Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.11.14
Prihlásený: 13.10.15
Príspevky: 7
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 14.11.2014 15:48

Zdravím, potreboval by som radu od niekoho kto robil vo Wintermute Engine. Okrem iného mám v hre vytvorené hlavné menu nejaké scény a keď spustím testy hry nezobrazí mi postavu (predvolenú vo WME) tak ako by malo, je stále v jednom bode na scéne. Nereaguje keď jej zadám iný bod na presun ale keď kliknem na item pri ktorom ma niečo hovoriť tak to funguje.
Ďakujem za akúkoľvek radu.

// Spojený príspevok Ned 16.11.14 12:16

Už som prišiel na to v čom je problém. Do scripta pre danú scénu nestačí nadefinovať iba postavu, ale aj súradnice kde sa má postava objaviť. Ak sú súradnice mimo regiónu ktorý vyznačuje podlahu postava sa nebude správať ako má. Ak by mal niekto podobný problém tak si skontrolujte najprv súradnice kde sa má postava zobraziť a prípadne vrstvy regiónov aby pola podlaha hneď pod pozadím scény(výnimkou by mohli byť regióny ktoré vyznačujú itemy na scéne).


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. postava z blenderu do hry

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

45

3087

03.05.2009 2:08

euthanan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra