[ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.09.08
Prihlásený: 05.09.10
Príspevky: 17
Témy: 4 | 4
NapísalOffline : 06.08.2010 2:33 | 2.0 repro pre moj laptop

Nazdar, potrebujem poradit pri kupe repra k mojmu laptopu. Pouzivat to budem hlavne na hudbu (reggae, rock) a filmy na internatnej izbe. Co sa tyka kvality zvuku niesom velmi narocny len nech to je radost pocuvat iked rozdiely dokazem rozpoznat. Ale viem uz teraz ze cokolvek to uz bude, bude to hrat lepsie ako moj zabudovany mono chudacik repracik.

Rozhodujem sa medzi:
Creative GigaWorks T20 link
PLUS: rozmery, minimalne skreslenie zvuku pri maximalnej hlasitosti (zevraj)
MINUS: cena
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Creative Inspire T10 link
PLUS: cena, rozmery
MINUS: slabsi vykon (oproti ostatnym dvom), regulacia iba niecoho co nazyvaju TONE
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Genius SP-HF1255A link
PLUS: drevene telo, pomer cena/vykon (podla nejakeho casopisu)
MINUS: rozmery
--------------------------------------------------------------------------------------------------

poprosil by som ak ma niekto skusenosti aspon s niektorym z tychto vyrobkov nech sa podeli. dik za kazdu radu. Peace


Offline

Správca fóra
Správca fóra
2.0 repro pre moj laptop

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 19.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava
NapísalOffline : 06.08.2010 10:10 | 2.0 repro pre moj laptop

treba ratat s tym ze vacsi vykon si vyziada aj vacsie rozmery...mam skusenosti s Genius SP-HF 1800A
http://www.datart.sk/katalog/PC-reprodu ... 1800A.html
su uzke, vysoke a vzhladom na svoju cenu som s nimi spokojny a hraju pekne

T10 su nic moc a drahe, s T20 skusenosti nemam, takze z tychto troch by som bral tie tretie - 1255A

// akurat citam ze reggae, rock, to tie moje Geniusy hraju velmi pekne. na Dance/house/dnb je to uz horsie, ale to nepocuvam, filmy v pohode.


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
 [ Príspevkov: 2 ] 


2.0 repro pre moj laptop



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nove repro 2.0 pre ac.milana do 200€

v Externé zariadenia

27

1506

03.12.2015 3:58

Andre

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

cmi8738 6ch a 2.0 repro na 5.1 repro

v Ostatné programy

8

2029

13.08.2008 8:36

MAREK17

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC repro 2.0 Bose Companion 2 series III

v Bazár

0

473

21.03.2021 18:00

NothinG

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro do 110€ (dilema medzi 2.0, 2.1)

v Ostatné

22

1123

12.05.2013 15:44

seco08

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

2.0 alebo 2.1 kvalitne repro do 4000Sk

v Ostatné

18

1699

24.06.2008 18:01

tommy1104

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

repro 2.1,2.0 akekolvek do 25 eur

v Ostatné

3

910

26.08.2010 19:50

chup44

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro 2.1 alebo 2.0 do 35 €

v Audio programy

5

1063

05.11.2009 21:22

Respect

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

repro 2.0 alebo 2.1 do 4000sk

v Ostatné

5

965

16.01.2009 16:41

MartiN935

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro - Soundbar/ 2.1 / 2.0 K TV

v Externé zariadenia

10

1796

03.06.2014 20:52

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro k PC 2.0 alebo 2.1

v Externé zariadenia

3

911

16.11.2017 19:23

M_i_s_o

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ake repro ? 2.0 alebo 2.1 ?

v Ostatné

1

1102

25.10.2012 10:37

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro 2.1 or 2.0 90€

v Ostatné

15

974

22.02.2014 20:18

fonkey

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rozdiel medzi 2.1 a 2.0? Kvalitne repro na hovorene slovo?

v Zvuk

1

2014

02.04.2009 8:52

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: Repro 2.1/2.0

v Bazár

0

516

01.10.2012 23:16

P3T077

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nové repro 2,0/2,1

v Ostatné

20

1379

27.08.2010 17:52

extrem28

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Repro 2.0 / (2.1) - 2000sk

v Ostatné

2

835

25.11.2007 20:59

aaggii



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF