[ Príspevkov: 18 ] 
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 01.10.2005 13:48 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Podarilo se mi sehnat 5" displey pro PS one a chtel bych ho vyuzit pro stavbu projektoru. Osvetlovat to budu asi 150W halogenem a cele to bude zabudovano ve stare case.
Optika pro uhlopricku 140cm mi vysla: (S timto displejem jde pry az 1,5m ze 4m)
a+a"=340cm
a"/a=11,02 (zvetseni)
a´=311,7cm
a=28,2cm
f=258,5mm (Ohniskova vzdalenost)

Nejvetsi starost mi dela ta optika. Jakou sehnat? Tohle je oblast ve ktere se hodne stracim.


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:48 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

XPM píše:
Tak na tohle ti tady těžko někdo odpoví, raději bych se na to ptal na OCguru kde to pár lidi už má postavené :dremel:


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:48 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Tam jsem se ptal. Odpoved: vse si procti. 36stran a solidni zmatek. Ten pouziva 17", ten 15", ... a vse je smichano dohromady.


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:49 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Kopi. píše:
Woyta píše:
...Ten pouziva 17", ten 15", ...


A proč myslíš že všichni používaj takový displeje???

Já jsem se o to taky dost zajímal, chtěl jsem taky projektor z psone, ale za prví: nemůžu ho sehnat (BTW teď ho sháním na svuj casemod - kde si ho sehnal??? a za kolik???)

za druhý: jak jsem o tom sháněl informace tak jsem se dozvěděl že psone disp je na projektor total na hovno. Jde to s nim prej sice postavit, ale výsledkem je jenom zklamání - obraz hroznej. To kvůli tomu že psone má velkou odezvu, malou úhlopříčku, a hlavně děsně malej kontrast!!!

Bejt tebou tak jestli chceš dělat projektor tak kup normální LCD 15". Obraz pak nemá chybu, krásný barvy, ...

Já osobně bych to z psone po tom co jsem o tom přečet nešel.


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:50 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Napsal jsem inzerat do annonce online. Ozval se mi jeden clovek a nabidl mi 2 mesice stary, pouzivany jen na hrani za 800kc.

Jasne ze obraz z 15" je lepsi ale na video to je OK. Nic vic nepotrebuju.
Vyrábím projektor: PLS HELP ME
Vyrábím projektor: PLS HELP ME
http://mujweb.cz/Pocitace/projektor/


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:50 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

kadas152 píše:
hm to je dost dobrý za tu cenu
goog work :)


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:51 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
To neni moje. Ale kez by bylo.


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:51 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

kadas152 píše:
Woyta píše:
To neni moje. Ale kez by bylo.

aha tak to jo ale stejně vypadá to moc dobře


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:51 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Gr8 Vivec píše:
zkus tyhle stránky- asi je znáte ale co kdyby ne... http://www.pc.borec.cz/


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:52 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

XPM píše:
Nikde tam nevidím fresnelku :dontgedit: ale podle obrázku je to postavit pohoda


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:52 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Jsou tam dve foliove mezi skly. Kde je sehnat? A kde sehnat levne H Halogenidovou vybojku, jeji uchyceni , starter a kondenzator?


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:52 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Tak fresnelky uz mam. Zbyva jen objektiv a ta vybojka.
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Kód: 68-9599
Cena bez DPH: 98,- Kč
DPH: 19%
Cena s DPH: 116.60 Kč

Označení: lupa čtecí
Tvar: fólie - formát A4
Zvětšení: 4-5x
Průměr čočky: 160x220 mm
Materiál čočky: plast
Materiál rámečku: plast
Provedení: jednoduchá čočka
Barva rámečku : černá
Výrobce: Wilgor
Záruka: 2 roky
http://www.unioptik.cz


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:53 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Tak uz jsem vyresi do ceho to zabuduji. Vezmu starou case kterou snizim a prodouzim. Samozrejmne ze plech pod MB a na PCI si schovam. Jdu rezat.


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:53 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Zbyva jen objednat vybojku a dokoncit dilo.
Vyrábím projektor: PLS HELP ME


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:53 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Konecne jsem sehnal shop kde byly ochotni mi poradit s vyberem a měly vše co potřebuji. http://www.ereka.cz/ Takže chystam elektrickou sekci (poslednich 20cm). Uz jsem tam zabudoval starej PC zdroj pro napajeni LCD a ventilatoru. Ted jen vyresit jak to udelat aby to fany chladily a nevyzarovalo to svetlo.


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:54 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Woyta píše:
Trochu jsem si pohral s cockami objektivu a obraz se dost zlepsil.
Okraje jsou uz velmi malo zkresleny. :happy: Asi mam ale danej reflektor trochu nasikmo protoze leva strana je tmavsi. Ono taky to prosteradlo nema zrovna skvelou odrazivost a v realu to vypada lepe takze uz zbyva jen vyresit chlazeni a ucpat diry a Do It Yourself projektor je na svete. :nau:
Mam ho pak vzit na ukazku na CCM?
http://www.pc-teritory.wz.cz/projektor/IMG_0971.JPG


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:54 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Honny píše:
Jo, wem, ale já tam nebudu :laugh:


_________________
Asus F3F-AP058
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Vyrábím projektor: PLS HELP ME

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 04.11.25
Príspevky: 438
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 01.10.2005 13:54 | Vyrábím projektor: PLS HELP ME

XPM píše:
jasně že vem :nau:


_________________
Asus F3F-AP058
 [ Príspevkov: 18 ] 


Vyrábím projektor: PLS HELP ME



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pls help

v Antivírusy a ochrana

0

1328

05.08.2008 23:12

McDog

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pls help

v Procesory

0

898

11.02.2008 19:08

rudpid

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pls. help

v Grafické karty

3

710

18.01.2008 8:35

Hiťo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PLS HELP

v Ostatné platformy

13

1323

21.12.2007 16:38

Smush

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pls help

v Ovládače

0

860

17.10.2008 15:21

ohhoho

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NB - PLS help

v Notebooky a netbooky

3

486

13.09.2009 22:34

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HELP ME PLS

v Antivírusy a ochrana

0

843

10.12.2007 21:24

PE1987

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Convert pls help

v Video programy

0

836

21.08.2011 15:55

Lajk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

DOSKA PLS HELP

v Intel platformy

1

635

22.12.2008 15:34

Rufus59

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

.daa - pls help

v Ostatné programy

14

9413

02.11.2007 15:13

hidden

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Excel, pls help

v Ostatné programy

6

1807

29.03.2008 19:35

Intelman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vylepstit komp?, pls help

v PC zostavy

3

506

07.05.2009 17:55

milosenko

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

pls help pc zostava

v PC zostavy

1

420

05.03.2010 11:30

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PC nejde :( pls help

v Ostatné

4

521

15.12.2007 0:28

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

IP adresa pls HELP

v Siete

2

1582

11.11.2006 13:01

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

8GB kit . . PLs help

v Pamäte

12

630

13.12.2012 23:13

lukac



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF