupiť nový pc a majitel čo ho predava tam ma napísané toto:AMD Sempron 2600+ (@ 1833MHz),čo to je za procesor-je to... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v AMD | lionkaufland | 38 | 2565 | 12.08.2008 8:27 lionkaufland |
 | ak by ste mali 20 - 25 000 kupili by ste si radsej asus alebo Hp ....nechcem pocut rady o vyzere ale o kvalite / vykon....dik... v Notebooky a netbooky | rydzo | 19 | 992 | 12.08.2008 7:36 Peterson |
 | Ahoje aky procesor kupit k tej karte abi mi tam sli hry ako crysis , assasins creed,far cry 2 a taketo hry pekne dakujem... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Procesory | Donwey | 38 | 2281 | 11.08.2008 21:19 pukepulos |
 | Nahodil som cisty system Vista 32bit, stiahol trial verziu Nodu,kde je este stara databaza virusov,dam aktualizovat a hodilo mi... v Antivírusy a ochrana | ac.milan | 8 | 1110 | 07.08.2008 16:29 OmeGa |
 | nemozete my pomoct aky OS je dobry Mam tetraz XP home premium a chcel by som nejaky lepsy v Windows | ferri222 | 26 | 1414 | 07.08.2008 9:40 KingTommy |
 | neviete nahodou ako sa robi reinstal visty?nerobil som to este a nechcem nieco pokazit....sa mi totalne pos...... v Windows | McDog | 8 | 490 | 06.08.2008 17:04 McDog |
 | Prave som si nainstaloval NOD 32 antivirus ver 3.0.xxx.x (pretoze 2.70 mi uz nerobila aktualizacie) a velmi sa mi spomalil... v Antivírusy a ochrana | Meldo | 12 | 900 | 04.08.2008 22:31 Meldo |
 | no tak chcem jednoznacne intel formu a hodte sem nejake napady ale hlavne nie tu zostavu co tu je do 50 000 tu nechcem dik v PC zostavy | ronaldo | 22 | 1052 | 04.08.2008 12:29 Peterson |
 | Nějak mi blbne harddisk. Už delší dobu mi to dělá. Probíhá to takhle: V průběhu činnosti počítače harddisk "vrzne".... v Pevné disky a radiče | Sup | 4 | 767 | 03.08.2008 10:36 Sup |
 | Live Messenger: Zahoďte ICQ! Ako je všeobecne známe, ICQ je protokol nanič. Časté výpadky, pomalosť, boj s alternatívnymi... v Novinky | dsljohn | 25 | 2080 | 31.07.2008 10:38 eMperror |
 | Cafte, mam par otayok okolo visty. Ci bude pekne bezat na zostave v podpise (ak tam nemam tak mozem pridat este 1gb ram), ci na... v Windows | Skyro | 12 | 473 | 31.07.2008 1:08 Suit |
 | ahoj :) vzhaldom ze som sa neuspokojil s mojou novou grafikou ktoru som hned predal :), chcel by som si nehat nasledovne... v Ostatné grafické karty | mentos | 6 | 1200 | 30.07.2008 15:44 pukepulos |
 | Ktoru graficku kartu mi odporucite do mojej zostavy PC,co mam napisanu ako prvu? Chcel by som nieco od Nvidie asi radsej,cenova... v Grafické karty | ac.milan | 9 | 760 | 30.07.2008 9:53 pukepulos |
 | Cawte mam jeden vazny problem hra tomb raider legend a tomb raider anniversary mi seka ked spustim aj ked hram ale este ked som... v Hry a herné konzoly | mirco828 | 11 | 726 | 29.07.2008 21:54 mirco828 |
 | zdravim. chcel by som porovnat notebooky od spolocnosti hp, fs, toshiba, asus a acer.. zalezi mi hlavne na osobnych... v Notebooky a netbooky | Daan | 6 | 618 | 29.07.2008 12:26 Shwollo |
 | Firefox 3.1 alfa s novým prepínaním tabov k dispozícii Mozilla dnes (26.7.08) sprístupnila na svojich serveroch prvú alfa... v Novinky | dsljohn | 13 | 838 | 28.07.2008 0:07 Spirit |
 | Doteraz som mal s alzov iba dobre skusenosti ale teraz u mna padli... tu: uvadzaju ze cena za dobierku je 49sk ked som objednal... v Obchody, reklamácie a právo | Dzimbo | 8 | 2707 | 26.07.2008 9:15 cool_point |
 | Zdravim Takze konecne sa crta nove PC a aby som nespravil nejaku blbost prosim Vas o radu :) Zatial som sa rozhodol len pre... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | Johnnny | 33 | 1700 | 25.07.2008 23:46 Johnnny |
 | Tu Vam posielam link je to vistacky pac je po sk velmi dobry reagujem na Egiptian Hak .Je to program ktory vam hodi vistacky... v Windows | holubbn | 10 | 551 | 24.07.2008 13:35 t-90 |
 | Kupil som novu kartu SD HC 4 GB v domnienke ze pojde v pohode,fotak na nu pekne uklada ale v notebooku nejde nacitat.kedze... v Ostatné úložné zariadenia | ac.milan | 4 | 3618 | 23.07.2008 21:34 ac.milan |
 | Kto vie z timto programom pracovat nech pise a nie ze nejaky amater napise nejaky profesional v Grafické programy | carl65 | 3 | 1166 | 23.07.2008 20:00 carl65 |
 | Ahoj, mám 2 disky: první je WD CAVIAR XL WD6400AAKS 640GB SATAII/300 16MB 7200 a ten druhý SEAGATE BARRACUDA 320GB SATAII/300... v Pevné disky a radiče | martin p. | 15 | 1095 | 23.07.2008 18:37 Daron |
 | NB do 15 000 prevazne na multimedia sem tam stae hry ako civilization III TO POSTACI dik v Notebooky a netbooky | QUAKER | 3 | 557 | 21.07.2008 20:52 Daron |
 | kuknite sa tu myslite ze je toto dobri pocitac ?? pls v PC zostavy | Street-rod | 10 | 665 | 21.07.2008 14:59 Daron |
 | Cavte, kupil som si notebook 15,4" s rozlisenim displaya 1280x800...a je to velmi malo. Vacsie rozlisenie mi uz nejde... v Ostatné programy | Merlin_sk | 4 | 592 | 20.07.2008 21:40 ac.milan |
 | Čawes. Napadlo mi, že takáto téma by mohla byť celkom zaujímavá. Chcel by som, aby ste sa tu podelili o vaše ,,priateľky,, -... [ Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ] v Diskusia | XxRENDYxX | 189 | 8891 | 20.07.2008 21:27 Luks |
 | Neviem ci uz tu tento problem v tej zaplave tem bol preberany,ak ano tak zamknite, no robi mi toto na obidvoch PC aj... v Pevné disky a radiče | ac.milan | 15 | 1081 | 19.07.2008 22:19 prandof |
 | zdravim....normalne nastavim utorrent na max upload,max stahovanych torrentov,max aktivnych atd.....dam pouzit a ok......lenza... v Sieťové programy | McDog | 7 | 996 | 19.07.2008 19:57 McDog |
 | Mam tri pocitace na vyber, chcel by som kupit nejaky najvykonnejsi z nich, prip. nieco zmenit v konfiguracii. Mam to na... v PC zostavy | milanbb | 12 | 606 | 19.07.2008 16:16 Daron |
 | zdravim, moje repra sa vzdy doslova rozhucia ked mi ma zvonit telefon, ci uz hovor alebo sms. da sa stym nieco robit? dost mi... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Zvuk | ranko | 36 | 2365 | 18.07.2008 20:36 Spirit |
 | tak moj kamos by potreboval PC tak do 5000Sk, na take kancelarske vyuzitie, pocuvanie hudby, pracovanie s Guitar Pro 5,obcas... v PC zostavy | GothicMan | 10 | 900 | 16.07.2008 22:00 ac.milan |
 | mam 2gb ram, potreboval by som viac ale nechcem prechadzat na 64bit. Kolko dokaze realne utiahnut? Chcel by som 4gb, no myslim... v Windows | exoomer | 9 | 905 | 16.07.2008 16:00 Luks |
 | kúpil som notebook MSI EX610x-045SK a potreboval by som poradiť vhodný operačný systém ;) vopred ďakujem za info v Windows | mareku | 7 | 578 | 16.07.2008 12:14 dsljohn |
 | Podla mna je to Jessica alba :) ;) . Uplne odporna je Pamela Anderson :sick: (totie kozy) [ Choď na stránku: 1 ... 36, 37, 38 ] v Diskusia | Dzimbo | 1120 | 74606 | 14.07.2008 19:57 elsofi |
 | Prosim poradte mi co sa najviac oplati: - internet od T-comu z magio TV - Fibernet z fiber TV -Chello z UPC digital chcem... v Siete | Johnny1252 | 17 | 2066 | 13.07.2008 8:26 Daevid |
 | Kto z vas sa chysta na HODOKVAS??? JE tam CYPERSS HILL :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoky: v Diskusia | cs_skillers | 25 | 1783 | 11.07.2008 17:07 cs_skillers |
 | caute, ochvilu si idem kupovat pc a potreboval by som, aby ste mi okomentovali co som zatial zlozil. pc bude urceny hlavne na... v PC zostavy | Noah | 14 | 865 | 10.07.2008 19:16 Daron |
 | Mam laptop, na ktorom funguje len win Vista ale ja by som tam radsej dal XP. Nieje nejaky program ktory mi umozni mi dat XP ako... v Windows | sameon | 1 | 420 | 10.07.2008 12:16 ac.milan |
 | AMD Athlon 64 X2 4000+(Dual Core), int. GeForce 6100 až 256 MB, 1GB DDR2, HDD WD250 GB, DVDRW, čítačka kariet, zabud. hybrid.... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | Patrik4321 | 39 | 2101 | 09.07.2008 16:23 HessesiaN |
 | Takze tento fotak si urcite kupim,chcem vas nazor, fotak chcem pouzivat na klasicke fotenie,ziadna profi robota...takze... v Prenosné zariadenia | ac.milan | 0 | 792 | 09.07.2008 15:46 ac.milan |
 | zdravim, potrebujem poradit s kupou digi foto. absolutne sa v tom nevyznam, no poziadavky su asi take, ze fotit sa bude len... v Ostatné | i.ivan1 | 10 | 675 | 07.07.2008 15:28 Lub0$ |