Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 928 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ďalšia

Komu date svoj hlas vo volbach do NRSR 2016?
 1. Strana TIP (TIP) 0% 0% [ 0 ]
 2. Strana moderného Slovenska (SMS) 0% 0% [ 0 ]
 3. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO - NOVA) (OĽANO - NOVA) 6% 6% [ 8 ]
 4. Demokrati Slovenska - Ľudo Kaník (DS - Ľudo Kaník) 0% 0% [ 0 ]
 5. ŠANCA (ŠANCA) 1% 1% [ 1 ]
 6. SME RODINA - Boris Kollár (SME RODINA - Boris Kollár) 0% 0% [ 0 ]
 7. Strana zelených Slovenska (SZS) 1% 1% [ 1 ]
 8. KOALÍCIA SPOLOČNE ZA SLOVENSKO (KOALÍCA (NP+PAS+SĽS)) 0% 0% [ 0 ]
 9. Maďarská kresťanskodemokratická aliancia - Magyar Kereszténydemokrata Szövetség (MKDA-MKDSZ) 0% 0% [ 0 ]
 10. VZDOR - strana práce (VZDOR) 0% 0% [ 0 ]
 11. MOST - HÍD (MOST - HÍD) 0% 0% [ 0 ]
 12. Slovenská národná strana (SNS) 1% 1% [ 1 ]
 13. Odvaha - Veľká národná a proruská koalícia (Odvaha...) 0% 0% [ 0 ]
 14. Komunistická strana Slovenska (KSS) 2% 2% [ 2 ]
 15. Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (SDKÚ - DS) 1% 1% [ 1 ]
 16. SMER - sociálna demokracia (SMER - SD) 2% 2% [ 2 ]
 17. Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) 0% 0% [ 0 ]
 18. Slovenská občianska koalícia (SKOK!) 0% 0% [ 0 ]
 19. Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽS Naše Slovensko) 22% 22% [ 28 ]
 20. #SIEŤ (#SIEŤ) 7% 7% [ 9 ]
 21. Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP) 0% 0% [ 0 ]
 22. PRIAMA DEMOKRACIA (PD) 0% 0% [ 0 ]
 23. Sloboda a Solidarita (SaS) 40% 40% [ 52 ]
 Neviem 8% 8% [ 10 ]
 Nepôjdem volit 11% 11% [ 14 ]


Celkom hlasov : 129

AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 13:28

V procese vyjadrovania nespokojnosti proste pozabudli, že existujú isté hodnoty, ktoré by mali byť podľa môjho skromného názoru základom spoločnosti. Aby som použil prirovnanie: voliť Kotlebu je podla mňa ako hasiť oheň benzínom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 13956
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 13:44

Pozri, ked sa nato pozriem z ineho uhla - su tu urcte problemy, dlhe roky, ktore nikto neriesi.. A ked nefunguje bežný postup, zufalý ludia si zvolia aj extremistu, pokial maju nadej ze to ich problemy vyriesi...

Co natom stale nechapes ? Zjavne sa pohybujes v uplne inych kruhov a nejaka romska otazka ta naozaj netrapi, no su tu ludia co su dennodenne tyraný psychicky pobytom v blizkosti osad a ver mi ze tych zasa netrapi nejaka EU/NATO a podobne...
Stale tu prezentujes len svoj nazor (co je v poriadku) ale niesu absolutne tolerantny voci nazorom inych (co mi uz tak v poriadku nepride)







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Volby 2016

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 13:47

Spartan.Ex píše:
Ja za zamknutie diskutie nie som, nevadí mi konfrontácia názorov a môžem dať za pravdu voličom Kotlebu v tom, že je potrebná zmena, v tom, že si celkovo situácia vyžaduje významný zásah a že politikom je treba dať najavo nespokojnosť, ale v žiadnom prípade nevidím Kotlebu ako rišenie týchto problémov, aj keď "zdvihnutý prst" to je. Skôr ho ale vidím ako zdroj nových problémov.
A ešte taká myšlienka: ak nemôžeme nazývať LSNS fašistickou stranou na základe toho, že platí "prezumpcia neviny", tak potom nemôžeme ani nazývať FIca zlodejom.
Vidis, lenze ja jeho volicom nie som a ani by som nebol, chcel som ist bud sas alebo matovica, ale nakoniec som si povedal, ze mozem osrat toto babkove divadlo kto najde viac spiny na ineho a kedze moj konicek je polovnictvo, tak som videl nie jeden krat ako svine pri valove zeru a zeru vzdy vsetky, mimo tych mensich ktore sa k nemu skrz velkych nedostanu, ale tie aspon zeru to co tym velkym kde tam na zem z papule vypadlo a kym mi v ustave nedaju ako povinnost ist volit, tak tam uz veru nikdy ani nepachnem a uz vobec nie kvoli tomu ze Kiska odmietol predsedu jednej strany. Nech je akakolvek, kedze tu stranu zvolil lud tak ju ma respektovat a ak robi nieco protiustavne, protipravne, porusujuce ludske prava, tak tu stranu maju potom rozlozit a zrusit, nie v demokratickom state pozvat vsetkych a odignorovat jedneho. Cize pre mna to je cele len divadelne predstavenie a nic viac, neverim ani Kotlebovi, uz jeden krat ma oklamal, cize moj hlas by asi tiez neziskal. To ale neznamena ako cela tato diskusia zacala, ze ho Kiska ma ignorovat, som zvedavy co bude robit ak nahodou budu fakt predcasne volby a zbytok ludi co sa na volby vyprdli daju hlas prave jemu, alebo vecsina a nakoniec este prekona Smer. Potom som zvedavy za to tvoje ze som rad ze ho Kiska odignoroval :) zial fica tu ale teraz nerozoberame, cize mas pravdu prezumcia neviny plati pre kazdeho a preto tvrdim ze ho tak oznacovat nemozes, tak isto ako media ci niekto iny, lebo ak fastista je, ak jeho strana je fasistickou stranou, tak co potom robi vo vlade, ako je mozne ze vobec stranou je? Bud je nieco pravda alebo nepravda, nie nieco medzi.


Ps: a ako vidis, nie som jediny co si vsima ze mas len ten svoj nazor a ten je to pravdive a iny nazor uz spravny nie je...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 04.02.10
Prihlásený: 23.04.24
Príspevky: 825
Témy: 38
Bydlisko: PrieviDza
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 13:50

Ludia by si mali uvedomit ze extremizmus nikde nic nevyriesil a vznikaju na jeho zaklade len vacsie a vacsie problemy ... z Kisku som teraz trochu v rozpakoch ked uz tak ho mal prijat aj keby sa nerozpravali nech to nevyvolava este vacsi rozruch ... samozrejme som proti tomu aby takato strana bola v parlamente a nie este to vo vlade ... preto teraz povazujem ja osobne zostavenie takej vlady ktora nam zabezpeci to, ze predcasne volby nebudu lebo v tych by kotleba dostal este viac % a to uz by bol koniec ...potom nech posledny zhasne







_________________
PC_1: NZXT H210 WHT/Seasonic SSR-1200PD/Asrock B550 PG ITX/AX /AMD R7 5800X/T-Force Extreme ARGB 2x16GB 3600@CL14/Arctic Cooling Freezer 34 DUO White/WD SN850 500GB+Samsung 970 EVO 500GB/MSI Geforce RTX4070 Super Ventus 2x
Monitor:
34" Xiaomi Mi Surface Display + 2x Dell U2515H Myš: Logitech MX Master 3 Klávesnica: Logitech MX Keys 3D"myš": 3D Connexion SpacePilot PRO PC Audio: Repro: BG 2.1 Custom PCset+the t.racks DSP 4x4 Mini Amp / Sluchadla: AT ATH-D40fs UPS: Fortron EP1500 NAS: Synology DS1821+/32GB ram+ 2x 16TB Exos X16 NTWRK: Ubiquiti Unifi Konzola: PS5 + TV: LG OLED48C2
NB1: Apple MBP 14" M1 Pro 16GB 512GB SSD NB2: HP Zbook 15 G2 i7-4810MQ - 32GB - Quadro K2100M PC_2: Zotac Zbox Nano CI320 + Mach3 CNC 6040
Phone: Apple iPhone 13 Mini product RED Tablet: Apple iPad mini (2021) 256GB Cellular Space Gray
Car: Skoda Superb Sportline iV
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 13:53

kllr007 píše:
Pozri, ked sa nato pozriem z ineho uhla - su tu urcte problemy, dlhe roky, ktore nikto neriesi.. A ked nefunguje bežný postup, zufalý ludia si zvolia aj extremistu, pokial maju nadej ze to ich problemy vyriesi...

Co natom stale nechapes ?

Ako som už viac krát písal, chápem samozrejme všetko, aj motiváciu ludí voliť LSNS, ale LSNS ako riešenie problému proste nevidím a naopak ich vidím, ako zdroj nových ešte závažnejších problémov. To je všetko z môjho pohľadu.

// Spojený príspevok Pon 07.03.16 13:56

JanoF píše:
To ale neznamena ako cela tato diskusia zacala, ze ho Kiska ma ignorovat, som zvedavy co bude robit ak nahodou budu fakt predcasne volby a zbytok ludi co sa na volby vyprdli daju hlas prave jemu, alebo vecsina a nakoniec este prekona Smer. Potom som zvedavy za to tvoje ze som rad ze ho Kiska odignoroval :)

Ak by sa toto stalo, a LSNS by vahrala volby, dúfal by som, že sa Kiska bude správať rovnako a nepoverí ho zostavením vlády napriek tomu, že by vahral, ale to už by som bol za horami-za dolami za hranicami, takže už by ma to až tak netrápilo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 04.02.10
Prihlásený: 23.04.24
Príspevky: 825
Témy: 38
Bydlisko: PrieviDza
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 13:57

ja teda motivaciu nevidim velmi .. volilo ho mnoho mladych ludi ktory skusenost nemaju ... mne to pride ozaj tak, ze dame kotlebu bude sranda







_________________
PC_1: NZXT H210 WHT/Seasonic SSR-1200PD/Asrock B550 PG ITX/AX /AMD R7 5800X/T-Force Extreme ARGB 2x16GB 3600@CL14/Arctic Cooling Freezer 34 DUO White/WD SN850 500GB+Samsung 970 EVO 500GB/MSI Geforce RTX4070 Super Ventus 2x
Monitor:
34" Xiaomi Mi Surface Display + 2x Dell U2515H Myš: Logitech MX Master 3 Klávesnica: Logitech MX Keys 3D"myš": 3D Connexion SpacePilot PRO PC Audio: Repro: BG 2.1 Custom PCset+the t.racks DSP 4x4 Mini Amp / Sluchadla: AT ATH-D40fs UPS: Fortron EP1500 NAS: Synology DS1821+/32GB ram+ 2x 16TB Exos X16 NTWRK: Ubiquiti Unifi Konzola: PS5 + TV: LG OLED48C2
NB1: Apple MBP 14" M1 Pro 16GB 512GB SSD NB2: HP Zbook 15 G2 i7-4810MQ - 32GB - Quadro K2100M PC_2: Zotac Zbox Nano CI320 + Mach3 CNC 6040
Phone: Apple iPhone 13 Mini product RED Tablet: Apple iPad mini (2021) 256GB Cellular Space Gray
Car: Skoda Superb Sportline iV
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 13:59

Spartan.Ex píše:
môžem dať za pravdu voličom Kotlebu v tom, že je potrebná zmena, v tom, že si celkovo situácia vyžaduje významný zásah a že politikom je treba dať najavo nespokojnosť, ale v žiadnom prípade nevidím Kotlebu ako rišenie týchto problémov, aj keď "zdvihnutý prst" to je. Skôr ho ale vidím ako zdroj nových problémov.

Ja ich motiváciu vnímam takto. Samozrejme sú aj takí, ako napríklad môj otec, ktorý proste symaptizuje s fašistami (bez ohladu na to, či LSNS sú fašisti), vzýva klerofašizmus z obdobia slovenského štátu a volil Kotlebu práve preto, že ho považuje za fašistu.


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Volby 2016

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 14:05

Spartan.Ex píše:
Ak by sa toto stalo, a LSNS by vahrala volby, dúfal by som, že sa Kiska bude správať rovnako a nepoverí ho zostavením vlády napriek tomu, že by vahral, ale to už by som bol za horami-za dolami za hranicami, takže už by ma to až tak netrápilo.
Vidis, to je to preco sa s tebou o tomto rozpravat neda a preco tvrdim ze mas stale a vzdy len jeden pohlad na vec a myslis ze len ten je ten spravny, lebo si zijes na vysokej nohe a pri prvom probleme ako sam pises hned zdrhas.

Spartan.Ex píše:
Spartan.Ex píše:
môžem dať za pravdu voličom Kotlebu v tom, že je potrebná zmena, v tom, že si celkovo situácia vyžaduje významný zásah a že politikom je treba dať najavo nespokojnosť, ale v žiadnom prípade nevidím Kotlebu ako rišenie týchto problémov, aj keď "zdvihnutý prst" to je. Skôr ho ale vidím ako zdroj nových problémov.

Ja ich motiváciu vnímam takto. Samozrejme sú aj takí, ako napríklad môj otec, ktorý proste symaptizuje s fašistami (bez ohladu na to, či LSNS sú fašisti), vzýva klerofašizmus z obdobia slovenského štátu a volil Kotlebu práve preto, že ho považuje za fašistu.
Pises ze volit lsns nie je riesenie, co je potom riesenie? Volit borisa? matovica? ci koho? co je riesenie? a myslis si isto ze to co mi odpises je skutocne riesenie? Lebo za poslednych x volieb boli riesenie vsetci od hzds po smer a zjavne tiez nie su, tak ma teda fakt zaujima ze co riesenie je? Alebo mozno som zle polozil otazku, ako vies ze nie je riesenim lsns? Lebo mal SP a oslovovali ho vodca? Cize tvoj otec je sympatizant fasitov? Preco mas potom dva metre, na jednu stranu je kotleba pre teba zlo, lebo je fasista a ak by predbehol aj taky smer, tak prchas, no na druhu stranu asi zijes s otcom, neviem ci v jednej domacnosti, ale to je fuk, ale ako pises je sympatizant, tak ako to je teda? alebo ako sa to da chapat?







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 14:13

Najlepšie riešenie z tých informácií o situácií a možných riešeniach vidím v SaS. Či som si tým istý? Samozrejme, že nie, v politike si nemôže byť nikto nikdy istý. Že LSNS nie je riešenie viem preto, že realizácia ich základných "plánov" (programom sa to nazvať nedá) by viedla k absolútnej katastrofe (vysupenie z EU a NATO). Majú aj dobré myšlienky, ale tie mal aj Adolf.

Áno, môj otec je sympatizant fašistov, obrovský fanušik Tisa a extrémny nacionalista, nežijem s ním už velmi dlho, chodím ho navšetovať kvoli tomu, že to môj otec a kvoli administratívnym záležitostiam. Za jeho uznávanie fašizmu ho ostro krizitujem a odsudzujem to.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 14:15

Nechápem čo tu toľko riešite kotlebu. Bude mať 14 zo 150 poslancov. Volilo ho 8%, ktorým ich názor nemožno uprieť. Asi majú iné problémy, ako ostatní, ktoré nikto nerieši už xy rokov. A to, či niečo kotleba vyrieši alebo nie sa ukáže až časom. Tým ľuďom čo ho volili to dáva aspoň akú takú nádej, že sa s tým konečne niečo možno spraví. Pre nich vždy lepšie to možno, ako to, keď sa o ich problémy evidentne nestará nikto, ani len o nich nehovorí. Určite prežívajú svoje, keď sa boja kvôli černým chodiť po ulici, musia trpieť ich vykrikovanie, špinu a znášať fakt, že černý robiť nemusí a má sa lepšie ako ten, čo robí. Skôr by som sa zamyslel nad ostatnými politikmi, prečo jediné čo s černými vedeli urobiť, bolo kupovanie ich hlasov.

Tak sa teraz budeme celé dni čudovať, ako je to len možné, že si niekto dovolil dať hlas kotlebovi. :facepalm: Ja sa skôr čudujem, že tí ľudia čo žijú v nemilosti s černými nebuchli po stole už skôr.

Takže ako to vlastne vidíte ? Je to pat v z každej strany. Keď bugár neustúpi a nepôjde s sns, tak bude jedinou možnosťou už len presvedčiť kollára, ktorý sa tam prišiel pobaviť, aby išiel do koalície, ktorá bude mať 76 hlasov. Pokiaľ sa nepodarí ani to, tak už len úradnícka vláda a potom predčasné voľby.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Volby 2016

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 14:26

Spartan.Ex píše:
Najlepšie riešenie z tých informácií o situácií a možných riešeniach vidím v SaS. Či som si tým istý? Samozrejme, že nie, v politike si nemôže byť nikto nikdy istý. Že LSNS nie je riešenie viem preto, že realizácia ich základných "plánov" (programom sa to nazvať nedá) by viedla k absolútnej katastrofe (vysupenie z EU a NATO). Majú aj dobré myšlienky, ale tie mal aj Adolf.

Áno, môj otec je sympatizant fašistov, obrovský fanušik Tisa a extrémny nacionalista, nežijem s ním už velmi dlho, chodím ho navšetovať kvoli tomu, že to môj otec a kvoli administratívnym záležitostiam. Za jeho uznávanie fašizmu ho ostro krizitujem a odsudzujem to.

Spartan nehnevaj sa, mozno si fasa chalan, nepoznam ta osobne, ale debatovat s tebou na taketo temy nema absolutne ziadny vyznam a preto koncim s tym, lebo mas len jeden uhol pohladu co som nenapisal sam, vsimol som si dvoch vyssie co nieco take spomenuli. Odsuduzjes ludi ze volili fasistov co si nepriamo povedal a pritom sam tvoj otec je ich sympatizant. Cize mas dva metre, ci sa ti to paci alebo nie, lebo ak si ochotny zdrhnut skrz toho ze by trebars polovicu vlady tvorilo lsns ale to ze tvoj otec ich tiez volil vies ako tak prezit, tak to ci sa budes na mna hnevat alebo nie su dva metre. Moj jeden clen rodiny spadol uz davno do alko priepasti, je to rodina no nebavim sa s nim, iny bol a mozno este je zavisly na trave co ja osobne odsuzujem nech si mysli kto chce co chce a aj ked to je ako sa hovori moja krv, tak som s nim od vtedy neprehovail ani slovo, bol som pred 12 rokmi ak si dobre pametam pomaly na smrtelnej posteli so zapal. mozgovych blan a zapalom pluc = 99% sanca ze odchadzam v drevennom kabate, jedna z babiek sa mi vtedy ani jeden krat za tych 5 ci 6 tyzdnov neozvala, od vtedy som s nou neprehovoril, len asi raz ked som na nu narazil a pozdravila ma, tak som odzdravil, nic viac. Cize ak by nahodou predbehol v predcasnych aj smer tak prchas z krajiny, ide ti proste len o tvoje blaho a nezaujima ta to aby sa mal lepsie aj niekto niekde v nejakych inych oblastiach Slovenska, kde trebars nasluboval Kotleba takym ludom cosi a tym si ziskal ich hlas...este raz podotykam ze nie som volicom Kotlebu ani inej strany, aby si to tu niekto neprecital a necital prispevky vyssie ze sa ho zastavam, ak by to bol bugar ktoreho nemusim, tak by som tvrdil to iste ak by ho Kiska nepozval na pokec. Ide proste o princip.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 14:40

Ja ale môj názor nikomu nevnucujem, iba ho obhajuejm argumentáciou, ktorá pre mňa dáva zmysel. Aby bolo jasné, ludí za volbu LSNS odsudzujeme iba vtedy, ak sú to presvedčení fašisti, takže môjho otca za to odsudzujem ale napríklad neutroNa nie. Áno, zdrhol by som, pretože som sebec, pokrytec a určite nie som patriot, čo nikde nepopieram. S tatkom sa stretávam hlavne vo finančných záležitostiach, a to z rovnakých dôvodov + z dôvodu, že som aj "mamonár". Nie som dobrý človek (v skutočnosti som dobrý človek, a vždy pomáham ak sa dá), ale nespĺňam zaužívanú predstavu o dobrom človeku a možno nie som ani zásadový človek, som pragmatista, pretože to je životný prístup, ku ktorému ma priviedla spoločnosť a najvaic sa mi v živote osvedčila. Aspoň si to ale viem priznať a podla toho aj formujem svoje názory.


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Volby 2016

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 14:43

A preto diskusia s tebou nema ohladom takych tem ale mozno aj podobnych ziadny vyznam, lebo nezoberies do uvahy ani tu najmensiu moznu moznost ze oponent ma pravdu alebo ze ma aj niekto iny nazor, vzdy bude ten tvoj nazor a tvoj uhol ten spravny, na toto mi odpovedat nemusis, lebo tak ako som tuto temu vobec nesledoval, tak ju od teraz nebudem opet sledovat.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 14:49

No veď na to ale diskusia predsa slúži, ja vidím konfrontáciu protichodných názorov a argumentáciu ako obohacujúcu vec aj napriek tomu, že nepríde k zhode, nie ako hádanie. Ostatní tiež neuvažujú o tom, že mám ja pravdu a aj so mnou tu veľa ludí súhlasí, nerátal som ich, ale myslím si, že ich je dokonca viac.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.09.10
Prihlásený: 06.04.24
Príspevky: 222
Témy: 19
Bydlisko: Častkovce
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:12

Myslim, ze zvolenie Kotlebu do parlamentu je vyustenie celej situacie v slovenskej politike, co nam ukazala pravica...za rok aj pol vlady zlepenca iba hadky a hlupe reci o transparentnosti a neviem co pricom sa sami povalili navyse vselijake zlate padaky takisto urcite na popularite nepridali, potom si hlupo slovensky obcan zvolil vladu jednej strany, fico s jeho nohsledmi si v klude odhlasovali cokolvek chceli, nejaky extremny progres badat nie je, aj ked sa fico prsi tym 3,5% rastom ci kolko to vytahoval v diskusiach, rodinkarstvo, korupcia tu maju silno zapustene korene a lavicova vlada ju iba prizivovala, a to zijem v dedine, ktora sa prave vdaka Smeru ma dvakrat tak dobre ako v minulosti. Nechapat preco ludia volili Kotlebu je asi tym, ze sa nestretavate s obycajnymi ludmi, ktori nemaju v politike extremny prehlad, registruju iba to, ze Bugar je madar a obhajuje zaujmy madarskej mensiny, ze Sulik je hulic co preferuje prava homosexualov, ze Fico je fajn, pretoze nam vratil aspon par euro za plyn a starym ludom na dôchodku, pricom pravica im nikdy v zivote nedala ani prd, iba zavadzala take uzasne reformy ako povinny poplatok u lekara 20 Sk. Z kazdej strany pocuvat len same kauzy, gorily verejne kradnutie s usmevom na perach, vahostav, privatizacia SPP a predaj vladneho hotela Forum a desiatky dalsich. To, ze si ludia zvolili Kotlebu je chyba politikov a pan prezident Kiska tomu nasadil trnovu korunu, pretoze ho verejne ignoroval pricom na to nemal ziadny dôvod. Ak ho neprijal pretoze to je fasista, nemala jeho strana uz existovat, nakolko existuje tak neporusuje zakon a tym padom ho mal prijat, takto akurat spôsobil to, ze u bezneho cloveka bude vystupovat Kotleba ako ten ublizeny, ktoreho nikto nema rad, pretoze robi dobru politiku v BB a vie usetrit kopu penazi a preto ho tam nikto nechce a to moze vyustit do takeho stavu, ze teraz v podstate nepouzitelnych 14 kresiel sa moze premenit v dalsich volbach na ovela vyssie cislo, plus ked k tomu ratam dalsich prvovolicov, pre ktorych je super volit extremizmus pricom vedia o tom iba tolko, ze budu pri pive a heslach o tom ako nakopu prdele ciganom vyzerat medzi intelektualnou spodinou strasne cool. Este poznamka, ze Kotlebu som nevolil, volil som pravicu a pre mna to teraz bolo najmensie zlo v podobe SaS, aj ked si nerobim iluzie, ze za tie styri roky sa cosi brutalne pohne, nakolko to budu same reci o tom ako im to Robert pozasieral vsetko a je to uzasne tazke nastavit spat do poriadku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.14
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 5140
Témy: 8
Bydlisko: Čachtice
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:23

Ja som Kotlebu nevolil, ale z toho ako ho furt dookola označujú za fašistu a extrémistu by som každému odporučil nech sa pozrie do zrkadla a dá si facku

Druhá absurdita dneška bola nepozvanie Kotlebu k prezidentovi? To si Kiska hovorí že je nestranný? To si robí srandu? Absolútne nemusí mať ani trochu sympatií k nemu, ale z princípu to je z jeho strany neakceptovatelné!
Zachoval sa presne ako zradca Gašparovič, ked po regulérnom zvolení generálneho prokurátora, ktorý evidentente nepasoval Smerákom ho odmietol oficilane vymenovať. A takýto bordel tu budeme dokedy tolerovať?
Kiska nech sa dnes večer poriadne prefacká

Späť ku Kotlebovi, nech mi tu ludia pripomenú ten jeho extrémizmus za dobu čo je županom v BB. Ani o nom nebolo počuť... Keby sa to dialo tak sú toho každý mesiac plné správy že čo zasa Kotleba vyvádza...

To že má Kotleba vo svojom programe nejaké bludy ako vystúpenie z EU, či z NATO to beriem ako výkriky do tmy, minimálne vystúpenie z EU je doslova NEMOŽNÉ
Na druhú stranu nie je ochotný podporovať klientelizmus, korupciu, predviedol že sa dá aj ušetriť ked sa chce, chce aby vláda podporila stimulmi aj domácich podnikatelov a nie len zahraničných investorov.
Preto nevidím dôvod ho nebrať ako klúčového hráča na zostavenie vlády s tým že by samozrejme musel ustúpiť od tých nereálnych slubov v jeho programe.

Či to je Matovič, či Bugar a pridal by som k nim aj Hlinu... všetci sa spoločne zhodnú na tom že treba zabrániť konečne rozkrádaniu štátnych penazí - toto je to prečo ludia volia toho koho volia vrátane Kotlebu.
Blbosti ako manželstvá homošov nikoho nezaujímajú
Koho by som bez milosti vykopol by bol Procházka, lebo to je podla mna druhý budúci Fico

Ak budú predčasné volby dopadne to tak isto, by si tipnem že Kotleba by si aj polepšil a to presne z dôvodu že nanho hádžu všetci špinu ako keby bol to najväčšie zlo. Najväčšie zlo je rozkrádanie štátneho rozpočtu







_________________
PC: CPU Intel Core i5 4670K @ 4.2GHz + be quiet! Pure Rock MB Asus Z97-P GPU Sapphire RX580 4GB RAM 8GB G Skill TridentX 2400MHz CL10 SSD Sandisk X300 M.2 256GB HDD 500GB + 2TB Sound Asus Xonar DS PSU Enermax Modu 82+ 425W CASE Antec Three Hundred LCD Dell U2412M , Keyboard Saitek Eclipse II + mouse Logitech M525
Book: Fujitsu Lifebook E546, i5-6200, 8 GB RAM, 256TB SSD, 14" FHD IPS
Tablet: Lenovo S8-50...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:36

Kotleba ale nevyhovuje ziadnej strane, preto s nim nebolo o com diskutovat a preto ho nepozval.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 19.03.07
Prihlásený: 14.04.24
Príspevky: 7076
Témy: 85
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:37

Z historie vieme ze... fasiti vedia hospodarit! Takze ka kotleba bude dobre hospodarit, je fasista. Logika nepusti.







_________________
Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA Powercolor VEGA56 + Raijintek Morpheus II | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 &
Notebook: DELL inspiron 7537 i7 4500U, 16GB RAM, nv750, FHD IPS,Crucial M4 128GB | ARCH x64 & Surface Go 8/128 &
Mobil: LG v40 ThinQ (2018) & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:38

Johnnny píše:
Kotleba ale nevyhovuje ziadnej strane, preto s nim nebolo o com diskutovat a preto ho nepozval.

To si nemyslím, v takom prípade by ho pozval zo slušnosti. Podla mňa ho nepozval z presvedčenia.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:43

Je mi to v zasade jedno. Nemam chut to komplikovat a ani teoretizovat. Ani neviem co by som na jeho mieste robil ja. Co sa Kotlebu tyka, pre mna je extremista s nazormi ktore by nas ako krajinu nikam nedostali.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.14
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 5140
Témy: 8
Bydlisko: Čachtice
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:53

Prezident má byť nestranný a bárs k nemu nemá štipku sympatií z princípu má dať každému pozvánku

Kotleba je aj proti korupci a rozkrádaniu, to nemá vo svojom programe ani jedna strana? Ja nevidím dôvod na to aby s ním nevznikla dohoda za určitých kompromisov aby mohla vzniknúť vláda ktorá má dostatok hlasov.
Všetci len popredu kričali aký je extremista že s ním nikto nepôjde a on získal nečakaný počet kresiel, ale aby si nesrali do vlastných úst tak akože trvajú na svojom rozhodnutí s ním neisť

Pritom ja nevidím problém spojiť SAS + OLANO + SNS + KOTLEBA + (šašo) KOLLAR = 80 kresiel a kludne sa k nim môže pridať aj MOST a majú tých kresiel 91
A nech mi nikto nevraví že sa pri tých kreslách nedá spoločne bojovať proti korupci a predraženým tendrom.

Mna ani iné nezaujíma, ked v takomto zložení dokážu ušetriť v rozpočte miliony €€€ ktoré sa inak rozkradnú tak prečo nie. Lebo ako som povedal ludí nezaujímajú blbosti, ludia sa konečne chcú mať lepšie a tým lepšie neznamená len vyššie platy, ale aj to že do nemocnice si nemusíš nosiť poondiaty hajzlák a že si nemusíš priplácať 5€ za predčasné vyšetrenie (pričom ked si ťa budú značiť do písanky tak budú listovať prázdne stránky kde nemajú nikoho, ale bez príplatku jednoducho až za 4 týždne - to je vlastná skúsenosť). Poistovna poriadne neprepláca ukony, tak si peniaze nahánajú po svojom







_________________
PC: CPU Intel Core i5 4670K @ 4.2GHz + be quiet! Pure Rock MB Asus Z97-P GPU Sapphire RX580 4GB RAM 8GB G Skill TridentX 2400MHz CL10 SSD Sandisk X300 M.2 256GB HDD 500GB + 2TB Sound Asus Xonar DS PSU Enermax Modu 82+ 425W CASE Antec Three Hundred LCD Dell U2412M , Keyboard Saitek Eclipse II + mouse Logitech M525
Book: Fujitsu Lifebook E546, i5-6200, 8 GB RAM, 256TB SSD, 14" FHD IPS
Tablet: Lenovo S8-50...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:56

Ano, ked vystupime z NATO a z EU, bude sa nam zit fantasticky.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:58

stale tu nevidim odpoved na zakladnu otazku, ako zvolenie tych nackov pomoze vyriesit problemy s ciganmi. lebo si dovolim povedat, ze nijak. akurat budu odvaznejsi lebo citia podporu a ako maju dobry zvyk, v presile niekde zase dokopu a dobodaju nejakch dlhovlasych studentov. fakt super riesenie. ale ako som uz napisal, tieto volby ukazuju stav tejto krajiny a mentalnu uroven ludi, takze v tomto smere je to OK.







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 15:59

Odkial beriete, že by mal byť prezident nestranný? On práveže nesmie byť nestranný a musí konať podla presvedčení, ktoré prezentoval pred tým ako ho ludia volili, on má mandát na to, aby reprezentoval, nie aby bol nestranný. Teraz vôbec nehodnotím túto konkrétnu situáciu, píšem vo všeobecnosti.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.14
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 5140
Témy: 8
Bydlisko: Čachtice
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 16:00

Do puče ty nečítaš alebo čo? Už asi 20x píšem že vystúpenie z EU nie je možné, lebo tam nás tak zapredali že by to bolo pre SK úplne nevýhodné

M0f0 : ty nerieš cigánov, rieš iba to aby sa v prvom rade prestalo rozkrádať - to je priorita číslo jedna







_________________
PC: CPU Intel Core i5 4670K @ 4.2GHz + be quiet! Pure Rock MB Asus Z97-P GPU Sapphire RX580 4GB RAM 8GB G Skill TridentX 2400MHz CL10 SSD Sandisk X300 M.2 256GB HDD 500GB + 2TB Sound Asus Xonar DS PSU Enermax Modu 82+ 425W CASE Antec Three Hundred LCD Dell U2412M , Keyboard Saitek Eclipse II + mouse Logitech M525
Book: Fujitsu Lifebook E546, i5-6200, 8 GB RAM, 256TB SSD, 14" FHD IPS
Tablet: Lenovo S8-50...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.09.10
Prihlásený: 06.04.24
Príspevky: 222
Témy: 19
Bydlisko: Častkovce
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 16:01

kedy konkretne vystupujeme z NATO a EU?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 16:07

Z nato vtedy, keď na to dajú ludia kotlebovi mandát, z EU keď kotleba vyhlási referendum o vystúpení a ludia budú za.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.09.10
Prihlásený: 06.04.24
Príspevky: 222
Témy: 19
Bydlisko: Častkovce
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 16:09

a toto podla teba realne hrozi? Naozaj si vazne o tomto presvedceny? Za sucasnej situacie?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Volby 2016

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 16:10

rozkradat sa neprestane a urcite to nezastavi ten, kto si urobil z zupy svoju vlastnu firmicku v ktorej zamestnal svojich dvoch bratov, aj na ukor vratnika - onkologickeho pacienta







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Volby 2016

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2016 16:11

Innocent píše:
a toto podla teba realne hrozi? Naozaj si vazne o tomto presvedceny? Za sucasnej situacie?

Určite je to reálnejšie ako keď vládol smer. Tí by niečo také nikdy neurobili, pretože - ako sa fičo včera chválil, jeho vláda NATO aj EÚ pre naše dobro "zariadila".







_________________
always is always wrong
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 928 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Volby

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

25

2549

21.11.2005 8:04

Tommy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. volby prolnutí

v Grafické programy

2

890

31.03.2009 2:06

incredible Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prezidentské voľby 2019

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 7, 8, 9 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

245

17474

18.06.2019 8:08

Innocent Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parlamentné voľby 2020

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 16, 17, 18 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

534

11815

01.03.2020 21:42

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Volby v Madarsku

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

15

1101

12.04.2010 23:42

Paulooze Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. office 2016

v Ostatné programy

2

641

06.05.2016 14:32

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dovolenka 2016

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Dovolenka, cestovanie a turistika

118

4209

07.09.2016 18:02

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. F1 2016

v Počítačové hry

0

369

30.08.2016 19:49

Durinko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MS U20 2016

v Šport a pohyb

2

412

28.12.2015 13:59

InVader Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. LOH - RIO 2016

v Šport a pohyb

5

542

06.08.2016 17:55

chrono Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCForum Session 2016

v Správy pre vedenie fóra

19

1984

15.08.2016 11:42

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Ruby] Sketchup 2016

v Perl, Python, Ruby, CGI

0

562

19.09.2016 20:34

ado130 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Doom (2016)

v Predám

12

723

14.06.2017 20:18

BiGTomEE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft Office 2016

v Ostatné programy

3

1069

16.07.2021 12:03

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nero 2016 Platinum

v Video programy

3

465

10.11.2015 7:43

Fever Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Word-Office 2016

v Ostatné programy

28

1230

25.02.2020 8:10

shiro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra