Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 17:54

TomKocuR píše:
Takých borcov čo tvrdia že dokážu riadiť auto a chodia 150 cez dedinu je veľa, takých ktorí ale skutočne riadiť je len pár. Na takých čo chodia toľko v dedine nemám slušných slov :) (k****i)


chdoec ked ide cez cestu nema ist jak drbnuty ze mu to trva neviem kolkoa nebude sa ceznu drbat ked vydi ze ide auto ...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 18:34

TricK píše:
chdoec ked ide cez cestu nema ist jak drbnuty ze mu to trva neviem kolkoa nebude sa ceznu drbat ked vydi ze ide auto ...


ak ide cez prechod, tak ho máš povinnosť pustiť. ak ide cez cestu, tak si musí on odsledovať, kedy môźe ísť







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 18:40

eXi trochu ťa doplním: musíš pustiť až skupinu chodcov ktorá chce ísť cez prechod. Vtedy im musíš zastaviť a umožniť prejsť cez prechod. Samozrejme pokial je v tvojich možnostiach (a aj auta) stihnúť tak zastaviť.
Ale samozrejme keď už je chodec na prechode tak ho musíš nechať prejsť, to je jasné, že ho nezrazíš :)







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 18:45

Treba si uvedomiť, že cesta nie je pretekárska dráha a kam sa všetci tak ukrutne ponáhľajú ? Niekedy je fakt o držku, keď nejaký debil začne predbiehať, oproti ide zsamozrejme auto (vtedy sa najlepšie predbieha) keď je vedľa vás zistí, že to nestihne, pred vami najlepšie autobus plný ľudí a ten debil sa začne tlačiť medzi vás a ten autobus. Tu už prestáva sranda. A nakoniec sa všetci zídete na žel. priechode :roll:

ScorpionSX neviem o akej skupine chodcov to pletieš, chodec má na prechode vždy prednosť a nie je to o možnostiach auta ale o tom, že keď vidím prechod a mumáka, ktorý stojí v polovici prechodu a čaká či ho prejdem alebo nie :lol: tak radšej spomalým a zastavím.

Máš predvídať, keď ho sejmeš na prechode policajti sa ťa nebudú pýtať, či bol sám alebo v skupine, rovno ťa zavrú... :P


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 18:48

eXistenZ píše:
ak ide cez prechod, tak ho máš povinnosť pustiť. ak ide cez cestu, tak si musí on odsledovať, kedy môźe ísť


aj tak si myslim, ze je to blbost, ak ma chodec prednost pred autom na prechode...vela ludi si preto mysli, ze ma prednost vzdy a vsade a vstupi na prechod aj vtedy, ze sa ani nepozrie na cestu, ci ide nejake auto...je to sice pekny a lubivy zakon, ale aj trosku populisticky a proti fyzikalnym zakonom a zdravemu rozumu...

..ale ak chceme, aby ludia zomierali na prechodoch pre blbost chodcov a rovnako vodicov, tak nech mame tento zakon :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 18:53

yaJohny píše:
..ale ak chceme, aby ludia zomierali na prechodoch pre blbost chodcov a rovnako vodicov, tak nech mame tento zakon :)


Vieš to nie je o zákone ale o ľuďoch, na západe ti šofér automaticky zastaví, u nás sa bojíš aj na ten prechod stúpiť, preto tí ľudia radšej čakajú na kraji aby si ich neprešiel


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 20:02

yaJohny píše:
aj tak si myslim, ze je to blbost, ak ma chodec prednost pred autom na prechode...vela ludi si preto mysli, ze ma prednost vzdy a vsade a vstupi na prechod aj vtedy, ze sa ani nepozrie na cestu, ci ide nejake auto...je to sice pekny a lubivy zakon, ale aj trosku populisticky a proti fyzikalnym zakonom a zdravemu rozumu...

..ale ak chceme, aby ludia zomierali na prechodoch pre blbost chodcov a rovnako vodicov, tak nech mame tento zakon :)


yaJohnyyy ty si nechodil do autoškoly? :rolleyes:

Máš jasne dané, že vodič má povinnosť pustiť chodcov na prechode, ale chodec si má skontrolovať, či nieje blízko rútiace sa auto. Takźe zákon je napísaný dobre. Chodec sa obzrie, ty ho vidíš, zastavíš. nevidíš ho, on vidí teba, nevkročí na vozovku... a keď vkročí, tak bum-bác-death... :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 21:03

a kebyze mi spravy chodec ako hovoris prandof ze idem na aute dajme temu 80 a ten chmulosa mi tam postavy a stihnem zabrzdit tak vystupim z auta rucne strucne a velice rychlo mu to drbnem do hlavy ze ma tam cakat


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 15.02.07
Prihlásený: 18.05.16
Príspevky: 579
Témy: 69
Bydlisko: BA-Okolie
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 21:15

TricK píše:
a kebyze mi spravy chodec ako hovoris prandof ze idem na aute dajme temu 80 a ten chmulosa mi tam postavy a stihnem zabrzdit tak vystupim z auta rucne strucne a velice rychlo mu to drbnem do hlavy ze ma tam cakat

alebo ten chodec bude 2 metrova korba a ti streli takku facku ze sa budes spametavat 20 min







_________________
CPU: 2.4GHz Intel Celeron BOX DDRAM: 1024 MB Doska:VIA P4-400 VGA:GF NX6800 128MB HDD: 80GB DVD-R/RW:BneQ+DVD-R:LG
Zdroj:300W

SONY PCG-XG700K
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 21:19

no urcite by som isiel do 2 metrovej "korby" ze ano ?! .... take "korby" ani nehcodia po chodnikoch ty trulo take "korby" chodia vacsinou na autach ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 21:58

TricK píše:
a kebyze mi spravy chodec ako hovoris prandof ze idem na aute dajme temu 80 a ten chmulosa mi tam postavy a stihnem zabrzdit tak vystupim z auta rucne strucne a velice rychlo mu to drbnem do hlavy ze ma tam cakat


ja neviem čo tu riešiš, ty máš pri prechode pre chodcov dávať pozor na chodcov, takže keby som bol chodec ja a ty by si vystúpil za cieľom fyzického kontaktu, tak by si maximálne docielil to, že by si sa snažil svojim nosom rozbiť moju päsť

//a prechod pre chodcvo na 99% je v obci, kde je maximálka do 60km/h, takže ak ideš 80, dostaneš ďalšiu







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:02

prandof píše:
ScorpionSX neviem o akej skupine chodcov to pletieš, chodec má na prechode vždy prednosť a nie je to o možnostiach auta ale o tom, že keď vidím prechod a mumáka, ktorý stojí v polovici prechodu a čaká či ho prejdem alebo nie :lol: tak radšej spomalým a zastavím.

Máš predvídať, keď ho sejmeš na prechode policajti sa ťa nebudú pýtať, či bol sám alebo v skupine, rovno ťa zavrú... :P

A ty si nechodil do autoškoly alebo čo?? Chodec keď je sám a stojí na prechode tak mu nemusíš zastaviť. Keď je tam skupina viacerých ludí, až vtedy si povinný zastaviť na prechode a umožniť im prechod cez cestu. Takto nejak je to vo vyhláške. Predstav si situáciu že ideš povedzme 60 (celkom reálna situácia, po meste bežná vec) a vidíš že je pred tebou prechod (10-15m) a pri ceste stojí jeden človek čo (možno!!) chce ísť cez cestu. Už vidím ako brzdíš (a hlavne ako to stihneš ubrzdiť) tak aby do teba nenapálil ten čo ide za tebou...ale hlavná vec že pustíš niekoho čo možno ani nechcel ísť cez ten prechod na druhú stranu. Alebo preventívne brzdíš pred každým prechodom?? Nič v zlom ale ty si asi presne z tej skupiny "šoférov" čo sa vlečú po meste 40, na dialnici nedajbože zaradiť 5ku a pridať aspoň na 100 a brzdia celú premávku. Ako fakt sorry ale takýmto by som z fleku bral papiere...veď idem autom aby som sa dostal niekam rýchlejšie ako busom/pešo a nie preto aby som spomaloval celú premávku, zastavoval pri každom prechode či náhodou nechce niekto prejsť cez cestu a podobne. Samozrejme nehovorím že treba po meste chodiť 100vkou alebo tak, ale idem tak rýchlo ako mi to stav vozovky, auta a moje schopnosti dovolia. Keď je to 40, tak idem 40, keď 200 tak 200.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:06

TricK píše:
a kebyze mi spravy chodec ako hovoris prandof ze idem na aute dajme temu 80 a ten chmulosa mi tam postavy a stihnem zabrzdit tak vystupim z auta rucne strucne a velice rychlo mu to drbnem do hlavy ze ma tam cakat


Lenže ty tam nemáš ísť 80 ale takou rýchlosťou, aby si vedel bezpečne zastaviť. Kvôli takýmto šoférom, ktorí si myslia, že sú majstri sveta F1 je toľko nehôd.
Aby som upresnil ten chodec čaká pri obrubníku nie naprostred cesty ale vlastne je už na prechode a ty si povinný zastať.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 12.04.10
Príspevky: 127
Témy: 4
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:09

ScorpionSX píše:
A ty si nechodil do autoškoly alebo čo?? Chodec keď je sám a stojí na prechode tak mu nemusíš zastaviť. Keď je tam skupina viacerých ludí, až vtedy si povinný zastaviť na prechode a umožniť im prechod cez cestu. Takto nejak je to vo vyhláške. Predstav si situáciu že ideš povedzme 60 (celkom reálna situácia, po meste bežná vec) a vidíš že je pred tebou prechod (10-15m) a pri ceste stojí jeden človek čo (možno!!) chce ísť cez cestu. Už vidím ako brzdíš (a hlavne ako to stihneš ubrzdiť) tak aby do teba nenapálil ten čo ide za tebou...ale hlavná vec že pustíš niekoho čo možno ani nechcel ísť cez ten prechod na druhú stranu. Alebo preventívne brzdíš pred každým prechodom?? Nič v zlom ale ty si asi presne z tej skupiny "šoférov" čo sa vlečú po meste 40, na dialnici nedajbože zaradiť 5ku a pridať aspoň na 100 a brzdia celú premávku. Ako fakt sorry ale takýmto by som z fleku bral papiere...veď idem autom aby som sa dostal niekam rýchlejšie ako busom/pešo a nie preto aby som spomaloval celú premávku, zastavoval pri každom prechode či náhodou nechce niekto prejsť cez cestu a podobne. Samozrejme nehovorím že treba po meste chodiť 100vkou alebo tak, ale idem tak rýchlo ako mi to stav vozovky, auta a moje schopnosti dovolia. Keď je to 40, tak idem 40, keď 200 tak 200.
EE e Ta vyhlaska kedy mas zastavit je blbo sformulovana rozoberal nam ju instruktor na autoskole pretoze kazdy policajt si ju vyklada uplne inak ides s jednim ten ta zdrbe co pustas chodcov ked stoja a druhy co si nezastavil preto je jedno zaladne pravidlo ako nahle chodec vkroci na cestu si povinny zastavit vozidlo inak to nieje ako prstupok ze si im nezastavil pokial nevkrocia na cestu jasneze ked uvidis ze ich tam stoji Zo 50 a hadzu uz pomaly kamene tak si rozumny a zastavis.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:14

Scorpi - nieje to tak. Vodič má povinnosť pustiť človeka cez prechod. Je jedno, či je človek jeden alebo sto. Je tam ale dodatok - chodci by mali brať ohľad na vodičov, a prechádzať v skupinkách. Som ale zvedavý či by si čakal pol hodinu na skupinku na nejakej opustenej križovatke ;)

Inak ja jazdím zatiaľ viacmenej podľa predpísaných rýchlostí, v meste do 70, na dialnici do 140, viac felda aj tak nedá, v dedine 50-60... najviac ma hnevá dialnica z patronky do devínskej... je tam osemdesiatka... proste debilizmus...

Ozaj pred každým prechodom sa pozrem na dialku či tam niekto nieje... ale väčšinou nevidím, lebo tam parkujú autá... tiež tí chodci ti tam vletia jak drbnutí, aj keď vidia, že si kúsok od prechodu a ideš napr. 60... to by nemali robiť, chodci majú vstupovať na vozovku len ak je to bezpečné







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:18

3. Vodič je povinný dať prednosť chodcom prechádzajúcim cez priechod pre chodcov, pritom:
a) ich nesmie ohroziť ani obmedziť, na ten účel je povinný zastaviť vozidlo,
b) ich nesmie ohroziť, ale môže ich obmedziť, ak to vyžaduje plynulosť jeho jazdy,
c) na ten účel je povinný zastaviť vozidlo len vtedy, ak by im inak ďalšou jazdou mohol spôsobiť ublíženie na zdraví.

Pre farboslepých a) je správne :D . Myslím, že počet sa berie všeobecne 1 až x chodcov

Alebo ešte lepšie http://www.natankuj.sk/?go=magazin&clanok=878 odporúčam prečítať komplet aj s nástrahami


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:30

prandof píše:
3. Vodič je povinný dať prednosť chodcom prechádzajúcim cez priechod pre chodcov, pritom:
a) ich nesmie ohroziť ani obmedziť, na ten účel je povinný zastaviť vozidlo,
b) ich nesmie ohroziť, ale môže ich obmedziť, ak to vyžaduje plynulosť jeho jazdy,
c) na ten účel je povinný zastaviť vozidlo len vtedy, ak by im inak ďalšou jazdou mohol spôsobiť ublíženie na zdraví


presne na toto som myslel, blba vyhlaska,chodci si myslia, ze im auto zastavi vzdy a vsade a ze pokoria fyzikalne zakony.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 12.04.10
Príspevky: 127
Témy: 4
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:34

Tak ako ty nemas ohrozit jeho ani on teba ale ak uz je na prechode ty musis zastavit. Najhorsi su ty ktory na cestu vbehnu zbadaju auto a nevedia kudy tudy


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:46

ja mam najradsej vodicov, kedy stoji na prechode 10 chodcov, chcu ist na elektricku ale vodici na to zvysoka :shit:
johny, ty si asi nepamatas casy kedy si auto nemal, vsakze ? inak by si podobne reci nemal :roll:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2008 22:57

..predstav si, ze chodievam aj pesi :) a cez prechod si sakra 3x obzriem obe strany a aj ako daleko su vozidla odo mna...sam viem, ze dobrzdit sa vzdy neda a kto nejazdi, nema o tom ani sajn...vplyva na to milion faktorov...
...a reakcna doba chodca na dobrzdenie svojich noh + brzdiaca draha je kratsia, ako auta, ktore ide 40-50km/h .. k tomu treba pridat funkcnost brzd + reakcna doba sofera, protislnko, dazd, mokra cesta, sneh...a cca 1,5 tony zeleza....

ale ako vravis, chodci su ti najnevinnejsi, lebo maju na papieri prednost....skore uzdravenie prajem :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2008 8:26

samozrejme ze sa treba obzriet na obe strany, nevravim ze chodec ma pravo skocit pod auto lebo to ma v zakone! ale vodic auta ma predsa povinnost ist tak, aby neohrozil chodcov, nech sa deje cokolvek. ked je dazd, sneh a podobne srandy, tak tomu predsa prisposobim jazdu ked viem, ze 200 metrov odo mna je prechod, kadial chodievaju casto ludia. funkcnost auta sa ma snad pravidelne kontrolovat ;) to, ze nemas funkcne alebo nekvalitne brzdy, ta predsa neospravedlnuje ze si dakoho zramoval z prechodu :lol: . neobhahujem stare babicky s barlami, ktore podliezaju zabradlie na elektrickovej zastavke s tym, ze este maju v zuboch nakupnu tasku (ano, aj take som videl) ! ale hovorim o jazde v meste, kde ide 50 aut, 20 ludi stoji na prechode a ziadnemu vodicovi sa proste nechce zastavit, pretoze vie, ze oni budu ti, ktori skoncia v nemocnici, nie on...
silnejsi vyhrava :roll:
v michalovciach to mozno tak nevidis, ale skus si niekedy zit napriklad rok v bratislave a chodievaj vsade len peso/elektrickou/busom ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2008 8:39

byval som rok v Prahe, pol roka v Plzni a bez auta, tak viem, ake to je :) lenze chodci robia prave to, co nemaju, vybehuju spoza zaparkovanych aut, alebo sa ponahlaju na ele+bus, tak im je fuk, ci je auto od nich 50m alebo 200m...proste ti skoci do cesty a mozes sa aj zblaznit, aby si zo 40ky dobrzdil...a zase vkuse ist po meste 40kou, tak to by skolabovala doprava a na tu by ti bolo zbytocne behat, lebo skor by si dosiel na pesi, ako v zapchach busom....si predstav, aby v blave chodili vsetci 40-50kou :) len aby chodcov neohrozili :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 29.05.05
Prihlásený: 20.02.08
Príspevky: 78
Témy: 0
Bydlisko: tam dole, d...
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2008 12:01

Nevim, no, u nás sou docela rozumní lidi...







_________________
O.o
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Začínajúci šoféri

Registrovaný: 25.07.06
Prihlásený: 15.05.14
Príspevky: 189
Témy: 18
Bydlisko: Slovakia \ KE
Príspevok NapísalOffline : 14.03.2008 14:26

no mna ale prekvapilo ze vodici v prahe ma casto pustali cez cestu aj ked som nebol na prechode, samozrejme ze som nevbehol do premavky len som stal a vzdy sa nasiel nejaky dobrak co mi umoznil prechod cez cestu.
Inac salenota city :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hosting pre začínajúci IMG Upload

v Webhosting a servery

0

736

28.04.2009 17:06

Momo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra