Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Wordpress tema preklad uprava atd

Registrovaný: 23.12.13
Prihlásený: 18.10.23
Príspevky: 429
Témy: 57
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2016 20:01

Ahojte potreboval by som pomoct a poradit. Potrebujem pre znamu spravit web pre realitnu kancelariu, ale nakolko ovladam len html, css a trocha js som sa rozhodol, ze jej kupim len nejaku sablonu na wordpress nech to ma co najlacnejsie a rychlo hotove. Ale este som nikdy wordpress, jomla atd nepouzival. Nasiel som tuto temu http://demo.themetrail.com/realty/slideshow-search/ a chcem sa spytat ako to je potom z prekladom celej temy do SK. Ci musim rucne prekladat kody alebo sa to da cez nejaky plugin. A ci ta tema potom obsahuje aj administraciu aby si ona jednoducho pridavala inzeraty alebo ako to funguje vo wordpresse.
Proste ona to potrebuje co najlacnejsie a toto mi pride ako najlepsia cesta. Budem vdacny za kazdu radu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Wordpress tema preklad uprava atd

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2016 7:16

Mozno pre nu lacno ale teba to vyde draho ... ak ma reality tak si musi zaplatit ide o jej biznis. Ak si nerobil z WP tak nadtym stravis 10 hodin, rozrataj si to na hodinovku a uvidis ci sa ti do toho oplati ist. Znamy neznamy na to ohlad neber ide o tvoj cas ktory ti nikto nenahradi.

A teraz k veci
- prekladas bud priamo subory temy, pot subory (ak tema podporuje alebo si podporu vytvoris), tak isto mas rozne pluginy na upravu pot suborov priamo cez administraciu. Ak chces priamo jazykovu mutaciu tam je tiez viacero moznosti. Ja mam najlepsie skusenosti s polylang pluginom.
- snaz sa vyhnut co najvacsiemu poctu pluginov ako sa da, co bude pre teba asi dost tazke bez znalosti WP.
- Ano WP ma administraciu
- Ano vie si lahko pridavat inzeraty







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.02.14
Prihlásený: 19.01.18
Príspevky: 443
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2016 11:24

suhlasim s nazorom vyssie. web pre realitku nie je jednoduche spravit. sice temu stiahnes a nainstalujes ale vsetko zalezi ako kvalitne je spravena. ak je to len pekna grafika a bordel v kode, tak sa natrapis. a nehovorim o tom ak bude znama chciet nieco cusomizovat. a aj ohladom ceny - ona to chce co najlacnejsie, ale jej to bude sluzit na biznis a teda zarabanie penazi...

preklad do slovenciny - ak je tema spravne pripravena, tak mas v priecinku languages .pot subor, ktory si vies upravit napr cez https://make.wordpress.org/polyglots/handbook/tools/poedit/

ak nie je, tak budes musiet pekne prejst html subory a prekladat to natvrdo v nich


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Wordpress tema preklad uprava atd

Registrovaný: 23.12.13
Prihlásený: 18.10.23
Príspevky: 429
Témy: 57
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2016 15:22

Samozrejme berem vas nazor a keby uz mam karieru ako koder tak to asi ani neriesim, ale ako skusenost za ktoru dostanem zaplatene to nevidim az tak zle, nakolko kodujem este len popri praci a kurze webdesignu. Kolko dostanem zaplatene neviem ci bude vhodne pisat.

A k tej znamej, ona este len zacina sama ako realitacka, tak najprv chce mat nejaky zaklad.

Ja som jej mal povodne robit web, ktory by som uz v pohode nakodoval, ale myslel som, ze bude chciet jednoduchu informacnu stranku.

A v tej teme by stacilo keby tam ostane kontakt a vyhladavanie, nic viac tam netreba. Len sa bojim aby som tu temu nekupil a potom zistim, ze to nedokazem prelozit.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Wordpress tema preklad uprava atd

Registrovaný: 19.03.07
Prihlásený: 14.04.24
Príspevky: 7076
Témy: 85
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2016 16:09

Neviem ti povedat nakolko modularne ta tema je robena, (s WP mam mnoho skusenosti a vela hodin dorabania custom veci do toho) takze velmi silno pohybujem ze by preklad siel tak lahko ako si to predstavujes.
Nakolko neovladas PHP, neodporucal by som ti to (ani nie tak kupovat,m ako sa do toho vobec pustat) don_jebotov odhad 10h cisteho casu povazujem za prehnane optimisticky.
(Ale ka uz mas setko vymyslene, okrem tohto, tak tento moj prispevok mozes ignorovat)

Ak potrebuje LEN to co pises teraz a rozsirovat to bude neskor, tak jej to zrob normalne, potom si to u seba skus portnut na WP (budes potrebovat par vedomosti z PHP) a neskor mozes prekopirovat s tym ze ked sa naucis aky to ma workflow, tak jej tam kludne mozes zrobit custom posty/resp upravit normalny post na to, aby si tam mohla pridavat co uz predala, co predava atd.







_________________
Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA Powercolor VEGA56 + Raijintek Morpheus II | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 &
Notebook: DELL inspiron 7537 i7 4500U, 16GB RAM, nv750, FHD IPS,Crucial M4 128GB | ARCH x64 & Surface Go 8/128 &
Mobil: LG v40 ThinQ (2018) & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2016 17:10

skusal som pracovat s WP len so znalostami HTML, CSS, JS a pustat sa do ostreho projektu, ktory ma byt funkcny a ma sluzit na zarabanie penazi, povazujem za velmi zly napad. Sam som to skusil a WP neni moja salka kavy. Mozno tvoja bude, vela zdaru :)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wordpress téma

v Redakčné systémy

1

793

25.05.2009 18:17

enorm Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wordpress téma explicit

v Webdesign

2

589

26.05.2014 12:54

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Wordpress tema Twenty Twelve

v HTML, XHTML, XML, CSS

9

380

11.05.2014 1:16

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AVADA-wordpress-tema-prisposobovanie rozlisenia

v HTML, XHTML, XML, CSS

10

447

15.07.2014 14:28

Beatdownhaus Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wordpress preklad

v Redakčné systémy

6

707

19.07.2012 19:14

vladoff Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wordpress preklad témy

v Redakčné systémy

2

732

21.09.2012 21:29

Jimako Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WordPress téma Valor - problém so zobrazovaním videa

v Redakčné systémy

2

526

03.05.2013 15:41

MatusMak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. blog exot.boo.sk - pekna wordpress tema

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

31

2388

18.09.2008 13:46

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WordPress téma Valor - neviem nájsť nastavenia Meta Boxu

v Redakčné systémy

6

611

06.06.2013 14:45

MatusMak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wordpress - Úprava témy

v Redakčné systémy

25

627

15.04.2015 18:35

jaknapceu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uprava wordpress sablony

v Redakčné systémy

1

1231

22.11.2010 19:03

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. téma

v Operačné systémy Microsoft

1

1070

27.01.2007 14:01

quatermain Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Presunuta tema

v Správy pre vedenie fóra

2

949

13.03.2011 19:14

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nekompletna tema

v Mobilné zariadenia

0

734

18.09.2007 0:28

Hoomerr Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prestashop tema

v Redakčné systémy

0

436

20.08.2013 19:42

IntelSK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nenájdená téma

v Správy pre vedenie fóra

1

819

31.10.2010 10:19

KingTommy Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra