Kopi. píše:
Woyta píše:
...Ten pouziva 17", ten 15", ...
A proč myslíš že všichni používaj takový displeje???
Já jsem se o to taky dost zajímal, chtěl jsem taky projektor z psone, ale za prví: nemůžu ho sehnat (BTW teď ho sháním na svuj casemod - kde si ho sehnal??? a za kolik???)
za druhý: jak jsem o tom sháněl informace tak jsem se dozvěděl že psone disp je na projektor total na hovno. Jde to s nim prej sice postavit, ale výsledkem je jenom zklamání - obraz hroznej. To kvůli tomu že psone má velkou odezvu, malou úhlopříčku, a hlavně děsně malej kontrast!!!
Bejt tebou tak jestli chceš dělat projektor tak kup normální LCD 15". Obraz pak nemá chybu, krásný barvy, ...
Já osobně bych to z psone po tom co jsem o tom přečet nešel.