Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
W810i unpatch

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 19:45

Pekny krasny den Vam prajem.
Dufam, ze mi tu budete vediet poradit a pomoct, lebo na se-tuning.cz, kde som registrovany sa mi neda prihlasit ani znovu zaregistrovat.

Mam SE W810i, R4EA031, CID49 RED.
Mam v nom kopu patchov, polovica z nich je absolutne neprakticka a nefungujuca (heslovanie suborov, SMS na kartu a mnohe ine).
Do tohto telefonu som nahodil aj akustiku od Tosharu (v1.6) a do Walkmana som dal iny skin (Club Pulse).
Tieto vsetky kroky mi pamat telefonu (20MB) zrazili na polovicu (10MB).
Telefon je spomaleny, lubi mrznut a Club Pulse sposobuje, ze po par dnoch od restartu mi nejdu prezerat obrazky, videa, blbne pocitadlo, fotak... proste je to srackove.

Co chcem vediet, s cim chcem pomoct?
Dostat telefon do povodneho stabu novoty, ako som ho dostal na Vianoce. Kupeny bol v HM TESCO, takze je nebrandovany (ziadne upravy od operatora).

Programy, kt. som pouzival na patchovanie (SeTool2Lite, XS++, SEUS) mam stale v PC, mam aj GDFS, ktore som si zalohoval, nez som sa v tom zacal babrat.
Zistil som este jeden kamen urazu:
Nepripojim mobil.
Baterku nabijem, vypnem foun, vytiahnem bateriu, vsuniem s5, stlacim a drzim C, zasrcim kabel a XS++ nereaguje!
Naposledy som sa s tym babral niekedy koncom marca tohto roku. Odvtedy moje znalosti ochabli.
Prosim, POMOC!


Offline

Čestný člen
Čestný člen
W810i unpatch

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 22:33

Ak môžeš skús iný kábel, iný USB port a tak. Keď lepšie pritlačíš ten kábel tak to nenabehne?? Ja som mal jeden taký "indisponovaný" kábel čo fungoval jedine ak som ho držal silno pritlačený ku konektoru napríklad...
A keď mobil pripojíš ako Mass Storage tak ide?? Alebo v režime telefónu??







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
W810i unpatch

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.11.2008 17:02

Svoj kabel som strcil do zadneho USB portu... telefon zareagoval. Pytal sa ma, ci chcem Mass Storage alebo Telefon... takze myslim, ze by toto bolo vyriesene.
Teraz je ciciak na nabijacke, nech sa napapa. Potom skusim SEUS a XS++. Dam vediet.

!UP!

No... telefon som uspesne pripojil!

Pouzil som SEUS, asi bolo treba znovunainstalovanie driverov na USB k mobilu...
Mam zalohovane originalne GDFS. Mozem ho bez starosti cez SETool2Lite dat zapisat? Ak ho znovu nahodim (GDFS), bude vsetko ako nove (walkman original skin, bez patchov)?
Straty dat sa nebojim, slak to traf, hlavne, ze foun pofrci.

!UP! - fakt potrebujem tieto veci vediet.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradte ako prepáliť soft v SE w810i

v Ostatné

4

723

26.12.2008 14:24

Tomi105 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 6x OPTICKY ZOOM pre K/D750i, W550i, W600i, W800i, W810i

v Ostatné

11

1566

24.05.2007 20:43

fuco Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra