Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 413 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.04.2014 22:57

Nech sa paci, zaved take pravidla. Mne je to jedno, verim ze aj ostatnym userom, lebo nemaju problem prejst na forum s normalnymi pravidlami. Len koho prispevky by si potom moderoval..

Moderovanie nie je len o dodrziavani pravidiel fora ale aj o pouzivani zdraveho rozumu. Nehovorim, ze moderujes zle, ale niektore rozhodnutia mi pridu pritiahnute za vlasy. Jasne, povec si, ze mna do toho nic nie je, ale neviem pre koho potom to forum robis, ak nie pre komunitu.

Mimochodom aj ja som pytajuci, riesim preco mi zmizol prispevok aj s celou temou o tom eshop designe..

A este jedna vec.. nerozumiem preco mas potrebu stale rozdelovat clenov na "nas" a "vas". To, ze mas cerveny rank neznamena, ze si elita alebo dolezitejsi. Si len dalsi clen komunity a mas na starosti upratovanie fora. Robis sluzbu tejto komunite. Takze aj ty patris k "nam". Aspon tak ja chapem diskusne fora a komunity na internete. Vyved ma z omylu, ak sa v pripade pcfora jedna o nejaky iny typ komunity.







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.04.2014 23:14

1. vysvetli mi vašu logiku? Najprv napíšete, že na stackoverflow by taký príspevok prešiel (aj keď by už dávno bol zmazaný) a potom, keď poviem, že sa môžeme riadiť podobnými pravidlami, ale že by sa vám to nepáčilo, tak už je zle. Ak chcete používať niečo ako referenciu, tak to používajte ako celok, nie že si z toho vyberiete iba to, čo sa vám páči.
2. nikto sa nepovyšuje, ani sa nehrám na elitu. Ale stále to rozdeľujem na "vás" a "nás", pretože "my" sme tu od toho, aby sme určili a udržiavali nejaké pravidlá. Ak to tu bude fungovať tak, že o mazaní/ponechaní príspevkov budú rozhodovať všetci, tak potom rozdiel nebude. Ale teraz, rozdiel je (iba čo sa týka práva na určenie nevhodných príspevkov).

Týmto považujem otázku "prečo bola téma od fakt7 zmazaná" za uzavretú. Ak má fakt7 potrebu k tomu niečo napísať, tak môže, ale myslím, že mu to bolo vysvetlené dostatočne.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.12.11
Prihlásený: 11.10.18
Príspevky: 42
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 06.04.2014 11:14

Ten stackoverflow tu bol spomínaný preto lebo je to v súčastnosti jedno z najlepších programátorských Q&A fór, takže ako príklad je ideálne. A ak si všimneš skoro každé vlákno je bez live úkážky. Prečo asi. No ak sa človek pýta otázku ako nefunguje správne refresh button, pretože neuchová predchádzajúci obsah ale rovno skočí na homepage obsah a dá tam celý zdroják, ktorého sa to týka, tak neviem z akého dôvodu je toto treba hádzať na free webhosting . Ďalej sa už nemám k čomu vyjadriť.







_________________
Lenovo z500 ||Intel Core i5 3230 (2 jadrá, 4 thready -- 2,6 GHz) , 4 GB DDR3, NVIDIA GeForce GT645M (2 GB GDDR3
,384 CUDA jadier) || .
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.04.2014 11:49

Ako som už povedal - keby si prišiel s tvojou pôvodnou otázkou na Stackoverflow (SO), tak by ti bolo hneď napísané, že tvoj kód je neúplný a máš si ho doplniť.
+ minimálne 80% otázok by skončilo rovno zamknutých, keďže tu (narozdiel od SO) vám vychádzame dosť v ústrety.
Lenže vy si to nevážite a myslíte si, že máme povinnosť vám pomáhať. Nemáme.
Ty chceš radu, tak nám to máš maximálne uľahčiť (napr. aj tým, že to dáš na freehosting). A nie, že dáš do príspevku celý html kód, potom niekam css a ja si to mám dať dokopy.
Všetci sme sa vyjadrili, považujem to za uzavreté.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.05.2014 23:20

Niekto mi v teme Free Games,asi 10 krat zmazal prispevok ze je Battlefield 3 zadarmo,tak som tam napisal k tomu prispevku o BF free,nech napise aspon spravu,ze preco mi to maze,alebo co to ma znamenat a nikto sa doteraz neozval a shaggy (to som az teraz zistil) uvedie dovod ze aj po upozorneni som to tam stale pisal,ja som ale ziadne upozornenie nedostal.Neviem ci to bolo tak tazke napisat SS,alebo co...A zrazu pozeram,ze napomenuty uzivatel a ani som netusil ze za co,musim tu patrat jak taky blbec.







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.05.2014 23:22

Navrhujem, aby JanoF vratil na forum funckiu upozornenia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 27.03.14
Prihlásený: 15.05.22
Príspevky: 453
Témy: 53
Bydlisko: Trebišov ok...
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 0:03

tarezni píše:
Niekto mi v teme Free Games,asi 10 krat zmazal prispevok ze je Battlefield 3 zadarmo,tak som tam napisal k tomu prispevku o BF free,nech napise aspon spravu,ze preco mi to maze,alebo co to ma znamenat a nikto sa doteraz neozval a shaggy (to som az teraz zistil) uvedie dovod ze aj po upozorneni som to tam stale pisal,ja som ale ziadne upozornenie nedostal.Neviem ci to bolo tak tazke napisat SS,alebo co...A zrazu pozeram,ze napomenuty uzivatel a ani som netusil ze za co,musim tu patrat jak taky blbec.

A myslíš že ti to mazal bezdôvodne? Nemusí to byť zase v každej druhej téme... Videl som to už v BF 3 téme / BF 4 snáď aj, a ešte v niektorých.... A myslím že úplne stačilo keď som to ako prvý napísal -> SEM <-







_________________
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Sony Xperia Z3 Compact
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 0:42

Ja navrhujem, aby sa pred vstupom na fórum zaviedol IQ test (keď už to nie je pri voľbách, aspoň tu by to mohlo byť).
Je taký problém kliknúť na svoj profil a nájsť si svoje príspevky? Keby si tak urobil, tak by si zistil, kam ti zmizol a aj prečo ti zmizol. Keby som ti napísal SS, tak by si sa vyhovoril, že si si ju neprečítal, lebo si si nevšimol novú správu.
Vždy, keď "mažem" príspevky, tak ich dávam do koša (až na výnimky, ktoré sú fakt hlúpe a nemá zmysel ich nechávať) a k nim píšem aj vysvetlenie - aby si ho vedel prečítať každý a nemohol ma obviňovať zo zaujatosti.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 10:44

shaggy ty si inteligent, ktorý si myslí, že všetci musia byť aspoň tak chitrí, ako ty :roll:
uNfEiL píše:
Je taký problém kliknúť na svoj profil a nájsť si svoje príspevky?
Čo keď o takej funkcii ani nevie?

uNfEiL píše:
Keby som ti napísal SS, tak by si sa vyhovoril, že si si ju neprečítal, lebo si si nevšimol novú správu.
To je dosť možné, ani ja si často nevšimnem SS, lebo jediné, čo sa stane, je chabé sfarbenie na červeno. Keby vyskočil nejaký popup, alebo hore nejaký pás s upozornením "Máte novú správu", tak by som takéto výhovorky netoleroval, ale takto...

Daron píše:
Navrhujem, aby JanoF vratil na forum funckiu upozornenia.
Určite lepšie riešenie, než nadávať užívateľom do debilov.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 4417
Témy: 306
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 12:39

BX píše:
To je dosť možné, ani ja si často nevšimnem SS, lebo jediné, čo sa stane, je chabé sfarbenie na červeno. Keby vyskočil nejaký popup, alebo hore nejaký pás s upozornením "Máte novú správu", tak by som takéto výhovorky netoleroval, ale takto...

Popup vyskakuje lenže to by si ho musel mať povolený v AdBlock :roll:







_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 12:57

AdBlock nepoužívam. Ani nič podobné.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 4417
Témy: 306
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 12:59

Tak to potom musíš mať niekde inde nastavené. Mne tiež nevyskakovali ale potom som zistil že ich mám zablokované a teraz to už v pohode funguje...







_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 13:00

Skús sa ešte pozrieť sem

Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Máš tu povolené pop-up okno pri príchode novej správy?







_________________
always is always wrong
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 13:05

killer, tam bol problém :) Čakal by som, že to bude predvolene ako Áno, práve kvôli nováčikov a neznalým (ako napr aj ja, ukázalo sa) s nejakým textom "Tieto upozornenia môžete vypnúť v..." menšími písmenami.
No ale to nevadí, tento bod teda z môjho príspevku odpadá, no len podčiarkuje ten prvý o neznalosti užívateľov.

// S neznalosťou užívateľov bohužiaľ nemôžem skoro nič urobiť, ale s tým upozornením na nové správy sa pokúsim pohnúť - defaultne je to naozaj nastavené na "Nie". ~k







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 20:22

uNfEiL píše:
A myslíš že ti to mazal bezdôvodne? Nemusí to byť zase v každej druhej téme... Videl som to už v BF 3 téme / BF 4 snáď aj, a ešte v niektorých.... A myslím že úplne stačilo keď som to ako prvý napísal -> SEM <-

Nemyslim ze to mazal bezdovodne,len som si najprv nebol isty,ci som to tam vobec dal,lebo som to hodil prvy krat niekedy okolo 1 hod v noci a na druhy den som pozrel do tej temy a tam nic,tak som myslel,ze som sa v noci sekol a som to dal inam,alebo som to tam vobec nedal.Do BF3/4 to nepatri,takze tam som si to nemal preco vsimnut,az neskor som si to vsimol v Origine teme tusim.Ako vies,ze si bol prvy,mas doma casostroj? :lol:
shaggy píše:
Ja navrhujem, aby sa pred vstupom na fórum zaviedol IQ test (keď už to nie je pri voľbách, aspoň tu by to mohlo byť).
Je taký problém kliknúť na svoj profil a nájsť si svoje príspevky? Keby si tak urobil, tak by si zistil, kam ti zmizol a aj prečo ti zmizol. Keby som ti napísal SS, tak by si sa vyhovoril, že si si ju neprečítal, lebo si si nevšimol novú správu.
Vždy, keď "mažem" príspevky, tak ich dávam do koša (až na výnimky, ktoré sú fakt hlúpe a nemá zmysel ich nechávať) a k nim píšem aj vysvetlenie - aby si ho vedel prečítať každý a nemohol ma obviňovať zo zaujatosti.

Absolutne ma nenapadlo si hladat svoje posledne prispevky,ked som si najprv myslel,ze som to tam vobec nedal a potom som si uz myslel,ze si niekto zo mna robi dobry den,ked ti do prispevku napisem:
Nevies napisat do spravy o co ti ide...???

Battlefield 3™ a Plants vs. Zombies™ Game of the Year Edition FREE...

https://www.origin.com/en-us/store/free ... -the-house

Nehovor ze si to nevidel,spravy si sledujem,mam tu predajnu temu,takze na toto davam pozor a toto uz len svedci o tom,aky si ignorant a povysenec,ked ta clovek vyzve aby si mu napisal spravu ze co sa to vobec deje a ty na druhy den napises,ze spravu si nenapisal,lebo si si nebol isty ci si ju precitam :roll: .Fakt by tu teda mali zaviest ten IQ test...
Pises ze vzdy ked mazes prispevky,davas ih do kosa...Ja si nemozem vediet z prsta vycucat kto mi vymazal prispevok a este aj ze co s nimi dotycny robi,ved sa nad tym celym trosku zamysli,mozno ti to pride aj logicke...
Uznavam,ze kliknutim na svoj profil by som to zistil,ale ma to vtedy vobec nenapadlo a dalsia vec,mozes si predsa pozriet,ci som si spravu uz pozrel,alebo nie,ale toto skor vyzera na to,ze si sa v tom doslova vyzival,inac si to uz vysvetlit neviem.







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 20:34

Citácia:
Ako vies,ze si bol prvy,mas doma casostroj?

Vie to tak, že jeho príspevok bol odoslaný skôr.

Citácia:
Uznavam,ze kliknutim na svoj profil by som to zistil,ale ma to vtedy vobec nenapadlo

Ďakujem, tým si uznal, aký si ignorant ty.
+ ak ti zmizol príspevok, tak na to slúži táto téma (dokázal si, že vieš, kde ju máš hľadať) a nie zakladať znovu ten istý príspevok a pýtať sa, prečo ti zmizol.

Nebudem nikomu písať SS, mám na práci aj lepšie veci, ako každému posielať depešu osobným kuriérom.
Dávam to do koša s vysvetlením aj pre ostatných (lebo tie vysvetlenia slúžia na usmernenie do budúcnosti) a meniť to nebudem.

edit: a napriek tomu uznávam, že som ti nemusel dať "napomenutý užívateľ", ale bral som tvoje ďalšie príspevky ako urážky, s ktorými sa tu stretávame každý deň.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 20:41

Ako vie,kedy bol moj prispevok odoslany,ked vzapati putoval do kosa?Alebo sa pravidelne hrabe v odpadkoch? :lol:

Tym ze ma nieco nenapadlo som ignorant?Dobra logika,musim uznat :shock:
Poradil mi Daron,ze kde a co hladat,jemu som totiz hned pisal SS,takze asi tak.

Jasne,tak namiesto jednej SS mi radsej 10x vymazes moj prispevok,vidno aky je tvoj cas drahocenny :-D

To by mohol povedat kazdy...







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 20:48

Je blbost kazdemu pisat SS. Tiez som to nikdy nerobil a ani to robit nebudem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2014 21:00

Jasne,ale ked ho vyzvem,aby mi napisal SS,tak ju akoze mohol napisat,co by sa mu stalo?

EDIT: Alebo teda este by ma zaujimalo,ze co si myslel,ze preco to tam stale znova a znova pisem?







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2014 0:27

Napísal si, že:
Citácia:
ze som sa v noci sekol a som to dal inam,alebo som to tam vobec nedal

to je dostatočný dôvod na to, aby si si tvoj príspevok pohľadal, nie? Ak máš pocit, že si sa sekol a dal to inam, tak ideš znovu napísať ten istý príspevok? V tom prípade tu robíš bordel a napomenutie si si zaslúžil ;)
Považujem to za uzatvorené, netreba to ďalej riešiť.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2014 14:29

Nerozumies ze ma nenapadlo si svoj prispevok pohladat?Neviem ci si madar,alebo ako inac ti to mam povedat

Len tak dalej a za chvilu na tomto fore budu aktivny akurat tak admini :clap:







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 29.12.09
Prihlásený: 20.02.24
Príspevky: 678
Témy: 147
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 12:48

kto mi vymazal temu s nazvom HDMI KABEL poradte zalozenu dnes v sekcii ostatne nakupna poradna ??? nechapem







_________________
Windows 7 Home Premium 64 bit
Procesor: Intel Core i5 2430M 2,4 GHz (2 400 MHz) 2x jadro TPD 35 W Automatické pretaktovanie, HyperThreading, Podpora Virtualizácie
Čip grafickej karty: NVIDIA GeForce GT540M 2 048 MB
Rozhranie disku: Serial ATA I 5 400 ot/min
Operačná pamäť: 4 GB DDR3 1 333 MHz (1,33 GHz)

som vysoko vzdelaný intelektuál s futuristickými víziami na svet technológii
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 12:50

Prečo bola tri krát? Jednu som vymazal ja a tie druhé dve JanoF - založ si JEDNU tému v správnej sekcií







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 29.12.09
Prihlásený: 20.02.24
Príspevky: 678
Témy: 147
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 12:52

sak ale pisalo mi to ze php debug!!! robte si s tym systemom cosi lebo nieje normalne ked dam odoslat vyhodi mi dva riadky php debug a ine kraviny potom ako ma clovek vediet ci je tema poslana 100x alebo 1x .... a sekcia bola spravna poprosim janofa nech mi obsah aspon posle lebo som sa narobil kym som vymyslel ako to napisat keby to aspon hodite do kosa...







_________________
Windows 7 Home Premium 64 bit
Procesor: Intel Core i5 2430M 2,4 GHz (2 400 MHz) 2x jadro TPD 35 W Automatické pretaktovanie, HyperThreading, Podpora Virtualizácie
Čip grafickej karty: NVIDIA GeForce GT540M 2 048 MB
Rozhranie disku: Serial ATA I 5 400 ot/min
Operačná pamäť: 4 GB DDR3 1 333 MHz (1,33 GHz)

som vysoko vzdelaný intelektuál s futuristickými víziami na svet technológii
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.02.2015 13:14

Je mi luto, tvoj prispevok neporusoval ziadne pravidla, len skrz praci na fore ti vypisalo forum chybovu hlasku pri aktualizacii a odoslal sa 3x, zjavne som bol s killerom moc aktivny a on zmazal prvy a ja posledne dva v tom istom case. Zial tvoj prispevok nemam a nemam ho ani moznost obnovit. Pri akejkolvek chybe pokial sa ti zobrazi forum, tak sa prispevok vzdy odosle, takze nie je nutne ho posielat viac krat.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2016 14:50

Zdravim, perco moje temy predaja su vsetky v kosi? Ved vsetko co predavam su moje veci. Predavam sice aj inde, a jedine na co som bol upozorneny vraj som mal zly podpis - ale ved ten nema nic s temami. Tak preco su prec?


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2016 14:53

1. Obrázky z inzertného portálu
2. V každej téme:
Citácia:
P.S.: Predavam aj na bazos.sk.


Teraz mám otázku ja na teba. Prečo potrebuješ dva účty?







_________________
always is always wrong
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2016 14:58

OK, cize obrazky musim dat bez watermarku bazosu a nepisat do temy ze to predavam aj inde? Povazoval som to za ferove voci ludom aby vedeli.
A je pravda ze v podpisoch som mozno nemal dat to indo ze predavam aj na bazosi - ale odvolaval som sa tam na moje hodnotenia (screenshot).

Dalsej otazke nechapem. Ale chcem sa teda spytat - ak sem nahram normalne obrazky (bez loga bazos) a nenapisem "P.S...." - uz to bude OK a mozem sem pridat vsetky veci co predavam?
Chcem sa totiz zbavit krabic a veci co mam doma a nepotrebujem. Vidim ze na pcfore je vela odbornikov tak preto som sem pridal aj tie inzeraty, kedze som si myslel ze tu je dost velka komunita a sa mi podaria tie veci predat.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2016 15:00

1. pravidla-vt13513.html
2. Takže chceš mi tvrdiť, že na tomto fóre si nikdy nemal a ani nemáš iný účet ako tento?







_________________
always is always wrong
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2016 15:08

Pozeram ze sa v pravidlach zakazuje "odkazy na inzertné portály", ale info o zakaze obrazkov z nich nevidim. A v odporucaniach vidim zas pisane "Pokiaľ predávate aj inde oznámte to v úvodnom poste." -> v podstate podla toho nevidim zeby som daco porusil (kedze info ze predavam aj na bazose som napisal len tak nakoniec ako infosku. Ale je mi jasne, som tu kratko, tak mozno neviem ako a co tu funguje.
BTW, preco? Mal by som tu mat viac?


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 413 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kde zmizla moja tema??????

v Správy pre vedenie fóra

16

2505

17.05.2008 22:17

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa Vam paci tento web?

v Webdesign

14

1005

18.04.2008 22:43

pepek92 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Co zaujimave sa vam stalo za tento den

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 43, 44, 45 ]

v Krčma

1344

40737

02.07.2008 23:50

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem, ked idem pridat prispevok tak mi napise...

v Redakčné systémy

6

761

07.06.2007 14:15

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win XP problem... Zmizla mi spodna lista :D

v Operačné systémy Microsoft

11

8812

02.06.2008 20:37

girus Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WordPress téma Valor - problém so zobrazovaním videa

v Redakčné systémy

2

530

03.05.2013 15:41

MatusMak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tento počítač, vlastnosti (procesor) menší problém

v Notebooky a netbooky

2

418

30.01.2014 16:14

stenly72 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zmazany prispevok?

v Správy pre vedenie fóra

13

1300

05.04.2008 15:50

dsljohn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmazany prispevok

v Správy pre vedenie fóra

4

1589

10.06.2015 16:38

stell Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Príspevok zmazaný

v Správy pre vedenie fóra

3

803

04.12.2011 21:28

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Možnosť upraviť príspevok

v Správy pre vedenie fóra

17

2485

22.08.2007 21:13

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Príspevok v koši

v Správy pre vedenie fóra

15

929

15.09.2013 21:54

killer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skolska praca : Diskusny prispevok

v Vzdelanie, štúdium, škola

7

8570

14.06.2007 21:49

Kirk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. oznámenie že uživateľ pridal príspevok...

v Správy pre vedenie fóra

6

1275

05.10.2007 14:55

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prispevok na zacatie podnikania szco

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

9

1030

13.11.2020 14:26

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. phpBB2 - druhy prispevok v teme

v Redakčné systémy

5

1719

20.02.2009 0:44

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra