Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 18 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 05.08.11 Príspevky: 209 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Brezno |
zhanam nejaky 27" monitor s IPS a do 300eur, mam vyhliadnuty tento http://www.alza.sk/27-lg-ips277l-bn-d350807.htmnejake recky som nasiel a celkom ho chvalia no nebude fullhd malo? Vacsie rozlisenia su uz cez rozpocet...
_________________ MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD1:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache HDD2:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 CASE:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 LCD:LG IPS235V-BN |
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
Zalezi od ucelu, no v pripade 27" je fullHD vhodne akurat na filmy. Na vsetko ostatne to rozlisenie pri takej uhlopriecke povazujem za nepouzitelne ...
Je to ale vec nazoru a mnoho uzivatelov ti povie, ze je to ok, takze idealne by to bolo vyskusat si to.
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 05.08.11 Príspevky: 209 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Brezno |
To ze nemam to kde omrknut, a bolo by to tak 30%na filmy 70% na hry...
_________________ MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD1:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache HDD2:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 CASE:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 LCD:LG IPS235V-BN |
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Je to ok 
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 15.11.08 Prihlásený: 01.11.24 Príspevky: 3420 Témy: 64 | 64 Bydlisko: Bojničky (o... |
U mňa to bol favorit na nový LCD ale po prečítaní recenzií kúpim asi skôr nejaký VA (má lepšiu odozvu a čiernu farbu ako IPS monitory) http://extrahardware.cnews.cz/recenze/l ... trana/0/11http://www.svethardware.cz/art_doc-4028 ... 093AF.htmlJe to nekvalitná haraburda, od LG nikdy nič nečakám a asi to tak aj zostane. Skôr by som ti poradil: http://lcd-monitory.heureka.sk/benq-gw2750hm/
_________________ CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439 |
|
Registrovaný: 05.08.11 Príspevky: 209 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Brezno |
No v podstate mam podobny model teraz len mensi a som spokojny len chcem vacsi, v tych reckach spochybnuju stojan a ze ram neni taki uzky ako na obrazkoch no a tieto veci ma netrapia... K tomu BenQ ,no uz som ho pozeral a mate skusenost niekto s VA panelom?Kedze mam teraz IPS nebol by to krok spat?
_________________ MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD1:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache HDD2:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 CASE:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 LCD:LG IPS235V-BN |
|
Registrovaný: 15.11.08 Prihlásený: 01.11.24 Príspevky: 3420 Témy: 64 | 64 Bydlisko: Bojničky (o... |
_________________ CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439 |
|
Registrovaný: 05.08.11 Príspevky: 209 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Brezno |
Tak zaujimavy monitor ale uhly su horsie ako IPS, poprave laka ma na nom len cena oproti LG
_________________ MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD1:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache HDD2:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 CASE:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 LCD:LG IPS235V-BN |
|
Registrovaný: 15.11.08 Prihlásený: 01.11.24 Príspevky: 3420 Témy: 64 | 64 Bydlisko: Bojničky (o... |
Potom by ťa mohol ešte zaujímať tento dell, ale je už nad limit a vraj sa leskne jak psove gule. http://www.alza.sk/27-dell-s2740l-d361028.htmAsi bude pre teba najlepší ten LG. http://lcd-monitory.heureka.sk/lg-ips277l/
_________________ CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439 |
|
Registrovaný: 05.08.11 Príspevky: 209 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Brezno |
No ten Dell som tiez kukal a cena je vyssia ale mohol by stat za to a aj na ten BenQ som nasil dobre ohlasy co sa tyka filmov a hier, takze neviem momentalne 
_________________ MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD1:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache HDD2:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 CASE:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 LCD:LG IPS235V-BN |
|
Registrovaný: 05.08.11 Príspevky: 209 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Brezno |
_________________ MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD1:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache HDD2:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 CASE:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 LCD:LG IPS235V-BN |
|
|
LG IPS 277L BN je sklamanie, ten si vyskrtni. Resp. nie je taky dobry ako sa od neho po predchodcovi ocakavalo...
|
|
Registrovaný: 05.08.11 Príspevky: 209 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Brezno |
V com je to podla teba sklamanie?
_________________ MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD1:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache HDD2:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 CASE:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 LCD:LG IPS235V-BN |
|
|
Ocakavalo sa od neho viac, hlavne po uspechu predchadzajuich modelov a IPS277L je len priemerny display so zlym stojanom. Nehovorim ze je zly, ale sklamanim je, ze nie je vyborny...
|
|
Registrovaný: 05.08.11 Príspevky: 209 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Brezno |
OK cize vyberam z Aoc a BenQ, takze which one?
_________________ MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD1:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache HDD2:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 CASE:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 LCD:LG IPS235V-BN |
|
Registrovaný: 15.11.08 Prihlásený: 01.11.24 Príspevky: 3420 Témy: 64 | 64 Bydlisko: Bojničky (o... |
_________________ CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439 |
|
Registrovaný: 05.12.09 Prihlásený: 20.08.13 Príspevky: 76 Témy: 28 | 28 |
Zdravim ludia. Tiez mam chut na 27-ku a vyberam si z tych istych modelov AOC alebo DELL. Ktory by ste si vybrali ? Vyuzitie na 60% programovanie, 35% filmy a 5% hry  Ziadny photoshop alebo podobne. Dik. http://www.gigastore.sk/27-a-vetsi+1760 ... sub-cerny/http://www.gigastore.sk/27-a-vetsi/dell ... d-on-site/
_________________ CPU: INTEL Core i5 3570K CPU cooler: Scythe Orochi B @ 500 rpm MB: Asus P8Z77-M PRO RAM: 2x4 GB Corsair Vengeance 1600 MHz Low Profile Blue 1,5V VGA: Intel H4000 PSU: Be Quiet! Straight Power BQT E9-450W SSD: Vertex2 64GB HDD: Samsung F2 1,5 TB + ACUTAKE ACU-DARKDISC2 Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Case fans: 2x Fractal Silent Series R2 @ 1000 rpm LCD: 24" Benq 2400WD Audio: Nuforce uDac2 + LittleDot MkIII + Sennheiser HD595,Beyerdynamic DT 770 PC2: Athlon X2 3600, Scythe Mine 2, Asus M2N, GeForce 8600GT 256MB, 1GB Ram |
|
Registrovaný: 13.12.07 Prihlásený: 01.02.18 Príspevky: 33 Témy: 6 | 6 | |
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 18 ] | |
|