Nazdar
Box na tomto CPU ho síce uchladí ako tak, ale hučí ako turbína, preto by som ho rád vymenil. Ale skrinku mám CoolerMaster Elite 343 a teda zmestí sa mi tam len niečo (podla výrobcu) do 148mm. A nechcem do toho vrážať extra prachy, keďže nejde o hi-end zostavu. Len no chce to niečo podstatne tichšie a účinnejšie ako ten box. TDP toho CPU je 100W.
Zvažujem toto :
http://www.alza.sk/xigmatek-loki-sd963- ... 195075.htmMám ísť do neho, alebo je lepšia alternatíva ?