Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 808 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2008 21:23

Dobry shop je aj http://www.alfacomp.cz/php/index.php sice cesky ale dovoz na slovensku je za 300kč ale inak super ceny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2008 21:37

Bola tu tema o DealExtreme.com ale nekam zmizla..
Ako je to s CLOm ? Kedy sa plati a ako sa plati?? Kupoval odtial niekto nieco?? Ja mam objednane, cakam na to, a idem robit dalsiu objednavku...







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 20.07.08
Príspevky: 474
Témy: 1
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2008 22:02

do 22Euro sa clo neplati a pride ti to rovno na postu
kamosovi prave dnes nieco dorazilo.....

ja som mal tiez nieco objednane/zaplatene ale potom to uz nebolo skladom, tak som to zrusil a peniaze sa mi vratili na ucet


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2008 22:34

a co ked si to rozdelim, aby to bolo pod 22dolarov ?
to by slo, ze?

zakolko mu to prislo ?







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 20.07.08
Príspevky: 474
Témy: 1
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2008 22:58

trvalo to cca 3 tyzdne od prijatia objednavky, ale vraj podla peciatky na baliku to bolo na poste uz tyzden skor, asi prebiehala nejaka mini colna deklaracia, netusim

neviem ci sa da objednavka rozdelit priamo na dealextreme, im je asi vyhodnejsie ked to poslu spolu, ja by som nieco objednal, pockal kym to odoslu a potom zase nieco objednal :-) postovne je aj tak zadarmo....

len predtym ako nieco objednas a zaplatis, pozri si stav skladu, pozor na Sold out a Back order, mozno to uz nikde nebude ani skladom


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 12.11.2008 13:49

Z dealextreme mi to prislo za 12 dni..

Napisal som o tom clanok:
http://www.web4men.sk/clanok/dealextrem ... ety-id260/







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 03.07.06
Prihlásený: 01.02.24
Príspevky: 1486
Témy: 73
Bydlisko: Martin
Príspevok NapísalOffline : 15.11.2008 23:27

mirec111 píše:
http://cmcdata.kokos.sk (obchod v Martine celkom dobre ceny a obsluha)
http://www.prima.sk/ (obchod v Martine zle ceny a blba obsluha)
S tym CMC Data si snad robis srandu, alebo ich moc nepoznas, mne nechceli vyreklamovat volant, v ktorom sa vylomil zub na ozubeni a preskakoval pri toceni do lava, lebo im pri teste vysiel ok, ale mali test v ktorom vobec nerobil nic force feedback, tak nemohli nic citit, hlavne, ze som im to pri reklamacii vravel, a oni to nezapisali do protokolu a obvinili nas, ze nasa chyba a nechceli uznat, ze to ocino podpisal, ked to bolo zle vypisane (jasne, ze ked mu clovek 10 minut vysvetluje presne kedy sa objavi zavada a on napise, pri toceni do lava seka, tak to neobjavi a my sme brali, ze mu to na detekciu chyby staci, ale on to nebol chopny pochopit, magor)... Tak som sa tam s nim skoro prizabil navzajom, blacali sme po sebe na cele namestie a robili mu tak reklamu :D A nakoniec to vyreklamoval, asi nechcel mat problemy so SOIkou :D Uz tam nikdy nepojdem. Inak znamemu tam predali grafu bez ovladacov na cd a ked ju reklamovali a on nemal to cd, tak mu to nevzali, dalsiemu po reklamacii dali notas so slabsimi parametrami a mohol by som hovorit dalej...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.06.08
Prihlásený: 16.06.23
Príspevky: 67
Témy: 16
Príspevok NapísalOffline : 19.11.2008 21:33

otazka: na vsetkych tychto e-shopoch su po prihlaseni nizsie ceny? okrem alza, agem, tntrade a bgslevi, tie poznam


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2008 21:51

ma niekto skuseost s tymto shopom? http://www.pc-komponenty.sk/ lebo, ak som dobre pozeral maju tam najlacnejsiu M 4GB kartu na trhu


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2008 22:00

neveril by som tomu shopu, uz len preto ze pod 2 roznymi menami ma 2 shopy, a meno firmy je uplne ine.. nevidim tam ani ziadne meno nejakeho veduceho ci predavaca, cize by som tam nepachol..







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 19.03.07
Prihlásený: 26.03.24
Príspevky: 7076
Témy: 85
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2008 22:02

Zaujimave ze tu nikdo nepozna www.pcobchod.sk . Cela moja zostava aj vacsina HW je prave odtial.







_________________
Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA Powercolor VEGA56 + Raijintek Morpheus II | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 &
Notebook: DELL inspiron 7537 i7 4500U, 16GB RAM, nv750, FHD IPS,Crucial M4 128GB | ARCH x64 & Surface Go 8/128 &
Mobil: LG v40 ThinQ (2018) & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2008 23:23

Tomu obchodu (pc-komponenty.sk) by som nedôveroval ani náhodou.
Ako konateľ a spoločník je zapísaný Viktor Madarász, ktorý vystupoval aj ako pracovník firmy Athenas Consulting (preslávený predajca notebookov HP, ktorý má x stránok a je na neho x sťažností).
Ak chcete vedieť viac, pozrite si napr. staznosti.sme.sk, alebo ešte lepšiu stránku - http://markoff.biz/pivot/entry.php?id=947







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 08.12.08
Prihlásený: 13.01.10
Príspevky: 57
Témy: 5
Bydlisko: Bratislava-...
Príspevok NapísalOffline : 10.12.2008 15:35

ahoj kto je registrovani na bgslevi a moho by my zistit ceny?piste ss dakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.11.08
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 17
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 12.12.2008 21:03

cawte ... chcem objednavat z shoparena.sk .... mate s nim niake skusenosti?.... plssss.... rychlo :D .. thx


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 27.03.24
Príspevky: 4979
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 13.12.2008 13:06

Prave som nasiel eshop, ktory tu nie je spomenuty - www.pcmania.sk + www.pcmania.phorum.cz + dorucuju len s DPD.
Je super, ze vetsina eshopov ako PCmania pouzivaju eKatalog, potom sa lahko hlada najlacnejsi, staci len vymenit nazov.
EDIT: Tak tu je dalsi - www.najlacnejsicomp.sk/uvod.aspx - cim vetsi vyber, tym lepsie, skoda ze svet-it takto zbankrotoval.







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.11.08
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 17
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 13.12.2008 13:59

TOMxEU píše:
Prave som nasiel eshop, ktory tu nie je spomenuty - www.pcmania.sk + www.pcmania.phorum.cz + dorucuju len s DPD.
Je super, ze vetsina eshopov ako PCmania pouzivaju eKatalog, potom sa lahko hlada najlacnejsi, staci len vymenit nazov.
EDIT: Tak tu je dalsi - www.najlacnejsicomp.sk/uvod.aspx - cim vetsi vyber, tym lepsie, skoda ze svet-it takto zbankrotoval.


caw .. nasiel som tam lacnejsie veci ako v arenashop tak sa chcem spytat ci s najlacnejsicomp-om mas alebo niekto iny skusenosti ... thx

EDIT: Fakt s ním nemate ziadne skusenosti dakto. Potrebujem to co najrychlejsie . Dikes.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 27.03.24
Príspevky: 4979
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2009 13:30

Tak som nasiel dalsi "najlacnejsi eshop" - http://www.pckomponenty.sk - ale pozor postovne s DPD stoji 398 vs 225 v inych, ale zase ceny su o dost nizsie, cize sa to vyrovna, avsak nema nikde uvedene reklamacne podmienky, cize posobi nedoveryhodne, no hadam to niekto skusi a da vediet. ;)







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91
Bydlisko: Košice - Za...
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2009 14:21

www.focus.sk

Obchod v KE na Dominikanskom namesti ... v dobe ked som kupoval PC (rok dozadu) tam mali naj ceny na dane komponenty, ktore som zhanal, co sa tyka obsluhy, tak je tam dost vela pracovnikov, takze dlho cakat nebudete, ak chcete nejaky komponent, ktory nemaju v ponuke, tak nemaju problem objednat v dost rychlom case ... ALE (s troma vykricnikmi !!!) ... co sa tyka servisu, tak to je ina kava ... ak im nedate hned najavo, ze sa problematike rozumiete (alebo ak ste mladsi, alebo vyzerate neskusene a pridete bez sprievodu nejakej vaznejsej osoby), tak vas nebudu brat vazne, nedodrzia to, co povedali, ze spravia, vymyslaju si hluposti aby si usetrili pracu, stava sa, ze ignoruju to, co im zakaznik hovori (kde je problem, ako na dany problem prisiel, nech skontroluju logy, ked neviete rozdelit HDD na particie a chcete aby to spravili oni, tak to nespravia tak ako vy chcete a tak dalej) a spravia to aj tak podla seba, co povedie len k tomu, ze s PC do servisu pojdete tak ci tak o par dni neskor, vsimol som si nie velmi setrne zaobchadzanie s pocitacmi a samotnymi komponentami, co moze viest k poskodeniu HW (mam s tym skusenosti), samotne skladanie PC prebieha niekedy tak, ze im specifikujetel co tam chcete mat a ked si pridete po PC, tak vam len tak oznamia, ze niektore komponenty, ktore ste chceli, tak momentalne ked skladali nemali na sklade tak tam dali jednoucho ine (samozrejme pri vyjadreni nespokojnosti s danymi nahradami a po poziadani o ich vymenu sa tvaria akoby museli vyniest tyzdenne zasoby na vysokohorsku chatu v Tatrach) a tak dalej ...

konecny moj verdikt:
+ v poho ceny na niektore komponenty
+ rychle objednanie momentalne nedostupnych komponentov
+ dobra obsluha
+ prehladna stranka firmy + zlavy pri objednani cez net

- (ale poriadne velky "-") SERVIS, samotny pristup pri probleme a jeho rieseni
- pisal som im mail a na odpoved som cakal zhruba tyzden a nieco







_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 28.08.07
Prihlásený: 19.09.14
Príspevky: 1657
Témy: 44
Bydlisko: Nová Baňa,S...
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2009 19:11

www.toshibapc.sk

Objednával som stage GFX Sapphire HD4850 Dual Slot, za pomerne slušnú cenu. Cena sa mi zdala najprv podozrivá, al eja to, že táto firma vystupuje ako viac e-shopov myslím, že 5 .
http://www.toshibapc.sk/?Mode=Sti&StiId=61114
Kartu som objednával aj s inými komponentmi tak som mal poštovné zdarma, ale tak myslím, že je cca. 400Sk. Balík prišiel do dvoch týždňov aj to myslím, že kvôli tomu, že CPU čo smo objednával nebol skladom. Keď dorazil ten CPU na sklad, tak v priebehu 3dni som mal objednávku doma.
Všetko bolo objednané na rýchlo, a prišlo v poho. Zatiaľ som spokojný, aj keď s reklamáciou ešte nemám skúsenosti. :)







_________________
I ♥ ⌂ ♪
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2009 20:07

Vladio - tak to buď rád, ako som tu už niekde písal, konateľ spoločnosti je človek, ktorý v minulosti vystupoval aj v menej Athenas Consulting a s nimi veľa ľudí spokojných nie je.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 23.10.07
Prihlásený: 23.11.21
Príspevky: 2288
Témy: 140
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 24.01.2009 9:06

Ahojte, nechce sa mi to tu listovat a tak sa len chcem spytat, ked z dealextreme si objednam vec dajme tomu za dolar, tak mam dopravu zdarma aj na sloevnsko? A nemusim platit v eurach ze :D dik za skoru odpoved


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 24.01.2009 9:44

ludia, pochopte, ze na dealextreme ten napis FREE SHIPPING znamena FREE SHIPPING (to je zahada,ze?)

ked si nieco pridas do kosika, vypise ti to sumu a presne taku sumu platis !! Ved date potom Checkout, presmeruje to na paypal a tam sumu potvrdzujete a tam tiez vidite, kolko platite.. nic viac uz nemate kde platit !







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2009 21:26

pridal som navod na nakupovanie na dealextreme..
http://www.pcforum.sk/ako-nakupovat-na- ... 58186.html
pomoze trochu dufam







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2009 11:12

ku vladiovy reklamácia je tam nie boh vie čo v tej toshiba.sk kupoval som odtial osudovy fortron 450w za 1200sk

napisal som aby to poslali čim skor a aj poslali mal som to hneď na druhy den doma ! bolo to extremne rychle, no prišlo to a bol som šokovany zaplatil som za fortron a dostal som šmejdak Eurocase ? bez telefonátu len tak lebo ho nemali na sklade namiesto fortrona mi poslali Eurocase 450w okamžite som tam zavolal bol prave silvester čiže povedal po novom roku,, potom sa to tak pretiahlo že nakoniec mi to prišlo o 13 dni ale aj tak som rád pretože ako ospravedlnenie mi poslali 500w SEASONIC :) bol o 4 kilka drahši od fortronu a poštu samozrejme platili oni UPS
ale tie peniaze čo som pretelefonoval s nimi , a všetko ostatne tie problémy fakt to nestalo za to to by som si radšej zaplatil


a dávnejšie som si kupoval pc s http://madworld.sk/ bol som absolutne spokojny pc prišlo naozaj rychlo oproti inym shopom čo som počul do týždna som ho mal doma... jednali naozaj na úrovni a nemám im čo vytknut


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 16.11.08
Prihlásený: 20.08.11
Príspevky: 66
Témy: 6
Bydlisko: Holíč
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2009 13:45

Poprečitoval som si tuńá čo sa dalo a prosím Vás máte nejaké skúsenosti s DATACOM ???
www.datacom-ke.sk
Chcem odtial poobjednávať komponenty a nvm či je to dobrý shop... Ďakujem


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2009 15:03

Objednal som odtiaľ pol počítača čo mám v podpise a aj plno iných vecí, je to dobrý shop, seriózny a aj reklamácie vybavuje okamžite - čo najrýchlejšie. Nikdy som sa s nimi nehádal a bol som tam reklamovať dokopy asi 5 vecí. Maximálna spokojnosť, teda až na tovar na internete niekedy ho nemajú na sklade, ale na nete je status na sklade, alebo opačne. Treba sa ich radšej opýtať cez ICQ či mail. :)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 20.03.24
Príspevky: 1109
Témy: 26
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2009 15:09

Jo aj ja mam odtial comp :) Vsetko prebehlo ako malo... reklamaciu som zatial ziadnu nemusel vybavovat :D







_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91
Bydlisko: Košice - Za...
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2009 15:15

jedine, co ja zatial beriem ako take male bezvyznamne "minus", co sa tyka toho shopu je to, co napisal KingTommy ... neda sa velmi spoliehat na informacie o dostupnosti, co su na nete ... to je vsetko







_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2009 18:34

KingTommy píše:
Treba sa ich radšej opýtať cez ICQ či mail. :)


toto riesim vzdy telefonom, akurat raz sa mi stalo, ze mi povedali ze maju monitor na predajni, ale ten predavac sa pomylil a monitor mali na druhej predajni, takze som sa presiel. Inak maju dobre sluzby, rychlo vybavuju objednavky, pricom ma vzdy informovali telefonicky o tom, ze si mozem vyzdvihnut tovar :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2009 23:08

No ja som napísal bezpaltné služby. ;) Ale jasné že sa im dá aj zavolať. Niekdy ma tými telefonátmi až otravujú... :lol: Najmä keď som objednal monitor a on ma informoval o každej zmene. :) Ale aspoň im záleží na zákazníkoch. A aj dobre sa s nimi dajú zjednávať ceny. ;)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 808 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook-vseobecna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Sociálne siete

82

6400

07.09.2019 14:51

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Všeobecná diskusia o firewalloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Bezpečnosť a firewally

175

28180

28.02.2013 16:23

personal compuper Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vseobecna diskusia o fotoaparatoch

v Ostatné

24

1764

27.07.2009 17:47

klaudia Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Všeobecná diskusia o ntb zn. LENOVO

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ]

v Notebooky a netbooky

319

15101

10.09.2020 16:42

kirik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Všeobecná diskusia o operačnom systéme Mac OS X

v Operačné systémy Unix a Linux

0

905

06.12.2015 15:36

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SSD disky - ich výhody či nevýhody - všeobecná diskusia

v SSD disky

28

3241

25.10.2018 14:50

stiv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aktualizácia skladu v dvoch eshopoch naraz

v Databázy

1

628

03.04.2013 12:08

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. BFG alebo EVGA, v slovenských eshopoch.

v Grafické karty

1

718

25.01.2010 18:11

Matus654321 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HD5850 v obchodoch - KEDY?

v Obchody, reklamácie a právo

4

890

28.10.2009 0:39

deCode666 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Cena v obchodoch, kde kupovat?

v PC zostavy

3

745

30.03.2010 8:31

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Odbornici v kamennych obchodoch na elektroniku

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

7

600

01.11.2015 9:11

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zaujímavé porovnanie cien komponentov v online obchodoch !

v Obchody, reklamácie a právo

9

984

04.05.2010 16:19

KatjushaMan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vseobecna chyba (zabanovanie emailov)

v Redakčné systémy

1

1188

21.11.2007 0:09

chrono Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 11 - Všeobecná téma

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Operačné systémy Microsoft

193

8046

16.03.2024 13:20

juro333 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 10 - Všeobecná téma

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 21, 22, 23 ]

v Operačné systémy Microsoft

667

34989

02.02.2024 22:01

4040 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vseobecna otazka, da sa to v nejakom CMS ?

v Redakčné systémy

23

2225

25.04.2010 18:03

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra