Stránka: 5 z 6
| [ Príspevkov: 157 ] | 1, 2, 3, 4, 5, 6 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
Pri velmi blizkom pohlade ten rozdiel v rastri mozno uvidis (displejovi fetisisti pri tomto ukone urcite chytaju do ruk aj lupu), ale realne mas ten telefon od seba 20- 30cm a tam sa to straca.
Radsej obetujem pixely kvoli vydrzi ako sa chytat za hlavu ze to vydrzi zase menej. A 1080 nieco spapa. SGS2 ma 480 a na tom rozliseni nevidim nic zle a nemyslim si, ze sa budem pripravovat o nieco zasadne oproti tomu co bude mat raz tolko vacsiu jemnost. Skratka zastavam nazor, ze 720 by malo byt maximum do cca 4,6".
Tak isto aj nahananie sa za pixelmi fotoaparatu. Naco mi je 12 Mpix ked to kvalitnejsie nebude, lebo to ma stale rovnaky cip. Rozlisenie nie je vsetko. To ako by som tvrdil, ze hento auto je lepsie, lebo ma maximalku o 40 km/ vyssiu, ale jazdne vlastnosti a pohodlie budu rovnake.
EDIT: hlavne ak nedajboze budu fullHD hry tak to bude ohromna zataz pre baterku. Uz HD-ckove ju fajne vyciciavaju.
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
Ja s tym suhlasim, len tvrdim, ze ten rozdiel uvidis, ak budes chciet.
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
Ked budes chciet tak uvidis kadeco. Ale z realneho pohladu je to somarina lebo nezbadas pri normalnom pouzivani rozdiel medzi 720 a 1080. A nikto si nekupuje mobil s tym, aby svojim kamaratom ukazoval lupou aku to ma krasnu jemnost (to by uz bolo zvrhle). To uzje tak drobny rozdiel, ze sa jedna cisto o reklamny marketing. Lepsie sa preda nieco s krajsim cislom aj ked to v konecnom dosledku mozno urobi vacsiu neplechu ako uzitok (vacsia vykonova zataz, kratsia vydrz baterky....). Osobne by ma 1080 viac odradzalo ako lakalo.
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 03.04.08 Prihlásený: 10.12.19 Príspevky: 4667 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Trnava |
haffen píše: A ta Retina v mobile ma 1080, hej? Lebo neviem popravde o ziadnom mobile ktory by sa pysil tymto rozlisenim.
to som nepisal, pisal som o rozdiele, ze je viditelny narast kvality obrazu a ani nemusis nic hladat staci si to vedla seba postavit ...
_________________ Hmmm .... Hrošíček ... [Homer] |
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
Viditelny narast kvality medzi retinou (co je v podstate HD) a fullHD pri takej uhlopriecke nie je. Resp nie bez toho aby si sa nan vyslovene sustredil. (Co vlastne pisal haffen)
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
No asi tak nejak. Čím je väčšia jemnosť, tým je jej postrehnuteľnosť menšia. Pri bežnom používaní na svetle si človek nevšimne moc rozdiel ani medzi 480 a 720. Keď hovorím o SGS2 a prípadne SGS3 ak bude mať HD displej.
A ja osobne sa pri používaní mobilu nesústredím na také veci.
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 06.04.08 Príspevky: 4396 Témy: 111 | 111 Bydlisko: NR |
aj vas z neho boli hlava? strasny jazyk. pripada mi moc obycajne na top model od samsungu.
|
|
Registrovaný: 03.04.08 Prihlásený: 10.12.19 Príspevky: 4667 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Trnava |
Chlapci naco sa hadate oba mam v praci, retina ipad 3 ma myslim 2 048 × 1 5XX cize rozdiel medzi HD a retina je velky , staci si ich dat vedla seba a rozdiel uvidite a uhlopr. je stale rovnaka ...
_________________ Hmmm .... Hrošíček ... [Homer] |
|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
Ale co ma spolocne mobil a tablet ked tablet ma nepomerne vacsi displej? 
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 03.04.08 Prihlásený: 10.12.19 Príspevky: 4667 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Trnava |
haffen ja som nikdy nepisal ze na mobiloch pozri si na 8mej strane moj prvy prispevok. Chcel som tym napisat, ze rozdiel bude pozorovatelny ak nahustis px.
_________________ Hmmm .... Hrošíček ... [Homer] |
|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
No ale toto je tema o mobile/och. Takze tablety su mi v tomto ohlade ukradnute. 
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 26.07.08 Príspevky: 5101 Témy: 99 | 99 Bydlisko: Bratislava |
Aj tak za nejaký rok-dva budeme brať full hd na mobile ako samozrejmosť, takže to tu zbytočne riešite 
_________________ Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W |
|
Registrovaný: 03.04.08 Prihlásený: 10.12.19 Príspevky: 4667 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Trnava |
tak takto po lopade asi to inak nejde, ak prejde z 800×480 na FullHD so zachovanim velkosti displaya tak rozdiel bude viditelny.
// pridané po 42 sekundách od posledného príspevku
//presne tak david a potom ked uvidime 800×480 tak poviem fuj do p...
_________________ Hmmm .... Hrošíček ... [Homer] |
|
Registrovaný: 30.11.07 Príspevky: 2068 Témy: 85 | 85 |
delong píše: aj vas z neho boli hlava? strasny jazyk. pripada mi moc obycajne na top model od samsungu.
Na PhoneArena pisali, ze to je testovaci prototyp z decembra minuleho roka, takze specs mozu byt vo finale ine, takisto design nema s finalnou podobou nic spoločne, ved taky hnus by nikto nekupil, krajsie dizajny robia aj deti na ZŠ.
|
|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
Tak po lopate... Nebude viditelny pokial sa ho nechystas pouzivat s lupou.  Alebo si ho daj 20 - 30 cm od tvare a pozoruj tie zmeny. 
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 26.07.08 Príspevky: 5101 Témy: 99 | 99 Bydlisko: Bratislava |
Ja som rád, že sa zaujímajú o kvalitu displejov a rozlíšenie, a vysrali sa na to 3D, ktoré v súčasnej podobe nemá v mobiloch čo robiť a najbližších pár rokov sa na tom nič nezmení. Okrem akumulátorov je to asi jediný parameter, pri ktorom je každé vylepšenie smerom hore, dobrým vylepšením. Pri foťákoch bohato stačí rozlíšenie 5 Mpx, podstatnejšia je kvalita
_________________ Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W |
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
don jebot píše: tak takto po lopade asi to inak nejde, ak prejde z 800×480 na FullHD so zachovanim velkosti displaya tak rozdiel bude viditelny.
Tak rozdiel medzi 800x480 a fullHD na 4,3"+ uhlopriecke podla mna bude urcite vyrazny. Ja som riesil HD vs FullHD.
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 23.01.10 Prihlásený: 24.04.24 Príspevky: 2246 Témy: 176 | 176 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 03.04.08 Prihlásený: 10.12.19 Príspevky: 4667 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Trnava |
haffen píše: Tak po lopate... Nebude viditelny pokial sa ho nechystas pouzivat s lupou.  Alebo si ho daj 20 - 30 cm od tvare a pozoruj tie zmeny. 
uz sa tesim ked bude vonku skocim si do shopu a ak bute to stym displayom pravda dam si s2 a s3 vedla seba a odfotim si to, potom ti to sem postnem ....
_________________ Hmmm .... Hrošíček ... [Homer] |
|
Registrovaný: 06.04.08 Príspevky: 4396 Témy: 111 | 111 Bydlisko: NR |
Samsung Galaxy S III – porovnávací test s Tegra 3 a Snapdragon S4 na základe GPU
http://goo.gl/EnZjr
|
|
Registrovaný: 17.01.10 Prihlásený: 18.11.20 Príspevky: 4864 Témy: 84 | 84 Bydlisko: Michalovce |
Vydrz bude 15 alebo 20 minut? A vazne co na tom chcu robit procitat stiepenie jadier? Nechapem tento hon za vykonom v mobilnych zariadeniach, kedze tym najviac trpi ich zakladny ucel. Moznost telefonovat a fungovat BEZ nabijania po dlhsiu dobu.
_________________ PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W, PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450
NTB: Lenovo Z500
"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin |
|
Registrovaný: 06.04.08 Príspevky: 4396 Témy: 111 | 111 Bydlisko: NR | |
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
Už bolo vysvetľované v kadejakých článkoch, že ako funguje 4 jadro. Že to nie je 4, ale 4.5 a celý čas to beží na "núdzovom" režime 0.5 jadra a ostatné sa zapájajú podľa potreby.
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 06.04.08 Príspevky: 4396 Témy: 111 | 111 Bydlisko: NR |
Millfox píše: A vazne co na tom chcu robit procitat stiepenie jadier? Nechapem tento hon za vykonom v mobilnych zariadeniach, kedze tym najviac trpi ich zakladny ucel. Moznost telefonovat a fungovat BEZ nabijania po dlhsiu dobu. presne takto si predstavujem multifunkcne zariadenie buducnosti, na ktorom sa bude robit vsetko a nie mat tristo veci doma. hlavne nech doladia vydrz a bude fajn.
|
|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
Tak ma napadlo...
"Nikto nebude nikdy potrebovat viac ako 640kB RAM!" Bill Gates, 1981
_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 06.04.08 Príspevky: 4396 Témy: 111 | 111 Bydlisko: NR |
hej, keby sa vsetci uspokojovali s tym co je a nehnali sa za niecim, tak tu este stale behame niekde po lesoch a lovime zvery a nerozpravali by sme sa tu na pcfore.
|
|
Registrovaný: 12.08.10 Prihlásený: 16.06.24 Príspevky: 6003 Témy: 186 | 186 Bydlisko: Sučany |
no ja to hovorím furt... alebo že načo nám je výskum vesmíru, veď sa z toho nenajeme. Takže čo sa týka nového SGS3... ehm...

_________________ Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie. Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit |
|
Registrovaný: 17.01.10 Prihlásený: 18.11.20 Príspevky: 4864 Témy: 84 | 84 Bydlisko: Michalovce |
Tak nahodou vyskum vesmiru ti moze nieco doniest. Ked uz nic aspon skumame nepoznane. Na tomto nic nevyskumas, Na tom si ani pohodlne nezahras (zamaskany displej, poriadne nevidis co robis kvoli tomu ze tretina displeja je zabrana prstami) Ani na tom nic poriadne nespravis. Tak akurat na browsovanie interetu, mozno nejake video je to dobre. Ale nie prilis dlho lebo ti chcipne baterka.
Cely tento hon o vykone a jadrach je o tom kto ma vecsieho... vecsi vykon.
_________________ PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W, PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450
NTB: Lenovo Z500
"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin |
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Bohužiaľ vývoj ide dopredu ale často nie správnym efektívnym a potrebným smerom, ale marketingovým... tak ako umelo držia v predajňach LCD, kde OLED by sa kľudne už predávať mohli, ale načo, keď LCD sa predávajú, vlastne iná možnosť ani nieje... to isté platí aj o klasických Li batériách... dám krk nato že novšie a efektívnejšie technológie sú už dávno na svete, ale Li batérie sú umelo udržiavané pri živote kvôli ziskom... a obzvlášť to platí pri mobilných telefónoch, kde narvú neskutočnú techniku a použijú komickú 1600mAh batériu... potom telefón vydrží 3 hodiny ako mne Wildfire S pri browsovaní po nete alebo po 8 hod hudby je batéria fuč... kde sú časy keď som na K530i mohol kľudne počúvať hudbu 36 hodín a ešte som mal 35% batérie... a to bol ešte telefón s horším priemerom čo sa výdrže týka.... Proste dnes robia výkonné, čo najtenšie mobily, ktoré sa už dostávaju do bodu, keď sa nedajú pohodlne držať v ruke, ktoré na úkor dizajnu dostávajú slabé batérie a ktoré kvôli marketingu majú 4-5 jadrové procesory s hi tech výkonom, ktorý 90% uživateľov ani nevyužije, stačí že o ich telefóne ide v telke reklama.... Fakt ak človeka nezaujímajú hry, tak ako mňa tak logicky by tu mala byť možnosť vybrať si telefón, ktorý 5 jadrový procesor nemá no má namiesto toho poriadnú výdrž a kvalitu spracovania... existuje niečo takéto? kdeže.... čím slabší telefón tým ešte slabšia batéria.... hrozná doba... stále budem môj K530i považovať za najlepší telefón aký som kedy mal... internet to malo keď som potreboval pozriet mhd, počasie alebo email, hudbu to malo, foťák keby bol lepší tak by som ho mal doteraz, kvalita nebola oslňujúca (vŕzgajúce plasty) ale vždy vydržala, dizajn bol pekný a telefón sa držal v ruke bohovsky
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 10.02.12 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 2550 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Zvolen |
Ale ľudia to stále kupujú, darmo baterka vydrží 3 hodiny, keď ľudia vidia že má mobil 8 jadier aj tak ho kúpia, firmy sa riadia tým čo kupujú ľudia (nemyslím doslova). Keby im zisky klesli o polovicu s príchodom 4 jadier a ľudia by stále kupovali staršie jednojadrá, asi by sa zamysleli, ale 4 jadrá budú tak isto hit napriek krátkej výdrži. Je pravda že ja nie som nejaký náročný užívateľ mne SGS2 vydrží v pohode aj 3 dni a to sa aj hrám, fotím, sem tam internet. Za deň sa mi ho podarilo vyšťaviť len pár krát, keď boli dlhé prednášky.
Týmto mojím zbytočne dlhým komentom som len chcel povedať, že SGS3 bude hitom aj napriek krátkej výdrži a pôjde na dračku podľa mňa.
|
|
Stránka: 5 z 6
| [ Príspevkov: 157 ] | 1, 2, 3, 4, 5, 6 |
|