| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Intel platformy Téma: vyber MB |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 338
| zdravim, uvazujem kupit i5 2500k, len neviem ktoru dosku vybrat k nemu, daku do 50-60eur, na ktorej by siel pretocit aspon na 4500mhz stabilne, viem ze naj volba je asi asus a msi sa oblukom vyhybat, objednavam z alza.sk, dik za radu. to core2duo je fakt slabe k tej gtx480  |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: gtx480 vs core2duo |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 562
| | jj viem ze zerie, nevadi, mam ju od kamosa ktoremu mozem verit ze je ok, bol som u nho ked ju vytishol z pc pc bolo pustene, pojde ta gk v tej doske ? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: gtx480 vs core2duo |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 562
| | jj ja viem, mam ale mensi problem, nece mi nainstalovat gk, pise standard gk adapter, no s vykricnikom device canot start, pri install ovl. vypise daco s ovladacom gk instal canot continue, winxp64bit cim to ? doska nebere gk? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: gtx480 vs core2duo |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 562
| | Zdravim, da sa nejako rozbehat gtx480 s core2duo e4300? Doska asus P5LD2 alebo conroe 945G-DVI, na tej asus nespusti monitor, pc asi nabehne, lebo kontrolky na klavesnici bliknu ale monitor ee, na tej conroe este neviem ale tiez to asi nepojde. Viem ze core2duo a gtx480 nieje najlepsia volba ale co ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kupa cpu, mb, ram, gk |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 385
| | vezmem to teda zajtra od neho, dik za radu |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kupa cpu, mb, ram, gk |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 385
| | kamarat mi to nuka ze ci nechcem, aj mne sa to zda byt dobra kupa, jj viem ze treba min. 500w kvalitny zdroj, takze oplati sa to ? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kupa cpu, mb, ram, gk |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 385
| | Zdravim, oplati sa mi kupit cpu i7 920, verzia D0-chladic box, mal by ist az nad 4GHz pretocit, dosku rampage II GENE, ramky 8GB ddr3 adaty 2GHZ a graficku GTX480 asus, vsetko este v zaruke top stav, toto vsetko za 400e. ????? Dik za odpovede, |
|