Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.07.05
Prihlásený: 20.10.13
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok NapísalOffline : 23.12.2005 10:03

Zdravicko mam problem s WI. Ked chcem nainstalovat VPN Clienta tak mi vyhodi tuto hlasku "Neda sa ziskat pristup k sluzbe WI. Tento problem za moze vyskytnut pri spusteni Win vo nudzovom rezime alebo ak WI nie je naistalovany spravne..." a este nejake kecy o telefonovani spravcovi systemu.
tak som teda nainstaloval WindowsInstaller-KB884016-v2-x86 to je verzia 3,
vsetko prebehlo vporiadku no nainstalovat toho klienta stale nejde.
Co s tym??
mne je ten program nanic ale sestra bude mat babygirl a potrebuje sa dostat do svojho PC v robote tak pls nieco vymyslite .

mam xp home sp1


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.10.08
Prihlásený: 12.10.08
Príspevky: 2
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 05.10.2008 12:58

Ja mám takisto podobný problém s windows instaler. Počas instalacie mi vyhodí okno v ktorom sa píše že mám skontrolovať balík že či existuje (debil, určite existuje) alebo či je to platný balík windows inštalera.
Predtým som mal Windows xp home edition xp2 na ktorom mi frčalo všetko bez problémov. Potom som ho však musel
prinštalovať lebo tam bol pravdepodobne vír. Podarilo sa mi zohnat 2 originál cd windows (obidva mám naistalované
v robote a frčia uplne v pohode a problém s windows instalerom na nich nemám). Takže som rozdelil disk na tri časti
naistaloval xp home edition a na druhu cast disku ako poistku xp profesional. Po spojazdneni a naslednej instalácii
programov mi na xp home edition zacalo vyhadzovať hlášku ktorá je uvedená hore. Tak som zapol svoju poistku xp profesional a hadajte čo sa stalo. To isté. Vtedy to boli obidva service pack 2 tak som tam hodil sp3 a čo. Nič.
Instalacia stale nejde. Používam eset smart security. Samozrejme s fixom. Po vypnutí esetu. Nič. Instalácia nejde.
Aby som nezabudol po instalácii xp som stiahol trial verziu esetu skor než som instaloval eset s fixom takže vo fixe ani v antivire by som problém nehladal. Počul som že tieto fixi na eset dokážu počítač poriadne rozdr.... až tak že možes brat do servisu....
Windows instaler ktorý je chybný je v.3.1 a je to uvedené aj na stranke microsoftu a samozrejme tam máte aj
riešenie na tento problém. Stiahnite si windows instaler v.3.2 a váš problém je ževraj vyriešený. Tak som stiahol v3.2. Prd mi pomohol. Na nete som nasiel program ktorý windows instaler uplne vymaže a možte naistalovať novu verziu
čize v3.2. (opravenu podla microsoftu). Zas mi to prd pomohlo. Na nete som dnes nasiel windows instaler v.4.5 pre sp3 ktoru tu teraz mám. Hádajte. Ano uhádli ste. Prd mi to pomohlo. Bol by som rád ak by sa na tomto fore nasiel nejaký maník ktorý by dal konečne nejakú radu ktorá pomože, nič vo zlom k tomu čo tu už niektorý popísali ale zatial tu nebolo nič čo by pomohlo. Myslím že ta ista chyba na dvoch xp home a profesional na jednom pc ktoré su naistalované aj na pc v robote je na zamyslenie.... Mimochodom ide o instalačné balíky msi. Ja osobne mám zatial dve riešenia
1.vyhodit pc von oknom
2. kupit si nové


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.09.08
Prihlásený: 06.11.13
Príspevky: 50
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 09.10.2008 10:05

Mám pre teba lepšé riešenie ako pc vyhodiť oknom a kúpiť nový. Aj lacnejšie. V takom zúfalom stave som prežil prese, presne to isté ako popisuješ. Až som sa rozhodol pre servis. HAI spol.s r.o na Trnavskej ceste 82/D. Technik na príjme pán Jamborek ti to opraví behom hodiny. A som spokojný doteraz. Inštall Windovs pracuje ako hodinky


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. windows installer

v Operačné systémy Microsoft

0

285

09.05.2010 9:10

pegas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows installer

v Operačné systémy Microsoft

14

2150

05.10.2008 12:50

akinw Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows installer

v Operačné systémy Microsoft

3

412

25.10.2007 19:29

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. C:\WINDOWS\Installer

v Operačné systémy Microsoft

0

703

28.05.2011 22:09

suzieq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 7 installer

v Operačné systémy Microsoft

1

269

22.03.2014 11:47

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem windows installer error 1719

v Operačné systémy Microsoft

1

510

27.02.2008 21:46

Poki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Installer pri každom spustení sidebaru vo Viste

v Operačné systémy Microsoft

0

353

17.02.2008 11:54

Gyrxiur Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. .NET Framework 3.5 Offline Installer pre Windows 8

v Operačné systémy Microsoft

8

1017

30.11.2012 17:08

daver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win installer - problém

v Operačné systémy Microsoft

0

320

01.02.2009 11:47

gaffrey Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [APPS]Installer v1.0

v Smartfóny a tablety

0

451

07.11.2012 17:23

MicQo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Padá proces google installer+zamrzlo PC

v Antivíry a antispywary

2

572

31.01.2009 19:58

Kosak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CyanogenMod Installer - inštaláciu zvládne teraz každý

v Novinky

23

1167

03.02.2014 8:24

Atrix24 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. livecd-x86-installer-2005.1-r1.iso

v Operačné systémy Unix a Linux

15

1352

17.06.2006 23:01

Intelman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Corel Draw X4 "Error 1321 The Installer has insufficient privileges"

v Grafické programy

0

826

17.03.2016 11:28

Iv0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. installer crashed - kubuntu 10.10

v Operačné systémy Unix a Linux

3

413

08.11.2010 12:50

davider137 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft spojí Windows pre PC, Windows Phone a Windows pre Xbox do jedného Windows

v Novinky

8

1373

24.07.2014 21:22

mirom Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra