[ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.08.10
Prihlásený: 19.08.10
Príspevky: 2
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 14.08.2010 10:24 | 8 panelou

zdravim,chcel by som sa spytat ci by mi niekto neporadil ako mam nakodovat tento dizajn,vlastne jedine co mi robi problem je to rozlozenie panelou,tento dizajn mi dal kamos,ale neviem nakodovat tie panely,ale chcel by som to nejako do //Content aby som si to mohol pravovat cez administaciu tu je nahlad ako vyzera dizajn

http://best-gaming.cekuj.net/full-design.jpg

diki...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
8 panelou

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 14.08.2010 10:51 | 8 panelou

1. 8 panelov
2. robil si už niekedy takýto web? Ak áno, tak vidíš, že sú tam tri stĺpce a zvyšok už budeš vedieť. Ak nie, poradím ti - sú tam tri stĺpce, hľadaj ako sa používa css vlastnosť float, pohľadaj si pár trojstĺpcových layoutov. Môže skúsiť napr. tento generátor (len tak som hľadal v Google), tam si nastavíš šírku a on ti vypľuje kód. Ak si to budeš chcieť upraviť a nevieš ako, musíš si prečítať niečo o CSS a učiť sa.
3. keď budeš mať tri stĺpce, tak do nich pod seba nasúkaš toľko blokov (panelov), koľko ti bude treba.


_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
 [ Príspevkov: 2 ] 


8 panelou




© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF