Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 144 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 9:21

ja vidím celý problém v tých demách. Veď nech výrobca vydá krátke demo, potencionálny zákazník bude mať možnosť hru vyskúšať a rozhodnúť sa. Problém je podľa mňa v tom, že oni sa to demo vydať boja, pretože 80% z akože aaa titulov sú paškvily a len chuj by za to dal viac ako 10e, nie to ešte 30-50e. Takže radšej vrazia prachy do masívnej reklamy v podobe ukážok, zaplatia si recenzie atd...pri takomto marketingu vie reálne zhodnotiť hru nanajvýš walther :D Tí čo nemajú čuch na zhodnenie hrateľnosti podľa videa najprv stiahnu warez a potom sa u väčšiny uvidí...či kúpia, alebo nie. Ak to má dobrý MP tak je viac než isté, že to kúpia. Takže druhá možnosť pre výrobcov je, nech do hier dajú kvalitný MP a ten stiahnutý SP môže byť braný ako demo. Problém je v tom, že ak už mám stiahnutú danú hru v pc, musí byť sakra dobrá aby ma chytila za srdce na toľko, že keby som za ňu nezaplatil, tak by som sa vyslovene nenávidel. U mňa to bol far cry 3, aj keď hrám len SP, musel som ju kúpiť. Ostatné čo mám, hrám MP, takže to je samozrejmosť. Ale napr. taký nfs MW2, v mojom prípade stiahnem, vyskúšam a buď kúpim alebo odinštalujem...ak by som mal dať za MW2 čo i len 5 eur, tak to beriem za vyhodené peniaze, lebo by som tú hru určite nehral, zas tak zle na tom nie som. Čiže nech vydávajú demá a vtedy nech sa nadáva na tých čo aj napriek hrateľnej ukážke warezia. Ale pokiaľ je tá možnosť vyskúšania si hry pred vyhodením peňazí, tak prečo nie ? Podľa mňa pri hre sa kupuje viac hrateľnosť ako grafika ktorú viem posúdiť z videa a hrateľnosť si treba vyskúšať.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 9:22

A tak ako bolo povedané, ani auto si nekupuješ z videí na youtobe ale robíš skúšobnú jazdu.. to čo kedysi fungovalo a demá boli samozrejmosťou, to sa dnes zrušilo len a len kvôli ziskom tak ako píše nicobb.. pre istotu ani demo nevydajú lebo by to bol prúser pre predaje







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 9:42

veď samozrejme, tak isto aj elektronika, napr. tv, prídem do napr. do nay a tam mám možnosť vidieť obraz atd...alebo hocičo iné, napr. topánky, málokto si ich kupuje cez net bez vyskúšania, ako sa mu v nich chodí...alebo parfum, tiež si walther kupuješ parfum z vidiea podľa obalu ?

Alebo nech je aspoň v každej predajni hier možnosť vyskúšať hru....to ma len tak napadlo ako nejaká možnosť odskúšania. Ešte ma napadlo, že ak objednám cez net hocičo, v prípade nespokojnosti to do 7 dní môžem vrátiť bez udania dôvodu. Je taká možnosť aj u hier ? Rozbalím, nainštalujem, vyskúšam a vrátim...Dá sa to ako všetko ostatné ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 9:57

no hlavne hmotnú vec si vieš kúpiť vyskúšať doma a následne vrátiť.. pri hrách nič také neexistuje.. dobré to je poriešené v Androide... stiahneš vyskúšaš ak aplikáciu do 15 minút odinštaluješ nič neplatíš







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 11:32

Ešte k tej krádeži - ono to zas tak úplne krádež nie je, v resp. môže byť podla toho ako sa na to človek pozerá. To či si napríklad ja niečo stiahnem vôbec neovplyvní zisk výrobcu, teda o zisk ho neukrátim, pretože aj keby som si to nestiahol, určite by som si to aj tak nekúpil, akurát som si to zadarmo zahral, teda skôr som porušil licečné podmienky, ako by som niečo ukradol, lebo ja takým konaním nikoho nepoškodzujem, ani nekrátim na zisku. MP nehrám, v resp. stále hrám akurát CS, CS:GO som normálne zaplatil, a za SP nezaplatím ani ani akciovú cenu, lebo to za to proste nestojí, väčšinu hier hrám skôr ako interaktívny film a tých pár hodín hrania, za tolko peňazí nestojí. Tým samozrejme netvrdím, že je to správne, ale zas ako takú pohromu to nevnímam.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 11:38

Ach holky... Neustále tie isté argumenty dokola.. Vysoká cena, nízka kvalita, chýbajú demá... :) Ako keby to kohokoľvek oprávňovalo obísť všetky pravidlá a proste tú hru ukradnúť :) Nepáči sa hra alebo cena? Move along! Warez nie je výmyslom posledných pár rokov, warezačilo sa už aj pred 15-20timi rokmi, len to nebolo také rozšírené. Nie kvôli demám, ale kvôli rozšíreniu internetu. Vtedy malo internet pár ľudí a len dial-up, tam sa toho veľa stiahnuť nedalo. Vtedy sa posúvali diskety od kamaráta ku kamarátovi. Potom CD a keď sa sem dostal použiteľnejší internet viacmenej pre všetkých, robí to už každý/každý druhý a polovica ani nevie, že je to nelegálne.
Oháňate sa tu kvalitou? To ako vážne? Kto vás núti hrať nekvalitné hry? Stále sa vyrábajú kvalitné hry, ktoré stoja za tie peniaze. Lenže nieeee, vy musíte vyskúšať všetko, zahrať aj vážne odpad, za ktorý nie ste ochotný zaplatiť. Zaplatiť nie, ale dohrať to už áno, všakže...
Keď to chcete zveličovať, keď sa vám nejaké auto nepáči, nie ste spokojní s cenou alebo tak, tiež idete do predajne a proste ho šlohnete? Však vám to za tú cenu nestojí, prečo by ste mali platiť.

jarrro, konečne uznal, že áno, porušenie zmluvy je zločin. Ako ale vidím, stále tu s tým daktorí majú problém a budú vyplakávať kvôli demám...Vaša nespokojnosť so súčasným stavom vás neoprávňuje warezačiť.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 11:41

Spartan, v tomto s tebou nemôžem súhlasiť. Poviem ti jeden príklad z mnohých. Na to, aby som mohol hrať najnovšie hry potrebujem mať aj adekvátny pc. A ak mám investované do pc, zrejme by som na tom aj niečo rád hral. Ak mám možnosť sťahovať každú novinku cez warez, tak 80% ľudí to využije, veď má zadarmo hry a povedia si, že na čo ich budú kupovať. Ale ak by warez možnosť nebola, určite by si si nejaké hry kúpil, pretože by si musel, neexistovala by možnosť ako ich mať zadarmo. Neviem ako si prišiel na to, že výrobcom sa warezom zisky nekrátia...podľa mňa sa určite krátia, minimálne tým výrobcom, ktorí vyrábajú kvalitné hry. Ak by v priebehu roka vyšlo 10 hier ktoré by som dajme tomu chcel, možno by som si vybral len 3 z nich a možno len jednu, ale kúpil by som ju.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 11:46

Áno, nič nikoho neoprávňuje k warezu, a ja som v tejto diskusii ani nepostrehol, že by to niekto obhajoval, je treba rozlišovať medzi kráďežou a už spomínaným porušením licenčných podmienok. Všetci sa tu zaoberajú skôr morálnym aspektom a to čo píšu smeruje k tomu, že to z morálneho hladiska nevnímajú až ako takú katastrofu, nikto to tu neobhajuje, pochop to. Keď sa niekomu cena nepáči... warez tu bol a bude, a ty môžeš akurát skonštatovať, že to nie je správne, v čom s tebou súhlasím, ale obávam sa, že tam to pre teba aj pre mňa končí.
nicobb: samozrejme zisky sa krátia, ale nie v mojom prípade. Tie hry čo si kúpim si kúpim napriek warezu a tie čo si nekúpim by som si nekúpil aj tak.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 11:56

Spartan ale pochop, že ak by som nemal možnosť si hru vyskúšať, tak z videií by sa mi páčilo viac hier, napríklad by som minimálne kúpil pokračovanie vydarenej hry a ani by mi na um neprišlo, že by to mohlo byť celé dodrbané. Čiže bez možnosti vyskúšať, by ťa videami a recenziami lákalo viac hier...a teda by si aj viac hier kúpil. Takto keď ju stiahneš a zistíš že to je kravina, tak ju určite kupovať nebudeš, ale už to, že si ju stiahol dokazuje, že ťa niečím zaujala.

walther: ty budeš asi waltherov 8 ročný brat ktorý sa mu náhodne dostal k heslu na pcforum, lebo walther by nikdy nepísal takéto kraviny, hlavne, ak sa tu už vyjadrovalo o tom, že ani auto nekúpiš bez vyskúšania. A teda keď ho už kúpiš, určite si ho pred tým vyskúšal, alebo si na takom jazdil lebo ho mal kamoš , alebo....proste ho kúpiš, lebo si ho odskúšal...a nebudeš ho kupovať podľa videa. Takže zavolaj walthera :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 12:00

Áno, zaujala, ale nie natolko, aby som za to dal také peniaze aké to stojí v čase vydania, a po roku, keď to zlacnie ma už budú zaujímať iné hry...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 12:04

ale stiahol si ju...to je podstatné. A keby bolo 10 takých hier čo by ťa zaujali a nemal by si možnosť ju vyskúšať, tak by ťa lákali a možno by si ich aj kúpil. Možno len jednu z desiatich, ale kúpil by si. A keď nie ty, tak väčšie % z nás určite a tam by sa už tie úniky zisku prejavili.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 12:07

Áno, to je pravda, toho roku by som si kúpil akurát tak Far Cry 3, a asi by som si kúpil AC III ale to by som bol pekne vytočený, keby som za to dal napríklad 35 eur. To že som si stiahol FC3, napriek tomu, že to bola hra hodná kúpenia ma ani trochu nemrzí, za FC 1 a 2 som dal dokopy tak 80 eur, z morálneho hladiska som zaplatil Ubisoftu až až.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 12:09

Hej, odskúšaš... Ako keby si odskúšaním auta zistil, či je daný model poruchový, ako bude fungovať po roku a podobne, všakže... :) Testovacou jazdou nezistíš úplne všetko. Aj pri aute si väčšinou pohľadáš názory a skúsenosti ďalších ľudí, alebo nie? Ty sa plne spoliehaš na svoju poistku a na slovo predavača?
Mimochodom, hovoríme stále o rovnakých videách? Videl si niekedy "let's play" video alebo videorecenziu (myslím tie obsiahlejšie a robené komunitou, nie tie zaplatené minútové takmer-trailery). V každom máš vždy spomenuté plusy aj mínusy a pekne vidno herné mechaniky, pričom to týpek stále komentuje. Čo viac k tomu potrebuješ? Vyskúšať, či ti vyhovuje WSAD ovládanie? Ak je video kvalitné, človek vždy ukáže toho čo najviac, aby si ostatní vedeli urobiť názor. Ak jedno video nestačí, pozriem ďalšie. Nechápem, čo z toho robíš taku vedu. Pre mňa je to otázka pár minút, ale ty asi radšej stiahneš 20 gigovú hru a pohľadáš crack, frflajúc pri tom na veľké korporácie.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 13:05

to či je auto poruchové viem zistiť aj ináč ako zo skúšobnej jazdy, to máš pravdu, ale či mi sedí od posedu, cez tlmenie, hlučnosť, motor, proste xy vecí, tak to z rozprávania niekoho len tak nezistíš. Pre niekoho môže byť oktávia super konfortná, pre mňa byť nemusí. To bol len príklad. Ale vždy je skúšobná jazda viac ako nič...to máš také isté ako demo, veď ja žiadam len demo, pár minút práve na zistenie či mi sedí ovládanie, či nie je ovládanie nejaké oneskorené atd...veď tak isto sa mi môže stať, že ma demo zaujme a hru kúpim, ale po hodine ma hra prestane baviť, resp. po hodinu sa objavia chyby, ale po tom to už reklamovať nepôjdem, tak isto ani auto...chápeme sa ? či ešte stále nie ? Chcem len demo, nič viac, je to taký problém ? A ak hej, zamyslel si sa nad tým, že prečo je to taký problém ? Či to nie je náhodou tým, že sa to boja vypustiť kvôli rýchlemu zisteniu, že tá hra je shit ? Hmm...?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 13:30

nicobb- suhlasim s tebou... ako to ze v minulost mohli vychadzat dema a dnes nie ? osobne si myslim lebo vydavatelia sa spolahnu radsej na (vacsinou klamlivu) reklamu, nez aby vypustili demo ktore by ukazalo real...

walther- k vidam- to nieje ono... videl som kopec videorecenzi, komentarov atd, ale proste mne da 15 minut hrania viac ako 2 hodiny videorecenzii...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 13:48

Ale no, demá vôbec nezmizli, ešte sa vyrábajú, ale nie v takom množstve. Dôvodov je viacero a nemá zmysel to moc rozpitvávať, keďže to aj tak nezmeníme.
Avšak to stále nie je ospravedlnenie warezu, čo to nechápete? Nevyhovuje vám to? Nehrajte to, podľa mňa je to jednoduchá matematika. Lenže vy MUSÍTE, však?

Vieš, keby to bolo naozaj tak, že človek tú hru stiahne len pre 15 minútové odskúšanie... Ale prosím, netvárme sa tu ako blbci, dobre viete, že to zďaleka nekončí pri 15minútovom odskúšaní. Čo z argumentu "ja som to len vyskúšal a hneď kúpil alebo odinštaloval", keď to tak funguje možno v jednom prípade z 1000? Ak som teda veľmi optimistický...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 13:56

U mňa to tak funguje a basta... zbytok ľudí a blbého sebeckého závistlivého Slvoenského národa mi je uprdele ;)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 14:03

V pohode Cirky, to si ty :) Keby to tak robili všetci, pre mňa za mňa... Lenže téma nebola bohužiaľ kvôli tebe, ale práve kvôli tým ostatným.. Stačí si pozrieť hneď prvý príspevok - chalan radšej kúpi novú grafickú kartu ako keby mal kúpiť hru... To ma neskutočne fascinuje, že ľudia tu behajú s tisícovými zostavami, riešia 500 eurové grafiky, 700 eurové iphony a potom sem nabehnú, že nie sú ochotní zaplatiť 10 eur za hru a máme im pomôcť vyriešiť ich problém so stiahnutou hrou. :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 14:14

pozri, ja ked nieco stiahnem tak je jedno ako dlho to hram, ked ma to bavi tak to kupim, ked nie tak to odinstalujem...

takisto to bolo pri ME3, kde som ju stiahol hral a presiel... potom cely nadseny bezal do obchodu a kupl ME1+2+3 (kedze 2 som predtym nehral a 1 iba chvilu) ... a tak tu mam pri sebe kopec dalsich inych original hier, u ktorych viem ze to boli dobre investovane peniaze... takisto stalker soc, tiez sa ku mne dostala palenka, ked som kupil novy PC tak som si kupil aj tento skvost...

proste ano piratim, ale ano aj kupujem aj ked len to co viem ze ked to zapnem aj za 10 rokov tak ma to bude bavit...

ti ze niekto stiahne hru, celu ju prejde a potom povie aka p*covina, to nechapem, naco ju potom celu prechadzal ? Ja bud hru hram a uz viem ze ju budem mat origos, alebo ju nehram a som rad ze som skusil...

k partisic € zostavam- kto ma vela chce este viac :) ja mam 300€ zostavu a hry kupujem, bratranec ma 1500€ a nekupi ani ked to je skoro zadarmo







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 14:28

sme len ľudia a každý sa k danej situácii a možnosti postaví ináč. Ja som napríklad pri hraní far cry 3 ešte na prvom ostrove cítil to nadšenie z toho, že hneď zajtra bežím do obchodu a vysolím za to toľko čo vypýtajú, ani nebude sliediť na nete kde je to o pár centov lacnejšie. Normálne som sa na to zaplatenie tešil a keď som ju mal už na poličke, až vtedy som bol naozaj spokojný. Ale dostal som sa na druhý ostrov a ten ma ani zďaleka tak nebaví, stratilo to čaro, no aj napriek tomu vôbec neľutujem že som za tú hru zaplatil. Teraz si na odreagovanie zahrám pre zmenu fifu 12 cez net, ktorú som samozrejme tiež najprv stiahol a tak isto sa mi to strašne zapáčilo, chytilo ma to a musel som to kúpiť. Bonus je, že tam hrám už len MP. Keby výrobcovia poskytovali demá, kľudne nech warez neexistuje. Inak ja dodnes nerozumiem tomu, že ako môžu warez fóra stále existovať. Prečo to nie je zakázané ? Stačí len tá výhovorka, že ja som len poskytovateľ a za obsah nezodpovedám ? To snáď nie...či ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 14:31

Priebežne sa rušia, ale.. Vieš, zrušíš jedno a vzniknú nové dve.. Ako hydra :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 14:54

ja chodím na jedno a to isté už dosť dlhú dobu a žiadna zmena, skôr prekvitá a dejú sa tam nové a nové vylepšenia.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 14:56

Protože v zásadě neposkytují přímo ilegální obsah,jen linky na websahre,kterej taky není ilegál.Občas nějaká organizace zasáhne,ale je to jen dočasný opatření.
Jde se většinou jen po uploaderech který se nějakej čas sledujou a pak se jim to sečte :)







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2012 15:00

no ale keď sa ide po uploaderoch ktorých sledujú, tak je zaujímavé, že sa neboja tam dávať nové a nové veci. Z 10tich by som čakal že sa apoň jeden bude báť, ale z 10 sa 10 nebojí.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 144 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zabije warez PC hry?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Počítačové hry

107

9780

05.08.2008 23:39

M@x.sK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sťahujete warez? Ste terorista!

v Novinky

6

720

08.04.2008 18:26

MTK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je nelegálne prevádzkovanie warez webu?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

44

3009

16.07.2010 14:51

F!LL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Iránska vláda prevádzkuje verejný FTP warez server

v Novinky

7

776

25.08.2010 18:56

Mindfreak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Porno a warez na novém webu Poslanecké sněmovny

v Novinky

6

988

21.06.2012 14:15

sicak. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

11

1959

16.03.2008 11:55

kajbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v PHP, ASP

20

2341

22.02.2008 15:35

suchy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

7

1894

29.07.2009 7:46

Kubec21 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Outdoor diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Dovolenka, cestovanie a turistika

66

6315

21.01.2013 15:46

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kutil diskusia

v Voľný čas a hobby

9

1635

26.01.2015 12:47

erikzet Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 56, 57, 58 ]

v Vesmír, veda a technika

1728

49378

07.07.2014 22:01

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xtreamer - diskusia

v TV

1

2607

15.02.2015 12:24

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia + reakcie

v PHP, ASP

3

1226

10.08.2009 13:46

emer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LOTR2 - diskusia

v Počítačové hry

20

3170

22.12.2009 14:14

lubo2142 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vesmír, veda a technika

134

10280

20.05.2017 11:28

haffen Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Počítačové zostavy: Diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 15, 16, 17 ]

v PC zostavy

508

44501

14.03.2015 14:40

killer Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra