Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 1679 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 56 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.07.2011 10:01

Skus este spustit test pre kazdu ram samostatne (jednu vyber pri vypnutom PC a nechaj len druhu spusti test a uvidis a potom znova pre dalsiu, mozno su vadne obe a mozno len jedna)
Potom vyreklamovat a hor sa do boja


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 01.02.09
Prihlásený: 15.02.23
Príspevky: 49
Témy: 6
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 21.07.2011 11:09

Su uz po zaruke takze budem musiet kupit nove :(

Diky za pomoc


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 21.07.2011 15:03

H@wk - PC bolo medzi testom reštartované, takže žiadne dáta nezostali.

Práveže som zistil, že mi v pozadí beží nejaká aplikácia s názvom : PresentationFrontCashe.exe, ktorá vyťažuje obe CPU na 50%, treba ju dať 2x ukončiť, až potom sa vypne, systém beží potom v pohode, načítanie mapy trvá asi 30s a hra beží dobre, pod 25fps klesá len veľmi zriedka. Neviem čo je to za proces, ale kamarát google mi napovedá, že má buď niečo spoločné so SuperAntiSpyware detectorom alebo Net. Framework, neviem čo mám s tým spraviť, na nejakom anglickom fóre som našiel info. ktorá obsahovala to, že mám reštartnúť PC, spustiť núdzový režim a vymazať PresentationFrontCashe.exe, alebo nejaké z jeho zložiek bez ktorých teoreticky nemôže bežať, bojím sa aby som niečo nedojebabral...

Nemáte s tým nikto skúsenosti ?

___________________________________________


Problém ZATIAL vyriešený.

Treba zrušiť proces PresentationFrontCache.exe , vložiť adresu : C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Local , a vymazať všetky poznámkové bloky s názvom FrontCache. Reštartovať PC, a aplikácia nebeží ( uvidíme ako dlho ) :)







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 28.07.2011 19:48

Niekto tu pisal, ze hral pod dx9 dx10 aj dx11 ... Ako sa to da prepnut ? Vo win ci v hre ? .....win7 . Otazka znie, pobezi hra rychlejsie pod dx9 ?







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.07.2011 22:07

Pod dx9 pobeží hra určite svižnejšie. Tá tvoja 8600 gt nepodporuje dx11, takže aj keby si chcel hrať v dx11 tak smola :?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 28.07.2011 23:47

Ten podpis neries, uz davno mam notas s i7 a GT550 :-) ide mi to na high tak 40-60 fps no detaily nechcem davat dole, lebo neuvidim do dialky cely teren, a chcel by som aby to islo rychlejsie este tak preto chcem skusit ten dx :-) ochudobnil by som sa o vela efektov ? Ci nepostrehnem? No a teda ako to prepnem? :-)







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 26.07.10
Prihlásený: 18.09.16
Príspevky: 1198
Témy: 40
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 29.07.2011 3:03

http://www.youtube.com/watch?v=KLqgcetMRK8 pozri si toto


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 29.07.2011 11:19

Ja osobne nevidím na dx11 nič extra. Akurát to len poriadne zníži fps neadekvátne kvalite obrazu. To je ako boom s 3D obrazom ktorý je tak o ničom, že radšej sa filmom 3D v kinách vyhýbam. Ale ľudia sa dajú nachytať aj na takéto hovadiny. Takže ja si myslím, že momentálny vizuálny obraz dx11 nestojí absolútne za nič. Možno neskôr, ale teraz si aspoň ja pri hraní nejako nevšímam, či má chodník reálnejšie trhliny alebo nie. :roll:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.07.2011 22:49

Skusil som taky random natocit z nudy :P http://www.youtube.com/watch?v=0RpUUlARmSU


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 29.03.09
Prihlásený: 20.12.23
Príspevky: 4063
Témy: 120
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2011 10:03

pekny ostrostrelec... :D vzdy sa mi pacilo s tanku jednou ranou sundať helinu, to je cista poprava pre pasazierov bez moznosti katapultu.. :-D







_________________
Lenovo Thinpad Yoga T570 win 1O pro
Mobil: Apple Iphone 12 pro 256 GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 11:35

Každí tu ospevuje túto hru a tak rozmýšlam, že ju kúpim. Chcel by som si potom aj zahrať multiplayer ale priznám sa, že ešte nikdy som nehral FPS cez multi a preto sa chcem spýtať, že ako to funguje. Viem vôbec túto hru hrať aj keď som len sám, čiže pripojím sa, hodí ma tipujem na nejakú mapu, kde budú viacerí a čo tam mám robiť ? Zabíjať každého či ? :lol:

No proste ide mi o to, že či sa mi to vôbec opaltí hrať cez multi pretože som čítal recenziu a pochopil som z nej asi toľko, že sa to hrá štyria na štyroch , čiže po tímoch. A práve to mi nie je jasné. Či ma to hneď po prihlásení hodí do nejakého tímu a pridelí mi, či budem snajper alebo lekár alebo...? či tam musím mať už nejakých kamošov s ktorými si viem zložiť ten 4členný tím. A sú k tomu potrebné aj slúchadlá s mikrofónom ? Asi hej, keďže to má byť o spolupráci .

Ak viete, trošku mi vysvetlite ten multiplayer, chcel by som si to zahrať s viacerými, ale nikdy som FPS cez multi nehral a neviem ako to chodí. Mám aj slúchadlá s mikrofńom. Len mi nie je jasné, ako sa budem dohovárať s nejakým japoncom ktorého budem mať v tíme :roll:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 11:58

nicobb - ak si hral už niekedy nejakú týmovku MP, tak zistíš, že sa väčšina hier vôbec nelíši od ostatných. Jednoducho nájdeš server, buď ľubovolný, alebo si dáš filter podľa seba. Vyhodí ti viacero serverov, pripojíš sa podľa ( u mňa ide v prvom rade o ping ) pingu, počtu hráčov a mapy... hra ťa väčšinou priradí do toho týmu v ktorom je menej hráčov, alebo jednoducho náhodne. V každej BFke, po stlačení ENTERu vyskočí tabuľka s výberom zbraní - postov - assaul, enginer a podobne. V BFBC2 máš konkrétne možnosť jedným tlačidlom zmeniť tým. Hra sa hrá normálne, buď obsadzuješ územie ( konkrétne body ) s možnosťou, že ti nepriateľ vezme toto územie atď. hraj, a zistíš... resp dovtípiš sa ...







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 10.04.20
Príspevky: 373
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 11:59

Byt tebou pockam si na BF 3 :) ale zas ani toto neni zla kupa myslim ze za 15+-eur sa to da zohnat... No Battlefield je práve o MP :D takze urcite sa to oplatí.
To po 4 je squada ale to možeš uplne odignorovať a hrať si solo ... .D máš tam určite viac modov ako napr rush mapy atd... profesiu si sám zvolíš, čo chceš hrať.
Stačí si nájsť dajaké dobré CZ/Sk servery a žiadneho japonca by si nemal stretnúť :D Nechcem toho moc popisat lebo BC 2 som hral len u kamosa takze nechcem pisat voloviny... :P ale fakt 28. oktobra má prísť BF3 čo má byť nástupca BF2 takže by to nemalo byť také konzolové ako BC ... + 64mapky pre PC čo je obrovské +


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 12:12

No chalani ved práve to, že nemám žiadne skúsenosti s hraním multi FPS hier. :roll: Rád by som si niečo také tímové zahral ale nerád by som bol lama a niekomu tam niečo kazil. Ma to tam spojí s nejakým tímom a ja to ne budem vedieť hrať, hlavne ked oni budú zohratý tm a sa budú aj dorozumievať cez micro a ja tam budem len kaziť hru.

Takže sú tam aj nejaké SVK servre ? To sa mi tam nejako objaví ? Lebo podla nickov asi ťažko zistím kto je slovák a kto čech. Inak škoda že je to po anglicky, lepšie by sa mi to všetko pochopilo keby to bolo v češtine. Po anglicky niečo viem, ale predsa, už som z toho vypadol :?

Takže no problem aj keď budem len sám hrať však ? Vždy ma to niekto pripojí a ku niekomu priradí. Už len vedieť čo mám robiť a koho mám zabíjať...aby som náhodou nezabíjal vlastných :lol: No uvidíme, asi to kúpim a prípadne potom sa ozvem, lebo asi to nebude na prvý krát také ľahké :roll:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.08.2011 12:26

nebuď taky skromny :) ,, a bad company 2 by som si na 1000% kupil,, ja som si ho kupil asi rok po vydaní a do teraz to luutujem, že som to nekupil skôr, nenormalne dobra fpska,, a neboj dostal by si sa do toho hodne rychle ... určite by sa ti pačilo nesmierne aj prevedenie hry, ,, a úlohy v multiplayeri,,, napr mapa v meste,, usa útočia, rusi brania stanovištia ktoré američania musia zničiŤ náložami ... ale ten štyl hry to je úplne niečo ine ako všetké fps čo si do teraz hral,,, čiže aj začiatočník to bude mat celkom tažké,,, na neaké velké kempenia v budovach zabudni lebo sa môže stať že ty si budeš čakať na okienku pride žofré na tanku (ja) a polka tej chyže spadne ,, ale to už zistíš sám čo a ako ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 14:07

No super, dosť si ma na to navnadil, takže kupujem :D Keď sa do toho dostanem tak si potom kúpim aj 3jku.

A ty to ako hráš ? Používaš slúchadlá ? Hráš to v nejakom tíme v ktorom máš už svojich kamošov alebo len tak sám za seba ? Vieš mi povedať aké sú tam možnosti hier v multi ? ďakujem...idem si ešte prečítať celú diskusiu možno na niečo zaujímavé natrafím.

// pridané po 1 hodine 22 minútach od posledného príspevku

Ešte by som chcel vedieť ako často sa tam objavujú hackeri, lebo pri hre GRID to bolo už neznesiteľné. Pomaly každý druhý tam vedel lietať alebo bol nezničiteľný a pod. Je také niečo aj u tejto hry ? Lebo potom to je dosť na figu :?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 14:45

ja za rok hrania som nestretol ani jedneho.. proste ak je dobry server tak nemaju sancu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 29.03.09
Prihlásený: 20.12.23
Príspevky: 4063
Témy: 120
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 15:12

nicobb píše:
No super, dosť si ma na to navnadil, takže kupujem :D Keď sa do toho dostanem tak si potom kúpim aj 3jku.

A ty to ako hráš ? Používaš slúchadlá ? Hráš to v nejakom tíme v ktorom máš už svojich kamošov alebo len tak sám za seba ? Vieš mi povedať aké sú tam možnosti hier v multi ? ďakujem...idem si ešte prečítať celú diskusiu možno na niečo zaujímavé natrafím.

// pridané po 1 hodine 22 minútach od posledného príspevku

Ešte by som chcel vedieť ako často sa tam objavujú hackeri, lebo pri hre GRID to bolo už neznesiteľné. Pomaly každý druhý tam vedel lietať alebo bol nezničiteľný a pod. Je také niečo aj u tejto hry ? Lebo potom to je dosť na figu :?


skor ako nejakych kackerov a cheaterov by som sa bal velakrat vlastnych hracov s tymu co sa obstreluju a grupuju pri miestach s helinami a potom sa "plnia" ulohy....alebo vlastnyn MCom nalozi c4 a odpali to aj s tebou v chatrci.
uprimne by som ti ako zacinajucemu FPS.karovi v multaku BC2 neodporucal nakolko skorumpovanost serverov kde kazdy treti hrac je admin a odfajci ta len skrz toho ze ho napr. 2x zabijes alebo ze uz to nieje tato hra o tyme ale o niecom inom uz za tu dobu. no stretol by si sa tam s roznymi vecami co by si mozno aj olutoval. na zaciatku to bolo super fakt teraz je to jednoznacne oznaceny aj viacerymi hracmi za paskvil. ja som si 50-ku vystrielal uz vlani takze "batak" hram uz len pasivne konkretne v tanku kde viem ze ma aspon nezabije chuj s nozom co som nikdy neznasal. :D
pockaj si na B3







_________________
Lenovo Thinpad Yoga T570 win 1O pro
Mobil: Apple Iphone 12 pro 256 GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:18

No už som si to kúpil, práve to inštalujem. Uvidím, či mi to vôbec pôjde.

// pridané po 30 minútach od posledného príspevku

No super. Takže podľa očakávania mi to nefunguje. Nainštaloval som hru aj ten punk..., išiel som na multiplayer, prihlásil som sa na ea účet, po vypýtaní zadal znovu serial number, vytvoril si meno vojaka no a že už idem na to. Som si myslel...dám napríklad RUSH a mapu laguna pressa a nič...nenašiel žiadnu hru. Potom som dal iné a tiež nič...potom som dal všetky režimy a všetky mapy a tiež nič nenašlo. Potom som dal na pravo že servery a tam nie sú žiadne. Mám tam len tabuľku ktorá je prázdna. Ani jeden server. Proste nič. Viete mi poradiť ? :roll: Takto si to za peniaze naozaj nepredstavujem.

// pridané po 12 minútach od posledného príspevku

Vyzerá to u mňa asi takto
http://imgupload.sk/viewer.php?file=479 ... 101235.jpg

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

A ak idem hrať multi a now tak to vyzerá takto
http://imgupload.sk/viewer.php?file=218 ... 850847.jpg







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 10.01.11
Prihlásený: 06.06.22
Príspevky: 1079
Témy: 36
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:21

Moc sa v BC2 neorientujem, ale netreba kliknúť tam dole na full refresh?







_________________
Zostava: zobraziť
CPU Intel i5 4460 oc 3,40GHz
VGA Gigabyte GTX 960 2GB
RAM Kingston 8GB 1600MHz CL9
MB MSI H97 PC Mate
PSU Seasonic S12II 620W
HDD Seagate Barracuda 7200.12 2TB
CASE Bitfenix Merc Beta
OS Windows 8.1 Pro
PHONE Oneplus 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:31

Klikol som ale nič, žiadny server, prázdna tabuľka. Nechápem tomu, riadne to človek zaplatí a nefunguje to. S inštaláciou hry som nainštaloval aj DX9 aj ten PUNKBUSTER či čo to je. Spustil som hru, išiel do multi, najprv som sa musel prihlásiť na ea account, keď som sa prihlásil tak to vypýtalo registračný kód hry, keď som ho zadal tak som si mal vytvoriť meno vojaka a keď som ho vytvoril tak mi automaticky začalo hladať voľné servery ktoré nenašlo. A vypísalo tú tabuľku že nevie nájsť servery. Mám win 7 ultimate 32 bit a internet je tiež relatívne rýchly.

Treba aktualizovať ten punbuster ? Alebo prečo mi to nejde ? Teda prečo nevie nájsť server ?

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

Ked dám server browser tak mi to robí toto a nič nenájde

http://imgupload.sk/viewer.php?file=647 ... 049064.jpg







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 21.03.09
Prihlásený: 25.07.23
Príspevky: 337
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:35

U mňa to vizera takto...v porovnani s tvojim tam vidim rozdiely a pripada mi akoby si mal staru verziu. Tiež tam nevidim zaškrtnuty punkbuster pri hladani serverov aj to može byť problem.

Tiež aj punkbuster je dobre aktualizovať aby ťa to zo servera nahodou nekicklo pre staršiu verziu.

Ja som s tou hrou mal problemy len prve dni na začiatku keď boli strašne preťažene servery.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 18.07.10
Prihlásený: 03.05.22
Príspevky: 574
Témy: 26
Bydlisko: Vrbové
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:42

hmm... neblokuje ti to nahodov AV alebo firewall?
a patch si instaloval? :D

// pridané po 6 minútach od posledného príspevku

Chod do priecinku kde si to nainstaloval a mas tam BFBC2Updater
a este doporucujem update punkbusteru http://evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php potom ti to uz urcite pojde







_________________
Zostava- Cpu- AMD phenom x4 B55 oc 3.7ghz | MB- ASrock 890GX extreme3 | Mem- 2x Kingston HyperX DDR3 4GB 1600mhz | Gpu- Msi Amd Radeon HD 7770 |PSU- Fortron BlueStorm2 |
V mene Grafiky i Ramky i Procesora svätého, Enter.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:42

Odtiaľto som si práve stiahol punkbuster updater
http://evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Som to aktualizoval
http://imgupload.sk/viewer.php?file=203 ... 058252.jpg

znovu spustil hru a znovu nič







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 10.04.20
Príspevky: 373
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:42

To bude stara verzia pokial si instaloval len hru a nič iné ... stiahni si z netu patche alebo tusim ze aj tam v menu by malo byt daco na zistenie verzie a pokial mas staru automaticky ti to da stahovat. Ten posledny patch co ma 2gb+- by mal byt Vietnam to nepotrebujes...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:43

No krakosh presne to som aktualizoval a nič. Aký patch máš na mysli ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 10.04.20
Príspevky: 373
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:44

Nie v menu ale cez to BFBC2Updater ako pisal krakish nadomnou. poprípade skús http://www.fileplanet.com/216760/210000 ... ch-v589035 ale nevim ti povedat presne ktora je posledna verzia takze ti moc nepomozem :p kebyze to mam doma :/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 21.03.09
Prihlásený: 25.07.23
Príspevky: 337
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:47

Proste zapinaš hru cez BFBC2Game a nie ako ja cez BFBCUpdater. Ten automaticky vyhľadava a sťahuje patche.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:47

Hej nainštaloval som len hru a nič iné. Pri inštalácii hry aj ten punkbuster.

Dodatočne som urobil aktualizáciu toho punkbusteru cez toto
http://imgupload.sk/viewer.php?file=203 ... 058252.jpg
ale to nepomohlo.

A teraz robím aktualizáciu hry samotnej cez BFBC2Updater .







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Battlefield Bad of Company 2 na PC !

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 10.04.20
Príspevky: 373
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2011 17:47

No ked sa to doaktualiziu malo by to ficat :p


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 1679 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 56 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Battlefield Bad Company 2 multiplayer

v Počítačové hry

2

1573

08.03.2010 16:12

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Battlefield Bad Company 2

v Predám

2

356

16.07.2013 8:44

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Battlefield Bad Company 2

v Kúpim

13

649

18.11.2011 12:50

Renfielder Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Battlefield Bad Company 2

v Predám

2

351

03.01.2012 12:42

guess.whoo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Battlefield Bad Company 2 design BETA

v Webdesign

4

935

29.05.2011 19:29

exoomer Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Battlefield Bad company problem s punkbusterom

v Počítačové hry

0

469

07.08.2012 22:52

jokerit68 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém Battlefield Bad Company 2 - WOT a iné

v ATI/AMD grafické karty

8

546

04.02.2013 22:20

Trojan4x4 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Battlefield Bad Company 2 - Limited Edition PC

v Predám

2

533

07.04.2010 21:57

krbik13 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Bad Company 2 PC

v Predám

1

444

28.10.2012 19:29

dob Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Bad Company 2

v Predám

1

343

04.08.2012 17:25

intel Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Bad Company 2 PC

v Predám

1

422

08.12.2010 19:38

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P Batlefield Bad Company + Vietnam

v Predám

0

461

27.08.2011 13:10

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: BF3 + premium + Bad Company 2

v Predám

2

386

09.12.2012 20:53

P€PoX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: PC hru Bad company 2

v Kúpim

0

429

30.08.2011 9:54

nicobb Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/K/P/V: Microsoft flight X simulator, Bad Company 2

v Kúpim

0

418

12.05.2011 16:06

stiffy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 2 vs. Bad Company 2

v Počítačové hry

15

837

29.07.2012 17:31

ado130 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra