[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
1600mhz alebo 1866mhz

Registrovaný: 20.06.11
Prihlásený: 24.05.16
Príspevky: 792
Témy: 58 | 58
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 13.12.2013 19:24 | 1600mhz alebo 1866mhz

Caute, chcem sa spytat aky je rozdiel medzi 1600mhz a 1866mhz ramkami.
Dakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
1600mhz alebo 1866mhz

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 17.06.26
Príspevky: 442
Témy: 10 | 10
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 13.12.2013 19:43 | 1600mhz alebo 1866mhz

viditelny ziaden.


_________________
CPU: Intel Core i5-14600K 3.5GHz@5.3GHz, CPU COOLER: BeQuiet Silent Loop 2 120mm, MB: Asus Prime B760-PLUS D4, RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB KIT (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16, GPU: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER O16G GAMING, SSD1: Samsung 980 500GB, SSD2: Samsung 850 EVO 500GB, DVD: Asus DRW-24B5ST, PSU: Enermax Platimax 500W, CASE: Thermaltake Xaser VI, LCD: ASUS ROG Swift PG32UQ, MOUSE: Logitech G502X Lightspeed, KEYBOARD: Logitech MX Keys Plus SK, SOUND: Creative GigaWorks T40 Series II, OS: Microsoft Windows 11 Home SK 64bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
1600mhz alebo 1866mhz

Registrovaný: 20.06.11
Prihlásený: 24.05.16
Príspevky: 792
Témy: 58 | 58
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 13.12.2013 19:45 | 1600mhz alebo 1866mhz

a nebude mi padat system? :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
1600mhz alebo 1866mhz

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 17.06.26
Príspevky: 442
Témy: 10 | 10
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 13.12.2013 19:47 | 1600mhz alebo 1866mhz

a to ta ako napadlo? nie, nebude ti padat nic.


_________________
CPU: Intel Core i5-14600K 3.5GHz@5.3GHz, CPU COOLER: BeQuiet Silent Loop 2 120mm, MB: Asus Prime B760-PLUS D4, RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB KIT (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16, GPU: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER O16G GAMING, SSD1: Samsung 980 500GB, SSD2: Samsung 850 EVO 500GB, DVD: Asus DRW-24B5ST, PSU: Enermax Platimax 500W, CASE: Thermaltake Xaser VI, LCD: ASUS ROG Swift PG32UQ, MOUSE: Logitech G502X Lightspeed, KEYBOARD: Logitech MX Keys Plus SK, SOUND: Creative GigaWorks T40 Series II, OS: Microsoft Windows 11 Home SK 64bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
1600mhz alebo 1866mhz

Registrovaný: 20.06.11
Prihlásený: 24.05.16
Príspevky: 792
Témy: 58 | 58
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 13.12.2013 19:49 | 1600mhz alebo 1866mhz

v poriadku, tak dakujem :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
1600mhz alebo 1866mhz

Registrovaný: 25.12.13
Prihlásený: 17.09.17
Príspevky: 41
Témy: 6 | 6
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 26.12.2013 3:19 | 1600mhz alebo 1866mhz

Budem citovať nemenovaný web ku ktorému by si sa dostal keby si sa cez vyhľadávač chcel naučiť niečo viac o RAM : Frekvencia pamäte (MHz) interpertuje jej výkon a teda čím je vyššia, tým lepšie. Pokiaľ zvolíte rýchlejšiu RAM, než podporujú ostatné komponenty počítača, vôbec to nevadí. Pamäť pobeží na maximálnej frekvencii, akú podporujú procesor či základná doska.


_________________
Computer: CPU AMD FX-6300 MTB ASUS M5A97 R2.0 GPU GTX550Ti ASUS DirectCU RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz (2x4GB) PSU Seasonic SSP-450RT HDD 500GB
Notebook: ASUS K53SD - i3 2350M, GeForce 610M 2GB, 4GB RAM, 750GB HDD, Windows 8
Smartphone: Motorola Moto G
 [ Príspevkov: 6 ] 


1600mhz alebo 1866mhz



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

6gb 1600mhz alebo 4gb 2000mhz

v Pamäte

9

881

30.11.2009 9:22

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pamate - 1600Mhz alebo zmena na 2400Mhz

v Pamäte

10

595

31.12.2013 19:34

4040

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/K: Pamäť RAM Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 4 alebo 8 GB

v Bazár

0

433

04.10.2016 16:21

Cako_SK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: Kingston HyperX T1 DDR3 2GB 1600MHz CL9, Corsair Dominator DDR3 2GB 1600MHz CL8

v Bazár

0

601

15.05.2017 12:35

castelL

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kingston HX 318c9srk2/8 1866MHZ?

v Pamäte

7

346

07.06.2015 13:18

anton

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

DDR3 3x4GB Corsair Dominator Platinum 1866Mhz

v Kôš

0

22

19.10.2017 18:23

Osmann

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

DDR3 3x4GB Corsair Dominator Platinum 1866Mhz

v Bazár

2

421

28.10.2017 16:22

Osmann

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

G.Skill DDR3 8GB (2x4GB) 1866MHz RipjawsX

v Bazár

0

534

20.06.2016 19:19

Brusska

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kingston savage HyperX DDR3 2x8GB 1866MHz CL9 NEAKTUAL

v Bazár

0

715

02.01.2019 14:29

LukasMI

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Kingston HyperX Savage DDR3 2x4GB 1866MHz cervene

v Bazár

3

472

10.04.2018 14:09

Andre

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/K: DDR3 Kingston 1866mhz cl10 modre/cierne

v Bazár

2

600

01.04.2019 11:20

frag1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: DDR3 8GB Kingston Hyperx Savage 1866mhz cl9

v Bazár

0

399

04.11.2019 18:59

frag1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Ram Kingston HyperX Fury red 2x4GB 1866MHz

v Bazár

0

485

13.02.2015 11:24

hawo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: DDR3 2x8GB Kingston Hyperx Fury Blue 1866mhz cl10

v Bazár

1

443

14.12.2019 19:11

frag1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A-DATA 4GB KIT DDR3 1866MHz CL8 XPG Plus Series

v Pamäte

8

813

20.07.2011 21:16

thrax12

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

32gb DDR3 Kingston hyper x beast 1866mhz 4x8gb CL10 XPM

v Bazár

0

446

02.05.2017 13:55

defe



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF